Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:49:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89020 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 14, 2020, 23:17:19 »

ММ за домакинска работа няма проблем. Когато бях бременна всичко правеше той, защото много ми се гадеше. Също и готви. Но не обича да ходи на кино, ресторант, кафе. Не че не обича да говори с техните, ни не му се занимава и с това дава лош пример на Бамбук. Не обича да се харчат пари, ако не е за нещо практично. Такова нещо като YOLO няма при него. Главата му е като инвентарна книга и винаги знае какво ще трябва скоро да се купи за вкъщи и като е на промоция купува. Това е много хубаво , понякога е в повече. Не обича много хора и суматоха и затова вече не ги искам с мен при моите роднини.
Не обичаше да излиза сам с бебешката количка и спирам да го товаря lol lol

Без да съм гледала филмите май оплетохте актрисите, прическите и Адам Сандлър и Адам Драйвър.

Бамбук е на градина да гради имунитет.

Малки жени не съм го гледала, но ми се иска, защото има готини млади актьори smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 15, 2020, 08:49:40 »

Панди, не го обърках- дадох пример с конкретен актьор от други филми, който не искам да виждам. А на Скарлет прическата в конкретния филм в трейлърите- наистина не ми допада.
Мъж ти си има и много силни страни явно. СтАрая се да имам търпение със слабите черти на другите и у себе си- напоследък не ми се получава- много ми дойдоха и болестите и работата с кретени и битовите ремонтни драми.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 15, 2020, 09:14:53 »

Добрютро smile

Панде мъж ти е микс от мен и моя мъж smile Моя мъж не обича тълпите, ходенето на кафе, кино и т.н. не звъни на техните, защото нямало нужда.Ако има нещо те щели да се обадят???!!! Иначе аз съм инвентарната книга.Знам точно какво трябва да се пазарува, къде е най-евтино, кога да се купи и т.н. Тва козирозите са ужасно практични същества, та и аз така, отделно мразя да давам пари за глупости, за разлика от моя телец и редовно като пазарува той изпадам в нервна криза при вида на покупките.Вчера се върна от Кауфланд, захапах си езика и не казах нищо, като видях какво е купил.Така ще е с тия двете докато не отхвъркнат, че като е сам все някакви глупости ми мъкне.

За градините/яслите, пускайте ги, няма да се разминат от болестите.Дали от яслата(там е по-концентрирано), дали от магазина или някъде другаде, все ще хване нещо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 15, 2020, 09:25:10 »

аз съм по-разумната с пазара у нас, в пъти по-разумна. Но нормално, той винаги е имал пари, а аз съм оцеляваща от 18 годишна сама. huhhuh.gif
Маги, за съжаление при нас боледува само и единствено в градината. Преди това за близо три години има едно боледуване общо. А е обиколил всички аптеки, молове и градинки...
Разкажи какво беше купил мъж ти от Кауфланд че ми стана много любопитно и не ме свърта. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 15, 2020, 09:47:07 »

Купил пастет няколко консерви, защото бил намален???Бульони Маги, аз такова не ползвам от години!!!Взел и за Моника някаква риба тон на неизвестна за мен марка, дано не е за изхвърляне, поне имаме котки, те ще я изядат.Бях го помолила да ми вземе подплънки за кърмчки, взел е сигурно най-скъпите на Авент!Ей такива сокчета, пастички(които само той яде)неща дето мен ме побъркват ама си мълча.Искаше да вземе цяло пушено пиле, това го сопрях още на брошурата, редовно се прибира със Зрънчо с играчка вътре  angry .....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #170 -: януари 15, 2020, 10:22:15 »

Добро утро!
Както сте на тема разумно пазаруване да ви обединя всички теми от последните дни, звИзди, гинеколози... та след толкива помпозно представяне на вашето внимание - ароматна свещ с аромат на "цветенцето" от Гуинет Полтроу ( this smells like my V...), 75 долара. Не бързайте да търсите, разпродадена е вече.
Маги, Кауфланд имат едно приложение, преглеждай го и пращай да пазарува със скрийншоти по списък.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 15, 2020, 11:28:14 »

Киви,   bad bad bad Баси от врата! Това освен някой извратен як, кой би си купил нещо с аромат на интимни части?!   Oh my ...
Маги, пазарува човека бе! Аз докато бях с Ники бебе, поаръчвах от ебах, защото не ми ех да имм доверие на баща му какво ще купи, пък и той мразеше да пазарува  pardon
Еми, то аз това имам предвид с разреждането на градината. Пускаш го, изкарва колкото изкара и после вкъщи да се лекувате седмица-две. Аз се надявам сега като изкарахме грип да няма какво толкова да го събори скоро.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 15, 2020, 11:46:49 »

Маги, не се ядосвай, мъжка му работа.
Рат, тази схема е ок, но той хващаше на 4 дни нещо ново. Което не е ок поне за мен. Не ноже нонстоп лекарства да се пият и да се въртя в кръг. Но днес много ме дразни и съм склонна и на съседката да го дам- преносно казано, спасителка нямам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #173 -: януари 15, 2020, 11:52:24 »

Морген!
А ММ пазарува основно със скрийншотове от брошурите, иначе понякога купува глупости и той, но като цяло нямам оплаквания сериозни в тази насока. Хаха Маги, ми пестелив е човекът  pardon И аз ползвам пт време на време ебаг, много е удобно  good Аз съм по списъците, но всичко е споделено през листоник-а и той само изпълнява. Мен пък би ми било приятно някой друг да помисли от какво има нужда, щото все съм аз, и понякога пък това ми идва в повече. За гледане на деца, излизане на разходки и измисляне на игри нямам забележки. Много ме дразни, че много е залепен за телефона и навсякъде мъкнем лаптоп, откакто е на новата работа (над година) все има нещо спешно, някой договор, оферта, клиент  angry
Гняс и ужас с тая свещ  bad
Беб от сутринта е мрън, взе че заспа върху мен, дано като го оставя да не се събуди, да мога да пия кафе на спокойствие.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #174 -: януари 15, 2020, 12:07:14 »

О да... звучи като гняс и ужас, но са я изкупили... В интерес на истината бил някакъв аромат, който би бил асоцииран с тези части само от тинейджър, който даже не бил да кажем помирисвал smile На какво мирише малко ме вълнува. Стоката е продадена, съответно имаме пример за гениален маркетинг.  За мен това е идеален пример как стадното мислене подвежда хората да правят нелогични неща.
На тема минимализъм съм все още и сравнявам минимализма на нашите баби по необходимост и минимализмът, който ( когато е модерен и криворазбран) диктува да изхвърлиш всичко и да се обградиш само с най-хубавото.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 15, 2020, 12:09:04 »

Фери, като те слушам си мисля че сигурно и аз съм много досадна с този телефон. Непрекъснато ми пишат клиенти, разправям се с документации. Но няма как, единият за да гледа детето, трябва да работи от вкъщи. Или както в твоя случай, единият да е майчинство, другият да изкарва парички.
Инак списъка ми изпълнява, но си добавя най скъпите възможни глезотийки-смутита в шишета ( при положение че имаме уред), ядки и прочие. Няма лошо, но не се съобразява грам дали и докога ще му стигнат парите. А аз съм свикнала да работя с пера по бюджета си и ми е ужас да го гледам.. crazy
След като си купих чанта в любимия модел, се замислям за лятото. Искам да пробвам чанта за кръста. Много ще ми е удобно за водене на дете на градина ( ние сме пеша) и за пазар. Да не нося и чанта на рамо и прочие. Някоя от вас има ли опит с такава чанта, удобна ли е реално? crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: януари 15, 2020, 12:12:36 »

Хай добър ден!

Пак ме завъртя въртележката,ама няма какво да се прави.

Ох от това пазаруване от мм ще го убия, купува пълни глупости, преди НГ се върна с 40 шоколадови яйца от метро, на промоция били... Единственото което купува са кисели млека, щото много яде.

Днес бях на очен, оказа се че си имам нов диоптър. Аз нося за близо от 10г и исках нови рамки да си взема, са се оказа че на далеч не виждам също... Таа ще ида после да си избера рамки, че има 50% намаление +10% фирмено намаление + ще ми възстановят от частното стъклата.

Хайде, отлитаааам! witch
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 15, 2020, 12:17:56 »

Булче, да покажеш после рамките. Аз си взех едни на мега далавера, за работа- Фурла синьо- сьомгови като цветове pleasantry. Последна бройка беше и чист късмет .
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #178 -: януари 15, 2020, 13:46:45 »

 Привет! И аз вчера минах очния, имам диоптър само на едното око, другото си е по-слабо(аз съм го и усещала винаги, че като гледам само с него по-различно виждам)и си напъвам само дясното. Зася уж да пробвам 2 седмици да си почина от екрани и книги .Сумарно 2 часа изкарвам на екран. Това ми е най-малкото прекарване от сигурно 5 години. Лекарката вика щом сте и с дете от недоспиване също се обострят проблемите. Аз пък баш когато си отспах почна да се замъглява. Та както и да е... ако продължават оплакванията ще ходя да ми разширяват зениците и да изписват очила. ММ го прие по-драматично аз не толкова. Има си готини рамки и не ме е срам да нося очила, та да видим. Wink
 ММ е взепризнат евреин, но това само към него си и съумява след това да купи качествени неща за вкъщи и въобще когато има смисъл. Аз обичам понякога да се поглезя с нещо по-луксозно иначе какъв лъв бих била, но също не обичам безразборното пръскане на пари. Като всеки художник е малко завеян във време-пространството, но аз и без това съм много ориентирана без да се пъна, та не ми пречи тая му черта. Общо взето и двамата сме на едно ниво по чистота, аз съм една идея по-разхвърляната от двамата. Не че той не е, но помни кое къде си оставя. Аз по 100 пъти на ден мога да си търся телефона, та той обикновено като го види отчита в акъла си къде е, та като почна да ровя ми казва.  blush

 Малки жени ми е любимата книга от детско-тийнейджърските години, но не ми е харесала нито 1 екранизация. Ще гледам и тази, ама нямам големи надежди. Еми, гледа ли Новият папа, как ти се струва, че ние с ММ още се колебаем дали ни оправдава очакванията или не?  huhhuh.gif

 Вчера ММ завърши 3д-то на новата кухня като подредба. Сега ще трябва да решаваме материали и цветове, но ми е много вълнуващо. Това е първи ремонт на собствено жилище и нямам търпение да си го направим както ние искаме. Днес и други новини ми съобщиха, но за тях съм 50/50 как да подходим. Хем не е нещо изненадващо, хем малко обърква плановете и малко ми дава зор в други сфери, та изпитах лек стрес, ама ще го измислим.

 Свещта bad

 Хубав следобед!
 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #179 -: януари 15, 2020, 14:18:58 »

Ние пък сме в други чуденки - нашите приятели с докторчето са ни засилили да запазваме отсега море, искат в Гърция. Та я кажете, понеже ние само веднъж сме ходили и то не на ол инклузив, кой къде е бил и доволен ли е. Булче вие май бяхте миналата година? Гледаме юни месец, щото юли и август не обичаме, ама имам спомен, че миналата година точно юни много валя  huhhuh.gif
А, Еми, той и извън работата цъка простотии и клипчета непрекъснато  beating
А, друго, което ме дразни, че седнем ли на масата все ще измисли нещо да занимава Мис, тя и без тва не е по яденето, и кати се разсее с игра край  angry
Сигурно и аз ще трябва да си направя нови очила, ма като мине още малко време след раждането.
40 яйца шоколадови lol Е тва е!
Чанта за кръста не съм пробвала, но имам една колежка само с такава се разнася и си държи всичко от първа необходимост там, та твърди, че е много удобно. По-често обаче я е преметнала по диагонал отпред и изглежда една идея по-добре.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines