Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84063 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 11, 2020, 13:42:11 »

Ами аз ги гледам в Емаг, Фешън галери и Вивре, ма комплекти не съм виждала  huhhuh.gif Още не мога да реша кой да е избраният де  blush
https://images.app.goo.gl/VcGnipqRKyXjjhrr7
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #196 -: февруари 11, 2020, 13:58:37 »



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #197 -: февруари 11, 2020, 14:02:31 »

Изкъртихте класацията tease
Мери ми, как не те домързя да изпишеш толкова funnytooth Шегувам се разбира се! Аз нали последните месеци съм все през телефона и не се виждам да бродирам по буквичките Wink
Дааа! Златният Холивуд отдавна е изкривен. Нямам против пластиката. Предпочитам я пред висналите цици, макар че има хубави кремове за бюст. Въпрос е на избор, когато родиш, дали ще станеш повлекана. Истината е, че всичко живо се е юрнало да е различно и се е изгубило в тази изкривена реалност. Елизабет Тейлър и компания са с класическа визия на фона на епохата си. Сега е съвременна визия на фона на класиката "наградите Оскар". В единия случай е личност в дрехи, в другия - дизайнерски недоразумения навлечени върху нещо, дето шава.
Всъщност Версаче и Долче и Габана са с едни от наистина красивите изпълнения като цялостна визия. Гледайки самата Донатела обаче виждам колко е крехка психиката на човека sad Оборотите в живота се отразяват жестоко най-вече на богатите, известните и тези, които трябва да творят на всяка цена, а не на база вдъхновение. Шармантната италианка скоро човек ще може да я познае само по очите. Жалко! Винаги е имало нещо извънредно уникално в нея.
Точно заради класиката винаги на такива събития Клуни и Дикаприо са били много елегантни, без да са невзрачни. ММ не харесва изобщо Лео като визия, то и аз съм на мнение, че е с визия на хлапак, не на мъж. Обаче ММ страшно много го уважава като актьор и винаги повтаря, че не е редно да е толкова ощетяван за Оскар.

Относно чантите - да, не харесвам тънки дръжки, защото са ми като скалъпени от отпадъчен материал, вместо да е плътна дръжка с ясна визия за дизайн. Сигурно е и неудобно да се впива в рамото такова нещо. Май нямам изчистени чанти. crazy Дори и едноцветните са ми с някакъв вид щампа на кожата. Имам бяла, която е като от дантела. Идва ми голяма,но само заради кожата не съм я махнала.
Часовник имам само един, много стар, който не нося. Харесвам ги с идея да са като гривна. На мъжка ръка - много ми харесва идеята!

Киви, що речИ?! tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #198 -: февруари 11, 2020, 14:42:47 »

Киви, що речИ?! tease

Ааа нищо smile Аз от месеци съм в търсене на прилична шопър чанта, която не струва една минимална работна заплата, не е като за пенсионери и сабира лаптоп. Нищо не ме кефи истински... мрън.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 11, 2020, 14:57:21 »

Ааа нищо smile Аз от месеци съм в търсене на прилична шопър чанта, която не струва една минимална работна заплата, не е като за пенсионери и сабира лаптоп. Нищо не ме кефи истински... мрън.
В сайта на samsonite мярнах такива преди време. Цената не помня обаче
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #200 -: февруари 11, 2020, 15:06:33 »

Значи не искам да се оправдавам, обаче съм написала като с не знам какво елементарната дума сЪбирам... На вас превключването между езицитеотразява ли ви се? Имам чувството, че колкото и да чета, уменията ми да се изразявам на български закърняват.

И за чантата - искам  кожена, защото съм вероятно сноб и със сигурност не съм еко веган Wink
« Последна редакция: февруари 11, 2020, 15:08:04 от Kiwi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 11, 2020, 15:38:01 »

На мен много ми се отразява постоянното превключване между 3 езика. Понякога не помня на какво на какъв език съм казала.  И взех постоянно да пишa Englisch.

Аз пък подарих колан Фосил на мм, защото беше загледал часовници, ама реши, че има още живот в стария му.

Аз часовници от много години не нося, май от както имам мобилен телефон.

Аз искам мини раница от тези с лисицата,ама сами скъпи. За сега си карам с една от Декатлон, която е толкова стара,че отдавна не я продават. Иначе си купих нова голяма.

Абе приличам на Зендая, не завиждайте lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #202 -: февруари 11, 2020, 16:31:30 »

Киви, едната ми приятелка скоро си беше взела от Парфоа много готина ранижа дето събира лаптоп, ако не си гледала.
На мен ми се отразяваше докато бях на работа. Сега пиша и говоря основно на бг, другите страдат.
Тия часовници са много яки, ма имам тамън два подобни, та нещо друго ще гледам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #203 -: февруари 11, 2020, 16:51:23 »

Киви, ако си падаш по ръчно изработени чанти, пробвай МаyaMadeIt, има такива големи чанти, само дето са без подплата, но пък им прави хубави едни такива като 'джобове', където може да сложиш лаптоп.

Иначе за добра цена кожена за съжаление не се сещам ...

Тоя часовник на Фосил много ми хареса, и аз на Фосил им харесвам нещата.

На мен българския далеч не ми страда, тя половината ми фирма вече е в София :Д да не говорим, че и вкъщи сме на бг само, така че като че ли дори английския ми бая изостава горкия ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 11, 2020, 16:53:31 »

На мен много ми се отразява постоянното превключване между 3 езика. Понякога не помня на какво на какъв език съм казала.  И взех постоянно да пишa Englisch.

Аз пък подарих колан Фосил на мм, защото беше загледал часовници, ама реши, че има още живот в стария му.

Аз часовници от много години не нося, май от както имам мобилен телефон.

Аз искам мини раница от тези с лисицата,ама сами скъпи. За сега си карам с една от Декатлон, която е толкова стара,че отдавна не я продават. Иначе си купих нова голяма.

Абе приличам на Зендая, не завиждайте lol
завиждат разбира се lol
Коя лисица визираш като марка, я покажи?

Парфоа не са ли само еко кожа? И аз вече не си взимам еко кожа, не ми издържат на ежедневието.

отразяват ми се зле езиците върху английския, идват ми думи на руски, на френски, говоря на английски с френско произношение, абе излагация. Ама ме разбират от китайци до индонезийци- оправям се един вид.
Сега са ме погнали нашите, що малкият говорел на руски вместо на БГ, викам щото от първото може да взима пари в някой кол  център, дори да е мега мързеливец, а втория език ще го научи в училище, щото живеем в БГ. diablo Писна ми да го поправят какво и как говори, след година почвам да му говоря и на френски. И без това не проявява други дарби, освен да пее вярно- ще го правя интернационален певец lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 11, 2020, 17:07:43 »

https://www.fjallraven.de/fjallraven-unisex-kanken-fog-f23510/
Еми, ето такава
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 11, 2020, 17:13:45 »

тия ги има на доста по ниска цена в олкса, вероятно реплики. Явно са известни, ама аз нали вече не ползвам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #207 -: февруари 11, 2020, 17:17:41 »

Киви, ако си падаш по ръчно изработени чанти, пробвай МаyaMadeIt...

Аз си падам по ръчно творчество и следя отдавна, но Мая отдавна не е тип занаятчия, плюс това си имам разни лични съображения анти нейните неща и не я следя вече. Не искамда ви настройвам, няма да споделям подробности, правеше хубави неща едно време.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 11, 2020, 17:27:38 »

Доста грозновати и посредствени модели прави таз мома, като от 90 те чантите по магазинчета по пазара..
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #209 -: февруари 11, 2020, 18:14:49 »

Е кажи де Киви. smile

Навремето прави едни чанти ми трябваха по поръчка и бяха станали много добре, мен единствено не ме кефи, че нямат подплата, някак незавършено ми седят.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines