Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:09:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84449 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 04, 2020, 17:03:06 »

Петя Буюклиева, когато не е с прическа и грим за участие. Засичам я в квартала понякога.

 lol lol lol

И какъв баджак изкара  huhhuh.gif shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 04, 2020, 17:17:08 »

lol lol lol

И какъв баджак изкара  huhhuh.gif shok
Ми то и тя е бивша танцьорка като Ло, явно е типично за кастата им
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: февруари 04, 2020, 17:34:17 »

Петя Буюклиева, когато не е с прическа и грим за участие. Засичам я в квартала понякога.
funnytooth funnytooth funnytooth
Кураж за болестите. Ще ти пратя една метла и да разчистиш всички гадости! witch

Маги,  heart Радвам се, че сте добре!
При най-сериозното задавяне на Кокона нямах опит в превенцията. При Дребния шофирах и спрях на прекрасно място в очакване на въоръжени до зъби мъже. Много е страшно! Като премине всичко - още повече!
Тези дни предстои да счупя всякакви рекорди. Днес бях на анализ на кожата и представяне на едни скъпарски кремове. В края на седмицата ще рисувам вежди, а другата съм на подстригване при нов фризьор и ще имам нужда от стиснати палци tease Моята фризьорка роди близнаци на първи този месец.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #63 -: февруари 04, 2020, 18:05:09 »

funnytooth funnytooth funnytooth
Кураж за болестите. Ще ти пратя една метла и да разчистиш всички гадости! witch

Ако не стане, поне ще врътна едно кръгче над града да си проветря главата. В тази връзка аз оплаках ли ви се как преди време един нахален дрон с камера дойде да ни наднича в хола?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #64 -: февруари 04, 2020, 20:05:59 »

Ако не стане, поне ще врътна едно кръгче над града да си проветря главата. В тази връзка аз оплаках ли ви се как преди време един нахален дрон с камера дойде да ни наднича в хола?

 shok shok shok Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Киви, това е шокиращо girl_impossible Не си разказвала, давай...

Относно дупето на Джей Ло мнението ми е, че е несъразмерно на тялото. Гледам талия, тяло, крака и изведнъж това огромно, стегнато, добре оформено дупе. Все едно някой е взел пергел и е начернал идеална полусфера. Ще ме прощавате ама не вярвам това да е само дело на природата и ген. Знам как изглеждаше и преди, определено не беше баш с такива пропорции. Та имам против всички НЕестествени дупета, включително тези на Ким Кардашиян, Кайли Дженър, Карди Би, Ники Минаж и още безброй такива звИзди. И Шакира е с латино структура, ама баш толкова оголемено дупе няма. Не ме кефи, че всички се юрнаха да бъдат преекспонирано секси чрез дупетата си.

Киви, мисля, че повече от мъжкото население харесва такива пропорции girl_wink Само жените имаме проблеми в главите си с телата си или поне в моята го има. Как се издържа такава серия? Как реагира работодателят? Аз имам колежка с две деца и за цял месец е отсъствала 60% от времето girl_impossible

Маги kiss2 Това звучи ужасно, дано сте добре всички kiss2

Адиктед, май и аз скоро трябва да изпробвам това с психолога, щраусовата поза с пясъка няма да ми върши работа още дълго Girl_hide

Ааааа Гага, Еми, просто е ниска, не е до танци. Разположи 50+ килограма на 1.55 м. и на 1.68 м.  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 04, 2020, 20:37:59 »

Мани ти да е само до височина- тоз бедър знаеш ли колко стриптийз пилони е стискал smoke cleopatra
А за задника на Ло- мож са пристягали нещо отзад, ама жалко че наистина не помня къде гледах този лайф преди неин концерт в началото на кариерата й. Такъв багажник си има и там.   
всичките ми женски познати  с по две деца, които не са в голяма фирма, са в супер затруднение с кръговрата на бацилите и смяната на работно място. В големите фирми имат разбиране и гъвкавост. Двустранно това е голям проблем. Но виждам че както казва Али, зависи и от градините и мед им филтър. След като там боледуват в пъти по малко, значи има и други методи да се реши този проблем като страна. Но това е стара и дъвкана тема.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: февруари 04, 2020, 22:18:16 »

shok shok shok Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Киви, това е шокиращо girl_impossible Не си разказвала, давай...

Как се издържа такава серия? Как реагира работодателят?

Ами хубавото е, че в случая просто гледахме филм. Обаче се почувствах гадно, дойде веднъж видяха, че сме ги забелязали и изчезна и после пак се върна... Повече няма да имам муза за страсти в стая без завеси, въпреки че най-пикантното нещо за гледане беше легото на пода в случая.
Почувствах се гадно, защото живеем на високо и по принцип отвън нищо не се вижда, разчитам на тази уединеност и не наблягам на щори и пердета. Това е все едно да ти нахълтат вкъщи непознати без предупреждение... ами какво става с тези снимки после?

Работодателят ми няма какво да реагира, позицията ми е такава, взимам болничен, когато е много критично, защото много рядко мога да делегирам нещо на някого и всичко се трупа. Проектите си имат срокове, а спането е за аматьори Wink
« Последна редакция: февруари 04, 2020, 22:35:17 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: февруари 05, 2020, 08:34:32 »

Хубаво, че пред нас има дървета тогава... Дронът би се заплел в клоните и едва ли ще рискуват. Малко като нахлуване на извънземни ми е чувството diablo. Ние също не пускаме щори никога, нямаме и пердета, но и прозорците са така разположени, че деликатните места не влизат в полезрението pardon
Киви, кофти серия, направо зацикляне. Недоизлекувано нещо ли е, или все ново и ново си навличат змейовете? Май навсякъде е така. Немското Амели и то все е болно тази година, а чакат братче в края на месеца. Чудят се дали да не я вземат в България до лятото, макар и това да обърква напълно плановете за пенсия на тукашната баба.
Грипната ваканция в Пловдив я продължават, голяма радост за учениците и голяма грижа за родителите. Утре и в петък ще дойдат двете моми да се гледаме, тяхната баба не може да взима повече отпуска. Тази година са по- сговорчиви и не беснеят толкова, сядат си на дупетата по- често за да цъкат на телефоните, ама нямам задължения да ги спирам.  danceg
От пенсионерския клуб ще си имаме юбилярка /на 70 става/ другата седмица и поех ангажимент да мисля по декорацията на залата. По обяд ще е с нас, вечерта ще е със семейство и приятели, та трябва да е нещо по- трайно. От вчера знаем и ровя усилено из Pinterest, ама нищо впечатляващо не откривам. Днес се събираме тайно от нея на кафе да мислим за подарък и да докладвам какво съм предвидила. Ще се радвам, ако някой скоро е минал по такива събития и може да даде идеи.
Хубав ден, тук вали тихо и кротко дъжд все още. И да ми е жива и здрава снахата heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 05, 2020, 09:34:08 »

Ми грижа си е, и тук още са сборни грипни групи, както се бъзикаме с една майка, и се чудим с какяо да ги занимаваме тия деца. Айде два дни седя предимно навън, докато работя, ама днес с този натрупал сняг едва ли ще изкара повече от час. Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: февруари 05, 2020, 09:58:24 »

Добро утро!
Хич не е тихо и кротко. Баш с вятър блъска този ми ти дъжд beating Обмислях дали да пускам Дребния на ясла днес и утре. Обаче няма кой да взима кухнята тези дни и ще стане мокро пиле, ако го разкарвам с мен по улиците. Там поне ще е на сухо и топло pardon
Да ви кажа за презентацията. За първи път ми правят толкова подробен компютърен анализ на кожата. Бях се измила старателно и не бях мазала нищо като крем, за да видим резултата. Излезе, че кожата ми е по-дехидратирана, отколкото трябва. Гледаха пигментни петна дали има, околоочен контур, капиляри, както и черни точки. Аз си знаех кусурите и наистина компютърът ги потвърди. Беше ми полезно good После ми почистиха едната половина на лицето и се почна с продуктите - 100 неща. Много беше приятно, защото имаха охлаждащ ефект и съответно носеше чувство на чистота. Видях разликата между двете половини на лицето. После повториха всичко и с другата страна. Убеждаваха ме да си взема целия комплект - цената е като за автомобил на старо. Продуктите са повече от икономични, факт! За 1-2 крема може и да се жертвам във времето, обаче цялата серия ми е безсмислено за вкъщи - кой ти има толкова време да го прави това?! След края светех цялата. Общо взето е като след микродермабразиото. Усещането беше Ок. Мен обаче друго ме напуши на смях! Хубаво ми направиха диагностика, китосаха ме и ми дадоха да охкам и ахкам пред огледалото. Обаче всичко остана на гледане. След процедурата не ти правят демонстрация дали кожата ти е по-хидратирана, с по-малко фини линии, по-малко петна и тн. Та си има тънкости и в този бизнес blum Да се заслепиш от блясък и да не може да мислиш рационално blum

Киви, бръмчали са с дрон, защото нямате куче dog Кучето на съседите ай усети нещо такова и ще изфръкне през перилата. Редовно гони циганите около казаните, защото такава гюрултия вдига! girl_impossible Вре муцуна с все сила между отделните платна на перилата, зъби се, пуфка с бузи между отделните прилайвания, а отзад козината му се наежва като на бодливо свинче! werewolf
Шегата настрана! Много е кофти усещането! И ние сме нависоко и няма гледка към нас - едно от нещата, които много ми харесват. В стария апартамент бяхме на ъгъл с други апартаменти - за всяко нещо преценях дали трябва да пускам щорите.

Свекс, да е жива и здрава снахата!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 05, 2020, 10:43:28 »

Киви, наистина много неприятно.Ужасно навлизане в личното пространство е това.

Тук духа, но по-леко от вчера и сутринта леко е ръснало.Искам хубав дъжд и сняг, моля.Писна ми от тая суша.

Али, добре звучи всичко, обаче да имаш цялото време за себе си да се мажеш нон стоп.

Аз чакам да видя какво ще стане с нашата ваканция.Дребната е рожденничка другата седмица и ще иска да носи подаръци на децата, няма как.А аз трябва да измисля какво да купим за пликчетата.

Свекс, да ти е жива и здрава снахата!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #71 -: февруари 05, 2020, 11:08:12 »


Киви, кофти серия, направо зацикляне. Недоизлекувано нещо ли е, или все ново и ново си навличат змейовете? Май навсякъде е така. Немското Амели и то все е болно тази година, а чакат братче в края на месеца

Честита да ти е снахата, Свекс! Да е е здрава, усмихната и да ти гледа момчето добре Wink

Това последното не е шега. В момента, в който се взех да се замислям дали някой ден снахата/ите е/са такова стихийно бедствие като мен и регулирах тона, отношенията ни вкъщи минаха на друго ниво.

А на немското Амели родителите не бяха ли разделени или нова любов има?

Ние изчакахме поредните изследвания да излязат и 32 минава на антибиотик , само с противовирусни няма да стане явно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 05, 2020, 13:28:35 »

Здрасти!
Свекърва, да ти е жива и здрава снахата, като се сети за теб мед да й каре от устата  Wink
Киви, тва много гадно с дрона, ебаси воайорите! Дано вече да излезете от серията! А З1 как е?
Али, то едва ли от една процедура може да има дълготраен ефект, че ди правят пак тест на кожата, нали за това искат да те накарат да си купиш серията, за да може през времето да се хидратираш  Wink ?
И при нас са сборни групи тази седмица, учителките са принудителна отпуска, ама от понеделник живи и здрави, ще трябва да влезем пак в режим с градината. ДАно само да издържи да е здрав, че аз скоро трудно ще си взимам болничен, ама каквото стане  pardon
Къде са Булката и Панда, нещо днес ми липсват?
Свекърва, за 70годишнина- колаж със снимки през вековете /какво се е случило на жената за тия 70год в ретроспекция/, някаква красива картина или сервиз, винаги съм за бижу...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #73 -: февруари 05, 2020, 13:46:23 »

тук съм, чета ви измежду колове, кюбиари, ембиари и още какви ли не АРИ.

Снимката на Лейди Гага, много я харесвам и харесвам че не и дреме на веждите или задните части как изглежда и кой какво мисли за нея. Дано повече такива жени. Много ми беше харесала и Деми Ловато с една снимка на задните и части по същия повод.

Който е ходил в Щатите знае че там без значение коя националност си, задните части (за трети път задните части хахах) са си огромни, мисля че е от многото фастфуд и заседнал живот, слаби нагоре и като станат надолу като круши.

Леле Киви, ужас! Няма и как да го приявиш в полицията
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #74 -: февруари 05, 2020, 13:51:05 »

Хахаха, "през вековете" прозвуча, че жената ще навърши 700, а не 70 Wink
Тук продължава да е отвратно време! Следобед ще обирам с колата домочадието, включително и детето на свекърва ми. Бяхме "на разходка" с него и вятърът почти го понесе във въздуха барабар с чадъра rains Същинска Мери Попинз!
Нищо не сме купили за свекърва ми за предстоящия й рожден ден. Тази път изобщо нямам намерение да се престаравам. Сега беше момент да погледнем по магазините, обаче май не бяхме в настроение.
Отивам да готвя и да ровя по сайтовете за спортни стоки. Искам хубав клин с горнище или с потник/туника. Майка има намерение да се купи "нещо", а сега мрънка що щяла да ми купува "ХанцуНг".

Булче, моя съученичка се беше прибрала от Щатите след 10тина годишно отсъствие. Беше кльощаво хлапе с плосък (по-точно не мога да го опиша) задник. Е, точно като круша беше станала! А не е ген, защото и двамата родители са слаби и стройни.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines