Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:36:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89029 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #270 -: януари 20, 2020, 15:51:05 »

Пепето ще ми е интересна да я гледам днес, според мен ще се изгуби в тази компания и глас няма да и се чуе.

Днес с Еми го докарахме на вътрешен чат хахах blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 20, 2020, 16:15:30 »

Пепето ще ми е интересна да я гледам днес, според мен ще се изгуби в тази компания и глас няма да и се чуе.

Днес с Еми го докарахме на вътрешен чат хахах blush
Вътрешен ама интересен  tease
Адиктед,не й се плаши на хомеопатията. Моят го е пил без прекъсване 1.5 години и дормито и другото. Питала съм хомеопат, може да се взима години. Само уточнявам, инак- както си прецениш ти.
Пепето май му правим реклама и ние.  Чакаме отзиви от офиса ви, Булче.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 20, 2020, 19:43:20 »

Не мога днес да стигна до тук. Благодаря за пожеланията тук и във ФБ  give_rose
Има и готини рокли,на мен ми хареса на Скарлет Йохансон, чак се учудвам от себе си.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: януари 20, 2020, 19:50:58 »

Пепето май му правим реклама и ние.  
Вярно е, Гугъл вижда и помни всичко Wink Един от кръга ни да погледне какви ги върши и хоп... изскача на всички.
Ами медиите я канят със същата цел, да се докопат до последователите и, че да си разширят аудиторията. Мама Нинджа, Майко мила, наред с куп други влогъри и блогъри се показват на екран, щото така и те си "вдигат" разпознаваемостта и съответно получават повече предложения за платена реклама.
Ей на, даже аз ще я гледам в "Черешката" funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #274 -: януари 20, 2020, 21:10:02 »

Геройски се държа момичето Антоанет! good
Иначе, не само от местен патриотизъм, няма как да отрека светските заложби на Джулката да поддържа някакво настроение.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #275 -: януари 20, 2020, 21:33:16 »

Магии да си жива и здрава и от всичко хубаво по много! Така ти е тръгнала тази година!

Джулката ми е любима, с нейната божествена не брилянтиност много ме забавлява. Пепе щяла четвъртък да готви, в мамата я спукаха от майтап, дали ще готви тост с авокадо и колко пъти ще спомене Дания  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 21, 2020, 08:33:43 »

Ще взема да видя и аз коя е тая Пепе, след толкова приказки за нея тук.

Булка, мерсаж kiss2

Джулката искренно ме забавлява и мен.Толкова е глупава горката, и си вярва.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 21, 2020, 09:24:00 »

Добро утро!
Ей, както винаги сме актуални обаче- заговорихте за някой и веднага лъсва по някое предаване.
Джули срам не срам, миналата седмица за пръв път я видях и чух при Гала, за някво бебе говореше с мъжа си, как сама си избрала секциото, щото иначе можели на Нова година да роди.
Аз днес ако успея да се измъкна ще ходим на кино  danceg danceg danceg danceg danceg danceg , дано ми се получи!
Ние вчера чуден рожден ден изкарахме- баба припаднала на обяд, та викали линейки /според Ники и полицай имало и те оправили баба/, вуйчо ми е болен и е в нас  angry diablo дано поне е същото и да не ни повтори, че вече ми идва да се гръмна!

Лек и успешен ден на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 21, 2020, 09:39:47 »

Аз похвалих ли се, че в на дребната групата има скарлатина?Веселбата е пълна!Пратих я за секрет и я разпределих към баба и, просто само това ми липсва. Отделно в Плевен всеки втори е болен и това топло време хич не ни помага.Да вземе да падне един хубав студ и да измре всичко, поне да знам защо не излизам.Сега ме е страх да изведа бебетата дори на кратка разходка, че с Моника точно на тяхната възраст влязохме в болница с двустранна бронхопневмония и някак не ща да преживявам същото.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 21, 2020, 09:55:51 »

Маги, нямам спомен- срещу тази скарлатина нямаше ли ваксина?
тук е доста студено последните дни. чак на малкия не му се излиза.  nea
Че тази Джулка роди ли? Носят се клюки за мъжа й, че бил голям лешпер. Познавам фризьорка която живее до тях. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #280 -: януари 21, 2020, 10:13:25 »


Джулката искренно ме забавлява и мен.Толкова е глупава горката, и си вярва.

Магич, честита да си ми на патерица smile Много сила ти пожелавам за следващата година и философски поглед на живота!
А Жулката -тя е като ходещ учебник за Данинг Крюгер ефект!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #281 -: януари 21, 2020, 10:39:06 »

Роди Джулката още преди НГ, има видео даже. Тоя мъжа и е голям палячо  badgirl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: януари 21, 2020, 11:05:35 »

Роди Джулката още преди НГ, има видео даже. Тоя мъжа и е голям палячо  badgirl
палячовците явно се ценят. фризьорката ми каза че бившият й мъж бил много по-читав, но не умеел да кавалерства и да й угажда и глези. Ето колко ни трябва на жените, че да ни замажат очите... pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 21, 2020, 11:10:12 »

На интервюто, което гледах тя почти не говореше, а само го гледаше с празен и тъп поглед, като коза вестник. Там той обясняваше как сега ще пише книга за храненето през бременността, защото тази качила само 7кг., а то бебето било 4. Обясни кка простосмъртните сме явно некви хипопотами, които качват 10+кг за 9 месеца.... Тя се ханила само с каквото той й каже и ето, перфектна е!

Маги, дано ви подмине скарлатината! А с малките за по 20-30мин поне не излизате ли? Навън, ако не е мъгла /днес тук е слънце, студено е, но грее/ и не се виждате с хора... Ти си герой! Аз у нас не можех да стоя, излизали сме всеки ден и на -12 даже.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: януари 21, 2020, 11:22:11 »

Тия дни се чувствам като Ина - не мога да схвана за какво говорите и да се включа. Отворих you tube, ама гледах Емил Конрад и  Цуро, както обикновено, и интервюта за W Magazine. Дъщерята на Джони Деп е много симпатична.
В края на седмицата ме чака приключение и не мога спя Чакам да видя колко всичко ще се обърка.

Също така наскоро разбрах, че министър председателят на Австрия е по-малък от мен с 3 месеца и осъзнах, че явно съм стара. Щото, това да си министър председател ,си е работа за стари хора.

А мм успокоително ми каза тия дни, че някои хора по-бавно се развивали  crazy crazy crazy даже бил чел статии за хора, които след 35 намирали призванието си. Една година не работиш и изведнъж все едно цял живот не си работил, егати.  crazy crazy crazy  Даже като се ради Бамбук само 4 месеца не работех.
 

Поствам, дано поне ви разсмея badgirl
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines