Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:39:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84503 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 21, 2020, 12:06:22 »

Адиктет, поликистозата е много широко понятие.Може да е много лека форма и много тежка.Ако нямаш проблеми с цикъла и си забременяла лесно не се притеснявай.Аз нали съм ходеща енциклопедия.

Ох и в Плевен е така с обувките, някакъв ужас е.Плочки, дупки, кал, всичко е прекрасно.

Еми, ще го погледна този спрей, че е ужасно.

Фери, весело изкарване!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 21, 2020, 12:22:30 »

Здравейте smile

Фери, аз съм ЗА, да я заведете на УНГ. Аз често говоря високо, но аз имам такъв проблем - веднъж в годината ходя да ми промиват ушите. Веднъж бях за друго и доктора ме попита аз как въобще чувам. Но се е случвало и да не чувам и да не мога да говоря по телефона. Никога не ползвам клечки за уши, но ми за запушвам. След помиване са ми тествали слуха и нямам проблеми.
Весело с приятелките ти smile

Обувките му са 80% процента маратонки и много рядко ги чистя. Въобще не ги пазя. За ужас на мм разбира се lol lol

Петък е, утре съм на немски и ще видя живи хора. Аз напоследък си говоря само със сръбския унгарец (или унгарски сърбин, и той не е много сигурен), ама останалите си говорят на арабски помежду си lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #362 -: февруари 21, 2020, 12:32:26 »

Ее, Фери, надявам се, че не те психирах сега. Така или иначе не е лошо да я види УНГ. При нас проблмеът беше друг - имаше подуване на лигавицата в носа и много хъркаше. Та между другото казах, че много вика и му почистиха ушите.

Откъм обувки много мразя зимата - постоянно се цапат или са ми грозни. Ако си обуя топли обувки в офиса ми е жега с тях и трябва да се преобувам. С токчета не обичам да шофирам, та така или иначе се преобувам или си оставам в марстонките/кецовете.

Чакам уикенда малко да поразкрася, нещо ме е обхванала вълна на маски, маникюри и т.н. Сигурно идва пролетта smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #363 -: февруари 21, 2020, 12:39:02 »

Не си  give_rose  give_rose Просто не ми беше идвало на акъла дори. Наистина така или иначе е по-добре да се прегледа  good
Уикендът сме на детски рд, в неделя мислим да я водим на шейна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #364 -: февруари 21, 2020, 13:01:15 »

Тези дни ми беше доста разхвърчано witch Тичах малко работа да отметна, някоя и друга институция, минах и някое и друго интервю за работа. По-важното - видях живи хора Wink Нали е лаф тук напоследък!
Четох ви, ама мозък на мармозетка!
Фери, знам за двама души около мен, на които периодично им се налага такова чистене на ушите. Хубаво го мислиш този преглед good
Миме, разкажи за какви продукти става дума. Интересно ми е и колко напъват да продават.
Никол този път наистина изглежда много добре. Аз толкова късо не мога да сложа, че от седнало положение хората ще ми видят пломбите из отдолу tease

Върнах се назад - младата Мерил Стрийп много ми напомни на Мери ми Wink Нещо дяволито в погледа има.
Наскоро прочетох хубава мисъл - Искам да отида в Рая, заради климата, обаче искам повече в Ада, заради компанията blum

Заминавам за масаж. Фръц laugh

Забравих да кажа: довечера сме на кръчма. Подозираме, че ще ни канят на сватба.
« Последна редакция: февруари 21, 2020, 13:08:01 от Alichka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 21, 2020, 13:24:08 »

Аличка, много яка мисъл lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 21, 2020, 14:19:31 »

Здрасти!
Фери, много весело довечера!
Еми, честити боти, а камион намери ли?
Али, весело довечера и успех с интервютата!
Обувки с детето само кецове или едни зимни имам за сега. На работа с ботуши и ги чистя като стигна, няма начин. Ама тия ботуши са на 100год и скоро отиват към кофата.
Май като всички и аз чакам уикенда с нетърпение, утре разходка с дребния и едни майки може би, неделя рикша в Борисова или Витоша за шейна.

Лек петък ,още малко остава  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #367 -: февруари 21, 2020, 15:10:23 »

Привет!
Ние това го учихме в училище, та още в прогимназията имахме някаква подобна идея Wink
https://chitanka.info/text/5303-na-onja-svjat
По неизвестни причини  помня цели цитати, а най- ми харесва как се обръща към ангелите с "...ей, хвъркатичко!" funnytooth
Значи, хакнали Мама Нинджа, докладвали я на Фб като подстрекател и разпространител на невярна информация. pardon blush nea. Защитната и реч е, че на всяко зло ще отговори с добро, ама и бая ги нарежда.  smile Не съм аз, а ми е гузно.  blush
Аз пък си поръчах вчера турски пролетни обувки и те взеха, че днес дойдоха. Хаха, времето се развали преди час sad
« Последна редакция: февруари 21, 2020, 15:12:10 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 21, 2020, 15:13:55 »

П.П. Лака  е най-обикновен, този път нямах време за рисунки и заигравки, та са в сивата гама от светло към тъмно с един брокатен.
Ники и баща му са се гледали, не знам никакви подробности, какво, как и защо /нали Г не говори с мен/. Можело значи... А аз 10 дни и повече товаря 3ти човек да води и взима Ники, че аз не успявам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #369 -: февруари 21, 2020, 15:33:15 »

О, това ми беше един от любимите разкази, които сме учили в училище heart Отдавна не го бях препрочитала.
Лелята беше ячка. Смачка ми кокалите, намести ми чакрите smile На връщане се прибрах пеш, защото дъждът се размина. Днес обиколих града пеш, а се бях закахърила, че няма да имам време за тренировка.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #370 -: февруари 21, 2020, 15:38:29 »

О, Елин Пелин ми е много любим, не знам колко пъти съм го препрочитала  heart
Аз свърших всичко замислено и сега чакам кумата за кафе.Тя вече е в 9 месец, чакаме я другият да роди  heart
Много яка моисъл верно  good
Аз имам един масаж подарък за рд, трябва да наглася нещо за другта седмица.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 21, 2020, 15:41:12 »

Ей пък че хубаво така подаръци да се подаряват. lol
Аз бих си подарила и един така модерному наречен Фейшъл или по- просто казано почистване на лице. Гледам там дето ходя на лазерна има Ред Карпет Фейшъл lol - само дано не стана кат Никол КИдман, че е предобрена lol
Любимите ми са от Под манастирската лоза. Плачех като дете на тях.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 21, 2020, 16:14:14 »

И ММ е с хрема от днес. Много ме ядоса, защото му казах какво да си вземе, а той се прибира с прахчета.  beating
Маги, пробвай с бадемово масло (поне ти, на мм му казах да не се прибира без такова довечера) напоено на памук в носа за няколко минути. Четох, че действало, но не съм прилагала върху себе си, защото обикновено мен ме бие в гърлото, като хвана нещо.

И аз трябва да си изследвам някои витамини, но първо ще отида до лабораторията да питам как става и дали има някакви пакети, а не един по един. Маги, ако знаеш нещо повече сподели инфо.

Мразя да чиста обувки, но няма как. Преди малко банята ми стана черна от калните ботуши на Алекс, защото в калта е много забавно.
Маратонки преди никой не можеше да ме накара да обуя, но вече много често ми се случва да нося. ММ и миналата седмица ме изненада с нови маратонки, макар че му казах, че ще ставам мацка и ми трябва нещо с токче.
Утре сме на детски рожден ден и още нямаме подарък, защото вчера ни поканиха. Ще изпращам таткото да търси нещо.

Али, общо взето за доста неща - хранителни добавки, перилни и почистващи, козметика и парфюми. Аз лично отидох заради добавките, защото и без това искам да взема и ми беше интересно да чуя. Жената много сладко обясняваше и почти успя да ни убеди, че няма по-добри продукти от техните. Не ги бях чувала до скоро, но колкото и да са чисти, не мога да вярвам на 100 % на всичко. Както и да е, ще си взема някои неща сигурно, но ми трябва малко време да реша точно кои.

Елин Пелин и на мен е много любим.

Четох през ред и аз изявлението на Мама Нинджа, но ми се стори малко грубичко.
От два дни съм без лак, малко заздравяваща терапия ще направя.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #373 -: февруари 21, 2020, 16:33:08 »

Адиктет, поликистозата е много широко понятие.Може да е много лека форма и много тежка.Ако нямаш проблеми с цикъла и си забременяла лесно не се притеснявай.Аз нали съм ходеща енциклопедия.


имам още много да стигна Маги, но като една ПКЯ-осана, мога да кажа само спокооо! Това е синдром, не е болест, показва се, изчезва, няма страшно. Моите кистички ту ги има, ту ги няма, но най-странно беше че след раждането беше супер изразена, после се кротнаха пак. Малко диета и ПКЯ се плаши, бъзла е.

Моята кола в момента е като магазин за обувки, имам около 7 чифта там. Сутрин само сменям, че и аз не мога с токчета да карам колата, терсене ми е

Аз такова желание имам за пазар, обачее се въздържам че първо смятам да отслабна 3кг хахах и второ ще ходим НА Виена април и мисля да посетя единия от дните аутлетите там smile

Не запомних кой друг какво е писал, че съм на кол!

ПС. Фери, май можеш да идваш на фитнес, имаш си карта smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #374 -: февруари 21, 2020, 16:39:47 »

а най- ми харесва как се обръща към ангелите с "...ей, хвъркатичко!" funnytooth

Юхуууу, привети.... и към всяка дама на метла може така да се обръщаме, дипломатично звучи witch witch witch

Ама седмицата приключва и киви хвъркатичко се приготвя за кацане, събрах си чакрите и не съскам вече, план за действие имам също, както се казва направих си домашното и съм се накълвала с информация smile Благодаря за предложенията за доктор, ще се възползвам при нужда, но първо смятам да тествам нещо на близо.Четох ви на диагонал, но ще седна да преговоря материала тия дни. Честити нови покупки и спорни нови, тях съм ги запомнила! Целувкен и качествено да си починете уикенда!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines