Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:58:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84030 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 04, 2020, 09:44:37 »

Добро утро/ден!
Мери ми, то като нищо да се засечем на Пампорово, ако сме в тази посока, ще е точно около 21-24.02.
Аз съм пробвала много пъти варианта с писмата с бъдещят ми бивш мъж, ми не се получи. Той си чете, или говорим, след някой скандал уж проблясък, ама скоро всичко се връща в старите си коловози. Сега ми е много странно колко нормално и цивилизовано може да протече един спор, когато не се цели надделяване над другия, а истинско решаване на проблема.
Вчера ги видях Джей Ло и Шакира, Шакира още си е като тинейджърка, ама по-гримирана. Ама нещо напоследък не съм ги чула да правят нещо ново като музика, но може и да съм пропуснала де.

Лек и успешен ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #46 -: февруари 04, 2020, 09:48:32 »

Добро утро!
Изпих си кафето, избрах си усмивката за днес и след малко се заемам с приятни неща. Отхвърлих основните домакински задължения и ми остават повече приятни емоции за днес. Вчера се натоварих психически жестоко! nea Даже не спах добре. Днес ми е ден за детокс - ще ходя на козметик и явно повечето време ще съм без грим, че всичко външно да се отрази вътрешно и обратното. blum
Май намерих моето място да си направя веждите. Преспах (не много) една нощ и днес ще звъня за час.
За Шакира и Джей Ло - според мен 95% си беше плейбек. Специално това се загледах без да искам. Според мен са правили запис в студио, но чист, без много обработка, както когато се издава сингъл. А после този чист запис звучи като живо изпълнение. Може и да съм в грешка, но съдя по аеробната част. Все пак бая време съм се подмятала по залите и имам поглед как говори човек. Какво остава за пиене. pardon
Гледах и друго. Задникът на Джей Ло може да не вади пирони по аналог на героинята (не съм сигурна) от Черният обелиск и Черна котка, бял котарак. Обаче... Какви балдъри! Сигурно може орехи с тях да чупи!
Шакира Сега я видях 3Д - и тя е с типичната структура за латиносите. Коремът е като дъска, ама задницата е масивна за баланс Wink В клиповете тези неща остават скрити.

Два нови отговора!
Киви, злото да го забрави З2 give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 04, 2020, 10:08:46 »

Здравейте!

Човек ще каже, че за първи път виждате Джей Ло и Шакира, че толкова им се впечатлявате lol

Тук е гадно времето, само в събота беше хубаво.Сегс аз съм болна. Но както казва моята любима Kristina Kuzmic - What changes when mom is sick - Nothing. Дано на Бамбук да му се гледа повече телевизия днес, защото нещо нямам сила за друго.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #48 -: февруари 04, 2020, 10:20:27 »

Е! Преди години Джанис Джексън показа една цица и беше голям скандал. Не са виждали те плът! Тук няма по-естествено нещо за някои певици pardon И не ги глобяват с такива суми! Сега беше триумф на трибуквията и трябва да се вземат под внимание blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: февруари 04, 2020, 10:24:59 »

Аз пък няколко пъти гледах последното завъртане, когато им се веят косите и когато е направена онази хубава снимка... Ами яко залитна Джей Ло, направо можеше да падне, според мен. Чудя се, дали и някой друг вижда така нещата blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 04, 2020, 10:30:44 »

Чакайте да ви кажа точно колко гадно е времето тук - зоопаркът е затворен заради лоши атмосферни условия, а той по принцип е отворен всеки ден, без почивка. Ураганен вятър с дъжд.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 04, 2020, 10:32:25 »

Аз пък няколко пъти гледах последното завъртане, когато им се веят косите и когато е направена онази хубава снимка... Ами яко залитна Джей Ло, направо можеше да падне, според мен. Чудя се, дали и някой друг вижда така нещата blush

Аз не я догледах до края, много ми е предвидима.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: февруари 04, 2020, 11:26:39 »

Привет!

 Накарахте ме да ги гледам и аз латинокаките, въпреки че нямах намерение. И двете ги харесвам, ама на мен на Джейло-то не знам какъв плейбек, какво живо като тя 95% от времето танцува и нещо мънка, даже половината време не разбрах кои са песните. Шакира по имаше някаква певческа част и като цяло повече ме впечатли. Дъщерята на Лопес май най-много пя в тия минути. После четох статии и коментари и май ще се съглася, че това си е чиста пепси реклама и изобщо не представя ни Америка, ни животът на латиносите в нея. Та това ми е мнението. Иначе и двете са яки каки. Шакира има по-малки габарити, но изобщо не беше добре гримирана.Джей Ло не си я представях толкова мощна. Изглеждаше като сестра на Кардашиян, но пък много й харесах косата и лицето. Та за всеки по нещо имаше. Wink
 
 Ние миналата година работихме над връзката с психолог и го препоръчвам на всеки. Някои резултати останаха трайни, други колкото да отмине бурята, ама и това е нещо. Доволна съм от личностното израстване и на двамата. Даже от неговото повече, но то пак е до мотивация. Ако я няма, нищо не става.good

 Баба и внучка излязоха след яки тръшкания и аз сега се залавям за четене, че съм си поставила цел. Дано я стигна, че седи от много отдавна.

 Хубав ден! butterfly
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 04, 2020, 11:31:12 »

Добър ден.Ние започнахме деня по ужасен начин.Едната се задави много и нямаше поемане не въздух.Накрая Бърза помощ викахме.Добре са и двете сега спят.

Гледам много полемики в Америка заради задницата на Джей Ло в първия костюм.Честно аз направих паралел Мадона=Джей Ло вчера и за това заговорих за възрастта и плътта. Иначе в Бг половината ако трябва и голи ще пеят, ама то там акъл нема.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #54 -: февруари 04, 2020, 12:23:04 »

Ух Маги! Слава богу че са добре!

Аз се чудя как гледам тез видеа, изобщо нищо не забелязвам,ама като гледах точно правех "мултипляскинг"

Ех един ден бях отпуска и ми се натрупа килограми работа!

Ауфидерзееен!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: февруари 04, 2020, 12:28:18 »

Добър ден.Ние започнахме деня по ужасен начин

Оооо Маги.... как се оправя това? Изтръпнах!

След цял ден на ясла Змеят #2 вдигна температура. Официално сме в серия...  ANGRY help Eeager
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 04, 2020, 13:19:20 »

Леле, Маги, радвам се че сте добре, ама ми се сви като прочетох началото. Как й помогна? Такива задавяния се помнят и аз помня едно на Ники с круша към 7-8 месец.
Киви, тая вашата серия край няма, изпращам положителна енергия! Дано бързо мине!
Ние с дребния утре сме на зъболекар, той трябваше днес с дядо си, ама "нямало да излиза"  pardon beating , та утре и аз ще се включа, поне да си направя профилактичен, че почти година ще мине.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 04, 2020, 13:26:41 »

Киви, ужасна серия е това.

Как, главата на долу, дупето вдигнато, удря се с долната част на дланта на 1/3 от главата посока дупето.Обаче тя не можеше да изкара повърнатото, дишаше учестено и се давеше с това което е някъде около гърлото.Носа и той пълен с повърнато та беше ужас.Поне от 112 и Спешното реагираха много адекватно, изключително съм им благодарна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 04, 2020, 13:37:30 »

Благодарение на едно такова задавяне, ми спря кърмата завинаги от стрес. Гледката е ужасна.
Да разсея малко Маги, виж лейди Гага без грим е като ...
https://www.instagram.com/p/B8IAh7bHjQL/?igshid=1s6irm11ihvp8

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #59 -: февруари 04, 2020, 15:46:41 »

виж лейди Гага без грим е като ...


Петя Буюклиева, когато не е с прическа и грим за участие. Засичам я в квартала понякога.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines