Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:08:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88961 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #450 -: януари 30, 2020, 14:35:11 »

Привет!

 За зодиите гледам сте заговорили. Аз съм свикнала мъжът да не говори. Баща ми телец цял живот е така. Точно като при Али по запалване на цигари го разбираме, че има нещо. За кафето ще каже същото. Майка пък е точно обратното. Обожава да излиза, не спира да приказва. Един път като по-млади го беше врънкала да идат на някакъв нов ресторант.Отишли, лято е било, аз съм била с баба на вилата. Като седнали им донесли една вкисната салата и котки им се мотали из краката. Татко й казал хареса ли ти. Айде ся да си ходим да ти направя салата и майка спря да го кара. Наистина че той много изпипва нещата и обожава да готви. Едни колеги на майка второ лято просят да идват на село да им пържи картофи и наистина като неговите няма никъде.good
Иначе с мълчанието си вчера ме ядоса. Ходиха на офталмолог да си подменят очилата. Лекарката като го прегледала казала, че той е много зле ни наблизо, ни надалеч вижда и това според нея не е от тия дни и даже се възмутила как може да кара като е сляп. Ядосах се, че и детето ми е карал и не казва. Взе да го обръща много на суета на дърти години.  beating
 Та от него съм свикнала, а ММ само лакърдосва и понякога направо ми е досадно. Аз не съм чак темерут на баща ми, но страдам лъвската и величаво.Така или иначе светът не мож' ма разбере и се дразня като ме кара да обяснявам по 100 пъти чувства и го виждам, че изобщо не стига до същината, та понякога предпочитам да мълча. Така и така всички хороскопи пишат, че лъв и скорпион са само за сексуална връзка и никога не могат да се разберат. То пък овнето откакто се пръкна ни разказа играта на всичко. biggrin
 
 Пак сме без асансьор и то на излизане имахме. Напазарувах, натоварих се кат' магаре и греда. Направих силова тренировка по стълбите, а малкото беше добра мажоретка и успяхме да се накатерим без да счупим яйцата. Ся някой пък ремонт взе да прави, та както казваше една шефка на ММ "ще спим бързо". sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 30, 2020, 15:03:51 »

Значи Адиктет все едно описваш мен и моя мъж, като говориш за вашите.юаз обичам да излизам, да съм в компания, да ми е весело, да танцувам.Моето теле му дай да си седи в къщи, да мълчи и да цъка.По цигарите или по стиснатата челюст разбирам, че има проблем.Значи цял живот се заричах, че няма да си взема такова като баща ми, е копи пейст съм направила.Той овен велик, все другите сме му виновни и умираше да се сърди.Сега тоя телец подобен.Обаче водолея за сега ни побърква.То май при децата няма значение зодията, просто са деца.Инат на 100%, отговаря ми, много лошо се държи от известно време.Говоря, обяснявам и малко сме "Говори ми, не ми пречиш!"

Ей това е полата, аз съм поръчала С и пак ми е огромна. https://www.mangooutlet.com/bg/plus-size/skirts/light-denim-skirt_33050530.html?c=TM&busqref=true

« Последна редакция: януари 30, 2020, 15:18:32 от магито » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #452 -: януари 30, 2020, 15:15:06 »

Ех Бубето колко хубаво е описала нейното раче. Моят малко между рак и лъв, но и той е от домошарите, а и напоследък за нищо не му се дават пари тип Пандьо. Иначе няма нищо общо с тате. Като бяхме гаджета повече се раздаваше и харчеше, сега явно е попил от моята пестеливост  pardon Иначе тва с неизлизането май е обща черта на повечето мъже, без значение зодията.
Пффф Адиктед голяма греда с тоя асансьор. Помня като бяхме малки редовно спираше асансьорът в блока, имаше едно момиченце на последният етаж (12) все я съжалявахме колко стъпала трябва да катери  nea
Ей много са сладки тези двамата  heart
Едното ми дете спи (голямото), другото ръкомаха до мен, ще се оправям да излизаме, че съм на маникюр. Този път обаче ще ги оставя на майката на докторчето, че миналият път имаше малко мрън накрая и едвам ми оправи ноктите  angry
Ех Маги, рисковете на онлайн пазаруването, ма поне палтото си уцелила  heart
Ние в момента гледаме само Викинги и Силициевата долина, като сме наблегнали на последния.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #453 -: януари 30, 2020, 15:17:36 »

Маги, аз мисля, че жените винаги ни привличат такива мрачни субекти, щото видиш ли е голяма тръпка да разучиш видовете мълчание. За едно признавам татко, че никога не е спрял майка. Тя пък в службата имаха един шеф дето ги водеше къде ли не, та и той доволен, и тя. Аз мога и по двата начина - и хич цяла седмица да не си подам носа, и в компания и на нови места обичам. ММ пък преди не спираше да обикаля с приятели, сега се балансирахме.

Уф, тия от деликатно почукване изкараха машини да пробиват и стържат. Отидоха ми двата часа мир вкъщии... beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #454 -: януари 30, 2020, 16:26:27 »

Привет!

Панде, много черен ни го представяш ТМ  tease Спомням си, докато беше бременна, колко влюбено все говореше за него. Дано бързо минават болестите при вас, та да има мир и разбирателство  Wink



Ех Бубе романтина душо! Няма да казвам кой,ама едно време беше тук във форума Патето онова, Патето това. Тя си знае коя е и носи надявам се на майтап  badgirl

Аз на Пандата и казах и на лични, че без значение че работиш или си в майчинство, поведението е същото и у нас. Някакъв медал ли чакат ли не знам хаха

Аз съм в някаква екзалтирана лудница, ама някаква приятна такава, върша едни смислени неща по работа и ми е много приятно!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 30, 2020, 17:05:48 »

Ех Бубе романтина душо! Няма да казвам кой,ама едно време беше тук във форума Патето онова, Патето това. Тя си знае коя е и носи надявам се на майтап  badgirl

Аз на Пандата и казах и на лични, че без значение че работиш или си в майчинство, поведението е същото и у нас. Някакъв медал ли чакат ли не знам хаха

Аз съм в някаква екзалтирана лудница, ама някаква приятна такава, върша едни смислени неща по работа и ми е много приятно!
Спести ми мъките че вече половин час се чудя, иЗдумай ми кое е патето и жена му pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #456 -: януари 30, 2020, 17:09:00 »

Ах Емилия, препрочети булките реколта 2013та  Girl_hide girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #457 -: януари 30, 2020, 18:15:39 »

Хаха, вярно за Патето funnytooth Ама и Маги колко пъти казваше: Момичета, млади сте, влюбени сте още ... Кой да слуша Wink
 Като се трупнат грижи по деца, безпаричие и разни други житейски гадости и на всички ни избиват дяволите. Няма криви и прави, защото винаги има две гледни точки и всеки е прав за себе си.  smile 
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #458 -: януари 30, 2020, 18:17:23 »

Измислих го кой е! навих си на пръста нали и аз бях 2013 и ги помня останалите! Дето имаше един виж, че с годините животните растат - първо си гълъбче, патенце, после свиня, крава, овца и т.н. crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: януари 30, 2020, 19:31:21 »

Хаха, вярно за Патето funnytooth Ама и Маги колко пъти казваше: Момичета, млади сте, влюбени сте още ... Кой да слуша Wink
 Като се трупнат грижи по деца, безпаричие и разни други житейски гадости и на всички ни избиват дяволите. Няма криви и прави, защото винаги има две гледни точки и всеки е прав за себе си.  smile 

Някой да ми беше набил шамарите преди първия брак, ама нямаше кой.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #460 -: януари 30, 2020, 21:22:38 »

Някой да ми беше набил шамарите преди първия брак, ама нямаше кой.

Той животът си ни набива виртуалните шамари, когато си реши. На 20 просто нямаше как да имам сегашбия си житейски опит без да допусна всичкиъе си грешки. А иначе се надявам никога да не ти идва такова шамарено чудо до главата.

Размислих се и се сетих за една девойка, която си организираше елфическа сватба и покани пишеше на елфически girl_impossible Тя или беше трол, или сериозно се пребори за първо място за най-цветна и индивидуална личност ( или пази Боже crazy crazy crazy ). Дано да е добре, а не някоя изстрадала душа.

Ах Емилия, препрочети булките реколта 2013та  Girl_hide girl_wink

Булята на Патето ще си остане мистерия, не ми се кълве през телефона. А вие, Булята с автомата, така аристократично се изразявате, досущ като в Короната. Знаете ли кога да очакваме следващ сезон?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: януари 30, 2020, 22:30:32 »

И аз няма да разбера коя е тая с Патето. Моето, като на Киви, е голям опит. С моето теле сме заедно от прекалено дълго време, виждала съм бая метаморфози мъжки.

По време на майчинство поведението на всички мъже е едно и също, само ескалацията е различна. Не знам защо си мислят, че сме в отпуск, за мен това си е по-зле от работа.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: януари 30, 2020, 22:50:27 »

Бубе, гледала ли си Падингтън? ММ е като бащата от Падингтън.

И това, което Маги и Свекърва са написали, също е така.

Аз и други животни помня lol lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #463 -: януари 31, 2020, 06:51:56 »

Киви нов сезон на какво? На Булки ли? Тук ме съмнява, прехвърлиха се във фейсбук групите.

ММ чинно зае титлата МГ(моето говедо) Girl_hide , мисля че беше в сезона милото, ама бързо прие новата роля хахах.

Ей сега ще ме накарате да съжалявам че го споменах  blush, да не се обиди само, ама ей такъв е живота, колело...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: януари 31, 2020, 08:29:13 »

Шамарите за миналата година май ми стигат, ама и победите не бяха малко. Та се колебая - ужасна или прекрасна година беше. Загубих близки, също и някои надежди. Придобих нови близки хора и нови постижения, за които не съм и сънувала.
Булчеее, нанкаш ощее- Киви питаше за сериала Короната и сезоните.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines