Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:50:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89008 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #390 -: януари 27, 2020, 12:43:40 »

Мен ми е сладка, си се клатушка, няма много сериозно сценично поведение но пък гласа и е уникален

https://www.youtube.com/watch?v=JlkPChcoHOg
https://www.youtube.com/watch?v=MRMcvQaPNPU


Не изкоментирах, но много ми е мъчно за Коби, особено за дъщеричката му, то не само тя, а има още едно 13г детенце загинало  cray
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #391 -: януари 27, 2020, 14:37:05 »

Привет!

 Ние сме здрави да чукна на дърво, но днес с тоя дъжд не излязохме и се побъркахме и двете. Уикенда бях решила да ходим до Братя Хлебари. В инстаграм все интересни неща снимат, а втори път ходим и все едно и също има и то не това, което ме е поблазнило. Малкото преодоля всякакви настилки пеша и вече се оглеждам за триколка с бутане, че когато сме на зор не мога да я чакам да ходи, а в количката вече повече от 10 мин не иска да е вързана. Харесах една дето се сгъва и става на куфар почти ма няма добри отзиви, а толкова й се зарибих.  И пак си преживях драмата, че Мадъркеъра хлопна врати. Много сантиментално бях свързана с дрехи за изписване и най-красивите й бебешки рокли, а и играчките, които най-дълго й държат вниманието са от там. Сега като го няма и се чудя къде да зяпам в чужбинските сайтове. sad
 
 Много съм спряла относно известните. Приянка я знам, ама откъде и аз не мога да кажа. Дуа Липа само знам, че е певица. Даже мислех, че е някаква скандална тип Майли Сайръс.  crazy  Сега ще я погледна. Аз в HBO Go съм се зарибила да изгледам всички от секцията за Оскари. В петък гледах Джули и Джулия. Нали Аличка мноооого отдавна ми беше пратила тази книга. Честно казано книгата не ми хареса, но Мерил Стрийп е велика. Зачудих се дали да не си взема оригинала на Джулия Чайлд.

 Много тъжно за Коби и особено за детето.  sad
Бързо оздравяване на всички болни!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: януари 27, 2020, 14:44:45 »

Привет!Днес съм минорна.Революционерката и спящата днес са направо на нож с всички и ми иде да се гътня от умора ама и това ще мине!

Дуа Липа я знам, песните и са запомнящи се, иначе тия нейни вежди ме убиват.Приянка ме кефи по принцип, роклята е абсурдна!А двамата с Ник са смешна двойка, той е като кръпка до нея.А и защо все си мислех че той е гей  pardon

Кобе Браян ох, голяма загуба.В годините на неговия възход гледах баскетбол редовно, играех баскетбол и за мен е легенда.Направо ме стегна гърлото вчера като разбрах.Много жалко за децата, за всички в този хеликоптер.

Адиктет, аз не препоръчвам никоя триколка, според мен щом не сди в количка, няма да седи в нищо.Аз дребната от количка направо минах на пеша.Тия триколки в София за мен са ужас, как се минава по тротоарите, ами ако заспи трябва да виси на нея и къде си слагаш багажа?То няма място нито за чанта, нито за багаж в багажник.Изказвам мое мнение.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #393 -: януари 27, 2020, 15:04:06 »

Маги, тя не спи вече от много време навън. Да не кажа, че може би и никога не е обичала да спи така. Много лесно се разбужда от шумове при дневното спане и вече е абсурд при положение, че и не иска да се задържи там. Аз ходя с раница така или иначе. Даже чантата на количката ни е чисто нова, защото за да влезем в асансьора трябва да сгъна дръжката, а тя виси на нея. Та става едно вадене, пък държане, пък после няма как да я набутам, а ми трябва свободна ръка да разпъна дръжката.Пробвах броени пъти на мен ми е супер неудобно и буквално имам 5 излизания с бебешка чанта. Единствено, което ми е в голяма помощ от тая покупка е подложката за преобуване, която дойде в нея. Инсталирана е на повивалника от ден 1 и не е мръднала. Иначе би ме било яд за парите дето съм дала.

 То ясно, че и триколката ще е решение ден до пладне, но най-вече ми трябва когато се налага да се придвижим бързо от точка А до точка Б. За кухнята например сега я лъжа със солети да се качи и щом пресечем първата улица вече почва да мрънка. Вариантите са 2 : да я пусна да закъснеем брутално и режима да се скапе или да не я пусна и да ореве орталъка. Плюс, че в някои дни е и студено или мъгливо и не мога да я оставя да се мота 2 часа по улиците. Та се чудя къв вариант да измисля.angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #394 -: януари 27, 2020, 15:05:15 »

Днес продължаваме да се гледаме с Дребния. Трябва да стопирам сополи, ама това е бял кахър! В четвъртък и петък имам ангажименти и се чудя как да съчетая всичко, дали ще се оправи, кой ще го гледа... huhhuh.gif Екзистенциални въпроси!

Дуо Липа знам откъде е Wink В спалнята нямам богат набор от музикални канали и често, докато мъча кростренажора, съм на Балканика, ако не пускам музика от телефона. Ами статична е! И какво от това?! Има изпълнители, които не се движат много, ама те изкъртват с глас. Все едно Депеш са много подвижни. Междудругото не всички изпълнители могат да пеят на микрофон на стойка. Въпрос на техника е, ама ето - не критикуват "подвижните".
Вежди по два пръста съм казвала каква асоциация ми навяват за окосмяването по долните етажи blush

Коби Брайънт беше велик! heart В годините, когато рядко имахме достъп до големи първенства, НБА беше нещо достъпно и завладяващо.

Адиктед, лично мнение - твърдо съм против триколките. Уж по-стабилните се кършат в основата на кормилото. Другите са супер неманеврени и тромави.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 27, 2020, 15:58:39 »

Жалко за детенцето на Коби. Инак аз за съжаление го свързвам с делото му за изнасилване на 19 годишна, което после уж се оказа секс по взаимно съгласие ( вече беше женен). Та  съм субективна а и не харесва баскетбол. Жалко за семейството му и жена му, сигурно й е ужасно.
Адиктед, още един глас срещу триколките- неманеврени, често тежки. абсурдни..
ще мине този период, син ми беше в него- някои дечица са по-трудни, ама ще стискаме зъби. pardon
Приянка и онази блогърка Киара Ферани са ми неприятни по един и същи начин- нещо ми издиша в цялостната личност и ми намирисва на гнилоч. pardon pleasantry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #396 -: януари 27, 2020, 17:22:49 »

Адиктед, абсурд триколка, евентуално виж нещо олкса или някой да ти даде назаем. Ние от количка минахме на тротинетка , Декатлонска. Идете до Декатлон и я тествайте дали ще я подкара, Звяр на година и половина я подкара. Като се изморяваше се качваше с двата крака горе и аз по само гръбчето го подбутвах и се движехме супер бързо навсякъде.
« Последна редакция: януари 27, 2020, 17:53:04 от bulche91 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 28, 2020, 08:30:57 »

Добро утро!
Оцеляхме ние вкъщи. По-добре са мъжете, сега остава да се пазим.

И ние не сме ползвали триколка. От количката преминахме направо на балансиращото колело. ММ беше донесъл някаква от негов колега да види как ще е, макар че му бях казала, че не ни трябва. Даже не съм я изкарвала навън. Алекс я разглобяваше на терасата и си тренираше върху нея майсторските заложби. Излишна покупка ми е.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #398 -: януари 28, 2020, 09:46:29 »

Добро утро! Аз снощи излизах, а после се прибрах и отметнах едни неща "на бързо", но явно толкова ми е добре да работя на тихо нощем, че станало 3:00... crazy
За триколките съм на общото мнение, непрактична вещ, но със сигурност ще ти трябва нещо за придвижване. Аз ти препоръчвам лека и маневрена "лятна" количка, която се сгъва бързо и лесно. Случвало ми се е да слизам в непроходни подлези с количка и с дете в/за ръка, изпитан вариант. Много зависи от детето, но ние нашата до 3 години я ползвахме с 31, 32 е или маалко по-активен или аз нямам време за такива преходи smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 28, 2020, 10:18:22 »

Добрютро, аз оцелях.Вчера ми беше кошмарен ден, но днес съм свежа и съм по-добре, даже ще си изпия кафето.

Киви, и аз обичам да работя нощем, много ми е спокойно тогава.Аз си взех малко работа и тия дни ако кооперират девойките мисля да я отметна.Обичам да мисля и се чувствам щастлива така като ми дадат някакви дребни задачки.

Миме, добре сте оздравели, пазете се сега!

Оптах се да гледам вчера роклите от Грамито, ама не ми се получи.Та сега с кафе ръка ще се опитам да разгледам кой как се е облякъл.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 28, 2020, 11:01:56 »

https://www.instagram.com/p/B70T7kqh_qU/?igshid=rgby5ds5jwoq
Мен ми допада роклята на Алиша Киис. Малко почва да ми дотяга нейната прокламация на - ходя без грим, при положение че видимо е с филъри. Каква точно естествена красота ми говори че декларира?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #401 -: януари 28, 2020, 11:54:46 »

Привет!
Маги, браво на теб! Направо ще живнеш, колкото и да си недоспала, със задачите от друго естество good
Моят племенник май е единственият, дето с кеф се возеше на триколка до 4 години. Само за разходка до парка, за друго май не ставаше.  crazy Зависи много от пътищата, но по принцип по- трудно се качваше на тротоари от количка. Ама аз няколко пъти само съм го возила, когато са ми го оставяли.
Минах първия етап от курса, сега съм на много тежка материя - деца със СОП. Нямам нужната основа знания и ако река да го правя както трябва, ще се наложи да уча медицина и психология. просто приемам всичко за вярно, не се замислям да си го обяснявам защо и как и до там. Вървеше с останалите неща модулът, не зная какъв е замисълът, щото никой без нужното образование не би могъл да се справи с теорията, какво остава за практиката, ама ... карай.
Имам и двете момичета сестрички от миналата година днес и утре, че са в грипна ваканция, а баба им ще дойде да ги вземе чак в сряда. Цъкат си в телефоните и се кикотят, та рекох и аз да се правя на важна. Много им е забавно, че си имам поща, че получавам писма и въобще, че мога да да правя нещо на лаптопа. Ми как да не им е забавно, като баба им е 5 години по- млада, ама си им е баба. Хаха, голямата /4 клас/ ме пита дали лайквам постове на момчета blush. Да бе...
Хайде, хубав ден, ние излизаме в парка. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 28, 2020, 13:27:33 »

Здрасти!
Много сте изписали  Bravo Bravo Bravo , супер четиво ми бяхте, докато обядвам!
За Коби, а и за всички загинали- жалко, да почиват в мир! Като Еми и аз за жена му мисля, горката!
Адиктед, по-добре си останете с раница и евентуално няква райд он количка. Тия триколки са ми само излишен разход, ама то за мен и количката беше пари на вятъра. Аз го носех в раница като трябва да стигна някъде, иначе от 1г и 2-3м караше една малка количка с крака, а от 2 е на баланс колело. Триколка пробвахме на приятелка в парка /защото беше атракция/ много трудно се оправлява и много неудобна, а на равно и на хубав асфалт съм я пробвала.

Уикенда си прекарахме супер в планината- събота ски, неделя с Ники на шейна. Времето разкошно, по блузи бяхме. Не ми се прибираше, поне дребното остана в Смолян да побърква дядо си. Там за 2 дни спряха и сополи и кашлица /и на него и на мен/, щом си дойдох и излязох в мъглата, пак се разкашлях  diablo

Тая седмица такъв план съм си спретнала, че няма празно, дано издържа!

А вчера за голям кеф имах супер приятна среща  heart heart heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #403 -: януари 28, 2020, 14:22:48 »

Еми, те всички с естествена красота са така, оня ден гледам една снимка на Жасмина, не знам дали се сещаш от Сделка или не, тя няма нещо дето да не е пипано, ама иначе на снимката рекламира естествена красота, а да не говорим тия в Холивуд, там няма някой естествен. На мен ми харесва Дженифър Гарнър и още 1-2 от по-старите актриси, които са малко по-добре. Не че не са пипани, ама малко по с мярка.

И знам, че ще прозвуча много гадна, ама Преслава ... дето не прилича на себе си, сега като си показва детето се сещам много за една карикатура, дето една жена се прави красива, жени се и като се ражда дете - грозничко и бащата се чуди що. Не мога да я намеря за съжаление.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #404 -: януари 28, 2020, 14:40:46 »

Привет!
 
 Вие тотално ме отказахте, ама въпросът за превоза си седи. Имаме лятна количка Макларън, но сравнена с Муцито е такова дърво, че я ползвахме само на морето. То тропа-лопа имам чувството, че ще се разпадне и само дето е лека за вдигане иначе не съм впечатлена и не ми е удобна. Даже ръцете ме заболяват като я бутам. В раница на гръб не иска да я нося, а отпред ми тежи. Тротинетка не я виждам да подкара. Едно, че дали ще намерим нали сме от дребните, второ че е такова бъзе и ще стане куче влачи рейс ако и тротинетката аз мъкна. Ето днес реших да не взимам количка и да ходим до кухнята хем слънце да ни напече повече, хем нали госпожицата беше голяма мераклийка на ходенето в събота. Е... тогава 2 км извървя и не искаше нито да я нося, нито в количка, ся на 3 пресечки от вкъщи вдигна ръце. Овнето му с овне - кажи ми какви са ти плановете да ти ги разваля.  angry
 Аз си свърших всички административни задачи. Някои уж можеха онлайн. Можеха, ама ония ден когато нямах наръча документи. От вчера онлайн йок. Добре че сме наблизо до всичко и ММ се погледа с госпожицата и сутринта за нула време бях готова. Сега остава да си спазя срока за изпълнение на целите и ще съм доволна.Най-важно ми е да качествено, та си ми седи тревожността, ама дано се наредят нещата.  good 
 Свекърва, някъде имах пресниман учебник за деца със СОП. Ако нещо ти трябва свиркай, ние от предстоящата събота сме моми-пловдивчанки.

 Освен да видя моята любимка Алиша как е била.
Хубав ден и време за разходка всички да намерите, че времето е чудно!

ПП: Виви, и аз това си го мислех за Преслава. Срам-несрам...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines