Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:22:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89022 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #195 -: януари 15, 2020, 21:06:18 »

Булка, верно бая влогаджийки следя, ама добре че си ти да разбера. Видях сторита на други със заглавие дето ми породи въпроси, ма не се впуснах в детайли. Не ми е харесвала никога, прекалено ми е блестяща, а и винаги ми е напомняла на някой с лъвско лице (така ли беше сленг термина?!) Тия вече тотално изчаткаха, пускам само когато има драма и горе-долу знам кои са. От чуждите следя само Тати, Никол Консилио (май) и Мелиса Алаторе. От тия джендърите Шейн и гаджето му ме забавляват. Като говорим за джендъри във V&A музея в Лондон на картата беше отбелязана джендър неутрална тоалетна, но пишеше, че достъпът е само през еди кое си стълбище и е на 3 ет. Ние търсихме експозицията за архитектура, която беше също толкова добре означена колкото и въпросната тоалетна, та не знам неутралите как издаянват докато стигнат. tease
  Разправях на ММ за свещта, той каза, че преди имало лимитирана чешка бира с мирис на същата генитална област уж от млади дами и се била изчерпала също скорострелно, та не е нова маркетингова стратегия. Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #196 -: януари 15, 2020, 21:33:28 »

Шейн ми е супер странен, сякаш ми харесва, гледах видеата с него и eugenia cooney и ми хареса колко е деликатен. Тая холандка изглежда на мъж, ама като знаеш, че е мъж, иначе не знам трябва да й чуя гласа.

А джефри също и за тях си имат нова огромна къща, да не говорим, че и нейт и брат му работеха за дфефри. А защо са се разделили ми е много интересно, не били вече влюбени един в друг ... не знам несериозно ми звучи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #197 -: януари 15, 2020, 22:39:28 »

Свекс уби ме че познаваш Ники хахах, евала!
Кивчи там в това видео се копират хаха, сега се мразят, скараха се!

Евала на квадрат! В интерес на истината тази кака Ники е сладка, реших, че е нашумяла, покрай кампаниите да обичаме и хората с немоделски мерки ( към които спадам и аз нали). Даже е гримирана прилично, но такива видеа не са ми интересни за постоянна консумация, ако искам да разбера нещо за даден продукт или някаква техника си намирам конкретни. На скоро търсих туториал за очна линия за моята форма на очите и сега седмици на ред ще трабва да си чистя фийда от препудрени. Тати е много сладка, обаче като си покаже шкафовете с козметиката и лошо ми става от количествата. Видеата, в които разчиства, ми действаха мотивиращо да оптимизирам моите неща за гримиране smile АлиАндреа препоръчвам на хората в моята цветова гама, тя е румънка, баш като нас си изглежда и има характерната за района кожа, за обучение за офис визия е супер.

Хаха, честно малко се радвам, че ако се натъкна на втора такава колаборация ще получа аритмия сигурно от количествата модерно изкуство.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #198 -: януари 16, 2020, 07:31:48 »

Киви, точно по причини за сходство в лице, форма и цвят на очи с моите я гледах каката smile
Аз за друг Нейт с партньор Джерамая /вика му галено Джеф или Джер/ се сетих. Те си имат две деца от сурогатна майка и мисля, нещо от Нейт са взели, защото имат същите черти. Да съм спокойна, значи Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 16, 2020, 09:17:47 »

Не знам, аз съм дълбоко нагазила в "тези" среди в Бг - от години имам приятвли, а и сега цели хомосемейства познавам и са ми близки. Научили са ме да разпознавам доста дребни приЗнаци. Оттам иде  и повишеното ми внимание. Хора със същите семейни грижи като нас- никаква разлика.
Виви като спомена че не били влюбени двамата, които обсъждате и че не е сериозна причина това да се разделиш- за мен пък обратното, ако няма деца, това си е доста сериозна причина да махна някой от живота си. Ама както споменах въздушните знаци, вятър ни вее на бял кон.  nea
П.С: Такива колко има по Бг заведения- Драг Куин от пръв поглед. Добре направена разбира се.
https://www.instagram.com/p/BvfGbP2B7I3/?igshid=15izxxgg0odsb
« Последна редакция: януари 16, 2020, 09:34:15 от emmmmmy » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 16, 2020, 09:45:14 »

ВЪобще не знам за кой говорите.Нямам време, а и навик да гледам тези канали и да следя някакви хора в тях.

Ох, днес е ужас на вън, някаква мъгла, не се вижда блока зад нас, а не е толкова далеч.Мога да си представя в София какъв ужас е, сигурно не се диша.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #201 -: януари 16, 2020, 09:54:08 »

Магии с тези три моми като пораснат все ще се научиш за кой говорим. Междудругото разтоварващо е да ги гледаш, има и много български, семейни такива, примерно myboxofbeauty , щях да ти предложа и Антоанет Пепе, ама тя се разведе и отиде в друга посока.

Не мисля че Нейт и Джефри са се разделили защото не се обичат, той спомена че е заради депресия, особено при Нейт, загубил е дядо си, кучето, драми покрай Дж Чарлс.

Киви, аз пък съм фук фук, купих си палитрата на Джефри в колаборация с Морфи от Канада. Много е хубава и наситена, не я ползвам често, но много и се кефя.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 16, 2020, 10:07:18 »

ВТФ Спрях да я следя преди два месеца и се развела girl_impossible girl_impossible
Кога успя? А показваха егати захаросаното семейство. shok shok
Маги, не само ще следиш ами и палитри ще купуваш blum. Децата винаги развиват в нас каквото не сме, или каквото не ни засяга. Аз примерно бях четящо дете. Кротко, послушно. Сега син ми е обратното, та се уча да търся неговия подход към нещата и да се сливам с идеите му, че да ме остави на мира.
Ух тази палитра е върхът! Аз изпуснах четките на Марио и Сефора и още ме е яд.. crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #203 -: януари 16, 2020, 10:35:24 »

Добро утро! И аз съм в шок... това не е реално просто.... любов, светлина и после ми не гледаме в еднаква посока   shok angry  cray  Аз също я разчистих преди няколко месеца от плейлиста си, но сега проверих.
Булче, тази палитра грам идея нямам коя е, но е хубаво, че си се поглезила с нещо, което ти носи удоволствие. Аз имам много чувствителни очи и не всичко ми понася, без значение дали е скъпо, установила съм, че с UD ми е добре. Имам Naked 3 в момента. Повече не ми е нужно, защото така ще си седи, а преседи ли извън срока на годност пак не ми понася.
А относно децата, гледах една блогърка на скоро, която обясни, че освен двете кучета, за които се грижи, нямала други деца. Та това деца, кучета в презадоволено общество границите се размиват.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #204 -: януари 16, 2020, 12:25:17 »

Ооо Пепето беше скандално, аз нали в мамата я следя, та там я разконспираха още лятото че Филипчо си е плюл по петите. Та нещо, бла, бла, приятели сме си, ще си гледаме децата заедно и хоп след като обявиха раздялата Филипчо си качи снимки с новата любов. Пепичка замина "сама" на почивка обаче я хванаха че е с Филяка, друг ютубър, та тук декември най-накрая се показаха че са заедно, та си направиха и общ ТикТок. Та от мами влогър с перфектното датско семейство, се превърна в тийн звезда...

Извинявам се че отегчавам тези които не ги следите, амаааа това ми е на мен хобито, ъъъ нещото с което редовно си губя времето.

Киви, бих ти препоръчала Safiya Nygaard, много е готина за гледане smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 16, 2020, 12:45:21 »

Ами то нещата ма такова разстояние няма как да се получат... nea ясно е че всеки ще си намери нещо под ръка- най- малкото за секс. Язък за бързането за две породени деца. А нея я виждам че си е недоживяла.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #206 -: януари 16, 2020, 13:30:20 »

... А нея я виждам че си е недоживяла.

Повод да се замисля кога си доживява човек? Аз дали заради зодиакалната шизофрения, дали по принцип нещо  crazy не мога да бъда единствено отдадена майка и домакиня, като свекървата на Аличка примерно. В същото време си обичам децата и изобщо не съжалявам за това решение. Единственото, което няма как да се върне на този етап е да си запазя билет в четвъртък и в петък да отлетя... но това пак щедойде.

Вие доживяхте ли си? Какво ви липсва от предишния ви живот?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #207 -: януари 16, 2020, 13:40:18 »

 Привет! Спешно казвайте нещо ефективно и силно за зъби, че на последните, които има за изкарване ще ни разкаже играта, а всички други не сме и разбрали какво значи никнене на зъб. Днес вече забравих да броя колко пъти е имало мрънкане, викане и въобще ми идва възгеч...  crazy
 
 И на мен "влогаджийките" са ми хоби. Пепето помня, че един от първите клипове, който гледах бяха само 3ма още и бяха някъде на почивка. Отдолу една жена й беше писала коментар, че на Филип  му изглежда досадна цялата семейна работа и датчаните не били за семейство камо ли пък този, тя имала явно датски мъж и от опит говорела... Тогава викам ей ква злоба, щом съм го и запомнила, ама ето че баш както беше написала злобната леля стана. На мен ми е странно в 1 година да се запознаеш, да се ожениш и да имаш дете. Ние дето се познавахме и никога не сме се карали сериозно след детето бяхме в шок и едвам избутахме първите месеци, пък какво остава за някои дето не си знаят реакциите в екстремни ситуации. То гаранция никога няма, ама все пак...  

 Иначе пък се усещам, че много информация знам от разни влогърки и си надграждам, както и от форума, де. Wink

 Киви , и аз съм с 3ката на UD и съм много доволна. Сега си взех на Too faced една с по-разнообразни цветове и също съм доволна, но много силно парфюмирана ми идва. Другата причина за големия кеф от ремонта е да си направя хубава тоалетка, да си наредя всички джунджурии и да им се радвам, че сега съм ги сбутала и натрупала и чак ми се отщява да се занимавам, то не ми пречи да купувам обаче. blush

Киви интересен въпрос задала/ що 2 пъти виждам, че е Еми, а не е  crazy... Аз мисля, че съм си поживяла. Усетих какво значи това след първата ми сериозна връзка тип почти женитба. Толкова да съм била обсебена, че тва дискотеки, кафета, запознанства нови не е имало в продължение на 2 години, а тогава ми е било времето. Като приключи всичко от това си взех. И държах и мъжът, с когото ще създам семейство да е така. ММ даже доста повече си е поживял и е една от причините да го харесам в началото. Едно, че са много обсебващи хора дето единственият им интерес е друг човек. Второ, че пък да реши някой да си доживява следварително- е, мерси. Не се виждаме толкова често с приятели както преди, но в един момент ние като единствени без дете обикаляхме и угаждахме на хората с деца. Не ни се върна тоя жест, та и не ми е толкова криво. Wink
« Последна редакция: януари 16, 2020, 13:42:09 от addicted_to_u » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 16, 2020, 13:40:32 »

Мързелът
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #209 -: януари 16, 2020, 13:50:50 »

Мързелът

Панде, кво станА? Мързел ( остър пристъп) или ти падна нета?  tease tease tease
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines