Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:32:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89049 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 29, 2020, 13:29:22 »

КАКВООООО? Що за гадост?! И никой не направи нищо по въпроса???

 Миме, кажи какво си харесала? Успя ли да го поръчаш в крайна сметка?
Ех, някога бяхме на седмични теми- помните ли?
А на родителите не знам дали не им се занимава или просто не могат, аз като гледам на колежката осмокласничката, ми тя и да иска по математика не може да й помогне.

А сега се сетих, че като ми показваха Преслава преди и след, ме казаха че яко друсала и може би за това се е наложило да си "оправя носа".





Мда никой нищо не направи. Тогава учителите бяха Господ, не е като съвременните. Girl_hide
А за Преславка, тя затова така и отслабна. Дано да е спряла упражненията с носа, че дете има. Oh my ...
А за родителите- ако си по осем часа на работа, няма как и да решаваш задачи по физика и химия.. та често е до невъзможност, не до нежелание.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 29, 2020, 13:32:16 »

Здравейте!

Аз вчера се завърнах. Много хубаво беше на сватбата и въобще цялото ми пътуване. Но разбира се Бамбук се разболя още в събота. В неделя на сватбата половината време бях на Вайбър. Не съжалявам, че отидох. Даже съжалявам, че не се позабавлявах малко повече. Но така или иначе снощи към 9ч вечерта вече не знаех как стоя права от недоспиване. Мисля, че ММ не ми говори, ама не съм го питала. И Бамбук нещо няма подобрение, та утре пак ще е на лекар май. Та стискайте ни палци.

Нямам нищо против Приянка и Ник.
Дуа Липа я харесвам. Едно време Бамбук ядеше само на New Rules.
Аз като разбрах, че ако искаш детето ти да учи след 7 клас в СМГ, че трябва след 2 клас да почне да ходи на уроци при учителите там, май това беше един пироните да заминем. Много голям абсурд ми се видя.

Тук също има много болни. Четох, че в училището в Пуркерсдорф половината деца и учители отсъствали и само играели в салона или четяли, но нямало да затворят училището.

Преслава си беше много хубава. За смаляването на бюста я разбирам, за носа - не.  Имам и други познати, които винаги съм ги имала за красиви и съм се чудила, защо си промениха носовете. Но има и такива, които много по-добре изглеждат с нов нос.  Абе кой каквото го кефи. И Блейк Лайвли си е правила носа, пък много и се кефя (особено на мъжа й lol lol )

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 29, 2020, 14:15:54 »

За какво точно не ти говори? Затова че за първи път му се налага да живее твоя живот? И да се оправя като голям самостоятелен родител? Щото то съвети на майки е много лесно да се дават, ама като трябва да бъдат заместени, се оказва невъзможно. smile
Като подхвана темата се сетих и един случай за моята съседка. отишла на рд сама, мъжът гледал детето си. После бил сърдит че тя си е прекарала добре, а той не. Това любов ли е ?
Често си мисля че нивото на стрес което жените умеем да смиламе, не е по възможностите на великите мъже.
При това знаете че съм далеч от феминистка.  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #423 -: януари 29, 2020, 14:23:19 »

Привет!

 За образованието аз си бях в обикновено училище до 7 клас. От всички учители без една бях доволна. Ходех само в 7 клас на уроци и то само заради изпитите. Влязох си без проблем в елитната английска и толкова. В гимназията също бях само на литература за изпитите. Изкарах си матурите без проблем и от позицията на времето си мисля, че ако бях по-наясно какво искам в 12 клас щях да го постигна. По време на учебната година си смених 300 пъти мнението и накрая съдбата сама си ме намери с психологията. Не съжалявам обаче, че не постигнах това, което смятах, че ми е призвание- журналистиката. Като гледам на какво дередже е хич и нямаше да ми занимава с нея. NO
 Изобщо нямам досег със сегашната образователна система, ама пък и да ставам роб на болните си амбиции и да си подчиня живота на влачене на незаинтересовано дете по уроци и школи- не, мерси. Ако има изявени интереси и таланти със сигурност ще проличат и ще се вземат мерки за допълнителни занимания. Така го виждам аз. Английският ми беше страст от 2 клас и с толкова благодарност съм ходила на СИП-ове. Обожавах си учителката и исках да съм като нея.Нашите нито са ме карали, нито са ме водили някъде на частно
и до сега ми е кеф ако попадна на готин учебник или граматика. Bravo
 
 Тук около нас има сигурно 3 занимални. Ами, едните водят децата на детската площадка в парка при нас. Изсипват ги без значение дали има малки деца или не. Малко местните мъници страдат от бизнес интересите. Има една бабичка дето само им крещи и толкова. Единствено е подобрение, че те може би отчитат дейността си и плащат данъци, че преди си беше чисто в сивия сектор ходенето на уроци.Да не ми се налага да им ползвам услугите, но за мен са вариант само ако няма кой да прибере детето от училище до вкъщи и е много страшно да си стопли ядене само. Макар преди 20 години всички да сме оцелявали в такива тежки битови условия.След 5 клас никой и не е сядал с мен да учи, та всичко си беше на моята пословична съвест дето и досега повече ме наказва, отколкото възнаграждава. Толкова по трактата за образованието.

 Преслава и аз преди я харесвах и по-дебеличка даже беше по-чаровна според мен. Детето аз имам чувството, че прилича на бащата, ама не съм се впускала в детайли.

 Добрите новини се развиха, само в понеделник да финализираме всичко.  good
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #424 -: януари 29, 2020, 14:27:34 »

Панде, да го стегнеш твоя Пандьо, че много шефства във вашата къща. Wink

Верно, че Преслава беше казала, че така или иначе й се налагало нещо на носа и за това се възползвала. Аз просто не разбирам, защо не е лека корекция, а нещо толкова драстично, така че реално е друг човек. И наистна е вярно, че всички си приличат, преди поне имаше някакво излъчване. И наистина е прекалено слаба, а ако е на кокаин не знам ...ама то за да издържат всяка вечер по тия кръчми не съм много изненадана.

Еми, уби ме с това куче. И ние сме имали ситуации с учители, ама чак толкова. Мисля, че най-фрапантното беше един дето непуслушните ги дърпаше за ушите и така обикаляха стаята ... много нередно, ама ето и ние сме си търпяли.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #425 -: януари 29, 2020, 14:29:03 »

.
При това знаете че съм далеч от феминистка.  heart
Е, аз пък съм отявлена феминистка, защото многократно съм била на положението на Пандьо, а Родният го е играл Панда. И беше още по- лошо, защото имаше мераци за секс още от първия момент на връщането си. Вервайте ми, идеше ми да му изскубна атрибута  diablo funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 29, 2020, 15:25:06 »

Харесах си една рамка за снимка. Поръчах я в крайна сметка, защото не я намерих на друго място. Ще я чакам да я видя и ако нещо не е наред така ще ги нахейтя, макар че сигурно ще ми изтрият коментара. Ноо няма да съм предубедена поне за изпълнението, нищо че са много зле от към комуникация.  nea

Само тази сивата рокля видях аз на Ариана Гранде, другите две не ги намерих.
А пък Дуа Липа изобщо не можах да я позная.  girl_impossible

Преслава много се трансформира и преди определено ми харесваше повече. Това не пречи да продължава да може да пее. А това за наркотиците като го прочета много ме дразни. Може и така да е, но сигурно няма някой вип, който не е спряган за наркоман.

Аз като ученичка гледах сама да се оправям. И майка ми ми е помагала, ако нещо ме затруднява, но главно самичка се бутах. Сега е много по-различно, всичко е за пари, смучат от родителите, особено, ако детето е някакво амбициозно. А и за какво са тия уроци, като после във ВУЗ влизат и с тройки?



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 29, 2020, 16:16:43 »

Ми в тия среди, като ги видиш на живо и се вижда кой друсан кой пиян. Вече дори отличавам съчетанието от двете, от само едното от двете  pardon
« Последна редакция: януари 29, 2020, 16:18:23 от emmmmmy » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #428 -: януари 29, 2020, 16:19:02 »

Здравейте, аз от дъжд на вятър се вясвам, ма да кажа по малко каквото запомних.
Адиктед, още един глас против триколките. Аз в тази възраст все още разнасях Мис с раничката за кратки разстояния или с лятна количка. Тя така и не се научи да кара триколка, нито колело, просто я мързи. Но пък се научи да ходи пеша и съм много горда. С повечче обяснения и твърд отказ да я нося, започна да си извървява разстоянията пеша и сега вече няма мрън.
Рокли на грамми не стм гледала, само видях това недоразумение дето Еми го беше постнала  bad
Не съм гледала скоро снимки на Преслава, не ме и вълнува честно казано.
Моят мъж напоследък много ме дразни. Имам чувството, че постоянно е в някакъв транс и не мисли за почти нищо, а аз имам непрекъснато 100 неща в главата. Иначе не ми мрънка за гледане, но всичко записвам и организирам аз и малко ми идва в повече явно. Преди като че ли не беше така или поне не ми е правило впечатление или не ми е пречело, бе не знам, дано се кротна малко  blush
Две от най-добрите ми приятелки ще стават мами и съм много щастлива, тва освен кумата  heart
Вчера вдигнах нивото, чукнах 30, в събота ще празнуваме, и за там имам да мисля още неща.
Бебето днес е мрънкаво и ми опъва нервите. Поне сестра му заспа и не слушам Замръзналото кралство.
Като ученичка по-малка тате много учеше с мен, после след 7 клас никий не можеше да ми помогне с математиката и ходех на уроци, голям ужас.
Тва с кучето ме ужаси  angry Аз си мислех, че нашата химичка е извратена че питаше момчетата кой крак, третият ли, най-дългият?
Сега тва с уроците от втори клас ми е малко прекалено и честно казано не вярвам на всички такива изказвания. Виж за СУ си се носят легенди, на тях съм по-склонна да вярвам.
Аз също мисля ако децата проявят особен интерес към нещо ОК бих влагала в тая посока, спорт задължително, и за дисциплина и за здраве. Аз нямам болни амбиции засега, но дано не ме удари нещо по главата...
Аз пък ако някой не си знае интереса и не се държи подобаващо с мен като с клиент, директно го разкарвам, нямам нерви да се чудя как да комуникирам с някой, че и да трябва да му платя накрая.
Целувкен, ще се опитам да успокоя мрънкащият мини Цветков  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 29, 2020, 16:22:05 »

Пандата я разбирам напълно, мъчно ми е за нея! На мен ми се сърдеха ако излезна за 2 часа и се почваше едно писане...., а за 4 дни никога не би се навил. Ама така им е по-лесно, от страни живота на майката е една безкрайна почивка  crazy
И аз като Еми мисля, че след определена възраст /5-6г/ трябва да си избере някакъв спорт и да ходи на нещо, ако ще и да сменя през времето, за езиците също. Аз на какво ли не съм ходила и всичко ми харесваше и даже съжалявам, че не съм ходила на повече неща и по-сериозно, но сега си давам сметка колко трудно е било на майка да си направи графика, за да ме прибира докато бях малка. Уроци според зависи от детето.

Реално не само нашите "звезди" са спрягани за наркотици. Световните изпълнители как да издържат на това темпо и да правят шоу. В тази връзка взех билети за Хилс оф Рокс и ми е много интересно да видя Слипнот на живо, тия освен че сигурно са нещо много тежко, хич не ги слушат главите, но пък правят невероятно шоу.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 29, 2020, 16:29:10 »

Фери, твоят мъж да не е някоя въздушна зодия? Каква зодия е ? Може да е изморен и затова. Или наистина след две деца, човек да променя от умора погледа си върху другия- преди може би не си имала дразнители и не ти е била опъната нервата.
Рат, пускам сега една рокля на Терон, която ми допадна. Коронката също.
https://www.instagram.com/p/B75-xbPnG1U/?igshid=zkzdvq3gzui0
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 29, 2020, 16:31:32 »

Хубава жена, ама роклята не ми харесва.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 29, 2020, 16:39:04 »

А Свекърва, не е същото. Той пожела да не идва. Можеше да дойде и бабите щяха да гледат Бамбук. Той не дойде, защото не го кефело да ходи по сватби.
За сега му давам benefit of the doubt, че може би много се притеснява за Бамбук.

Фери, това за СМГ го знам от 3 майки, които не се познават помежду си, но след втори клас се редиха по тъмно на опашки  за тези уроци две от тях. Третата беше казала, че в крайна сметка има и НПМГ (къде и учи детето). И това не е в една година, а през последните 10.

Рат, ти най- много ми съчувстваш.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #433 -: януари 29, 2020, 16:41:24 »

Може, Еми, не знам...рак е. Сигурно просто на мен ми идва в повече грижата за две накуп, още не съм се настроила явно. Ми каквото и да е, да си каже, мен като ми има нещо си буча и трещя, той все си мълчи  pardon
Роклята е ОК, Чарлийз много я харесвам  heart
ОМФГ Панде, и от чии зор? Децата искаха ли?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 29, 2020, 16:44:25 »

Може, Еми, не знам...рак е. Сигурно просто на мен ми идва в повече грижата за две накуп, още не съм се настроила явно. Ми каквото и да е, да си каже, мен като ми има нещо си буча и трещя, той все си мълчи  pardon
Роклята е ОК, Чарлийз много я харесвам  heart
ОМФГ Панде, и от чии зор? Децата искаха ли?
Бившият ми беше рак- не очаквай да си каже pardon
Толкова беше самовглъбен и погълнат от блеене и философии, че целият график правех аз. Сега е обратното- и пак се дразня. Абе не може да ми се угоди.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines