Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:03:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 90043 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 23, 2020, 11:54:28 »

Гадна е кройката, да . Абе ще търся още, все ще изскочи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 23, 2020, 11:55:00 »

Еми, сега видях как Мегах носи Арчи  *facepalm*. Ми да даде кучетата на гардовете и да си хване хубаво детето. Ужас верно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 23, 2020, 12:06:41 »

Еми, сега видях как Мегах носи Арчи  *facepalm*. Ми да даде кучетата на гардовете и да си хване хубаво детето. Ужас верно.
Да не ставам и аз като таблоидите им, ама това е човек който явно никога не се грижи лично за детето си. Тя и без раница, пак така го държи. То пък елементарен инстинкт да няма, знам ли...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 23, 2020, 12:26:56 »

Ай привет и от мен. Оцеляхме всички вчера.Първо аз с трите, после майка с трите.

Много гадно с такива съседи.Наистина можете да го принудите да се изнесе, трябват регистрирани нарушения, после правите общо събрани и там вече се гласува и т.н.

Аз тая снимка на Мегън я гледам с недоумение.Това е Ерго бейби най-висок клас, детето се слага в него точно, за да са ти свободни ръцете и да ти е удобно.Детето въобще не е поставено правилно, раницата и виси, въобще, ако така го носи след 15 мин ще я боли целия гръб.Аз сега в къщи слагам в слинг тази която реве повече, за да мога да се нахраня, да сготвя и т.н. Така правех и с каката като бебе, колко съм я носила в раничка нея....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 23, 2020, 12:38:16 »

Затова викам че е наметната раницата колко за снимките. Дори не са стегнати презрамките...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 23, 2020, 12:47:20 »

Аз си поръчах ей това палто, дано ми стане https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats-coats/wool-funnel-neck-coat_31060796.html?c=09&busqref=true нещо такова ми трябва сега.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #336 -: януари 23, 2020, 12:48:43 »

Привет!

Да малко беше поувиснало горкото бебе и какво от това? Аз не съм еталон за най-еко, био, топ майка, всички грешим  при отглеждането на децата понякога, вероятно по-тази причина се чувстваме една идея по-добре като някоя друга "богопомазана или известна" също сбърка. Кейт пък я оплюваха как можело да изглежда толкова добре след като е родила... пак не е добре, като си перфектна.

Не можах да спя, лошо ми беше, а имам работа да се зарина sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #337 -: януари 23, 2020, 12:50:04 »

Аз си поръчах ей това палто, дано ми стане https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats-coats/wool-funnel-neck-coat_31060796.html?c=09&busqref=true нещо такова ми трябва сега.

Писали сме едновременно, това палто ми харесва, другите не толкова.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #338 -: януари 23, 2020, 12:54:40 »

Добър ден!
Ние с децата сме още по пижами на дивана, днес ще го даваме лежерно, баба им ще идва след работа и аз ще се отдам на спа процедури (епилатор, маска, пинсета, ще се накисна хубаво в банята). Мистър нещо се мръщи на лявата гърда напоследък и от снощи ме наболява, явно някой канал се е запушил, та днес ще го мъча да го слагам по-чеесто на нея да помпа и ще си правя комперси. Има слънце навън, ма май няма да ги извеждам, че ме мързи.
Леле мен от температура най ме е страх, особено откакто търчахме с Мис до спешното, че я втресе, видя ли да отива към 39 вадя тежката артилерия - диалгин, да ми е спокойно.
Меган все едно всеки момент ще го изтърси тва дете, ма какъв е зорът от тая раница изобщо, да се покаже, че бебеноси ли?
Три дни готвих, днес ще дояждаме, само салата ще направя. Утре и уикендът е ред на ММ да готви, тъй че съм си дала приноса тая седмица за изхранването.
Палтото не ми харесва, изобщо на Луи Джо не съм фен. Едно време леля ми мъкнеше от Италия някакви неща, нито едно не съм носила с особен кеф.
Нашият ЛЛ също изписва само леки неща и съм му благодарна, ако каже АБ са големи преговори, ма ми харесва, че обяснява и съм спокойна, че наистина е имало нужда. Иначе го тормозим редовно по тел и вайбър, бе доволна съм от него.
На зъболекар ще ходя след като спра да кърмя, дано до тогава ни го включат в здравното lol
Леле много кофти с лоши съседи, застраховка на апартамента не покрива ли евентуални щети от съсед, мисля, че имаше такава клауза? Нашият районен никаква работа не върши, тя е жена де, ма си седи на топло в кабинета само.
С тоя грип много съм се наплашила, страх ме е да ги заведа дори в Лидл или Фантастико  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 23, 2020, 13:04:17 »

Аз си поръчах ей това палто, дано ми стане https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats-coats/wool-funnel-neck-coat_31060796.html?c=09&busqref=true нещо такова ми трябва сега.
Маги, разкошно е. Ама е иЗчерпано пфуу...
А за БогоНамазаните, все ми е тая дали е намазана или помазана- въпросът е че едната се старае и с годините се ъпгрейдва, а другата се отказа в рамките на няма две години- плюс драматичните си изказвания- загуби ме като фен. Ако за шест месеца не се научиш детето да си носиш или да си направиш тапи в ушите, че да не чуваш таблоидите, не си за сред Намазаните и логично ти бият шута.
Аз не съм пример за майка, но се старая да чета и да уча в движение, да питам ако не знам. Мисля си че точно това в случая е важно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 23, 2020, 13:15:49 »

Здравейте!
Голяма драма ММ два дни обикаля да си търси лл, защото неговия се пенсионира. Няма къде да се прегледа и да си вземе болничен. Алекс и през нощта вдигна температура. Утре ще сме на проверка.

Родителите сме двете крайности, защото и докторите са така. При условия, че казвам на доктора, че детето се влошава (вдига температура и ужасната кашлица), а не обратното ми е неразбираемо как ще ми каже, че инхалациите само с физ.разтвор! са най-доброто решение. Затова за мен подценява ситуацията и можеше да не се стига до снимки, кръвни изследвания и антибиотици примерно. Аз не съм от тези, които държат да се започва направо с антибиотик, макар че ММ например без такъв трудно се оправя. Алекс много отдавна не беше пил такова. Минаваше си само с някое сиропче и капки. Майка ми като ми обяснява, че доплащат някакви стотинки за лекарства там, а тук вече сумата е трицифрена. Макар, че сме с талон за дете трябва да си доплащаме някои изследвания.  И още хиляди неща, но сме се примирили, че такава ни е системата.
И ММ се прибра с една торба лекарства и антибиотик.

Тая снимка на Меган с бебето като я гледах, още тогава ми заприлича, че го носи в кенгуру, а не раница. Така изглежда поне.

Пфу да идва вече пролетта и без това зима не видяхме.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 23, 2020, 13:16:13 »

Аз за пръв път виждам май Меган с Арчи, от ккато роди. Много неадекватно изглежда. Нещо не съм й фен. Кейт ме кефи в пъти повече.
Маги, яко е палтотот, дано ти е като ръкавица!
Фери, харесва ми плана ти!
Довечера съм на маникюр, тоя път нещо изобщо нямам ентусиазъм. Исам вече да се наспя, ама като гледам чак в понеделник ще е май май. Това моето откачено дете, напоследък иска да спи само с дядо си, та снощи в 2 часа стана и докатож се усетя беше на стълбите, при жалките ми опити да го върна в леглото, така взе да крещи  angry angry angry тате скочи и дойде да спи при нас  crazy crazy crazy crazy crazy по-откачена ситуация, здраве му кажи!

Миме, бързо да се оправят Алекс и тм!
« Последна редакция: януари 23, 2020, 13:17:57 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 23, 2020, 13:24:51 »

Аз за пръв път виждам май Меган с Арчи, от ккато роди. Много неадекватно изглежда. Нещо не съм й фен. Кейт ме кефи в пъти повече.
Маги, яко е палтотот, дано ти е като ръкавица!
Фери, харесва ми плана ти!
Довечера съм на маникюр, тоя път нещо изобщо нямам ентусиазъм. Исам вече да се наспя, ама като гледам чак в понеделник ще е май май. Това моето откачено дете, напоследък иска да спи само с дядо си, та снощи в 2 часа стана и докатож се усетя беше на стълбите, при жалките ми опити да го върна в леглото, така взе да крещи  angry angry angry тате скочи и дойде да спи при нас  crazy crazy crazy crazy crazy по-откачена ситуация, здраве му кажи!

Миме, бързо да се оправят Алекс и тм!
Този неадекватник у нас три нощи наред става. Ту му топло, ту му студено, ту му се пика. Вече съм на ръба на психическите си възможности.. чакам да дойде петък вечер.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 23, 2020, 13:39:08 »

По повод Меган и Кейт съм напълно съгласна с Еми kiss2


Миме,аз съм от феновете на инхалации с физиологичен разтвор. Разни сиропчета, спрейчета, близалки са ми за облекчаване на положението, не че ще те излекуват. Педиатърът на Бамбук е против сиропи за кашлица, казва, че са без полезни. Други лекари са му изписвали и съм ги давала, защото по себе си съдя, че поне за малко облекчават.
Но и при бронхит може да се размине наистина само с инхалации с физиологиче разтвор, но трябва да се правят много често и денонощно.
Не искам да споря с теб, още по-малко да защитавам доктор, който дори не знам кой е.
Мисълта ми беше, че ако организмът не успее да се пребори сам, преди антибиотика, няма кой знае какво да изпишат докторите и при кашлица, инхалациите са ми достатъчно адекватни.

А тм сигурно не се оправя без антибиотик, защото и на него, както и на мен, са му изписвали много като малък. Да не говорим за бисептол/тримезол, които според мен са ми давани направо безразборно.

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 23, 2020, 13:49:41 »

И на мен не ми действа нищо освен тежка артилерия затова като Фери мн се пазя, пазя и детето- и при него не действат сиропи и шуслер.
Мъж ми се опрАвя само с дреболии-макар че е мн тъпкан с лекарства като дете, за разлика от мен.
Фери, ти имаш ли на сърце някоя марка?
Миме, дано св оправите бързо- травматично си е за родител подобни ситуации.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines