Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:36:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89030 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #465 -: януари 31, 2020, 08:35:10 »

Ами спя! Хаха Киви, специално за теб, Диана

https://www.google.com/amp/s/gizmostory.com/the-crown-season-4-release-date-cast-plot-and-will-there-be-diana-and-charles-1983-australian-tour-feature/amp/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: януари 31, 2020, 08:44:31 »

Като каза Лейди Ди, аз се чудя, създателите на този сериал как са още живи и не са им видели сметката pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: януари 31, 2020, 08:56:41 »

Добрютро!Колело е я и то голямо.Любовта и пеперудите отстъпват на разни други неща.Не че не се обичаме, ама е различно.

А мъжете след Н на брой години стават и МГ и разни други животни  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 31, 2020, 09:20:01 »

Добро утро!
Предавам се- аз съм/бях/ булката на Патето. Бях го сложила на пиадестал и вижте колко добре завърши всичко  Xixixi Xixixi Xixixi Не занм дали ако пак имам възможност ще направя същите грешки или ще си съсипя живота с нови идеи, но е факт че без тия грешки сега нямаше да съм същия човек, а уроците ми бяха и са ми много ценни. Сега гледам по-умерено на нещата и гледам да не съм сляпа и тъпа заради чувства.
Днес ми започна "супер" деня, искам рестарт, дано поне натам да продължи по-нормално, че имаме и оперативка...

Желая ви прекрасен петък!
А какво ще правите почивните дни?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: януари 31, 2020, 10:00:49 »

РАтче, аз бих променила някои свои черти, а оттам и събитията биха били други. Но не е такъв Законът на Света, съответно- каквото било, било. Най-вече не мога да повярвам, че освен че съм слагала на пиедестал, съм слушала и на родителите си глупостите. И съм се влияела... shok angry
Поръчах пижамки и тениски на малкия на супер намаление и съм доволна. good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: януари 31, 2020, 10:23:53 »

Еми, от къде поръча?
А мен ме е яд, че майка ми не ми е казала неща, които е видяла още в началто, т.е. опита се бегло и после преди да се оженим пак ме пита сигурна ли съм и ми каза, че не съм си поживяла, ама кой да я слуша тогава...
Ама си права, било квото било.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: януари 31, 2020, 10:28:14 »

Еми, от къде поръча?
А мен ме е яд, че майка ми не ми е казала неща, които е видяла още в началто, т.е. опита се бегло и после преди да се оженим пак ме пита сигурна ли съм и ми каза, че не съм си поживяла, ама кой да я слуша тогава...
Ама си права, било квото било.
От сайта От мама с любов- любимият ми сайт.
Мен не само че не ми каза, ами ме тикаше с 300 км в час тогава да се сгодяваме и деца да имаме с бившия...
Маги, видях една дънкова пола и се сетих за теб:
https://www.instagram.com/p/B7-go2fHfK1/?igshid=l37b8f5iq494
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #472 -: януари 31, 2020, 10:33:21 »

Размислих се и се сетих за една девойка, която си организираше елфическа сватба и покани пишеше на елфически girl_impossible Тя или беше трол, или сериозно се пребори за първо място за най-цветна и индивидуална личност ( или пази Боже crazy crazy crazy ). Дано да е добре, а не някоя изстрадала душа.
Да, имаше такава... Даже си мисля, че я бях попитала каква е тази елфическа азбука, ама и да ми е отговорила, не помня crazy Едни асоциации за снимки на горски пътеки и феи правя и това е за нея. Ей, много лоша памет имам - като на слон, обаче по една дума само, бутната някъде и докато навържа всичко, мира нямам.  crazy blush. Хаха, нещо като "зная, че това го зная, ама не знам какво е" funnytooth
Преди малко видях цитат на виден психолог из моите Монтесори материали, та си викам, че ако не за друго, може да бъде използван за мъжете "това го имаме вкъщи". "Не можем да променим човека, но можем да променим средата му" Та се чудя, ако няма кафе вкъщи, дали няма да се променят поне думите им. Wink
Еми, как им е качеството като точност на размери? Много хубави неща има!
« Последна редакция: януари 31, 2020, 10:46:56 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: януари 31, 2020, 10:59:50 »

Свекс, цитатът е гениален. ТОлкова прост, а толкова много неща намеква и казва. Важи и за децата, и за мъжете.
Дрешките са много хубави и с точни размери, ако не отговарят, пишат го конкретно за моделчето в самия текст и човек си знае. Да не говорим че слагат и размери в см често като пълно описание. Аз го обличах около година и половина оттам само, после взех да събирам за ремонта и оттогава си носи каквото Менианте му е пратила от нейното детенце. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: януари 31, 2020, 11:05:05 »

И да ви кажат родителите, вие ще направите това което сте решили.Има го момента те на мен ще ми кажат.

Еми, сега ще разгледам тия дрешки, макар близначките да имат толкова много подарени дрехи за сега. Полата е хубава, на мен ми трябва нещо до коляното за лятото.

Апропо ако на някой му трябват бебешки дрехи, свиркайте.Ако знаете за някой в нужда или ваш познат без много претенции пращам.Ползвани са и им личи, защото са избелели, но стават за още деца със сигурност.
« Последна редакция: януари 31, 2020, 11:53:04 от магито » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: януари 31, 2020, 11:06:06 »

Привет!

Вчера филмът беше много добър, определено препоръчвам. Но остава една такава нотка на безнадеждност и чувство на "не е честно". Ще видим днес Джоджо, предполагам, че ще ми е по-тежък. Утре - Джентълменът.

Не знам, момичета, мрачно говорите за бъдещето на любовта или как да кажа - прагматично. Да, аз съм си може би романтична (не чак прекалено), но обичам да вярвам в онази вечната любов, която е над всяко ежедневие и битовизми. И според мен чувствата с годините се променят, стават по-дълбоки, по-уверени. Няма ги пеперудите от първите срещи, но го има вълнението да си с човека винаги. Малко размисли и страсти рано сутрин (за мен)  crazy а уж, не обичам големите думи, та спокойно може да не ми обръщате внимание  tease

А за самото излизане или "имаме си го вкъщи", по-скоро сме на една вълна. Обичаме да илизаме, но май повече обичаме вкъщи - това като изключим екскурзиите. Абе, има си периоди. Мога да обобщя така - винаги ми се излиза, когато любимият е измислил нещо. Но ако е както обикновено, т.е. аз да правя плановете, по-скоро обичам да си поръчаме нещо за вкъщи и да гледаме филм.

Днес брат ми ми е на гости та съм се освободила от университета, планът е цял ден да гледаме сериали, да хапваме и после същото и утре. Спазвам (горе-долу) режим и спортувам, но после два подобни дни и много бързо губя резултатите. Липсва ми, когато свалях 1 кг. на седмица, не знам обаче как съм имала толкова силна воля тогава (е, имах и много за сваляне, де). Сега целта ми е, най-после да вляза във форма, която искам от години, без да си търся оправдания или да отлагам. Да видим...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #476 -: януари 31, 2020, 11:24:41 »

Бубе с най-добри чувства го казах, вие си излъчвате хармония и сега, надявам се да си я запазите и в бъдеще. То аз сега съм и повлияна от един колега, роди им се бебенце и просто като го слушам ми идва да го зашлева зад врата един. Взел се е на мъченик и му е трудно да се адаптира, пречи му че жена му си минава през адаптацията на раждането, че си има настроенията и трудно му е да разбере защо е мрънкава и се разревава от нищо то, че как така била недоспала като той взел бебето сутринта и си до спала. Та му дръпнах една лекция и дано се замисли за малко търпение, че да родиш човек и да си си на себе си 40 дни след това не е мисия възможна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: януари 31, 2020, 11:42:16 »

Бубе с най-добри чувства го казах, вие си излъчвате хармония и сега, надявам се да си я запазите и в бъдеще. То аз сега съм и повлияна от един колега, роди им се бебенце и просто като го слушам ми идва да го зашлева зад врата един. Взел се е на мъченик и му е трудно да се адаптира, пречи му че жена му си минава през адаптацията на раждането, че си има настроенията и трудно му е да разбере защо е мрънкава и се разревава от нищо то, че как така била недоспала като той взел бебето сутринта и си до спала. Та му дръпнах една лекция и дано се замисли за малко търпение, че да родиш човек и да си си на себе си 40 дни след това не е мисия възможна.
Явно е масова практика, просто не си ползват мозъка. Когато обаче те не са доспали, е световна трагедия и си лягат в седем вечерта ако трябва. А на настроение имат право само царете...
След три години борба успях да го науча че и аз имам лична нужда да спя и да се храня без да ми пречат, с негово съдействие. Преди имаше учудена реакция тип: ама ти нали си полежа??  nea
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: януари 31, 2020, 11:52:56 »

Бубе с най-добри чувства го казах, вие си излъчвате хармония и сега, надявам се да си я запазите и в бъдеще.

 give_rose Аз като комплимент го приех и преди това, оправдавам се само, за да не кажете, че убежденията ми са от чиста наивност  Wink

Иначе ето го случая, при който не мога да се изкажа - какво става, когато дойдат децата. Признавам, че тази мисъл малко ме плаши (доста по-малко от преди, но все пак). Надявам се, когато имаме, ако нещата не стават от само себе си, с говорене поне да се напаснем.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #479 -: януари 31, 2020, 11:53:41 »

Бубе, няма такова нещо, никой не отрича любовта. Само се опитваме да кажем /поне аз имам такива намерения/, че все някога нещо разтърсва света ни и тогава трябва да сме готови да се "отвържем" от зависимостта си от нея и да се справим сами. Препоръчвам ти "Кеят", сериал от НВО, ама да го гледаш сама, че има много еротични сцени по двойки, тройки, самостоятелно, еднополови, разнополови, безполови, нежни, груби и т.н.т.
Булка, мъжете нямат хормони, как да я разберат тази работа Wink. Да вземе малко да почете за "следродилна депресия". Ама и на тях им идва твърде пресиращо, трябва да си подготвяме синовете smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines