Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:48:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84034 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2020, 09:56:52 »

Нека ни върви на любов и на пиянски положителни мисли!
Панди, таз рокля е готина ама не ми се види подобна на Миленската.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #1 -: февруари 01, 2020, 10:25:28 »



Бях си създала идея за темата в главата този месец, но явно с Еми обменяме размисли по други канали lol kiss2

Аз си пожелавам и сняг  Girl_hide Girl_hide От две години не съм ходила да карам ски, само по работа. Сега правим организация за Пампорово и не знам какво ще правим там, освен да берем минзухари по пистите. Този месец мисля да си взема една седмица отпуск и да ми почине малко главата. Само стискам палци да е така.

Роклята на Пандето е същата идея като моята, рокля-риза, разкроена, каре. Но заради разликата в материите и бухналостта на полата създават различно усещане. И тази си е доста добро попадение и ако си я взела за парите, за които смятам, Панде, та те са ти я подарили lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2020, 10:41:06 »

Аз чисто стилистично са ми различни- стил Панди и стил Миленски. Love angel
Такива поли са ми мноого яки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: февруари 01, 2020, 11:09:20 »

Еха, рокля- шемизетка heart heart heart Носила съм две, зимна и лятна през 77- 78, та чак до 82г. Само дето тогава дължините бяха под коляното. Пусто снимките ми с тях са на диапозитиви и не съм ги копирала на хартия, та да ме видите каква хубавица съм била. Едните карета имаха червена нишка, другите- лилава. Хаха, в косата разликата е, че я прибирах зад ушите, насукана с гребечета. Покойната ми приятелка ми ги беше донесла /гребенчетата/, тук нямаше, моделите бяха от Бурда. Пак тя ми беше донесла кройките от две различни списания и само снимките на манекените, че по границите беше забранено да се носят такива западнали моди sad, пък и можеше някой да ги конфискува. Леле, какво щастие беше. Платовете бяха тукашни, много качествени и отлежали от младостта на майка ми, когато пак са били на мода, но явно тя ги е оставила, че всяка втора е била с подобен десен. Много мил спомен.
И аз искам сняг, ама без ниски температури и заледявания.
Ще ходим да зарязваме една ябълкова градина с приятели. Тези, които имаха лоза в двора, са я махнали, та затова сменихме дървесината Wink Но идеята е пак същата, да се съберем и да се похилим. С голям зор намерих парче сланина, че това се яде традиционно, плюс кебапчета и туршия. А, правя една туршия от червено зеле, става за седмица, с хвойна и кимион. Съвсем за изчанчени вкусове, ама поне е различна и не толкова солена.
Панде, свали ли температурата Пандьо? Ох, сигурно и аз навремето съм гледала лошо и съм съскала, вместо да говоря, защото си спомням, че Родният ми казваше, че само когато съм болна съм си връщала "предишната благост" funnytooth За разлика от него, той все си гледа намръщено, че да плаши хората, поне това е било само период за мен.  smile
Прекрасен ден и още по- прекрасен ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 01, 2020, 11:25:31 »

Свекс, аз имах такава като дете- много ми се присмиваха. Имах и червен тартан пола - пак се спукваха да ми се смеят. Явно съм била извън модата  diablo
https://images.app.goo.gl/wDG4gttTtf4YQ8fK9
Имах и като на Панди, от чиста вълна. И на нея се присмиваха. Била много дебела. girl_impossible
Сега имам две шемизетки подарък от Мери ми- явно вече са на мода, щото не ме сочат с пръст beating
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 01, 2020, 16:07:57 »

Здравейте в новата тема!

Февруари ми е малко никакъв, ама поне минава бързо.  Не искам, не искам вино, искам шоколад smile

Свалиха и двамата температура. Днес докато бях на немски даже бяха обикаляли квартала, че тук е 17 градуса. Сега са уморени, мм спи, Бамбук гледа детско.

Винаги съм харесвала каре и съм носила с кеф, въпреки на майка ми коментарите, че може да ме прави дебела.
Такъв тип рокля много ми хареса, но нали съм малко несъразмерна и трудно си намирам. Тази е плътна, но е еластична и затова става.

Мери, да направо подарък си беше. Щом Пандьо Далаверов веднага каза, да я взимам lol

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 01, 2020, 16:42:42 »

Като се отворихме на тема туидове и карета, сака и рокли, ето тази семпла комбинация ми допада напоследък за ежедневно- хем си ползваш сакото често, хем си спортна.
https://teedee.style/2018/09/16/the-timeless-tweed-jacket/amp/
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: февруари 01, 2020, 20:45:05 »

Еха, Свекс, представих си те, като някоя от онези секси русите френски актриси дето все им бъркам имената.

Роклята, както МериМи я описа, е още по-хубава от  снимката. На Пампорово нямаше много сняг и през Декември, но точно като бях там организирах един снеговалеж, приказен. Буквай стая и за мен, аз ще се занимавам  с осигуряването на сняг Wink





Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 02, 2020, 11:11:01 »

Привет във февруари!За нас е много емоционален и препълнен с празници месец.

Ох прекрасна е тази рокля, чак ми се прииска да имам такава.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #9 -: февруари 02, 2020, 13:47:22 »

Здравейте през моя месец! Wink
Тук е пролет butterfly Sunshine Разхождам рокля с къс ръкав и чанта на цветя. Прекрасно е, хората са навън, има голямо оживление по улиците. И ние бяхме.
Вчера майка купила едно яке за Дребния, обаче е ужасно и ходихме да го връщаме. Съчетахме разходката. След малко поемам пак по магазините. Този път да няма гафове Wink Така де! Майка дава зор да ми купува подарък и ще си го избера сама.
Каре не обичам много-много. Мрачно ми е като десен. Все към есен-зима ми връзва асоциацията и сигурно затова. Имала съм май само една единствена карирана пола и то шантав модел - разкроена, с гайки за колана на ханша, а не на талията. Върнахте ме в гимназията Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: февруари 02, 2020, 14:50:26 »

Киви, жив и здрав да ти е 32! И ти да оздравяваш good Направи ли сладките? Ще вземеш наистина да спретнеш снеговалеж на Пампорово, обещават го и синоптиците за четвъртък Wink
Хаха, да, на Марина Влади приличам, като млада и като стара, заради силно изразените славянски скули. Прическата ми по ученическите години пък беше като на Мирей Матьо. Итересно защо баш по най- стегнатите години на социализма някак френското кино беше си пробило път и имахме доста обширни познания за повечето известни техни артисти. pardon
Толкова е топло тук, че чак ме хвана пролетна умора Wink. По Центъра са опнали вече сергиите с мартеници, коя от коя по- грозни angry и видимо внос от Китай. Вероятно са дошли доста отдавна, че нали уж затварят пътища и връзки сега заради грипа.
И на нас водолейският период ни е наситен с празници, ама сме се отчели с подаръци и не го мисля. Ще следя датите само за поздрав smile
Хайде, честито на Джокович, с удоволствие го гледам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 02, 2020, 16:46:23 »

То след дъжд качулка. Почти всичко което се продава по магазини и сергии е внос от китай. Откъде по напред да се пазим, ако тръгнем да параноясваме? Като спомена мартениците и се сетих. То вирусът не е от вчера, каЗаха че бая време са крили от обществеността. Кой знае колко пратки, стока и какво ли не още сме пипали оттогава досега...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #12 -: февруари 02, 2020, 17:11:45 »

Привет и от мен в новия месец!

Ние се завърнахме от Боровец. Там всичко се пръска по шевовете и цените са безумно високи. Два планински чая и две води 11.60лв, един хот дог 13лв.ядвш и викаш ммм. Къщите където бяхме, чиста мизерия, паяжини, нищо не работи вътре... Абее ужасче. Ама си бяхме готина компания, децата се радваха, караха шейни, мъжете се пускаха на пистите, ние се пекохме като кифли със скъпия чай.
На връщане се отбихме в Самоков, обядваме вкусно за ниски цени.

Ауу каре! Като бях четвърти клас майка ми взе едно костюмче от една известна конфекция. Плисе панталон малко над колената и късо сакенце. Много беше модерно, после панталона носих и по модата с дългите черни чорапи над колената.

Приятна седмица желая, при мен Росаура в върти барабаните  angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 02, 2020, 17:16:16 »

Бях забравила за чорапите! Беше много яко!
На Боровец си е мизерийка, ние последния път случихме с апартаментче в нов блок. Ама нали съм сестра на байкър, жена на сноуборд маниак- чат пат търпя в тяхна полза.
В Самоков има едно унккално място за ядене, и още две много яки, ама зарад чалгата ми е трудно да ги понеса.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #14 -: февруари 02, 2020, 17:39:06 »

Ние бяхме в старата къща в Самоков, първо на вратата ни върнаха че нямаме запазена маса, ама Звяр и приятел надуха гайдите все едно сме ги тренирали, гладни смеее, искаме вътреее! Та ни се смилиха и ни намериха маса. Уникално вкусно беше.

Боровец е просто ограничен, няма къде да се разходиш. Аз исках в Рила, ама то там уикенда излизаше 1200лв за тримата със закуска, викам хайде не мерси. Подведох се за тези къщи от една влогърка, много мизерни. На външен вид са приказни, ама вътре е мизерия.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines