Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:04:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88968 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #300 -: януари 21, 2020, 14:16:25 »

Честит ви Бабинден girl_wink За мераклийките - да носите леко и да раждате лесно!
Маги, честит ти празник с малко закъснение! Да си здрава и винаги толкова дейна!

Тези измислени герои знаете, че не ги следя. Аз съм с алергична реакция към всякакви майки, атакуващи ФБ с компетентните си мнения, а какво остава за  "професионалистите" в тази област.
Панде, значи от години имам съученик, който работи на хубава позиция към HP. Не е бил блестящ ученик. Даже грам не се напъваше. Не знам като студент как се е изявявал. Ама отчитам, че сигурно не е бременял, раждал и работодателите му не са го очатакували с подобни въпроси по интервюта за работа Wink Та да е жив и здрав, да си пътува по света, да си харчи парите и да си заема позициите. Не му завиждам. Все ми е тая в очите на кого ще съм успешна и на кого не. Много зависи от камбанарията. Аз гледам за себе си преди 10-15 г и сега. Много неща разбрах за себе си, превъзпитах се в определени аспекти и съм в хармония с моите очаквания. smile Нали оттук научих за Tea time stories да ви кажа - на тазгодишния календар има хубави мисли на по-умни хора точно по темата за реализацията и успеха smile

Припаднах за водната ваканция funnytooth funnytooth funnytooth
И при Кокона всичко е свито до минимум присъствие. Повечето са задържани вкъщи, т.е. водят ги на обиколка в мола и в Лидл pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #301 -: януари 21, 2020, 14:30:25 »

Пак аз, хелоу smile

Много хубава тема сте подхванали. Аз се светнах, че е прекрасно, че имам свободно време, когато го имам.Бащата е също толкова родител колкото и аз, аа и все пак съм си подбрала адекватен партньор, който се справя отлично. И да няма много опит ( произволен татко) с нещо все ще ги опази живи докато се върне майката орлица Wink Живейте го този живот, няма 18 години да сме на  режим пауза я Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #302 -: януари 21, 2020, 14:37:39 »

Привет!

 Аз съм в подобни терзания като на Пандето. И в наталната ми карта пише, че нямам ли успех професионално все едно нищо не съм направила. Ми така се и чувствам, ако и много трудни житейски ситуации да ми минаха през ума.  blush

 От тия дето са заклеймените и ненаддали през бременността съм и аз. Това ми беше най-големият комплекс тогава, та и сега. Краката като си видях след секциото се уплаших. А така исках да имам хубаво пъчещо се коремче и снимки. Та не е за хвалба и завиждане и това. Дано следващ път да съм в нормите за бременност.

 Булче, едни и същи следим. Само местата на Ивана и Попова разменям като мнение. Валерито само ако са ходили някъде в чужбина, ама и тогава на един път не я издържам.   good

 За гледането на дете аз нямам притеснения и ги оставям и двамата с баща й и с двете баби.  Не знам дали защото и него пускаха в неонатологията, но тя никога докато беше бебе не правеше разлика кой я обгрижва. Сега малко има предпочитания към жени и сбутва ту баща си, ту дядовците ако нещо се намесят в игри, дето не ги е канила, ама нали и аз трябва да разбера, че имам някакво превъзходство и съм предпочитана.  Wink
 
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #303 -: януари 21, 2020, 15:01:33 »

О, водната криза в Бургас беше кошмар, докато хванат Камчия nea. Нямаше как да работи парното в гимназията, да не говорим за състоянието на тоалетни и чешми. Режимът беше 1 ден с вода, два дни без. И като дойде, половин час тече кафява. blush Бе ужас в продължение на 2 години- събирахме вода в каквото намерим за миене, за пиене купувахме. Как не избухна епидемия в пансиона, не зная. Разминахме се само с циреи, аз лично имах 4 един след друг. Един ми беше на д-то и не можех да седна на чина, та понеже така и така стоях права, редовно ме викаха на дъската.  Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #304 -: януари 21, 2020, 15:04:17 »

А кои чужди блогъри следите, които не се само лайфстайл и за грим?  Pick Up Limes на мен ми е любим.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 21, 2020, 16:57:19 »

Привет!

Аз не следя българки влогъри, освен напоследък Наум и Теа, но иначе обичам да си убивам времето с чужди (но по-скоро лайв стайл, а не бюти). И аз гледам Pick Up Limes, също Jonna Jinton (горещо препоръчвам, за една друга гледна точка, спокойтвието на живота близо до природата) и покрай минимализма открих (или обратното) Matt D'avella - забавен начин да погледнеш на ежедневието си и да експериментираш с навиците си, с цел усъвършенстване.

За реализацията, абе винаги си е премисъл, дори без деца. Дали даваш достатъчно на света, дали разгръщаш целия си потенциал и ако не, трябва ли да се чувстваш виновен? Някаква златна среда трябва, ама къде е тя, не знам. Ако човек е доволен от себе си - супер, няма да има и значение какво мислят другите! Но, ако има някаква вътрешна неувереност (какъвто често е моят случай), тогава мнението на околните се превръща във вид фалшива съвест, която те човърка.
« Последна редакция: януари 21, 2020, 17:02:09 от Bube » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #306 -: януари 21, 2020, 19:28:41 »

Ох аз пак залипсвах и вие сте изписали света  Bravo
По малко да кажа за темите - влогъри не следя, ма си намирам други неща, с които да си губя времето. Идея си нямам за какво говорите, и тв не гледаме доста отдавна, та черешката не я следя, но ми станаха интересни тия персони.
В групата на Мис яко са се натръшкали, тя ходи миналата седмица 3 дни и я спрях щото ме е страх да не довлачи нещо. тази седмица са 6 деца в групата и от утре са сборни, та скоро няма да ходи.
Аз съм далеч от реализирана, ще го мисля като се върна след бебе номер 2 на работа, но определено не ми се работи още много в тази сфера. Не чувствам, че използвам целия си потенциал, както и мисля, че има още много какво да науча и дам.
И моите мечти са простички - всяка нова година посрещам с една и съща - да я изпратим в пълен състав и да сме живи и здрави. Искам и аз да пътуваме само  с ММ, ма като отбия номер 2.
Adicted, я кажи кое е това приложение, че ми стана любопитно.
Аз тия дни съм напред-назад с децата, само днес си останахме вкъщи, че ми се видя студено. Само на разходки в квартала сме, в магазини, молове и градски транспорт ме е страх.
Оф ММ вторник и четвъртък е на тренировка и умирам от скука само с наследството докато се прибере.
Иначе и аз съм от тия дето нямат притеснения да оставят мъжа с децата, нито той някога е имал нещо против. Няколко пъти в годината си ходя с приятелки на кратки екскурзии, е сега две от тях чакат бебета, и аз съм с бебе, та сме ги замразили, но иначе нямам никакви задръжки относно гледането на децата от баща им. Пак ще кажа - на него му имам най-много доверие как ще са огледани, повече от на бабите.
Сериалите вечер с ММ са ни задължителни, сега загледахме Силициевата долина, доста се зарибихме щото е много различен от всички дето гледаме заедно по принцип.
Целувкен  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 22, 2020, 10:09:15 »

Добрютро, как сте?Аз съм в къщи с три девойки, ако утре ви пиша значи сме оцелели  angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 22, 2020, 10:28:32 »

Добрютро, как сте?Аз съм в къщи с три девойки, ако утре ви пиша значи сме оцелели  angry
Маги нали голямата щеше да е при бабата?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 22, 2020, 10:50:40 »

Щеше, ама днес бабата ще дойде до тук, че да гледа близнаците, а аз имам работа малко и трябва да изляза и сега съм сама с трите.Две приспах, третата трябва да накарам да яде  nea Пия кафе и си викам Оммммм на ум!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #310 -: януари 22, 2020, 11:47:24 »

пия кафе и си викам Оммммм на ум!

Оммм от офиса!  Ще оцелеете. Аз се боря с куп задачи... сряда
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 22, 2020, 12:08:31 »

Щеше, ама днес бабата ще дойде до тук, че да гледа близнаците, а аз имам работа малко и трябва да изляза и сега съм сама с трите.Две приспах, третата трябва да накарам да яде  nea Пия кафе и си викам Оммммм на ум!
Аз на глас-- ама не Омм, а нещо с майки и лели на хора. Станах с гъза нагоре. Хубаво че съм сама с детето, че някой друг щеше да го отнесе
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 22, 2020, 13:20:23 »

Маги, кураж! А после пак ли с 3те оставаш или Моника ще я вземе бабата?
Дръжте се всчки, не че те имате избор!
На мен ми е мега заспало. Вчера гледахме новите Лоши момчета, изкефи ме за разпускане, посмяхме се, ама докато се приберем и легнем....
Поне май стратегията ми ще успее и Ники скоро няма да ходи на детска, че вече косата ми се изправя като си помисля какво беше миналата седмица.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 22, 2020, 13:40:26 »

Рат, каква стратегия?
Аз искам да гледам Форд срещу Ферари или нещо от сорта бешв
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 22, 2020, 13:58:05 »

Здравейте!
Ние от сутринта обикаляме по доктори, снимки и изследвания. Пет дни с температура и от вчера с ужасна кашлица.  huhhuh.gif Вече е на антибиотик, дано да му помогне. Уж  го водихме при един от най-добрите доктори тук, ама прехвалена работа. Не, че преди не го е преглеждал, но повече няма да го заведа там. Ако беше реагирал адекватно, нямаше да се стигне до тук. От вчера и ММ го втресе и едва го убедих да си остане вкъщи. Засега аз се държа, но се съмнявам да ми се размине. И днес колко бацили поех, ама няма как.   nea
По другите въпроси и аз съм най-спокойна да оставям детето на ММ. На равно с мен се грижи за него. Чудно се разбират двамата. Даже Алекс не се сеща за мен, когато изляза.

Скарлатина имаше и в градината на Алекс, но до неговата група не стигна. Бързо отшумя. А аз досега не бях чувала, все за варицела се говореше.



 
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines