Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:30:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89002 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #345 -: януари 23, 2020, 13:54:10 »

А, Еми и аз така мисля за Меган и Кейт. А и Меган, извинявайте, ма освен в костюмари каква друга уау роля има, че да се изживява като голямата актриса  angry
Мисля, че тук няма уау майка, еко био и много на ти с всичко, ама се учим в движение. За мен по-важното е да се информираш и да четеш непрекъснато. Щото всеки ден нови изследвания и теории, и тва да си лежиш на старите методи на доктор Спок примерно, ми е направо престъпление. Та, екстра сме си, затова толкова често се допитвам(е) тук, дори при наличието на мн фб групи. На мен лично вашето мнение тук ми е в пъти по ценно от тва на юлските или ноемврийските мами. Тая другата голямата група за майки хич няма и да я коментирам.
Миме, аз също съм фен на инхалациите, засега само с физ разтвор сме минавали, но при по-сериозно положение бих включила първо Йелоу Клийн (фен съм на капките за нос) и чак след това нещо по-тежко ако ЛЛ прецени. За гърло много помага на Мис Голанил спрейче с едно мече, мисля че е някаква италианска фирма, но каквото съм ползвала ми харесва. Дори на беб давах капки за колики и доста помагаха.
Мис пък пак се пренесе да спи в нашата стая, спи си детето, не ни тормози, за разлика от брат ѝ, ама така се кефех, че се премести сама в другата  nea
Аз пък утре съм на козметик, нямам търпение да ме пипнат професионално  blum
Еми, хаха хубав въпрос  give_rose Май не, напоследък доста неща на Орсей си взех, та май съм на периоди. Зара имат хубави неща понякога, но съм го разлюбила рязко този магазин откакто работех там. Мога да кажа какво НЕ харесвам доста отдавна - ХМ. Уайкики го уважавам за изчистени пуловерчета и жилетки, зимата много нося. Иначееее сега почти нищо не купувам освен ако много не ми хареса, щото основният ми аутфит са пижами вкъщи и дънки с блуза навън. За чанти много харесвам Парфоа. Не мисля обаче, че съм мерило и имам достатъчно изграден стил.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 23, 2020, 14:44:45 »

Тва палто го следя 2 или 3 седмици, сутрин в 7,30 зареждат сайта и пускат малко бройки, аз го хванах случайно в неделя сутринта  направо го поръчах с разни други глупости.Като не мога да обикалям магазините има интернет.Моя мъж ще погине  blush

Ние също правим инхалации, нон стоп почти като се разкашля.То аз още на сопол ги почвам тия инхалации.Два пъти се е налагало да правя с Пулмикорт, но тя беше мнооого зле с един ужасен ларингит. Иначе за зачервено гърло или гнойна съм фен на компреса с извара и мазане на налепите с онова зеленото нещо.Моника горката знае, че няма 5-6 и вече доброволно отваря уста.Последно се сдоби с някакъв вирус с афти в устата.Отидохме на спешен, че естествено беше събота, и ни изписаха Аб.Аз не го дадох, мазахме афтите пак с това зеленото(извинявам се родих скоро и ми се губят думи  angry) и и мина.Иначе е ходила и на ясла и на градина, даже на ясла ходеше плътно защото нямаше кой да я гледа.А като се разболее, няма да ви казвам какви упражнения бяха.Сега в градината пу-пу- е много по-добре, в пъти по-малко болеува.

Рат, аз изкарвах всеки донесен от Моника вирус за много по-дълго време и ми беше в пъти по-зле.Отделно, че понякога лепвах нещо дето тя само е преносител, без да се разболее.Направо беше кошмарна първата година.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 23, 2020, 15:21:06 »

И аз не ги отричам инхалациите, но няма какво да си говорим, вирусът в момента е коварен и ако само с инхалации с физиологичен разтвор ставаше, щеше да е супер. Алекс се разболя за първи път на 5 месеца и още тогава ни казаха, че задължително трябва да си имаме инхалатор. Е имаме си и си го ползваме.   Инхалации за хрема и кашлица съм съгласна, но на температура 6 дни какво ще помогнат?!  Много зависи от състоянието на детето, не може всички под общ знаменател.
Точно, ММ като малък доста антибиотици е изпил и вече си знае, че това му е лечението.

 Фери, не съм ги чувала тези капки.
 Ако е нещо леко като хреме не го водя на лекар, действаме си вкъщи. Давам му коризалия, чай с мед и лимон, той много обича и пие постоянно. Отскоро открихме и близките, ако каже че го боли гърло. Колкото и да се пазим няма как. В градината е ясно какво става. И до магазина да отидеш е бъкано с бацили. Напоследък ММ ходи на пазарува.
И Алекс не иска да си спи в леглото. Имаше един период сам си лягаше там сега легне за малко и се мести при нас. Само следбяд спи в неговото си легло. Мисля да му купим вече голямо легло и малко да сменя интериора покрай него току виж се пренесе да си спи сам. Много се върти и не може да се спи от него.
На Маги палтото ми харесва. Божеее представям си какво пищене ще е, ако тръгна да му правя компрес с извара. ММ се опитва да му прави компреси с вода и той пищи до небесата. Иначе има бабини рецепти за всичко, ама циркът ще е пълен.
Хич не ми се говори за болести вече. Иска ми се да идва пролетта, да излизаме повече навън и малко да ни просветне.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #348 -: януари 23, 2020, 15:56:30 »

Ако за шест месеца не се научиш детето да си носиш или да си направиш тапи в ушите, че да не чуваш таблоидите, не си за сред Намазаните и логично ти бият шута.

Съгласна съм, че като се набутваш в големия бизнес трябва да се стегнеш и да се впишеш в роля... или да си знаеш гьола. Айде Даяна е била малка и заблудена, ама от един сезон на Короната и някаква документална поредичка в Нетфликс стигнах до извода що за хора са това семейство. Да беше седнала да ги превърти за един уикенд тия епизоди кака ти Меги...
Според мен по-добрата актриса е Катрин, супер много се шуми за издънките на Уилям, обаче тя е усмихната и прекрасна, проектираимиджа на загрижена майка и си следва целта да стане кралица или консорт ( както там се дефинира).
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 23, 2020, 17:05:44 »

Така е, да идва пролетта и лятото, че зимата е много тегаво всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #350 -: януари 23, 2020, 23:13:31 »

Абе къде ни е свекървата? Дано всичко е наред с нея.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #351 -: януари 24, 2020, 00:11:45 »

Като гледам и Булката я няма...
Зъболекувам се и ми е крив светът. blush nea
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #352 -: януари 24, 2020, 00:41:09 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Няма да повярвате какво правя по тези часове  Girl_hide Не, не ходя по любов. Не, и кекс не правя. Мъча се да изработя света и почти успявам. Имам само още 760877894897807 мейла да пусна, а и след по-малко от 4 часа трябва да стана, за да гоня полет, но първо да легна lol В момента чакам една пералня, че две ризи от там ми трябват lol lol lol
На всеки, на който му се струва скучен личния живот, му предлагам да се разменим. Готова съм да давам сироп, АБ, да готвя, да чистя, да редя пъзели, да пея песни, да скачам, да се правя на завършен идиот само и само да ми почине малко главата. girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Изчетох ви за разнообразие, че от бюджети и сметки нещо цифрите взеха да ми нарастват, а с тях и главоболието ми. Знаете, не съм фен на Кейт, леко ми е сноб blush На Меган още по-малко, дори не бях чувала коя е lol lol Имаше уникален шанс да превърти играта, а тя взе, че я заби  funnytooth funnytooth funnytooth
Оставям ви, няма да ви наглеждам поне седмица, като се завърна от странство ще ви проверя какви сте ги вършели.
Болните да оздравяват, здравите да не се отпускат lol

Маги, Честита да си на патерици kiss2 Пожелавам ви да сте здрави heart На теб повече сън и грижовни татко, баби, леля и прочие  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: януари 24, 2020, 09:05:53 »

Няма да повярвате какво правя по тези часове  Girl_hide Не, не ходя по любов. Не, и кекс не правя. Мъча се да изработя света и почти успявам.
Внимавай какво си пожелаваш funnytooth funnytooth, тогава ще те питам heart heart
Като ти прочетох писането по малките часове, реших, че въртиш някаква далавера с "изработването", ама сега разбирам, че то си било просто работа. Хайде, лек полет, пък после ще говорим за любов good blum
Родният става да гледа тенис и съвсем ми разбута спането. Сънувах котката, беше и поникнала нова козина, по- тъмна, на стриганото заради видеозона място.  pardon Някак не ми стана мъчно след това, сигурно е "дошла" да каже, че е добре и да не я мисля. heart
От немай къде гледах повторението на Черешката. Кака ви Джулка е видимо превъртяла на тема хранене и прием а въглехидрати. Даже Пепето, /Ети и викат/ е прекалено нормална на нейния фон и почва да ми става симпатична.
Хубав ден, петък е!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #354 -: януари 24, 2020, 09:38:20 »

Като гледам и Булката я няма...
Зъболекувам се и ми е крив светът. blush nea

Бях ти на близо хахах, в Кючук Париж, за два дни  laugh какво ти има на зъба?

Цитат
На всеки, на който му се струва скучен личния живот, му предлагам да се разменим. Готова съм да давам сироп, АБ, да готвя, да чистя, да редя пъзели, да пея песни, да скачам, да се правя на завършен идиот само и само да ми почине малко главата. girl_impossible girl_impossible girl_impossible

аз от личен опит ти казвам, че на работохолици като нас, бременеене и 1 година майчинство се отразяват чудесно. Това да те вее вятър и да ти е единственото задължение за деня детето, да си сготвиш, да пиеш кафенце, да се разходиш ще ти се види песен в сравнение с работата. Е, сега, има си и недоспиване, нема да се лъжем, ама аз си спах когато имах възможност. Лек път и весело, ще чакаме разкази!

За Меган и раницата съм съгласна с Киви. Първо, това е Ергобейби 360, тя може да се носи по различни начини, имаше един пост на една бебеносеща която беше много позитивно описала защо детето изглежда така в този момент, и то си личи че е заспало, че явно е било в друга позиция и се е опитала да го обърне.

Хайде, лек петък!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #355 -: януари 24, 2020, 09:55:21 »


На всеки, на който му се струва скучен личния живот, му предлагам да се разменим. Готова съм да давам сироп, АБ, да готвя, да чистя, да редя пъзели, да пея песни, да скачам, да се правя на завършен идиот само и само да ми почине малко главата. girl_impossible girl_impossible girl_impossible


Булката е права, майчинството ( с по-разбрания змей) беше ваканция. Обаче уловката е, че не редиш пъзели вместо мейли, а паралелно с тях... В момента имам някакви колички и кученца за фон, докато измагьосам резултати за нещо от вчера с краен срок след малко... 32 пак превъртя термометъра до четворките нощес...  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 24, 2020, 10:26:02 »

Здрасти!
Киви, да се стяга змея и дано днес вече да сте добре!
Мери ми, ще те чакаме с разказ, дано успееш и да си починеш!
Свекърва, дано минят зъбните неволи!
За майчинството не знам, аз понякога нямам търпение да стане понеделник и да ида на работа, за да седна на стол и да постоя на тишина.

Аз днеска не знам къде съм, Ники пак по нощите търсеше дядо си  angry вече много се дразня. Сутринта не стига, че трябваше да стана 40мин по-рано от обикновено, ами се и събудих сама 30 преди алармата, сега ми се спи зверски. После ходих пеша на работа, ми гадно е тоя студ! Добре, че днес заминаваме за Смолян и 2 дни по план трябва да сме на пистите, това ме държи да изкарам деня!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 24, 2020, 11:35:02 »

O, Мери, определено внимавай какво си пожелаваш. Че като почнеш да си всеки ден кмет Гуудуей и да имаш винаги кокошка в джоба... и това не е лесно. А даването на сироп и АБ е такава гадост несравнима .. ... добре си си с имейлите

Аз се събудих в 4:30, защото Бамбум се домъкна при нас. После баща му искаше одеало за него, после да отворя врата, да спра камерата....еми аз се събудих. А утре по-рано ще ставам. Но ме топли мисълта, че някой ще ме чака на летището .... heart heart heart (чудете се кой сега)




Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #358 -: януари 24, 2020, 12:12:47 »

Панди, да не е бившият, докторът? blum Най- вероятно е баща ти.
Лекувам си корените на зъба, че са криви и няма как да бъдат проходени. Обработват ме с разни спринцовки и вливки, ама към вадене отива, по- точно към операция.
Пак стигнахме до онази тема кое е за предпочитане, та си знаем мненията. Wink
Леле, подозирах, ама то било истина- Николас "Сиктиридис", новият водещ на вечерното развлекателно шоу е блогърът за ревюта на вафли. good  *THUMBS*С удоволствие му четях нещата, дано има смелост да си остане такъв и да не се меси в политика!
« Последна редакция: януари 24, 2020, 12:25:29 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 24, 2020, 12:56:48 »

Привет!

Киви, гадост.Да се оправя бързо детето.

Мери ми, ти си луда  blum казвам го с намигване.Разбирам те напълно.Приятна почивка и дано заредиш батериите.

Рат, направо ти завиждам да знаеш!

Свекърва, гадно е това което ти се случва.Най-мразя зъболекари аз.

Да ви успокоя има още една не спяща тук.То е ясно защо smile Но не сте сами в гадостта smile

Аз гледам да зяпам сериали през деня или поне да ги слушам, разнообразявам се малко с тях, че иначе мозъка ми ще пламне само с кърмене и памперси да се занимава.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines