Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:45:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89017 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 20, 2020, 09:13:33 »

Добро утро!
Днес е Петльовден! Да са ни здрави мъжките рожби!  heart

Ние трети ден се борим с температура. Спада малко и пак се вдига. Такова чудо никога не е било. Два дни на градина и после един месец вкъщи ще е.  nea

Маги, честит рожден ден! Желая ти много здраве и възможности за пътуване, щом за това си мечтаеш!

Аз гледам да не сравнявам детето с другите, защото съм разбрала, че всяко дете си е различно и такива сравнения водят до излишни главоболия. Затова и на съвети прави така и така, гледам да не се доверявам много, защото при едно дете може и да работи, но при друго не. За брака пък абсурд. Не сравнявам, не завиждам, защото няма за какво. Чувствам се прекрасно в това, което сме и си имаме и не бих искала да бъда другаде, с друг или по друг начин.

Хубава седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 20, 2020, 09:16:14 »

https://www.instagram.com/p/B7hpl30JwCt/?igshid=1fzoadqutiusk
Просто ще оставя това тук shok
Доста Щедро от нейна страна. Определено не е злопаметна...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 20, 2020, 09:44:27 »

Добър ден!
Честит празник на мъжките рожби, а всички дечурлига да са жива и здрави!
Киви, браво! Дано да сте се закрепили.
На мен днес ми е първи работен ден, естествено не се наспах, още не съм и съвсем на 100% и ми е много смотано. Баба има рожден ден довечера, дано ми дойде настроение до тогава!

Лека и спорна седмица ви желая!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #258 -: януари 20, 2020, 09:45:17 »

https://www.instagram.com/p/B7hpl30JwCt/?igshid=1fzoadqutiusk
Просто ще оставя това тук shok
Доста Щедро от нейна страна. Определено не е злопаметна...

ехаа, стара любов ръжда не хваща хахах!

Петльов ден не е ли на 2ри февруари?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 20, 2020, 09:52:30 »

ехаа, стара любов ръжда не хваща хахах!

Петльов ден не е ли на 2ри февруари?
Хвърли едно око на роклите, да изкажеш мнение.
Речта на Хари от снощи и Джен, ме събудиха за две минути окончателно. Как забърса след гъза на жена си, не е истина. Истински кавалер...
https://ca.hellomagazine.com/royalty/2020011983420/prince-harry-breaks-silence-ivy-chelsea-garden/
От роклите ми харесаха тези:
https://www.instagram.com/p/B7hegI1IM1f/?igshid=lmwtm3qfx21d
https://www.instagram.com/p/B7hiMnKFPK5/?igshid=15y21l5404m9o
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #260 -: януари 20, 2020, 11:41:20 »

Поне кралицата не отстъпи, като искат самостоятелност, ето им самостоятелност, ама да не е както те искаха хем да са независими, хем да не са.

Роклите ми харесват повече от на глобусите. Снощи питаха Джен как реагира на нон стоп приказките за нея и Брат и тя хубаво го каза - като няма за какво друго да говорят Wink от всяко нищо се прави сензация.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #261 -: януари 20, 2020, 12:15:04 »

Поне кралицата не отстъпи, като искат самостоятелност, ето им самостоятелност..


Привет! Кралицата не я очаквах да отстъпи, просто защото нейната основна цел е фирмата да работи добре и да не се съсипва доброто им име. Всичко е в името на запазване на монархията и традицията, а за целта не един или двама членове на семейството са били жертвани без на никого да му мигне окото.
Сега вече мисля, че ще останат да си гукат като семейство по-дълго H&M, защото да се разведат значи Хари да подвие опашка и да признае на баба си, че е сбъркал... поне докато мърда бабето няма да стане. А след това зависи колко пари заработват, защото каката не я виждам лесно да замени луксозните дрехи и обувки... Чарлс ще излезе по-умен от сина си, постигна си своето  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: януари 20, 2020, 12:37:51 »

Аз пък не разбирам играта в една друга двойка. Джей Ло и оная п...ка Рот ( сори ама точно на това ми напомня подсъзнателно в лице) . Сякаш са с разменени роли- тя е мъжът, той жената. Не че има лошо. Предполагам че властната й натура има нужда именно от това- четки и лакей.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #263 -: януари 20, 2020, 13:02:45 »

Аз пък не разбирам играта в една друга двойка. Джей Ло и оная п...ка Рот ( сори ама точно на това ми напомня подсъзнателно в лице) . Сякаш са с разменени роли- тя е мъжът, той жената. Не че има лошо. Предполагам че властната й натура има нужда именно от това- четки и лакей.

Джей Ло и Алекс Родригез ли? Мен пък много ми харесват като двойка, най-накрая някакъв смислен мъж си намери тя.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 20, 2020, 13:06:53 »

Да, нали му викат A-Rod Не знам, въобще не ме кефи, а какви неща ми разказват живущи в Щатите.. носи му се слава че и сега си ходи по девойки. Даже лятото май имаше скандал по темата но Джей Ло се направи че не е чула и не коментира нищо.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #265 -: януари 20, 2020, 13:10:07 »

Не съм чела клюкарските сайтове, аз само като има скандали около Кардашиян систерс следя хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 20, 2020, 13:27:14 »

Не съм чела клюкарските сайтове, аз само като има скандали около Кардашиян систерс следя хахах
Е те са комшийки по народност pardon , около тях драмата е просто ежедневие. А напоследък поутихнаха, което си е затишие пред буря май...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #267 -: януари 20, 2020, 14:57:22 »

 Привет! Да са здрави момчетата!
 
 Анистън и Пит винаги съм ги харесвала. Джоли макар и хубава жена я приемах като отмъквачка на чужди мъже и от тогава ми стана антипатична. Лопес пък много я харесвах с Бен Афлек. На мен тя ми е любимка от тийн годините. Ма като се взе с Марк Антъни и на нея й се "разсърдих" и спрях да я следя.blum

 В петък пак от една блогърка открих приложение дето ти направи натална карта и ти праща личен хороскоп, базирано на дата и час на раждане. Може и да се вижда съвместимостта с добавени приятели. С ММ отпреди да се гаджосаме е ясно, че сме крайно неподходящи зодиакално, ама ей на 7 година забутахме. Някои неща са доста верни, за други не се бях замислила, та се забавлявам.  smile

 Детето продължава да се буди и направо да крещи нощем, но времетраенето намалява. Тая нощ беше само 10 мин и за сметка на това спа до 1 час след обикновения си час на събуждане. През уикенда и днес иначе е много добра и разбрана инаправо се чудя това моето ли е.  Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 20, 2020, 15:02:02 »

Адиктед, включи ли и дормикинд вечер ?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #269 -: януари 20, 2020, 15:33:17 »

 Еми, не съм, защото се случва само веднъж на нощ и отшумява обикновено спрямо това ние как ще приемем ситуацията. Последните дни затихва. Вижда се един трети зъб пробил. Та мисълта ми беше, че не е нещо крайно и мислех само с дентото да минем. Дете дето се буди 1 път на 12 часа сън не мога да кажа, че има проблеми със съня и не ми се иска да давам прекалено много неща, ама ако пак почне да увеличава времетраене и честота на будене и това ще включа.

 Абе, Пепето откак я заговорихме отвсякъде изскача. Ся ще е в Черешката. Аз ли за други не знам, ама нея нещо много я лансират. Беше коментатор в Преди обед, при Слави беше, май и в някакви други предавания. Друга дето следя не се е подвизавала толкова на телевизионния екран.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines