Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:21:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84011 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 03, 2020, 13:28:25 »

Здрасти през новия месец!
 
Киви, да ти е жив и здрав змея, а и всички у вас!

Булка, ти ме уби с тия цени бе  shok shok shok и предвид, че не карате ски и тримата! На Боровец само веднъж сме карали и не ми допадна особено като писти, а като слушам и за цените няма да стъря скоро пак.

Панде, честита покупка! Ще се върна да я видя.

Мери ми, кога ще ходиш към Пампорово? Да дадеш актуална информация за пистите, че искам края на месеца още едно ходене да спретна. Преди 10 дни пистите ставаха за каране, но само до обяд. след това ги топи, стават на преспи с киша и е отврат. Хубавото е, че нямаше много хора и не се чакаше и 2мин на лифтовете. Сега дилемата ни е Пампорово или Бабин Зуб.

Хайде, чао за сега!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 03, 2020, 14:13:13 »

Вървете на Бабин зуб. Добро каране и разкошна природа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 03, 2020, 14:16:00 »

Ох, какво харесват на роклята на Рене Зелеуегър?Аз не харесвам такъв тип и за това не ме кефи сигурно.

Аз днес ще водя дребната на плуване, ще се видя с хора, ще съм социална  blush

Свекс, мерси за мнението.Наистина много е важно жената да е на място.много си проличават пукнатините в семейството тогава. Апропо и аз се обиждам на тъпа и глупава, не на грозна  blush

За Бабин Зуб, прочетох че са вдигнали цените на лифтовете, но било много хубаво там.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 03, 2020, 14:20:26 »

Рене мн зле изглежда. Чак ми стана жал- какви жертви е направила, за да влезе в ролята.
А роклята грам не й отива.
Аз вече на нищо не се обиждам освен на тема познания. Явно остарявам
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: февруари 03, 2020, 14:30:03 »

Еми, за мен е ясно и категорично изразяване на позицията, както и за поемане на отговорност каквото и да реше другата страна. Лично аз, понеже ако взема да говоря или крещя или рева, написах каквото ми беше на сърце във вид на въпроси, на които и двамата трябваше да отговорим сами. После разменихме за коментари и накрая трябваше да има предложения /не обещания/ за подобряване на отношенията. Абсолютно сериозно, със срокове и с уговорка да не намесваме деца и родители. Родният каза, че такива простотии няма да попълва и първия път хвърли листа в кошчето. Извадих го и пак му го дадох. Скъса го, аз го залепих и пак го връчих. Опита се да шикалкави с попълването, пак му го върнах с нов срок и казах, че това е последен шанс. Стресна се, когато прочете моите отговори и предложения.  Естествено, можеше да се стигне до раздяла, бях го предвидила и огледала от всички страни. Но поне нямаше да е "на инат" и импулсивно решение. По това време вече се познавахме достатъчно добре, за да знаем, че когато кажа нещо, го правя, пък той, че в мое лице има човек, който винаги ще му пази гърба и няма да му върти номера.
Ама както казва МериМи, това си е моята истина и важи само за нашата двойка характери. Сигурно при някои може и кадифето да действа и в такъв случай трябва и това да се опита.
Пак стигнахме до там, да препоръчвам "Кеят". Ако взема да обяснявам защо, трябва да разкажа какво се случва, пък е добре всеки сам да мине през различните преживявания  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #35 -: февруари 03, 2020, 14:30:29 »


Тези двете правят супер шоу, изобщо целият балет са извънземни. Ама като развяха рошавото американско знаме и ми секна ентусиазмът angry Мразя изразен по този начин патриотизъм.

Та така, хубав ден и каквото ще стане, ще стане smile. А, гледах Силвена Роу, не че някога е била у ред, ама хептен е изперкала, милата. И тя с разни мантри се поддържала млада - всеки ден благодаряла на Вселената, търсела да хруска 25 годишни момци и разни подобни и скоро ще надмине Кобилкина blum

ааа за първото не си разбрала, има намек към имигрантите и децата затворени в имигранските затвори, даже гръмна навсякъде по таблоидите, в един момент всички деца са като в клетки и се появява тя с рошавото одеяло

За второто, ми толкова много ме кефи тази Силвена. Снощи даже си я пуснах че пропуснах петък шоуто и четох че било забавно.Впрочем, много ми харесва новото шоу на Николаос, миналата седмица за първи път 4 дни под ред пусках БТВ, което никога не се е случвало. Чета коментарите и се възмущавам как бил копирал Слави и си личи колко малко хората са запознати с Jimmy Fallon, James Corden, Jimmy  Kimmel, като неговото е някаква смесица от тримата, нищо общо с (с извинение на феновете на Слави) на онзи кукундрел. Млад е още, зелен, но много ме усмихва, и не се усеща кога минава час с шоуто му.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 03, 2020, 14:46:28 »

Хм, околните - включвам и баща ми в тях, не биха попълвали. Биха казали че е глупост и ще си тръгнат от тъпа гордост. Аз съм от хората които са За подобни дискусии. Но мен кой ме пита, нали все гледам с дипломация, та не съм подходящ пример. За съжаление виждам че понякога железната ръка върши повече работа. При баща ми е ни с добро ни с лошо. Вкъщи става и с добро ис лошо, ако отмеря правилно дозата.
С брат ми става само с добро. С бившите ми също. Та не знам, явно си е до двойка или до семейство ( ако не са двойка а кръвни роднини мъжете ) .
Но главният ти принцип За ясно изразена позиция - е основата на всеки добър брак според мен.
Драмата почти никъде не върши работа- затова отдавна спрях да плача или да мрънкам увъртайки- независимо кой е срещу мен.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #37 -: февруари 03, 2020, 14:59:07 »

Със сигурност си зависи от семейството. Зависи и къде живееш ми се струва. В България всички градове са малки и всички хора се познават. В Бургас всички семейства, дето мъжете си го вазвяваха, се разделиха, защото просто много се разчува, хората коментират и е грозно общо взето и ми се струва, че под натиска на обществото жените ги гонят мъжете си. Сега какво сме далеч с моя мъж и да ми изневерява и не, няма да разбера, нито пък той за мен, кой ще му каже? Има безбройни заведения, хотели, барове ...

По отношения на разговорите, някои мъже са по-отворени откъм комуникация, други не, но пък и разбира се зависи колко са съгрешили. Wink Може от вина да започнат да поотстръпват.

Само знам, че много мразех нашите като се карат и сега виждам, че и при нас също детето доста се впечатлява като се караме, така че е важното, каквото и да става да си остава между 2-ма, а не всички да виждат и да се влияят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 03, 2020, 15:15:59 »

"Ultimately the bond of all companionship, whether in marriage or in friendship, is conversation.”– Oscar Wilde.

Аз също рева или крещя и ми се е налагало да си поставям въпросите писмено. Е, не съм получавала писмени отговори, но позицията ми е била чута и все пак е имало разговор. Много е сложно пустото съжителство.

Баща ми е бил на 45, когато съм била на 20 и тогава сме се виждали от време на време за бързо, нямам много наблюдение. Ама май тогава ми беше казал, че цял живот ще е разочарован от мен, защото не съм учила право. Май е спал тогава един месец на дивана, макар че мен това никак не ме засегна. Аз съм си много доволна, че не съм учила право, който иска да страда от това lol lol

От екипчето на Джей Ло какъв сериозен разговор се получи.

И Джей Ло и Шакира ги харесвам от много години. Шакира малко повече. Нея и ММ я харесва.

Аз обиждам и от грозна и дебела и от глупава. Въобще да не ми каже някой копче. Ама това защото майка ми и баба ми са красиви и умни и държа да съм като тях. (Сега не съм слаба, ама ще се поправя).

Стига локуми от мен Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 03, 2020, 15:38:39 »

Баща ми искаше да уча стопанско управление. Секнах му мерсците точно в 11 клас. Мен също грам не ме е касаело какво иска, влияех се от баба и дядо само.
Панде, ти си най нелокуместият човек, Маги също.  smile
Уж от екипчето на Джей Ло, ама по-скоро от напъна й да е вечно млада чрвз визия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: февруари 03, 2020, 15:47:21 »

Чакайте сега, много сте млади да ви наляга критическа и вас, и мъжете ви. Все още се състезавате за надмощие Wink, това са дребни заяждания. heart
Булка, ами тъкмо, че не мога да го разбера - като майка закрилница ли се явява, подслон ли им дава на децата, какво е посланието.. За мен е "ние сме най" и няма как да се съглася, особено с последните политически решения на батковците. nea Не съм чела коментари, ще го направя обаче.
Николаос го следя от Ревюта на вафли и много съм се смяла. Абсолютен майстор е на краткото писане, много начетен и с бърза реакция. Но едно е 15 минути и не всяка вечер, друго - по час и 5 пъти седмично. Можеше да изчака още поне сезон, твърде пресен е споменът за Слави и без да иска, човек сравнява и вижда хилядите прилики в декор, обща структура на предаването и избор на гостуващи. Реално неговото и на Слави предаването не са конкуренция, всяко си има публиката. Аз гледам и двете /едното на повторение/, но и на двете съм се отегчавала и съм превключвала канала  pardon.
Съжалявам, че Николаос си заряза ФБ страницата с вафлите, ама то с всички става така като издадат книга. Липсват ми кометарите под публикациите, защото като им отговаря става още по- забавно. Там нямаше хейт, не се и налагаше, де.
Силвената и изобщо готварските реалита вече ми омръзнаха, достатъчно ми е 24китчен.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #41 -: февруари 03, 2020, 22:07:46 »

Чакайте сега, много сте млади да ви наляга критическа и вас, и мъжете ви. Все още се състезавате за надмощие Wink, това са дребни заяждания. heart


Свекс, тъй кат стане и целият форум се изнесе да размишлява над семейните си отношения, бъдещето, капацитета на нервната сисистема и такацял следобед тишина smile Аз знам вече от опит, че каквото кажеш става. Та взех мерки на време - преди критическата да изврънкам от г-на бижу с диаманти smile Гледам го гугълва, ще ви държа в течение.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #42 -: февруари 04, 2020, 08:35:53 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Значи като ви чета и моите две лудости се затвърждават - вечно млада и вечно слаба lol lol lol В този ред на мисли ще си задържа мнението за задните части на Джей Ло. Само на мен ли ми се струва или Шакира пя на плейбек (99% убеденост), Джей Ло малко по се съмнявам, че имаше моменти, в които баш си пя на живо (70% за плейбек) crazy crazy Все пак съм пяла четири години в музикален театър. Трябва да си някой факир при толкова скачане да имаш чисто звукоизвличане girl_impossible

Свекърва, много ми харесва написаното от теб, Чудото ще бъде облъчен с лист въпроси в най-скоро време  Girl_hide Аз не се карам, не викам, ревала съм сигурно два пъти за целия ни съвместен живот, опитвам се да говорим, но почнем ли обичайно стига до повишаване на тон и спиране на слушане на аргументи, та няма смисъл. Общо взето гледам да живея животът, който на мен ми доставя удоволствие, половинката е поканена да се джойнва, ако не ще, да си стой у дома blum

Ратче, ще ходим около 20-ти, ще ти дам актуална обстановка.

Всички сте поканени, не само Киви. Направо да си организираме една форумска среща на по вино и минзухари lol lol Под минзухари не визирам цветята lol lol lol

Бягам да се трудя. Дуй дуй и целувкен, къде е Целувкен  girl_wink

ЕДИТ: Киви, да ти е жив и здрав З2, много гушлив и любовчия kiss2 lol
« Последна редакция: февруари 04, 2020, 08:42:30 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 04, 2020, 09:17:56 »

Айде освежи Утрото ми и сподели за задните части на Ло.
Плейбек имаше през повечето време. Но имаше и доста живо пеене де.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: февруари 04, 2020, 09:40:00 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Значи като ви чета и моите две лудости се затвърждават - вечно млада и вечно слаба lol lol lol В този ред на мисли ще си задържа мнението за задните части на Джей Ло.

ЕДИТ: Киви, да ти е жив и здрав З2, много гушлив и любовчия kiss2 lol

Благодаря за пожеланията, човекът баш любовчия се очертава, има подход към нежния пол smile

А на тема задните части на JLo имам какво да добавя smile Структура на тялото е това, аз имам същия тип телосложение и колкото и да ми рекламира Зукърбърг Кайла Итсинес във фейса, няма как да си сменя гените и да стана миньонче с мини трибуквие.  drum Хубавото е, че за всеки влак си има пътници smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines