Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88965 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 17, 2020, 15:04:14 »

Даваха "Сам в къщи" по Коледа, та от там са 3.
Миме, дано ви се размине и да се оправи бързо Алекс!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #226 -: януари 17, 2020, 15:29:17 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз никога няма да се наживея blum Наживяването не го свързвам с барове, а по-скоро с хубави лични моменти. Било то да пътувам, да ходя на кино, на театър, да се видя с приятел, да пия хубаво вино на свещи вкъщи, да танцувам, да се къпя гола в морето вечер, да се возя на лодка, да шнорхилирам, да чета книги, списания, вятърът да духа косите ми и т.н. Наживяването за мен е нещата, които правя за себе си и ми носят удоволствие. Няма да се наживея никога Girl_hide blum blum blum И още няколко живота няма да ми стигнат.

Тъй като така ми се стекоха нещата, че напоследък само работя и нямам никакво време за себе си, го приемам като същото с дете. 0 време за неща, които ми носят удоволствие или силно ограничено такова. Спасява ме мислълта, че няма да е все така, в главата ми се въртят хиляда плана за тази година, искам толкова много неща, имам толкова много мечти за сбъдване...

Разбирам всички с деца, колко ви е трудно, но и колко ви е благодатно да ви гушкат, целуват и да ви се усмихват вашите мини ми-та. Но на този етап, съм пас lol lol Свят, дръж се, твоя съм lol  danceg danceg

Тези влогъри/блогъри всякакви там звИзди не съм ги чувала, не знам как изглеждат и не ме вълнуват. Гримът ми се изчерпва до ББ крем, спирала, руж/хайлайтър, гланц за устни, това е.

В този ред на мисли нали казват, че човек е голям, колкото са големи мечтите му blush За какво мечтаете, ако ви се споделя Girl_hide

Най-голямата ми и съкровена мечта е някой ден да мога да видя космоса, но не през Хъбъл, а с очите си heart heart heart Дори да е с еднопосочен билет за там Girl_hide
« Последна редакция: януари 17, 2020, 15:31:48 от marry_me » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 17, 2020, 15:44:16 »

Мери, не, с дете не е същото като с работата, съвсем друго е. В момента явно не си на тази вълна, но аз ти желая някой ден да го разбереш Wink

Рат, ти пък такива дето ги знаеш наизуст защо ги броиш хахаха

Явно няма смисъл да си препоръчваме гинеколози lol lol lol

Моите мечти, откакто има дете се ограничават до това да сме здрави и времената да са мирни.
На по битово ниво си мечтая за почивка само аз и ММ, защото в момента не се вижда такава на хоризонта.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #228 -: януари 17, 2020, 15:48:18 »

Привет!

 Али, твоето име и вятърничева в едно изречение не мога да сложа! Има ги и двата случая в момента в близкото обкръжение - 3 дни връзка, 3 месеца заедно, бебе, развод на детето нямаше и година, сега втори дубъл пак по същата схема още са на предпоследен етап, ама всички мислим, че май до последния ще стигнат.Другият случай, от 1ви ден 1ви курс заедно, дете, за да предотврати раздялата и пак до нея се стигна. Та може би от това изхождам. Има си щастливи семейства със сходни изходни позиции, та животът има всякакви вариации. smile

  За гинеколог аз харесвам проследяващата ме, тя не изражда, даже си е по-скоро гинеколог отколкото акушер. Млада е, но най-много тя ми познаваше всичко и присърце всичко прие. Беше ученичка на тази, при която ме изпрати да раждам. Ами, за мен особено тази специалност не е само да си добър технически и научно. Никакъв психолог не беше въпросната, въпреки че благодарение на нея Ж. си е поела първата глътка въздух, аз изтръпвам като й чуя името. Вечно разревана излизах от нейните прегледи и трябваше да звъня на другата. Същото ми каже, но ми обясни, че не е страшно и душата ми се отпусне. Показателно е, че лятото пък случайно  видяхме тази, която ме израждаше.Оказа се, че е позната на мои близки без да сме знаели на мен сърцето ми слезе в петите. От седенето в Токуда горе-долу имам наблюдение над почти всички. Като отношение много харесах Богданова. Тя ме прие в болницата преди раждането и ме прегледа много обстойно, въпреки че можеше и по-проформа беше ясно какво и що. Много мило се държа и въпреки че не раждах при нея след сутрешните мерения на тонове идваше да каже как са нещата и да съм спокойна преди визитацията. После гледах, че много известни също раждаха при нея.Нашар също е мил и ангажиран човек. Ма май се отплеснах... blush
 
 Ние също имаме баби на разположение. Не сме се ограничили в нищо след 1вата година на детето.Аз също не мога да се оплача от липса на време за себе си. Влогове гледам през обедния й сън или докато се унася вечер.Заспива рано (20:30 най-късно) и обикновено гледаме сериал/филм, вечеряме и си пийваме по чаша вино/ракия. Обичаме да ходим да си хапваме нещо ново и гледахме да го правим на заплата преди да минем на диета. Тя в понеделник приключва, но аз изпадам в ужас, че трябва сама да мисля какво да готвя, а ми беше адски удобно досега.

 Еми, жива да си! Снощи за пръв път тая седмица нямахме среднощни ревове и истерии. Тя всички зъби изкара ние сега се сблъскваме с болки от зъбоникнене и малко бяхме в джаза.  girl_impossible
 
 Годината ще почне ударно с разни бюрокрации, а как ги мразя... Ама това другата седмица ще го мисля.good

 Мерито писала такъв хубав въпрос, па такъв отговор дала, че моите моментни мечти как да ги кажа. За удовлетворяваща нова работа мечтая, че ми седи като нещо, дето си чака постигането, за някоя и друга нова дестинация на година и да се нанесем в новия апартамент. Хаха, грандиозната ми мечта е да не се сбъдне мечтата на ММ и да трябва да се местим в чужбина. tease
 
« Последна редакция: януари 17, 2020, 15:50:35 от addicted_to_u » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 17, 2020, 15:53:53 »

Всеки месец гледам сериали и поне по два нови игрални филми. Ако не чета този месец, следващият ще са пет шест книги. Просто се смятам за изгубена и нещастна ако не се развивам в това в което аз лично за себе си виждам като lifespan education.
Панде , това са и моите мечти. Но плюс тях искам любовен живот, културен живот и както каза Милена- и сто живота няма да ми стигнат. Инак в лоши дни ми стигат и твоите/ нашите две мечти funnytooth
Пс Адиктед, мн се радвам че и при малката действа!
« Последна редакция: януари 17, 2020, 15:55:57 от emmmmmy » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #230 -: януари 17, 2020, 16:10:36 »

Аз изкарах цяла седмица болничен, в края на такъв период само здраве си пожелавам.
Казват, че целите са мечти със срок, планираш и действаш. Но както ви казах по-рано на фокус в момента ми е да живея по-бавно, за това си планирам на този етап време за тишина, време да се наслаждавам на малките неща ( и очи да ги виждам) и отново си пожелавам аз и близките ми хора да сме здрави.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 17, 2020, 16:24:00 »

И аз си мечтая ката Панда. Част от целите, които съм си поставила за годината май са ми като мечти на този етап. Искам здраве, най-после да си намерим нашето местенце, защото вече ни дърпат на някъде, повече време да споделяме заедно (една почивка някъде двамката добре ще ни дойде (макар, че никакви такива изгледи няма)). Има и още неща, които оставям за себе си.

Ако тръгна да гледам филм ще трябва да го правя сигурно на два пъти. Все трябва и нещо друго да правя. Сериал не съм гледала от Отчаяни съпруги последно още докато си бременеех с Алекс. Не знам и какво ми се гледа. Затова предпочитам да си чета.

Свекърва вече петъчно ли ходи по любов? 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #232 -: януари 17, 2020, 16:40:37 »

Свекърва вече петъчно ли ходи по любов? 
Не, ама си мечтая за извънсемейна, романтична и плътска funnytooth
С възрастта обаче мечтите стават блянове blush nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 17, 2020, 16:43:05 »

Не, ама си мечтая за извънсемейна, романтична и плътска funnytooth
С възрастта обаче мечтите стават блянове blush nea
Е това опявам у нас- щото ми се обяснява как ще си почиваме, като порастне детето. Че не ми се живее после с късни блянове.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #234 -: януари 17, 2020, 18:03:59 »

Както брат ми казва, като сме млади имаме и време и желание за приключения, но нямаме пари, като пораснем имаме паи, но нямаме време или желание.  crazy

Аз мечтая за различни неща в различни области. smile Една мечта свързана с любов, друга с пътувания, трета с кариера ...

По отношение на влоговете, от булката и еми всъщност научих за тях и се зарибих и съм много благодарна, защото се научих на много неща и сега изглеждам като човек като излизам.  blum Научих се да си слагам очна линия, това онова, абе изобщо много полезно, единственото лошо е, че харча повече пари. Wink
« Последна редакция: януари 17, 2020, 18:05:56 от Vivi20 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #235 -: януари 17, 2020, 18:26:38 »

аууу Виви и ти ли хихихи!

Мале ако знаете днес какво стана. Седя си в офиса и чувам познат глас и хоп пред офиса ми Антоанет Пепе и Филяка. Та станах , запознах се с тях. Искали да снимат влогове в нашия офис че нали е много джиджан!

Аз като чуя мечти, цели за годината и се обривам! Веднага ги свързвам с работа, че ей до сега оценявах дали са си изпълнили всички годишните цели които сами са си задали  angry

Приятен уикенд!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 17, 2020, 18:56:40 »

Виви радвам се!
Булче, как са наживо? Гаджета ли са в кр сметка?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #237 -: януари 17, 2020, 20:43:12 »

Булче, видях стори, че са при вас и очаквах включване да кажеш дали си ги засякла.  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 17, 2020, 21:12:58 »

Хахаха тия са чели форума, че ги споменаваме.
Абе то няма ли дето са Антоанет нещо си? Веднъж я търсих и не знаех коя от двете е тази вашата.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #239 -: януари 17, 2020, 22:06:32 »

 Едната е Пепе (въпросната), а другата Попова. Аз лично втората я харесвам повече, много ми е свежа и забавна. Все едно съм аз с гримове, има ги, ама се маца както на нея й е кеф и не обича да ползва ненужно скъпи неща. Пепето ми е много кифленска и прекалено позитивна.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines