Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:21:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88963 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 17, 2020, 22:51:32 »

Те тия много позитивните са ми адски антипатични на двата козирога в наталната ми карта. pardon
За мен това е сигнал че нещо са или тъпи, или сектанти, или неискрени. Не харесвам крайности.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #241 -: януари 18, 2020, 00:34:12 »

Аз май не си мечтая за малки неща, защото ги приемам за даденост blush А относто целите, които са мечти с план за действие, съм съгласна. Тази година се надявам да осъществя няколко Girl_hide Може би и затова не бързах за дете, не исках да изпитвам чувство, че съм се отказала от нещо, заради него blush Не исках да се чувствам прецакана Girl_hide Сигурна съм, че никоя от вас не се чувства прецакана, че има дете. Обаче до сега това винаги ми е стояло като мисъл, чак минала година успях да го преодолея до някъде.  Girl_hide
Тъй като нашите нямаха щастлив брак, ми беше голям проблем мисълта за брак и деца, че това води до нещастие. Но аз не съм имала пример на двойка с хубав брак, чак наскоро опознах такива двойки, които имат не безпроблемен, но хубав брак.
Май няма универално уравнение, затова всеки трябва да намери какво работи или не при него girl_wink С годините осъзвам, че за мен “in vino veritas“ lol lol Поне по две чашки, отпускат болки, нерви, ставам рязко по-мила, усмихната, любвеобвилна lol Търся си и други трикове за релакс през седмицата ама за сега се отдавам на изпитани рецепти lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 18, 2020, 08:26:30 »

Адиктед, мисля че на тази Попова съм гледала няколко клипчета. На другата не успях да изтърпя lol lol

Мери, аз пък имам обратния страх - че съм отлагала да имам дете, заради други неща и че в момента пак го правя.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 18, 2020, 08:39:09 »

Панди, за второ дете ли имаш предвид?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #244 -: януари 18, 2020, 10:27:06 »

Булче, как са наживо? Гаджета ли са в кр сметка?
Родителска двойка са, каквото и да значи това pardon
Тях някой от форума ги спрягаше преди време, та тогава си наложих да ги изгледам в няколко появявания. Първо беше бременна, после роди и ми стана прекалено скучно. Изобщо подобен вид изяви ми са интересни докато разбера защо го правят и как си печелят парите.  Ама при тях няма нищо, което да ме трогне. Точно обратното, дразня се, че сума млади хора ги гледат и ги имат за пример за подражание. И понеже не могат да са такива, завиждат, страдат и правят глупости.
Според мен, успешният брак е да не си сравняваш живота с този на другите. Или само с такива, които са по- зле, та да знаеш какво би могло да ти се случи Wink
Булче, да не сте ги поканили специално, че да си дръпнете кадри от последователите им?
Има ли мъже, които следят такива канали, или само ние сме патки?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 18, 2020, 10:35:18 »

Свекс, аз рабрах че Филяка е новият в живота й. Не говоря за бащара на децата й . Каква родителска двойка са , ако нямат общи деца с новия?
А за несравняването на бракове- също толкова успешно е насила да си го наложи човек ( въпреки че знае че е разумно), колкото да се"стегнеш" при депресия. pardon
Това е моята реална гледна точка. Ако някой го може естествено- супер за него, аз не мога.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: януари 18, 2020, 11:36:07 »

Свекс, аз рабрах че Филяка е новият в живота й. Не говоря за бащара на децата й . Каква родителска двойка са , ако нямат общи деца с новия?
А за несравняването на бракове- също толкова успешно е насила да си го наложи човек ( въпреки че знае че е разумно), колкото да се"стегнеш" при депресия. pardon
Това е моята реална гледна точка. Ако някой го може естествено- супер за него, аз не мога.
А, пак съм изпуснала... Последно през есента твърдяха, че няма трети човек, но общ трети ли няма, така и недогледах. Специално нейните видеа са много добре снимани, все на красиви и впечатляващи места и ми са интересни затова, не за съдържанието или посланието.
Да, права си за сравняването, различни сме. Аз по принцип съм Тома Неверни и не приемам всичко за чиста монета, щом не съм на нечие чуждо място.  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #247 -: януари 18, 2020, 12:56:08 »

Специално си го пуснах да го гледам официалното им съобщение, в която тя подсмърчаше как се разделят с датския принц, но щели да останат родителска двойка, а той в същото видео още се бъзикаше с публиката, че вече бил свободен и да му звъннат. Цялата им семейна идилия според мен се е крепяла до един момент на наивността на Пепето и после на сценариите за влогове и лакомията за зрителски интерес.
Тъкмо щях да ходя щастлива и отпочинала на работа в понеделник и 32 вдигна температура. cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 18, 2020, 13:02:43 »

И аз бях изпуснала ма Булчето ни въведе тука.
И мен ми е изкуствена.
Хубаво е че си Тома Неверний- моят предишен наивитет ме е вкарвал в мега гадни ситуации
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #249 -: януари 18, 2020, 15:31:57 »

Аз не гледам влогъри и подобни, изобщо не ги и знам кои са, с изключение на Никки, нея я знм. Другите девойки нито ги знам, нито искам да ги знам. Чета няколко блога, но тях спирам да чета, като ми дойдат в повече с превъзнасянето си.
Аз явно съм пълно перде, нито сравнявам брака си, нито децата си с другите, нито това кой какво има или е постигнал. Допреди няколко години го правех и това ме правеше нещастна, но после разбрах, че нищо не е такова, каквото изглежда.

Киви, съчувствам ти, бързо да оздравява З2. Ние влачим също някакви дребни вирусчета, надявам се да си останат в такъв мащаб
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 18, 2020, 16:48:55 »

Киви, прегръдки! Дано да не е грипа и бързо да мине!
Относно мечтите, освен да сме здрави в момента нищо друго не искам! Иначе искам тази зим да се размажем от ски, някоя друга екскурзия, 2 морета и такива нещица.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #251 -: януари 18, 2020, 17:52:56 »

Свекс първо датчанина со показа новата изгора, една латина, после Филяка качи снимки от тях двамата, с Пепе, тя официално не е обявила че са заедно, но се подвизават с общ профил в ТикТок двамата (новата социална мрежа). Не сме ги канили, сами изявили желание хахах. Други влогъри са правили видеа за нас, много сполучливи.

Киви, нека силата и Нурофена бъде с теб!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #252 -: януари 18, 2020, 18:39:40 »

Юхууу... вие нали вярвате в силата на форума... благодаря ви за пожеланията, наквасих го младежа с противовирусния сироп на батко му на своя глава ( имам изостнал от понеделник) и щедро добавих сок от портокал и 32 живна, все едно друго дете. Няма и температура, дай Боже да задържи! Не знам на вас дали ви действа, но аз така се лекувам при разни сезонни неразположения - литър фреш от портокал, естествен витамин Ц и светвам.

[quote author=Alleksia Допреди няколко години го правех и това ме правеше нещастна, но после разбрах, че нищо не е такова, каквото изглежда.
[/quote]

Това е много точно описание, Алексия. Нищо не е такова каквото изглежда, а и всеки върви по своя път. Това, което е важно за мен/моето семейство като нужди, интереси, възможности си е нашето нещо, щом ни прави доволни е достатъчно. Бързо да оздравявате всички!

 
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #253 -: януари 18, 2020, 19:18:07 »

Аз ги наливам със сироп прополис, пчелно млечице и вит Ц и ги тъпча с плодова салата от портокал, киви и ягоди smile
Нямам особени мечти, искам само да сме здрави и децата да станат добри хора
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 19, 2020, 08:46:38 »

Вие сте се разписали съботно, брей!Нещо звездите са се подредили smile

За какво мечтая?Преди децата още сестра ми се разболя много лошо, от тогава мечтая само да сме здрави.Другите неща, криво-ляво ще си ги осигурим. Сега искам децата да пораснат и да започнем да пътуваме с тях.Моника на 6 месеца я понесохме по пътищата с тези двете ще видим как ще е.То аз от мъгли и проблеми още не съм ги извеждала с количката.

Киви, стискам палци да няма следа от Т вече.

М да, Алексия много добре го е написала и аз така.Сравнявах детето си като беше бебе, голяма грешка, голяма.После прогледнах smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines