Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:32:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84070 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 02, 2020, 18:17:29 »

Да, там готвят уникално. Пиши следващия път да ти намеря новата кооперация с апартамените под наем. Всичко ново и чисто. Боровец е мн спряло място- за такива като мен дето не карат, пълна скука. Седя на Малината заведението цял ден, правя луди сметки и гледам сериали.  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #16 -: февруари 02, 2020, 21:11:18 »

Киви, жив и здрав да ти е 32! И ти да оздравяваш good Направи ли сладките?

Благодаря smile Змеят е порядъчно изпразнуван и полят за здраве! Не знам защо, но никога не съм си харесвала собствения рожден ден, но на рождените дни на децата се чувствам истински щастлива.
Сладките ги направих, чудна работа свършиха. А за оздравяването не му се вижда края, нещо се разкашлях лошо, но утре ми е твърде сложен графика, че да ходя и на преглед.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 03, 2020, 08:46:01 »

Киви, да оздравявате бързо и да е за постоянно!
Вчера у дома си нямахме работа да влезнем във фб група за коронавирус и си развалихме настроението. Цяла нощ сънувах кошмари. Не е шега това което се случва.
За малко разсейване, вижте каква хубава снимка :
https://www.instagram.com/p/B8FhgshHCtb/?igshid=d4f3uurscp98
Този път и двете са в тон.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 03, 2020, 08:46:43 »

Добро утро, как сте?
Днес го дават нещо средно между пролет и лято, та който може да излиза.Аз съм си в къщи.В първия ден на застудяването обаче ще водим дребните не перглед.Не сме ли късметлии?

Ние никога не сме ходили на ски като малки и големи.Но много ми се иска Моника да се научи и да може да кара, ще видим как ще се случи и това чудо.Тя днес е на плуване след дълго прекъсване и е много щастлива и нервна леко, че е при друг треньор.Голямото тичане започва с извън градинските и училищни занимания на децата.Да знаете, че тогава ставате жонгльори smile

Ей готини са Джей Ло и Шакира.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 03, 2020, 09:30:16 »

Добро утро! Честит февруари!  heart
Наистина пролетно е времето. Не знам как ще е тези дни, но събота и неделя беше супер.
Ние си ходихме до село в събота, малко да се разнообрази детето. Съвсем бях забравила, че се зарязва лозето, но свекървата беше подготвила ножици за децата и вино за нас.  Вечерта ММ излиза по мъжки. Чаках го по нощите, че не мога да заспя, докато не видя, че се е прибрал.  В неделя си направих една чудесна разходка сама, докато мъжете си гледаха детско в нас.  После ходиха да играят някъде, докато аз накупих разни неща за Алекс и се срещнахме да си продължим семейно разходката.  heart Влюбих се в разни рамки за снимки, свещи, чаши за Свети Валентин. heart Ама много ми харесаха, но нямаше как да взема и това. Другата седмица ще ги изпращам пак някъде и ще видя дали има нещо останало. Ако имаше как на всеки сантиметър от стените вкъщи бих сложила снимки. heart  Следобяд спаха, аз се лакирах, четох, слушах музика и пак четох. Релаксираща ми дойде тази неделя.  heart


Киви, честит рожден ден на детето!  give_rose

Маги, вие стягате ли парти за Моника?

Хайде хубава седмица от мен!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: февруари 03, 2020, 09:43:24 »

Добро утро!

Точно влизам да ви пусна видеото от изпълненията по време на супер купата:
https://www.youtube.com/watch?v=pILCn6VO_RU

Много са хубави на тази снимка! Гледайте обаче видеото, в някои пози кака Джей малко неестетична ми идва в такава опаковка. Аз ли съм нещо  crazy или и на вас така ви се струва?

Благодаря за пожеланията!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 03, 2020, 09:51:22 »

Масово това обсъждаха и хората във Фб- че Шакира седи естествено, а Джей Ло си е hustler и Лас вегас стайл. Но са професионалистки и евала за което и на двете. Всяка със стила си, а явно и за двата стила има влакове.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: февруари 03, 2020, 10:22:43 »

Добро утро!

Точно влизам да ви пусна видеото от изпълненията по време на супер купата:
https://www.youtube.com/watch?v=pILCn6VO_RU

Много са хубави на тази снимка! Гледайте обаче видеото, в някои пози кака Джей малко неестетична ми идва в такава опаковка. Аз ли съм нещо  crazy или и на вас така ви се струва?

Благодаря за пожеланията!

страхотно шоу, мерси че сподели!Много ме изкефи че си изпяха best off, както и включването на дъщерята на Джей Ло.Типично си се държаха, Шакира естествена, Джей Ло като Дива.

Гледахте ли тази реклама? Вече не е Джейсън Мамоа, а Жоро не Моа  lol

 https://www.youtube.com/watch?v=g2ERWFMLptw
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 03, 2020, 10:31:56 »

Много добре са и двете, само Джей Лото да не се отплесне като Мадона и да почне да се чекне като нея.Жените като станат на една определена възраст и ходят да доказват, че са вечно млади.

Ох тая реклама ме разби.Похилих се с кеф.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 03, 2020, 10:45:15 »

Много добре са и двете, само Джей Лото да не се отплесне като Мадона и да почне да се чекне като нея.Жените като станат на една определена възраст и ходят да доказват, че са вечно млади.

Ох тая реклама ме разби.Похилих се с кеф.
Няма как да си по- права. Ама те и мъжете влизат в този период, не с чекнене, ами с фуклявене и млади мацки( ако имат пари за такива). pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: февруари 03, 2020, 10:46:56 »

Здравейте!
Изпратих децата по направление. Яхнах прахосмукачката и разчистих вкъщи. Тъкмо давам време на слънчицето да напече хубаво навън. Имам ходене по работа тук-там и се надявам до ранния следобед да съм свършила всичко.
Джей Ло никога не съм я харесвала, макар да съм с две ръце ЗА това, че има много талант. Шакира ми е много миловидна. Има нещо детско в излъчването, което много ми харесва.

Едва вчера отлистих календара и видях посланието за този месец: Събуди се, пий кафе, избери радостта! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 03, 2020, 10:47:58 »

Те мъжете са патологични, особено такива с пари и влияние и детокато млади не са ги отразявали много-много жените.

Ще ми е интересно свекърва какво ще напише, от гледна точка на опита.

Киви, да оздравявате!

Аз май тая широката пола ще я занеса на шивач и ще си я стесня, ако сестра ми не я хареса.Нещо са променили във Виолета секцията тия от Манго, преди от там С миставаше, сега ми огромно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 03, 2020, 11:49:47 »

Гледам от Бафта роклите. Нищо не ми връзва окото освен що годе тази на Кейт
https://www.facebook.com/HRHTheDuchessOfCambridge.page/photos/a.1376767869181492/1376767892514823/?type=3
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: февруари 03, 2020, 12:38:20 »

Маги, за жените или за мъжете?  Wink
Тези двете правят супер шоу, изобщо целият балет са извънземни. Ама като развяха рошавото американско знаме и ми секна ентусиазмът angry Мразя изразен по този начин патриотизъм.
Джей Ло, като я дават в близък план, вече се издава, че не и е толкова лесно да издържа на бясното темпо и не от естетична, а от човешка гледна точка ми става тъпо, че дух е едно, възраст - друго. Иначе и тя, и Тина Търнар са жени, на които свалям шапка. Не мога да кажа същото за Лили Иванова, колкото и кадърна да е...
Иначе винаги са ми били смешни жените, които се правят физически на млади, било с облекло или с грижи за външния си вид. Аз по принцип никога не съм разчитала на това за каквото и да е, вероятно и по тази причина рядко съм без самочувствие. По бих се засегнала, ако ми кажат, че съм проста, глупава или тъпа, отколкото че съм стара или грозна.  pardon Всеки си с лудостта Wink
Коментирали сме и мъжкото стареене и съм казвала, че и те като нас минават през критическа възраст някъде след 45. Ако нямат свястна жена /тоест да си отваря очите, ушите и да пипа твърдо/, големи бели могат да натворят.  pardon Опитът ми е със съпруг /личен и на приятелки/, не зная какво ще мисля когато синовете дойдат в този период blush Някои изпадат в депресия, което е още по- лошо.
Хаха, нещо много ме избива на размисли, този курс лошо ми се отразява blum.
Та така, хубав ден и каквото ще стане, ще стане smile. А, гледах Силвена Роу, не че някога е била у ред, ама хептен е изперкала, милата. И тя с разни мантри се поддържала млада - всеки ден благодаряла на Вселената, търсела да хруска 25 годишни момци и разни подобни и скоро ще надмине Кобилкина blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 03, 2020, 13:08:07 »

Свекс, какво се разбира под твърдо пипане? Някои не подлежат на такова, освен ако не е в кадифени ръкавици. Помня че когато мъжът на братчедка ми мина през този период, всички го коткаха, макар и да знаеха и проучваха всичките му находки. pleasantry
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines