Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:09:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 90001 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #480 -: януари 31, 2020, 13:52:49 »

Ама и на тях им идва твърде пресиращо, трябва да си подготвяме синовете smile

Баш... ние сме една идея по-оцеляващите, как ги тресва мъжете не е истина просто. Моят вкъщи беше също взел дал след 31, точно същото съм си казала и аз като Свекърва, да си подготвя синовете някой ден... ми те много кекаво племе...
Като дойдат разните неприятности, любовта неизбежно се трансформира. Точно като по време на болест, в кризисната ситуация цялата енергия се насочва към излекуването, а ако са останали спойката и доверието след кризата, нещата ще се възродят. Ако не... червен картон и това е.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #481 -: януари 31, 2020, 13:53:46 »

Той животът си ни набива виртуалните шамари, когато си реши. На 20 просто нямаше как да имам сегашбия си житейски опит без да допусна всичкиъе си грешки. А иначе се надявам никога да не ти идва такова шамарено чудо до главата.
Баш в десетката!!! good
И на Маги истината за майчинството е много силна!
Аз на моя си мъж си му знам кусурите. Грешка има малко във възпитанието. Навремето задълженията в тях са се изчерпвали с пускането на прахосмукачка, изхвърлянето на боклука и миенето на чинии - разделени между ММ и брат му. Вие си знаете тези три неща в каква степен изчерпват домакинската работа. ММ никога не е живял сам, разбирайте отделно от родителите си. Не е научен на мислене тип: не във всяка къща е така, ти сам си се адаптираш към различната среда.
Другата им огромна грешка е липсата на време за семейството. Свекър ми и свекърва ми открай време работят на смени. Няма навик за излизане по семейно на разходка, кино, пазар и тн. Времето за семейството се е изчерпвало по Коледа, Великден, седмица на море и две седмици на балкан. Това е за година! huhhuh.gif
При моите родители грешките са много. Радвам се, че в много случаи не съм слушала непоискани съвети, защото ме хвърлиха от малка в дълбоката вода и се научих да плувам срещу течението. За нормално детство съм благодарна на баби и дядовци. А после на приятели, които са били зад гърба ми.
Бубе, наистина друго се има предвид. Като двойка всеки е с темпото си и го съчетава с темпото на другия. Ние и двамата много обичаме да излизаме, да сме сред хора в големи компании. Обаче искам и мога да различи неща. И дълго време, когато не сме в нашето темпо, не се чувстваме себе си. И тогава настава това, което Маги е казала: сиво ежедневие и неясно кога светло бъдеще.

Аз бях на зъболекар. Сравнително лесно мина. Вижда им се краят на всичките ми кариеси tease
ММ взе на работата си Дребния. Майка имаше мерак да вземе детето, да го развежда като панаирджийска маймуна и да се трупа в гърдите "баба на месеца". ММ не даде girl_wink Другата баба се отчете миналата седмица по принуда да гледа Кокона. Вижданията биха всички рекорди последната поне половин година - 3 пъти за един месец Bravo

Този сайт Еми ми го беше казвала и много хубави попадения сме имали оттам good

Отивам да насмогна с нещата, които ме чакат, докато си "почивам" вкъщи
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: януари 31, 2020, 13:57:19 »

Ако ставаше само с възпитание- щеше да е добре. Просто сме биокодирани различно, но нали съм си революционер, не нога да се смиря просто така и говоря ли говоря.
А за отвързването от любовта- аз бях като Бубето, може би все още съм, но нямам психическата и физическа сила да отделям енергия И за това. Та е хубаво намислено, пренасочването на енергия в различнитв периоди от живота ни. То просто няма как инак- сто дини под една мишница. Сигурно има и двойки изключения, които успяват да задържат влюбения етап и след децата до безкрай. Ама както дойде де.. pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #483 -: януари 31, 2020, 14:19:14 »

Привет!

 Много интересна тема. Ние с всичките неочаквани трудности в началото като си взехме Ж. бяхме на нож. Изобщо никой не ме схващаше, малкият овен не стига всичките проблеми ми и пищеше до Бога, аз само подскачах, че нещо й има и гледах кантар и сантиметър. После и с моите съмнения ММ се опитваше хем да ме разбере, хем да ме защити, хем да ме подкрепи. А тичаше сутрин на работа връщаше се да ни кара по гимнастики, после тичаше обратно на работа и бързо пак вкъщи, за да може пак да правим гимнастика. Е, тогава се хванахме двамата един за друг и връзката ни премина на друго ниво. Има си трески за дялане, имам си ги и аз. Не сме вече загубено влюбени, но малко хора остават заедно след това, което минахме. Понякога ми се искат пак тия пеперуди от първите срещи, ама и без тях сме си добре.  smile

 Относно колко са подготвени синовете. Ами, като гледам свекърът изобщо не е бил ангажиран с децата си, да не кажа че направо е бил изолиран.Като гледам май си е било така прието мъжете много да не се бъркат.Свекървата в зора си на мама децата да не им стане нещо понякога и сега ме изнервя. Давам пример: бременна съм и ММ трябва да монтира простор на терасата. Обажда се 20 пъти, ама да не падне, ама да дойде баща му. Викам първо баща му е на 70 години, второ е по-нисък от него и трето айде остави го да стане мъж на близо 35. Иначе ММ помага, имал е малко време между отделянето от мама и заживяването с жена, та си чисти и мие. После му стана любимо да готви, та разлика в това кой върши домакинската работа вкъщи. good
   Пък за патета и други животни, та и въобще в живота сутринта си мислих и се сетих за учителката ми от частните по математика в 7 клас. Тя в опит да ме мотивира (много я биваше) беше казала, че ще ми се падне на изпит точно това, което е за мен. Да не мисля като видя темата или задачата ау как ги мразя или хич не ги мога. Пита ме майка какво искам/не искам да се падне по БЕЛ и баш произведението, което се падна не го бях казала в нито една от тия графи. Та от тогава като ми стане трудно или и аз не знам случи се нещо дето в първия момент е отрицателно си казвам нито е хубаво, нито е лошо, паднало ти се е защото го можеш. Иначе ако не бях много послушно дете и аз щях да съм с тоя от пиедестала. Тогава що рев изревах, пък сега съм убедена, че щях да съм много нещастна с тоя човек. Та пиедестали се срутват и после щастие.  good

 Аз ще стягам багаж за Пловдив. Малката тия дни спи много малко на обяд, а и нощем съкрати с 1 час и веднага ми действа на нервната система. Дано като смени обстановката се кротне малко.  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: януари 31, 2020, 15:18:27 »

Здравейте!
Днес мисля да отделя малко време да си оправя маникюра и после за каквото остане. Разглеждала съм го този сайт, но не съм поръчвала от него. Сега като гледам доста неща са изчерпани. Аз съм харесала някои неща от Лидл от другата седмица, вкл. и пижами за Алекс. До сега все английски му поръчвах, но исках да пробвам и тези.
Прочетох за какво си пишете и предполагам, знаете, че съм на друго мнение. Аз съм си романтичка, която вярва в любовта и т.н. Може би, защото не ми е идвало това до главата, за което пишете или пък просто защото имам причина. От доста години сме заедно, през много неща сме преминали и сигурно още много ни предстоят. Ако сме успели да излезем от блатото заедно и сме продължили, дори и след най-тежкото нещо, значи може да издържим още много. Просто аз вярвам в това, което имаме и всеки ден получавам потвърждението, което ми е нужно. И в нас е бойно поле, когато детето е болно, защото цялото внимание е насочено към излекуването му и това да е добре, но знам че после ще получа прегръдката, от която имам нужда.
А не смея да твърдя, че съм получила пример от родителите ми. Майка ми и "баща ми" са се  развели и аз знам, че не искам това за себе си. Нито пък смятам, че ММ следва примера на своите родители, за което съм благодарна. Просто искаме различна връзка и смятам, че я имаме.
Стига съм философствала. Всеки си знае какво иска и на какво е способен в името на любовта си.
Хайде приятни почивни дни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: януари 31, 2020, 16:14:22 »

Абе Шакира уж е по-млада от Джей Ло? shok
На таЗи снимка май не са се барнали за едно и също мероприятие, а уж ще пеят заедно.
https://www.instagram.com/p/B7_D6_IlSzC/?igshid=h0mj504l42re
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #486 -: януари 31, 2020, 16:34:04 »

Джей Ло се е супер, нямам забележки. Обаче Шакира ме кефи в случая повече, защото е по-уверена и застава със самочувствие и с разръфана тениска до перфектно барнатата Джей smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: януари 31, 2020, 17:35:14 »

За другите любителки на палитри- пуснали са продукти на Джефри Стар в Дъглас онлайн.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #488 -: януари 31, 2020, 20:08:12 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Къде съм казала, че заминавам на почивка  ohah ohah Бях на годишното изложение, където си мерим "възможностите" (да се чете мъжки полов атрибут) с конкуренцията lol lol Общо взето днес ми е 12-ти пореден работен ден, събота и неделя също ми се очертават работни, така че ще си гоня пак рекорда от 19 поредни работни дни crazy crazy crazy Но аз съм си перка-работохолик, та това не е нова тема blush

Сега да се вмъкна малко по прекрасните теми, които сте обсъждали.

Зодиите... Вече не знам дали да вярвам в тях или хората са изпляскали на екзистенциално ниво, една зодия са темерути, други са еди какви си, трети други, няма угодия. Само за Водолея или хубаво, или нищо lol lol

За половинките и връзките много ми харесаха всички написани неща. Както знаете, аз съм виден летящ в облаците, но по отношение на връзките съм точно обратното. Надявам се позицията ми не ви е крайна, но и крайна да е, преглъщайте lol lol Първо, да си изясним не влагам умисъл към никой от тук присъстващите. Ако някой се разпознае в написаното, проблемът си е негов blum blum blum Със сигурност не визирам, която и да е от вас, знайте, че ви обичам  heart heart heart Това си е моята гледна точка и е вярна само за мен.

Харесва ми как всички тук сте минали през някакви житейски ситуации и колко те са ви изградили като мироглед, всичко написано подкрепям. Съгласна съм и с тези, които са много отдадени на партньорите си, и тези, които държат да има изразени ти и аз, че ние не изчерпва всичко.

Може би защото съм силно изразен индивидуалист и цял живот съм се борила, за да се изградя като личност, не мога да приема за себе си партньорство, при което хората са силно обречени един на друг. Никога не съм търсила такава любов и се надявам да не ме споходи, защото както всички установихте нищо се не знае в този живот. За мен такъв тип връзка е възможна само между партньори, които и двамата нямат силно изразена индивидуалност. Които така се напасват един на друг като характери, че между единият и другият няма разлика, не знаеш точно с кой общуваш. Ей това не е за мен. И си го знам от дете. Проблем би било ако в такава двойка, единият е склонен към такъв тип обвързване, а другият не е. Което до преди години беше нашият случай с котката, но за моя огромна радост той се очовечи. Което костваше и на двама ни количество нерви, болка, терзания, напасвания, трудни ситуации. Не сме завършили процеса, но поне не сме се и отказали. Предимно поради тъп инат от моя страна и мързел/нежелание за нещо ново от негова.

Винаги съм се чудила какво ли би било да съм във връзка с друга перка като мен, с негови си интереси, с желание да прекарва лично време без мен, да си пътуваме сами или с различни компании pardon Не си го пожелавам и това, защото нали беше вярно внимавай какво си пожелаваш lol lol Само ми е чудно, ей така за опита blush blush blush

Мисля и аз като учителката на Адиктед, животът ти дава това, което е за теб. А за мен е решил на този етап Чудото lol lol lol

Да ви се похваля, че успях да си начеша G-точката, при това два пъти. Единият ден си крадхме 4 часа и на тръгване два. Имам страшни попадения този път heart Най-голямата ми далавера е едно уникално сако на ESCADA, което си купих за 17% от първата цена. Само защото имаше размер 32  yahoo yahoo yahoo Май месец, като бях в Париж, ревях пред магазина на Maje за една рокля, защото струваше ужасно много пари. Сега я имаше на разпродажба като аутлет. Мерих размер 1 (най-малкият за тях) и ми беше голяма навсякъде и малка в бюста cray cray cray Пак ревах, този път още повече, защото можех да я взема с -70%  cray cray cray Тръгнах си с много интересни и неествествени за мен покупки. Взех си неща, които съм тотално не аз, но поне ще съм в крак с всички моди. Имам от огромните маратонки и чанта за кръста, която може да се носи и като диагоналка. Ще има да се кифлея  Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Пфу, загубих си половин час да ви намеря роклето. Ете то за туй ревах lol lol



« Последна редакция: януари 31, 2020, 20:15:49 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: януари 31, 2020, 20:26:39 »

Мери ми, сакото би ли си пасвало  с роклята ? За една прЕятелка питам?  blush
Не че нещо ама ми хрумна че може да ти се ушие подобна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #490 -: януари 31, 2020, 20:33:19 »

И аз съм виждала подобни, върти ми се в главата една българска линия, Knapp май бяха, които шият подобни силуети.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: януари 31, 2020, 20:44:34 »

Аз бях с подобна рокля на сватбата миналата седмица, но не толкова бухнала пола.

У нас всичко си е наред, да не се притесните нещо. Нищо че всеки ден ми е one of those days. Много ми се искаше ММ да не си изразява разтревожеността с това да е гледа лошо и да се сърди. Нашите са така и много ме натоварват. Ама ето пак това ми се падна пак. Аз пък крещя. Всеки си има и минуси.
Нали имах в курсовете по немски един психотерапевт, той каза, че с ММ сме приели родилството прекалено сериозно и малко сме се загубили. Някой ден може да пиша в моята тема за нас повече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: януари 31, 2020, 20:48:03 »

Панде, някъде роклята ще я видим ли? Снимка?
А за прекалено сериозното приемане на родителството- познавам доста хора които бая са прекалило с това, ти поне не ми звучиш така. А за мъжа ти - не знам не си разказвала доколко ежедневно участва в процеса по отглеждането на детето, та не мога да изкажа мнение.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #493 -: януари 31, 2020, 22:42:05 »

За силует, че може да се ушие, може. Но материята е един път  heart heart Тя е прозрачна, ръкавите и гърбът прозират много приятно. Отпред е с хастар и разкроя на полата е с подплата. Толкова детайл има в плетката на плата, но уви на снимките не личи. Влюбена съм в това рокле heart

Панде, дай да те видим girl_wink Не мисля, че се оплакваш, просто си имате доста неща, които ви се случиха. Започнахте от нулата на ново място, това не е малко kiss2
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: февруари 01, 2020, 09:32:05 »

https://at.benetton.com/chemisierkleid-mit-karomuster-black-4IO85VAL5_902.html

Ето я, нямам моя снимка в цял ръст. Но на Мери явно е много по-различна, защото тази е много плътна. Но долната част е повече от пълен клош и стои по бухнало (поне на мен, на тази снимка изглежда почти права). Аз я взех 70% процента намалена, без да знам къде ще я облека и след една седмица разбрах за сватбата.
Междудругото булката беше много яка с лилава рокля, кубинки и кожено яке. Младоженцът беше стандартен.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines