Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:11:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88956 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 21, 2020, 11:33:41 »

Панди, точно ти ли бе, дето си като тийн..
твоят мъж съм убедена че не се е усетил, че това не е успокоително.Пък и защо всеки трябва да има призвание?? nea Някои са си добре и без, стига да живеят щастливо. А че като спрем да работим за малко, почват леко да ни намекват разни хора, че сме загубили посока, препоръчвам им да погледат бамбук или моя динозавър, после ще си говорим пак за центровки. diablo
този министър е доста млад- това като цяло не е практика.
сега ме присещаш че една астроложка ми каза че реализацията ми ще е след 40 годишна възраст.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #286 -: януари 21, 2020, 11:44:08 »


сега ме присещаш че една астроложка ми каза че реализацията ми ще е след 40 годишна възраст.  pardon

Мен пък обратното, че след 40г ще се кротна. Виж как трябва да има баланс и постоянно на разположение работна ръка  Girl_hide

emmmmmy няма срещу скарлатина ваксина за съжаление

Джулката и подобни дето качват малко с бременност и после ръсят акъл трябва да ги забранят със закон. Няма такъв филм че се качват 5-6кг по време на бременност, само води, плацента и бебе са по 12кг, къде са 7кг, това означава че си отслабвал по време на бременност. Пък да не говорим че бебе 4кг е на ръба на гестационен диабет. освен ако родителите не са едри.

Пандич, Емил Конрад е мега досаден и лигав. От българските влогъри аз харесвам Ели, makeupbuthow, Boryana Stefanova, Antoanet Popova с която имам love hate relationship, Ivana Alexandrova е посредствена но става за убиване на време, Valerie Yordanova от която ми умират по няколко мозъчни клетки  girl_haha. За годините, ми то всичко зависи от теб, кой каквото и да говори и да ти казва, ако ти не седнеш да си пуснеш СВ и да се решиш че искаш да работиш, то само няма да се случи. Стискам ти палци нищо да не се обърка!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 21, 2020, 11:51:28 »

аз свалих 7 кг, като щях да умирам първите месеци от повръщането .. после качих обратно 7 те и забих на  плюс  още 14 кг. имах ужасно много вода задържана по тялото. абе не си е шега работа да си бременна.
интересно, а имат ли начин да я ограничават тази скарлатина, аз въобще я бях забравила, защото досега никой не съм чувала от вас да я споменава. Днес Маги за първи път.
емил конРАД  е наказание за очите и ушите.  bad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 21, 2020, 11:59:10 »

Рат, с Моника бях като теб, не съм се прибирала, по цял ден по улиците.Сега съм малко по-резервирана и както казах била съм с бебе в болницата, защото се разболя и малко ме е страх, а моя мъж много го е страх.И като казвам бебе, Моника беше на 47 дни като се разболя, ужаса беше огромен.

Да, срещу скарлатината няма ваксина, ама е гадна, гадна....

Панде, ако ти си дърта аз направо да се скрия.

Аз не знам кога ще си седна на д-то.Вчера ходих до стария офис да гледам едни проекти  blush

Аз ги гледах малко Джулка и мъж и смених канала като този човечец започна да обяснява, как в момента в който родила Джулката, той отишъл не да се черпи, а да си пише книгата.Щех да падна!Тъп та вдлъбнат.

Скарлатината се среща в градината повече, за съжаление имунитет срещу нея не се гради и може да потрети дори.Гадна е, инфекциозна се води и се слагат всички под карантина.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 21, 2020, 12:04:59 »

Еми, колкото и варицелата или грипа могат да ограничат  pardon . А тя мисля беше и с дълъг инкубационен. В нашата група за едно дете се съмнявали, ама теста му бил отрицателен.

Панде, много ме кефиш! Тоя просто е млад бе, явно се е доказал  Wink иначе политици под 40 рядко има.
Ти сега се отдай на идващия уикенд, че искам подробности   blum

Булче, подкрепям забраната със закон хахахах. Тъпо е и според мен дава лошо послание към бременните- едните искат да подражават, други се депресират пък че са качили повече. Ми не е яко  nea

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 21, 2020, 12:05:37 »

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=BTd9LFv5CJs
Абе не че нещо, ама мина доста време, а тая Меган всеки път я снимат как си държи детето все едно всеки момент ще го изпусне. Или е случайност, или е тъпа, или никога не го гледа тя ( освен за пред фотографите) crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #291 -: януари 21, 2020, 12:09:09 »

сега ме присещаш че една астроложка ми каза че реализацията ми ще е след 40 годишна възраст.  pardon
heart heart heart Значи и ти си от бавно развиващите се funnytooth funnytooth funnytooth
Панде, може пък и да не се объркат нещата /не зная за какво говориш/, ама нали съм оптимист good
Маги, дано не се разболее Моника. Уж не е толкова заразна скарлатината, а и сега с антибиотиците бързо се овладява. НИ1 я кара на 5 и само той от групата им беше. Аз, понеже съм я карала, си лепнах една хубава гнойна ангина само  pardon.
Джулката е с много дебела кожа, в преносен и действителен смисъл. Според мен, това я прави интересна и забавна, те я плюят, тя се прави, че дъжд я вали.
От анонса за тази вечер показаха, че Внукът ще целува ръце на Пепето... Вероятно ще пропусна, че имам нов епизод за гледане в Ел връзки.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 21, 2020, 12:17:55 »

Аз качих 10 кг и изглеждах супер... ех спомени. Сега съм само 3 кг по-малко, от килограмите в 9 месец. Каква хубава и слабичка съм била. Сега съм само хубава  girl_wink


Ще ходя на сватба в България, сама. ММ ще гледа Бамбук. Ако Бамбук се разболее ........ сещайте се   *човече, което се гръмва*

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 21, 2020, 12:21:33 »

Панди, не се превръщай в орлица. Мъжът ти е голям човек, нека свърши твоята работа два дни. Дори да е в такива условия, в каквито споменаваш като опция ( болести и тн), ще му се наложи да се сблъска със себе си и да оцени теб така. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 21, 2020, 12:59:24 »

Първия път когато оставих Моника и Мерал сами и бях на конференция в София, Моника се разболя.Еми оправиха се прекрасно и без мен, значи можело.После ми се наложи в чужбина да отида, пак се разболя дребното, пак се справиха идеално.Само ги подценяваме и гледаме да вземем повече длъжности ние жените.Вредим си сами на себе си.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 21, 2020, 13:11:40 »

Панде, дано да е здравичък Бамбук и да си прекарат добре мъжете! А ти да си починеш и после да не ти го изкарат през носа  Wink
Аз Ники не бих го оставила болен на баща му, не че той би поискал де. Но и тотално сме различни като подход, той нито има телефона на личния, нито знае какво се прави там и как. Колкото пъти съм го послушала за лечението на Ники все е било грешка, та не бих му го поверила.
Панде, а при вас върлува ли грипЪТ?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 21, 2020, 13:32:55 »

Aма аз нямам проблем да се оправят двамата. Просто I will never hear the end of it  diablo  щото нали не пътувам по работа, а видишли, на нещо толкова тъпо като сватба. Но и го разбирам мм, той ще е съвсем сам тук. Ама е много гаден, грам не ми съчувстава за всичкия път дето ще мина.   

Рат, не знам. Миналата година питах една майка тук и тя ми каза, че тук такива неща пишат само жълтите вестници.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 21, 2020, 13:55:06 »

Ами те затова не са такива филмирани като нас. Нашите новини са все едно черна хроника гледаш. crazy
и без да ги гледам, все се намира някой доброжелател, да ми съобщи някоя глупост. pleasantry beating

Между другото, за любителите на Великолепният Век- Халит Ергенч почна нов сериал Вавилон. За момента е умопомрачително добър. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: януари 21, 2020, 14:09:21 »

Ама е много гаден, грам не ми съчувстава за всичкия път дето ще мина. 
funnytooth funnytooth funnytooth
Ти като Родния, хем знаеше, че няма да му мине номерът, като му се зададеше екскурзия с колеги, все така почваше: "...ама как не ми се ходи, ама каква утрепия е, ама колко пари ще идат на вятъра /фирмени/, ама как ще ми легнат на главата, ако някой се разболее, ако някой се загуби, ако на някого му откраднат документите и парите..." Да ти е кеф да го размажеш на плочките, щото хем се маха от ангажименти с две деца, хем и ме прави на будала diablo.
Мимка, това не се отнася за твоя мъж, един път го коментирахме Wink
Едно време грипни ваканции тук нямаше, ама имаше дървени и в Бургас - водни. В класа на племенника били 10 деца от 25 останали и той всеки ден се надява да пуснат карантина, че да може да отиде на ски.  pardon
Еми, къде върви Вавилон?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 21, 2020, 14:13:36 »

В ютуб , с руско озвучение.
Е и по училищата ли са повалени от грип? sad нали уж спирали да боледуват и изграждали имунитет?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines