Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:37:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88960 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #405 -: януари 28, 2020, 14:45:19 »

Мен системно роднини взеха да ме дразнят. Мисля около рождения ми ден да ги почерпя с една метла... Вещерска! witch Добре и за тях, и за мен blum
Виви, преди години, когато се събраха Брад Пит с Анджелина, баш в подходящия момент бях на фризьор. Значи всички женоря що глупости изприказваха laugh Заключението беше, че децата им ще са грозновати - на някой далечен роднина tease
Тази седмица съм на зъболекар. Предстои ми демонстрация на едни скъпи кремове, но ще е след това. Изкушена съм и от оферта за вежди, че сезонът е перфектен. Изобщо - гоня и аз една естествена красота с касова бележка за стойността й Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 28, 2020, 14:58:28 »

Аз за да съм още по гадна и от вас- ми то туй детенце цял бащичко.  Girl_hide
Да им е живо и здраво. Аз пък карикатура бях виждала и за типа красиви жени дето са женени за богати дърти " по любов" и после се раждат разкошни малки крокита smile .
Третият вариант е ем грозни ем бедни  pardon- та все тая май.
Али, тегли им една доде е време. Тортата ще делиш с нас, кат най заслужили. tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 28, 2020, 15:00:00 »

Адиктед, то хич не ти е вариант сигурно, ама аз много нося на конче. Като му омаля съвсем раницата, яко нося на конче, колелото в ръката и с другата го държа да крака. Свикнах и изминавах големи разстояния в тази конфигурация.
Али, успех на зъболекаря!
ПХреслава идея си нямах как е изглеждала преди и след, но ми показаха и  shok shok shok shok ебати разликата, ама ми е като вадена от някакъв калъп, все едно прилича на още 100 други. АМа на мен чалгарките всичките във лице са ми еднакви, само са руси или черни, тва им е разликата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #408 -: януари 28, 2020, 15:06:27 »

О, то имаше гаф с Преслава в пловдивски бар. Сложили нейната снимка с новия нос, а отдолу пише, че гост ще е Галена. И това на нам си колко билборда.
По този повод се сетих за мой колега от унито. Зевзек и половина! Само като чуеше човек, че е от Перник и работеше диджей по тия години... Girl_hide Уникален! Та от комплекси си оперира ушите, че стърчаха. Известно време не идваше на лекции. Заразпитва ме за новия преподавател - млад ли е, стар ли е, разбран ли е... В този момент преподавателят излезе от асансьора, а онази скица тихичко: Я, тоя има като моите старите уши tease Клекнах от смях, поне да се скрия между другите колеги tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #409 -: януари 28, 2020, 15:46:29 »

И на мен добре ми дойдохте в обедна почивка smile
Аз продължавам да смятам, че Преслава са я отвлекли извънземни, но от звукозаписната компания назначиха този клонинг да се снима и да пее по баровете, за да не са съвсем на загуба...  girl_wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #410 -: януари 28, 2020, 16:08:48 »

Разгледах Грами роклите. В мен ли е грешката или костюмите на мъжете са доста по-невиждани. Най-много запомних Джон Леджънд и жена му. Пристрастна ли съм не знам, ама те винаги ме кефят и един флорален гащеризон на зелен фон не запомних на коя жена. Всичко друго сякаш е вече видяно, няма нищо уау или ново като идея.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 28, 2020, 16:21:47 »

Разгледах им тоалетите, страшни чудовища!
Тая Приянка е  bad bad bad
Дуа не знам си коя, за пръв път я виждам, а за чуване не знам, ама едва ли съм я слушала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 28, 2020, 16:43:24 »

На Джон Леджънд жена му, важи приказката че селото не мож изкара от човека. По едно време я следвах в Инста. Уж в желанието си да бъде близо до народа, е хаплива и простовата. Ама тя си е буквално от колибата дошла, та са й простени подобни прояви. А роклята й е ужас...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: януари 29, 2020, 09:31:29 »

Аз продължавам да смятам, че Преслава са я отвлекли извънземни, но от звукозаписната компания назначиха този клонинг да се снима и да пее по баровете, за да не са съвсем на загуба...  girl_wink
Аз пък реших, че са и търсили дубльорка да пее на запис в първия момент, даже се чудих как не са намерили по- подходяща. blush Детенцето и прилича изцяло на нея в детството.
https://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0-%D0%94%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BF-%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B0_l.g_i.328701_sii.1058950.html#gallery
Като каза Аличка за веждите, та се сетих за случка от преди Коледа: Отидох при колежките в офиса и щеше да ми падне ченето- трите най- млади /между 30 и 40г./ си "изписали" веждите при една и съща козметичка и станали непознаваеми. И на трите са с еднаква форма, с един и същи цвят, макар лицето и тенът им да са различни. Хем при някаква много скъпа и известна ходили nea. Това си знае жената, това си прави на конвейр. Аз тъкмо се бях наканила да се жертвам за красотата по необходимост /на едната вежда ми никнат бели косми вече/ и се отказах веднагически. То вярно, че всички майстори в разкрасителния бранш работят по калъп и разликите са само дали са руси или не, както отбелязва и Рат.
За днес казаха уж, че ще има дъжд, ама пак пекна и с момите сестрички ще ходим в парка. Там се събират с други на тяхната възраст да беснеят, та ваканцията си е точно грипна, не противогрипна blush.
Иначе са го измислили по училищата и веднага са сформирали частни целодневни занимални, да припечелят малко даскалята допълнително. Всичко е официално /предполагам/, в учебно време се водят курсове, нещо като частни уроци за малък брой ученици, обикновено 2-3 деца, като за два академични часа се плащат 30 лева. Правете сметка колко излиза едно дете, ако два пъти в седмицата ходи на английски и на математика. Не зная това болни амбиции ли са, или просто на родителите не им се ще да се занимават с децата... В екстрени ситуации на ваканция, курсовете се префасонират на целодневни занимални за изстискване на пари често и почтено. Не зная как отчитат резултатите от цялата работа, но образованието наистина е тръгнало на м..ната си.  diablo Сега, не всеки учител или що- годе образован човек може да вади пари по този начин, има си точно определени за това, направо е мафия...
Хайде, хубав ден good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 29, 2020, 10:04:00 »

Свекс, в Сф това е бизнес от мноого години. Откак се помня, моите частни уроци излизаха на нашите по около 60 лв на седмица, а помните какви бяха заплатите... плюс лятото че ме записваха на курсове интензивни.... То сега като се замисля, съм мрънкала че не ми купуват парцали и обувки, ама то как д ами купят?? С тая мафия училищна, дето там на нищо не те учат, че да ти взимат парите на частно...
Осрана си е работата отдавна, за малкия съм подготвена психически че в това отношение просто ще се оцелява- задължителен спорт и чужди езици, другото- както дойде, по линията на най малкото съпротивление... pardon
Тук пък вали сняг на парцали, мъж ми се радва че ще кара борд, аз не обичам сняг.. nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 29, 2020, 10:21:39 »

Добро утро!
Къде сте? Аз се рових малко в стари теми тук и гледам колко много хора са писали и колко много страници сме изписвали преди. Сега е умряла работа. nea

Тези дни съм супер отвеяна, правя някакви шантави неща и после си се чудя на акъла и се смея на себе си. Покрай мен всичко лети, чупи се...Каква е тази каръщина? .. girl_impossible
Тази сутрин ставам, влизам в хола и гледам на масата ММ ми купил понички за закуска и първата ми мисъл беше да му се скарам, защото тъкмо получих зелена светлина и си поднових тренировките и режима, и той сега така да ме изкушава. Вчера пък се прибра на обяд с баклава, а знае колко обичам.  beating Тъкмо мислех да му пиша и гледам един букет цветя до поничките, ама изобщо не съм го видяла първоначално.  Girl_hide Замислих се пак колко съм зле, разнежих се и забравих да му се карам.   heart

Вчера така се ядосвах с някакви от една страница във фейсбук. Ама като не знаят как да работят да не го правят.  crazy Отговарят ми през няколко часа с по една дума, няма здравейте, благодаря...джаста праста...ей, много се ядосах. Звънях и на посочения телефон, нито някой ми вдигна, нито ми върнаха обаждане. Като им пиша за това те се правят на разсеяни. Ужас...не знам защо се занимавах с тях, ама като си харесам нещо и е така.

Погледнах роклите от Грами и повечето са ужасни. Допадна ми малко на Ариана Гранде една много обемна, сива.   blush

Преслава я харесвах като певица. Има хубав глас. Но защо беше нужно да си оправя носа не разбрах. Тези дни във фейсбук ми излезе някаква снимка, на която пишеше Галина и Галин, а отдолу коментари, че това изобщо не е Галена. А разбери Галена ли е, Преслава ли е, еднакви са всички вече.  nea

А Свекърва  писала...
По мое мнение масово на родителите не им се занимава с децата.  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 29, 2020, 10:52:13 »

Миме, какво си си харесала ? Може да го има в друг сайт.
На Ариана това й беше хубавата рокля, другите две не ми допаднаха.
Преди имаше тук ужасно много народ, бяхме приятели с доста хора, но зачезнаха след като родиха- така се върти животът...
А за занималните се замислих че са по-малкото зло, в един конкретен възрастов период, в който ако родителите са на работа, съвременните деца са заети по моловете да им харчат заплатите. Та по добре за занималня или курс.. nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #417 -: януари 29, 2020, 10:58:11 »

О, да! Схемата за пари около децата отдавна е измислена. Сега само е по-съвършена. huhhuh.gif Аз лично два пъти съм се сблъсквала с такава. Госпожата ни по математика между 5 и 7 клас беше страшно мързелива. Преподаваше, колкото да се каже, че прави нещо в часа, а после сядаше да чете вестник, докато уж решавахме задачите от учебника. От тогава ме втриса, когато видя жена с огромен маникюр да плюнчи пръст, разлиствайки страници. bad Факт, че всички задачи на контролните бяха съобразни с 3-4 деца от класа - частни ученици на нейна приятелка  pardon И от уж елитно училище за тази възраст, от математическа паралелка, почти всички имахме около четворка на изпитите след 7 клас. Късмет, че влязох с перфектни оценки от общообразователния тест. Естествено той отпадна в годините, защото намали притока на частни ученици.
После схемата на СУ по приемането беше много добре измислена и легализирана. Ако щеш! Никой не те кара насила да им плащаш курсовете. beating

Майка е на мнение, че грипни ваканции трябва да бъдат само до 7 клас. После и без това ставали (цитирам) хашлаци и не ходят на училище, та няма нужда да имат оправдание да пълнят моловете.

Свекс, много се смях за веждите! Bravo Има уникални изпълнения, вярно tease Обаче кой да види, че са различни техники. Аз микроблейдинг не харесвам. Редки са и са перфектни за възрастни жени или такива, които не се гримират. Ама с моите тъмни очи ми трябва нещо по-наситено, но не и два пръста гайтани. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 29, 2020, 11:47:45 »

Което ми напомня за пак Елитното pleasantry ми школо до 7 клас, в което учителката по руски си водеше пудела , държеше на бюрото си , и ни караше да му сменяме напишканите вестници, по време на час.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 29, 2020, 13:23:42 »

Което ми напомня за пак Елитното pleasantry ми школо до 7 клас, в което учителката по руски си водеше пудела , държеше на бюрото си , и ни караше да му сменяме напишканите вестници, по време на час.
КАКВООООО? Що за гадост?! И никой не направи нищо по въпроса???

 Миме, кажи какво си харесала? Успя ли да го поръчаш в крайна сметка?
Ех, някога бяхме на седмични теми- помните ли?
А на родителите не знам дали не им се занимава или просто не могат, аз като гледам на колежката осмокласничката, ми тя и да иска по математика не може да й помогне.

А сега се сетих, че като ми показваха Преслава преди и след, ме казаха че яко друсала и може би за това се е наложило да си "оправя носа".



Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines