Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:37:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84023 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 06, 2020, 16:44:07 »

Честит рожден ден, Али smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: февруари 06, 2020, 16:50:05 »

Честито и от мен, помня, че беше по края на работното време heart Да си жива и здрава и да ти се случват нещата, Аличка! heart
Момите днес ме побъркаха, всичко и криво на голямата. Сигурно ще се разболява, не щя да яде и само блъска малката. Дадох им да лепят по рамките на юбилярката лъскави точки, ама бързо им писна.
Кой ги е правил тези тестове? Wink Интересно ми е защо обръщат специално внимание на дебела и слаба и каква информация им носи ... crazy За другите неща всички отговори са сладки.
Снощи и аз гледах Черешката, да има какво да си говорим с девойките, че са фенове на предаването. Много харесали Миска- та, ама заради роклята smile. Дадох им да гледат един документален филм за конкурс за красота на деца в неравностойно положение по НВО и после ги попитах дали разбраха каква трябва да е една Мис. Много бяха впечатлени, всичко са запомнили. Разсъждават като големи и зрели хора, само трябва да ги побутне човек в правилната посока. Явно обсъждат с връстници какво виждат и четат и наистина родителите не могат да поемат всичко за няколко часа след занималня. Техните са свестни, но като всички са забързани.
Да ви кажа, много хора, които до 70 се държат, след това изведнъж се сбабичосват яко, а други, дето на 50 изглеждат като на 70, така си и остават до дълбоки старини. От много неща зависи, за мен най- важна е положителната нагласа за живота въобще.
Киви, виждам, че питаш за Амелито. Ми те са няколко, българското е с разведени родители, от втори брак. Немското си е с всичко по закон, по бащина линия германче, по майчина - българче. Явявам му се нещо като кръстница, майката е съученичка на НИ1 и докато се оплаквах от ревящото българско Амели, тя хареса името.
Булка, ще ми е интересно да ме включиш към групата. Предпочитам битови работи, иначе всеки знае с балони, драперии и надписи на английски. Иска се време и ръчички, колежките нещо взеха да бият отбой да помагат, та колкото мога.
Чери, какво тръгна да търсиш?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #107 -: февруари 06, 2020, 17:13:59 »

Аз минавам да ви помоля да стиснете един палец! И двата змея са в бокса, а утре предавам резултати по 2 проекта... и стартирам 3ти smile  cray shok pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: февруари 06, 2020, 17:46:08 »

Стискам heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #109 -: февруари 06, 2020, 17:59:55 »

Кив стискам всичко налично!

Свекс добавих те, изпусна именните дни, такива неща имаше ум да ти зайде!Аз от там правих едни пинерли, много бяха модерни. Много хубаво иначе че помагаш за тези девойки, сигурно много се радват родителите че те има  heart. Тоя тест заради дебелата/слабата го избягвах, ама реших да го питам, той слаба ме изкара, ама с 2 г ме одъртя хаха. Ти не разправяше ли за някой в Германия че се развежда?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #110 -: февруари 06, 2020, 18:59:03 »

Да, разправях за децата на наши приятели, дето просто бяха решили, че не могат повече да живеят заедно след като родиха. Майката се върна в Германия с малко дете, а не беше още завършила. Не са казали как се развиват нещата, май тя си намери друг.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 07, 2020, 08:26:47 »

Киви, стискам ти палци?

Аз съвсем се обърках с тези Амелита. Не се ли казваха така куклите на някой, който живее във Франция  huhhuh.gif  и другото Амели дето е в Германия и не иска да говори на български с българската си баба

Сигурно аз така съм ви обърквала с историите за служебните деца lol

Не знам кой ги е измислил въпроси. Аз го питах Бамбук, защото ми беше интересно дали ще отговори на толкова въпроси един след друг. 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 07, 2020, 09:16:10 »

Добро утро!

Вчера завърших една книга, която ужасно много ми хареса. Особено, ако си родител трудно се преглъща.  Плакала съм с глас от болка, ужасно тежка ми беше. Даже сънувах кошмар, заради нея, явно много ми е повлияла. Направо не знам какво да подхвана след нея.  cray

Миската в Черешката на мило момче ми прилича, но продължава да не ми харесва и да не мога да повярвам, че това е представителка на красивата българка. Сори.  girl_impossible Юлиян Златев се държа просташки и наперено. Николина Чакърдъкова все повече ми харесва като държание. Ще я видя довечера.

Палци за Киви.

Амелитата и аз още ги бъркам, Панде и служебните ти ми беше трудно да им хвана края в началото.

За анкетата могат по хубави въпроси да се измислят, но явно е станала модерна в този си вид и се върти във фейсбук.
« Последна редакция: февруари 07, 2020, 09:19:01 от always_and_forever » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: февруари 07, 2020, 09:29:45 »

Уж подозирах голямата, пък то малката вдигнала снощи температура.  sad Не смея да гледам чуждо дете болно, още повече да го водя по лекари, ако се наложи.
Подгонила ме е параноята и от сутринта се замислям какво не ми е както трябва и дали и аз не се разболявам angry. Не че има подходящо време, ама имам поети ангажименти за почивните дни  и не ми се иска баш сега да развея белия флаг.  blush Направих си коктейла от джинджифил, мед и лимон, напоих и Родния профилактично и сега ще станем едни здрави, не е работа ;
Хаха, вичките ми познати из ФБ публикуват тези отговори на децата си, някаква лавина се е получила. От къде тръгнаха? Пак се замислям колко е удачен въпросът за дебелината и защо не дава опция "нормална". Подозирам, че са превод /и даже не добър/, защото кой казва "как и харесва да се облича", на български е "как обича да се облича" и разни такива Wink
Направи ми и впечатление материала на Ина за плакатите на децата от училището в Ирландия как си представят бъдещето след 20 години - апокалипсис, ако не се вземат мерки. Нямам против, по- добре, отколкото да се залъгват със светло бъдеще, но все пак...  nea
Хубав ден на всички, петък е   yahoo
П.П. Хаха, Панде, няма кукли Амели, там е още по- сложно. Да, точно тя не иска да говори на български с баба си и казва: вода гепих. и сега ще си има братче. Девойката във Франция е с няколкото кукли, две от които близначки. Сега си имат котка и вниманието е пренасочено там, има интересна история, ще ви я разкажа после. Вероятно объркването идва от това, че няма как да казваме всичко и да споменаваме имена, защото се отнася за хора извън семейството ни, а тук може всеки да чете.
« Последна редакция: февруари 07, 2020, 09:34:52 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #114 -: февруари 07, 2020, 09:34:43 »

Свекс, почвай Тамифлу, не се чуди, по едно профилактично на ден. Жесток е грипа тази година. тез девойки къде са го хванали като са ваканция?

Аз тъкмо се зарадвах че Звяр каза че вчера са били само 9 деца, ама вика после станахме 8 че Дари си тръгна беше с температура... а дано не е нещо ново, а това което той кара.

Аз Амелитата ги знам, то едното беше ревливо и от блока хахах.

Утре съм пак на лазерна, ако не се оцикля. Направо съм в шок от резултата и нямам търпение да си направя всички процедури.

Лек петък, нашия ще е дълъг, до 20:00, велик вожд ни събира традиционно онлайн целия свят, днес се вълнувам, ще говори за моя клиент който ме хвали в писмото си  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 07, 2020, 09:45:37 »

Добър ден!
Киви, палци  иположителна енергия ти пращам! Змейовете да оздравяват бързо!
Булче, дано да е същото и да оцелее Звяр!
Свекърва, дано не те повали нищо! Утре ако имаш време може да се видим за малко.
Миме, коя е книгата, че ми стана интересно? То аз още лятната не мога да си довърша, ама айде  blush

Вече нямам търпение да идва утре  ида тръгнем към Пловдив  yahoo yahoo yahoo

Спорен петък на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 07, 2020, 09:58:33 »

Спомних си, че куклите са Мон Лили smile Българско Амели въобще не помня.
Бамбук има Амели в градината. Много е мила, подарява му рисунки. Когато за първи път му беше подарила се бях шокирала как е успял да нарисува дърво, ама той каза, че е подарък от Амели. Нея понякога я взимат на обяд и като ме види вика Бамбук.

И не ми звучеше странно този въпрос и го питах какви дрехи носи мама.

Миме, чети нещо на Нора Робъртс. Тя не ме разочарова.
Аз от нова година насам съм прочела 8 май lol нито една не знам как се казва lol

Аз от вчера съм по-добре, ще мога да си ида на немски в събота.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #117 -: февруари 07, 2020, 10:05:15 »

Благодаря на всички за пожеланията give_rose
Този месец заслужавам титла кифла, та дрънка. Днес ще рисувам вежди и имам нужда от стиснати палци. Другата седмица ще видим Иванчо цигането как ще ме подстриже. На всичкото отгоре снощи получих подарък от едната съседка - ваучер за масаж. Wink Всичко Мара втасала, обаче аз съм по салоните и с мен трудно ще се говори laugh

Ревливото Амели го помня най-вече от радостта на Свекърва, когато заведоха бебето за няколко седмици на село, за да реве на чужди комшийски уши blum
Мон Лили бяха куклите по спомен...

Снощи моите хлапета се утрепаха да се лигавят на моменти и не беше момент за интервю. Днес при по-спокойни страсти ще видя дали съм дебела или слаба.

Бързо възстановяване на всички болни или разболяващи се!  heart
А, Пандето писала, ама няма да поправям.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 07, 2020, 10:16:50 »

Горе долу наместих Амелитата. girl_impossible
Али, скоро ще трябва час да си записваме при теб за разговор tease
Аз си харесах едни боти, ама дори намалени са толко скъпи че хубаво че нямам кредитна карта- щях да изгоря blush
 Аз последно много ревах на една книга в която детската любов на едно детенце умря.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: февруари 07, 2020, 10:40:29 »

Спомних си, че куклите са Мон Лили smile .
Точно така, едната е Мон Лили, близначката- Ная. Трябва хем да имат еднакви дрехи, хем и не съвсем. smile
Сега за историята с котката: Момиченцето М. през лятото беше само с баща си на ваканция при френските си дядо и баба. Тяхната котка, почти улична, повече дворна, но не и домашна била бременна, окотила се в тяхно присъствие и съответно малката получила котенце за подарък. След подходящата възраст, в началото за учебната година баща и дъщеря ходили да взимат животинката, водили я на лекар да докаже, че е честна и почтена, извадили паспорт с име Лили и я домъкнали в Париж, в малък апартамент и против желанието на майката на М. Сега, като всяка котка, направила куп бели, ама пък и много я обичат. По Коледа се стягаха да ходят в Австрия и Лили да пътува с тях. Завели я пак на ветеринар за консултация как да я транспортират със самолет и за най- голям ужас на всички, той им казал, че изобщо не е женска, а силно видимо  мъжка:-:funny:. М. ревала, защото били накупили котешки аксесоари в розово и на много приятелки обещала котенца, името било женско и как така трябвало да го сменят, ама най- големият проблем бил, че можело някой да реши, че паспортът е фалшив, заради пола. Е те ти сега европейски изисквания децата да са безполови, докато не се самоопределят, които не касаят животни blum. Смешното идва от факта, че майката работи в общината и се занимава точно с такива проблеми и говори по принцип за зачитане на гей правата, пък и се падна джендър коте Wink. Искаха да съдят първия ветеринар за подвеждане, после щяха да връщат котето, да му режат т.шаците, все едно някой щеше да го гледа под опашката... В крайна сметка го оставиха на котешки пансион, прекръстиха го на Лило, но още не могат да свикнат и са много разочаровани. Едно е да приказваш, ама като ти дойде на главата...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines