Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:51:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89044 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #435 -: януари 29, 2020, 16:59:50 »

Да, много е мълчалив, трудно изкопчвам нещо от него, маааа да съм мислила преди почти 9 години  pardon А той не е от философите, просто нищо не му прави впечатление lol Май в мен си е проблемът основно, ма да ви помрънкам малко lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 29, 2020, 17:09:26 »

Е то и тук беше така- мн мълчеше, нищо от бита не му правеше впечатление, ама в главата си оставах с убеждението че си мисли някви си свои дълбоки неща. pleasantry
Имам и една бивша несбъдната любов, пак рак. Същият мълчаливец- затворена черупка. Карма са ми явно. Че и жена приятелка имам рак, а там е още по тежко положението.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #437 -: януари 29, 2020, 17:18:08 »

Хаха явно раците са си такива. Може би досега просто съм го приемала и съм си мислела повече за нещата, които харесвам, те слава Богу са повече, но явно сега в мойта глава просто се случват разни неща  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #438 -: януари 29, 2020, 19:51:40 »

Сряда е... ей сега направо легнах  да ви изчета, от сутринта срещи, обучения... каталясах, не мрънкам, отчитам се. Аз обичам такива дни   crazy Yes , мен динамиката ме зарежда емоционално. В работата са ми супер интересни проектите, уча много за новите тенденции в IT технологиите. Снощи пък пекох едни сладки работи, днес организирахме с колегите благотворителен базар в полза на едно болно детенце sad 32 се оправя, ама аз... носът ми е като река Дунав, от 1 месец поне не спира да тече без значение дали и с какво го лекувам, нуждае се вероятно от планински въздух... Целувкен! Отивам да си нагледам мейла smile

Едит: Да си допиша, пак ви чета от телефона и след като постнах туй чудо изкара още една страница коментари ... За раците нямам опит и отношение, моята карма са големите котки. С чесане по посока на косъма всичко правят, ама от време на време имат нужда от малко камшик, щото не се трае... то бива бива да се изживяват като центрове на вселената, но като се подредят няколко един до друг... и ми става лошо от гравитационните сили Wink
Пандьото, верно ли така казал... ма той много е изпуснал... а можеше да си прекарате хубав празник заедно по ерегнски. Последната сватба, на която ходихме без деца, беше абсолютен   heart туризъм, бяхме като пресни гаджета smile
« Последна редакция: януари 29, 2020, 20:05:43 от Kiwi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 29, 2020, 21:49:48 »

Пробвай спрейовете на пранаром - и баща ми е поредният доволен от тях, а той е с хронично увреден нос иначе.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 30, 2020, 10:10:32 »

Снощи ММ се прибира в температура и студената война приключи. Сега сме на лекар, такава лудница не бях виждала тук. Голямо чакане ще е.

Киви, аз си изкарах ергенски празник, всичко е точно Wink Да си бях свалила халката даже можеше lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 30, 2020, 11:06:22 »

Снощи ММ се прибира в температура и студената война приключи. Сега сме на лекар, такава лудница не бях виждала тук. Голямо чакане ще е.

Киви, аз си изкарах ергенски празник, всичко е точно Wink Да си бях свалила халката даже можеше lol lol lol
Тя халката грам не пречи на мераклиите  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 30, 2020, 11:34:30 »

Привет дами! И аз обичам така като Пандето понякога сама да ходя на събития, и с мъжът обичам, баш като гаджета се чувстваме.

Ние днес сме пълна къща жени от три поколения, дано има мир и любов до довечера smile

Аз получих поръчката от Манго.Палтото е супер, поръчах си една дънкова пола, много е хубава, но ми е голяма, сега трябва да я продавам, а така я бях харесала.Тюх!

Покрай мен са много рогати, лъвове и водолеи.Сега с тия две стрелчета какво ще правя не знам.На рогатите съм им свикнала, с водолеите нама оправия, с лъвовете се разбираме, ама ще ги науча и тия двете нямам избор.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 30, 2020, 11:57:02 »

Син ми е стрелец и е много инат и труден. Аз пък точно водолеите намирам за най сговорчиви.
Полата не мож ли я дадеш да я стеснят?
Дъщерята на Бил Гейтс се сгодила, гледам снимки и си казвам- можело значи, без пошлост, образовани и без преправени носове на конвейр. pardon
https://www.instagram.com/p/B76uaB3H0k4/?igshid=1c2dhkp3ea4jq
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #444 -: януари 30, 2020, 12:26:06 »

На мен тия мълчаливите хич не ми се нравят. Бившият ми приятел беше такъв - покрай една обща нервност и състояние на цигара от цигара трябваше да гадая на кого и защо се сърди pardon С ченгел му вадех думите, а после избълваше всичко срещу мен с лихвите, ако и да не бях аз кривата. С поведение ме отдалечи от много приятели, ама Господ забавя, не забравя и нещата понякога сами си идват на мястото. Той си беше такъв - емоционално спънат и не можеше да предаде чувствата с думи дори и за положителните неща. Та освен на жената, от която има дете, да й пожелая да е по-темерут от него, че всеки си намира майстора.
Свекърите имат приятел - супер затворен и нежелаещ да е сред хора. Жена му предложила да излязат на кафе, той върнал: Що? Нямаме ли вкъщи? pardon Свекър ми казва, че и като приятел понякога е труден, какво остава да е в къщата ти. Ама там има и майка орлица, която дърпа конците на три поколения в родата.
Последния път на сватба бяхме като гаджета... Само където през цялото време натискахме столовете и един танц не успяхме да извъртим funnytooth
Маги, покажи полата, че ми е интересно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #445 -: януари 30, 2020, 13:22:31 »

Е, то при тях носове, гримове, дрехи и кифлеене отдавна не са на мода. Имат си други тревоги и си намират нови ценности. smile Ама няма как да се отрече, че са големи сладури, на снимките поне. heart
Двете госпожици са при баба си, но никак не им се ходеше. Wink Написаха ми сума съобщения, че им е скучно. И а мен ми е скучно без тях, но сигурно ако бяха до 5- ти, когато им свършва ваканцията, щяхме да си омръзнем Wink.
Подхванах отново курсовите задачи, но нещо не ми върви crazy. Хората от групата или са забегнали нанякъде със семействата си заради ваканцията, или са болни, та и скайп-връзката мълчи. Ще ида да си резна косата и без това и е време, че съм заприличала на разплетена дамаджана.
Преди време бях почнала да гледам един сериал по НВО "Кеят", няколко пъти го зарязвам и пак се връщам pardon Вярно, че е леко криминале, че е испански, с кадърни артисти, с интересна тематика, ама грам не ми е ясно "какво е искал да каже авторът" все още. А съм на втори епизод, към края, плюс, че ми оставя горчив вкус в устата. Гледах и двете серии на Вавилон и още повече ми се скапа и вгорчи, ама това е животът /на кино макар/ smile
Кураж на болните и тези, които са около тях heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: януари 30, 2020, 13:34:20 »

Здрасти!
Бързо да се оправят болните!
Давам 1 глас за Панаром спрея  good
Маги, а не може ли да я върнеш или смениш с по-малка?
Тате е рак, ама си казва като нещо му е криво повечето пъти. И бившото теле мълчеше, ама там мисля че както каза Али ене можеше да изрази гласно чувствата си, някак не се вглеждаше изобщо и не се задълбочаваше  pardon
Аз вече искам да си видя дребното, липсва ми, искам да си дойде и да си легнем в 21. Тая седмица нали на ергенски живот го ударих и вече почвам да издишам от излизания, а днес съм на ресторант и бар, утре театър, събота ако доживея може би някое излизане или събиране за мач... Но не се оплаквам, имах нужда от социалните си контакти и такова разпускане.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 30, 2020, 13:42:53 »

"Що? Нямаме ли си вкъщи е любима реплика на ММ " lol lol lol

Свършихме с доктора. За сега продължава с Нурофен. Много жален изглежда, но црп не му е високо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 30, 2020, 14:16:33 »

Ами и аз точно това си мислех по време на Вавилон. Че е гадно и тежко, но това си е животът. И изказванията за парите във филма са много на място. Станала съм по реалист и от рогатите. pardon
Аз гледам едновременно още няколко неща и съвсем се омотах с кое докъде съм стигнала като серия..
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 30, 2020, 14:30:43 »

Привет!

Панде, много черен ни го представяш ТМ  tease Спомням си, докато беше бременна, колко влюбено все говореше за него. Дано бързо минават болестите при вас, та да има мир и разбирателство  Wink

И на всички други боледуващи, пожелавам скорошно оздравяване.

Ние тази седмица сме особено "културни". Вчера ходихме на Брилянтин, има седмица на мюзикалите в НДК, а това е един от любимите на милото. Днес пък сме на кино на 1917, утре на Джоджо.

Преслава не я знам въобще, заради вас изрових снимки да погледна. Да, по-добре си е била с предния нос, сега малко като Майкъл Джексън.

Аз не вярвам в зодии, знаете, но за статистика да кажа - любимият е рак, горе-долу затворен и чувствителен бих го описала. Но ние сме си свикнали един на друг и той знае, че искам да ми споделя, като нещо го мъчи. Най-малкото, винаги си личи, когато нещо не е наред.

П.П. Днес си пуснах статията за публикуване след рецензия, та стискайте палци да няма забележки по нея и да продължавам вече спокойно със следващата.

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines