Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89032 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 13, 2020, 11:26:12 »

За Мегзит нищо не казвате. Аз не че разбрах баш. Меган не иска да е принцеса, така ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #121 -: януари 13, 2020, 11:31:53 »

За Мегзит нищо не казвате. Аз не че разбрах баш. Меган не иска да е принцеса, така ли?

тя не е принцеса хаха, херцогиня е smile . Ох, очаквах го, даже ми беше супер нереално как спокойно при ролята, семейството, как всичко без драми премина. До 5г развод очаквам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 13, 2020, 11:49:33 »

И аз го очаквах. Тя е красива но доста престорена и нагаждачка. Не че има лошо в това. Всеки си дърпа чергата към себе си...
Очаквам да се върне към ролите. Обаче според мен няма да се разведар- тя му дърпа конците отвсякъде. Умело използва ролята на жертва, което му напомня за майка му.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #123 -: януари 13, 2020, 12:22:53 »

Ох много ми е двулична. Искат да са финансово независими, ма да си запазят имотите и титлите. Яко му е стъпила на врата, пък и син му роди, няма да се разведат, освен по нейно желание.
Аз днес съм само с едно дете, то пък е мрън от сутринта, та нищо не съм свършила...
Мойта мама знае почти всичко в мойта кухня  blush
Маги, как са госпожиците? Каката ходи ли на градина? Скоро ви започва рд вълната, ще имаш ли време за организация?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #124 -: януари 13, 2020, 12:39:08 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз нали съм над нещата, нито ме вълнува какво мисли свекито за готварските ми умения, нито ще се напъна да се доказвам, пред който и да било. И като си говорим за готвене, знаете ли колко е неприятно да готвиш две различни неща. Вчера си убих няколко часа да правя две супи - топчета и супа сьомга, две застройки, два пъти мих съпътстваща посуда. Накрая се чувствах изнасилена lol lol Не знам, само ако нероден Петко яде нещо тотално различно от нас, как ще го караме  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

За Мегзит съм малко учудена, защото на Острова държат на традициите. Изведнъж се появява един, където казва аз не искам да съм крал. После още един, който казва аз не искам да съм от кралското семейство и да изпълнявам задълженията си произтичащи от това. Реално си е здраво разклащане на традиции, възприемане, а те държат на тези неща. Не й е лесно на баба ти Елизабетка и разбираемо защо не дава трона. Защо да го даде, за да минат отгоре на една институция? На Чарлз? Разведеният, скандален, черно петно заради Диана... Уилям не може да го прескочи. Шансът й е да го надживее lol lol

Аз чакам 31-ви, пускам си отпуск, пускам си ББС и почвам да гледам с шампанско в ръка. Защото ще изменят на всички постулати с имиграцията много бързо. А за ЕС се надявам да се събуди и реформира бързо, защото си го източват по много канали и не сме само ние. Ние да бяхме, с масло да ни намазеш. То е  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Вчера са качихме на Алеко и се разходихме из Витоша. Горе е престъпна небрежност, занемарено, децата се мъчат и бутат на едно частно влекче. Вместо да го направят достъпно за децата и за хората, които имат желание. Частните интереси са съсипали и малкото, което е имало. Грозна работа, а е красиво cray cray cray

Бягам да се трудя, хубав и скучен ден kiss2
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #125 -: януари 13, 2020, 13:48:33 »

Привет! Ние си взехме чавето и вчера ни спретна такава сценка, че още ни държи. Болна, последни зъби вади, баба и дядо нямат думата "не" в речника и имаше 1-часова истерия преди лягане, нито тя, нито ние разбрахме за какво беше рева.angry
 Аз реално откакто имам собствена кухня съм почнала да готвя. Лятото на село готвих само за малката, ма баща ми се опитваше да ми дава акъл кое как. Той много готви и верно много неща има опита да знае повече и от мен, ама като почна нещо да режа и той дойде уж неволно и почне не така, дай да ти покажа и с даването изчезвам. Wink Свекърва ми пък е по хваленето и квото и да направя все е много вкусно и "Вероника много я бива", та там зор не си давам. Сега в квартирата в Лондонми беше така странно, щото цялата къща за нас, ама на тавана имаше постоянно пребиваващ веган. И много неща имахме да ползваме- зърнени закуски, чайове, кафета, кани и си карахме на полуготови или направо готови неща. Фурната с газ я пусках на магия и резултатът беше тука има-тука няма, едно полуготово май си го изядохме просто преседяло в леко топла фурна, ма живи сме, та и мен не ме кефи чуждата кухня, ако и да е по-хубава и модерна от моята. blum

 Мегзит и на мен ми намирсва на развод или както в някъв сайт бяха писали да не ходи в Риц в Париж, да не се качва на мерцедес и т.н. Бабето и налудничавият грък ще й намерят цаката. Не ми е харесвала никога, но както и в живота "плейбоят си хвана кака да го отрака, ма май се прецака". Тя хем кралското семейство й било мания, хем па ся ако може само облагите. Изобщо ми е престорена феминистка и въобще са й изписани интересите на лицето.

 На нашия нарцис манията му е самият той. Гледа се на клипчета. Сега пускам ТВ за инхалации и изобщо не й интересно. Друго си е "беби". tease Баба й я заплашва, че ще й донесем верно "беби" и ще мине в 9та глуха, ма още е далеч опасността.  pardon
 
 Хайде хубав ден и от мен. give_rose
 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #126 -: януари 13, 2020, 13:59:34 »

Хич не се пъна да се доказвам! Като ме е искал ММ - да е гледал funnytooth В свекърва ми е почти музей. Тя не излиза с приятелки по кафенета. Чисти и готви ежедневно. Като много я стегне шапката, грабва се и отива час-два да зяпа по магазините. Ама и това е веднъж на две-три седмици. Аз не мога така! Ако човек погледне тяхната баня, ще каже, че не я ползват. Нашата не може да стои като нова. Поне не и докато някой ден не й правим ремонт и да сложим изолация под плочките. Граничи със стълбището и едната стена е вечно потна зимата. Оттам и фугите са "прекрасни". Чистя до ниво комфорт.
Фери, бабата работеше до 70+ години. Освен пенсията си докарваше добри пари. Обаче е от онова кофти поколение тип Плюшкин. Страшни вещомани са (и баба ми е в кюпа) и може всичко да им пробуташ. Два лева да имат - двеста ще похарчат! Яд ме е защото мърцат как зимата стоят на студено, ядат салами "кучешка радост", не инвестират в това да си оправят зъби или зрение, ремонт е мръсна дума... В същото време често държат на материален подарък по празниците и ни затрупват с ненужни вещи.  pleasantry Нещото може след време да го продам, но пак ме е яд над ситуацията.
Мери ми, прихнах от смях как бабетка Елизабетка се сили да надживее всички tease
Днес реанимирам на тишина. Вчера бях сама с двете деца с кофти време навън и без кола. Дори не успях като модерна майка да ги водя в мола и да крещят на чужди уши, а моите да си ги пазя girl_impossible Толкова много отдавна не бях се карала crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 13, 2020, 15:25:45 »

О Мегзит и аз като вас мисля.Виждам развод, а и ме дразни как хем ще са финансово независими, хем Чарли ще им плаща охраната и наема на Фрогмор? Малко ми е нагло това и аз ако съм данъкоплатец хич няма да ми е ОК.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #128 -: януари 13, 2020, 15:48:20 »

Аз като данъкоплатец, да кажа, че много ме дразнят тия истории, сега всички новини с нея ни занимават. Ама аз се радвам, да си ходят, че да не ги издържаме и тях. Макар че, те щяли да си запазят охраната, та къщата, та доходите от земите им ... губели едни там 5% от дохода си, а Мегънче ще може да си работи и да си изкарва пари, което е чудесно за нея, ама като са независими, нека са независими и да се откажат от всичко, а не от 5% а другите пак ние да спонсорираме. Не стига, че тая баба и дядо вече са на по 100 години, нон стоп по болници киснат, отиват за тях милиони само да ги крепят живи ... Е, айде де има вече 5 души наредени за трона и това преди да стигнат до Хари дори. Wink

Аз искам да попитам повишени естрогенни нива проблем ли са и кога? Също някой може ли да ми препоръча гинеколог в София? Не по репродуктивно здраве, а просто диагностицик?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #129 -: януари 13, 2020, 15:58:21 »

Виви, по-добре на репродуктивен, аз бих ти препроъчала др.Коновалова в Щерев
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 13, 2020, 17:42:38 »

Мда като  цяло в Щерев е супер.
Видяхте ли роклите от critics choice?
https://www.instagram.com/p/B7Q5znOIAfN/?igshid=b9w41ask60dv
Мен ми хареса Ан със златистата.  tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #131 -: януари 13, 2020, 19:36:54 »

Виви, не знам за какво точно търсиш гинеколог, обаче аз съм ходила при Коновалова на стандартен, профилактичен преглед, който приключи за 5 мин. Миналата година по едно време нали си бях самоназначила хормонални изследвания crazy Записах си час при д-р К. и отидох да видя дали всичко ми е наред. Прегледа ме точно за 2 мин., хвърли един поглед на изследванията и ми каза, че всичко ми е прекрасно. Имах 11 фоликула около двадесети ден. Ако не забременея, да ходя за проследяване на овулация. Аз бях ей така  Oh my ... shok shok Може жената да има огромен опит и 5 мин. да са и достатъчни, за да разбере, че всичко ми е перфектно и аз работа при нея нямам. А аз отидох с идеята да ми каже на 34 как е положението при мен, защото всички знаем какво се случва. Тя май каза нещо от рода, че съм с много добра фертилност или нещо от сорта. Димек тялото ми е на 20+ lol Обаче не разбрах как реши, че в тези фоликули има яйцеклетка, ами ако са кухи. Това за 2 мин. не може да се види shok shok Аааааа, дори не ми пусна цитономазка, но май каза, че нямало смисъл. Аз ходя при друг гинеколог в Щерев - д-р Димитров, той специализира онко-гинекология. Но ходя там, защото имах изменения по шийката, които той ми отсраняваше. Ходила съм и в Надежда при д-р Еленчев, но той ми беше много олд скуул. Като цяло си харесвам Димитров и си ходя при него. Дори нямаше да ходя при К., ако той не беше с пълен график за месец и нещо напред.

Еми, роклята на Ан е много добра за червен килим. Същата рокля, със същите диаманти, но коса на кок и по-силен грим си е дори супер визия за Оскарите good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #132 -: януари 13, 2020, 19:57:48 »

Мерими, явно тази доктор К. така си практикува. Аз по препоръка от тук бях пратила една дама при тях, общо взето я беше отсвирила за 5 минути и не и беше назначила никакви изследвания или лечение, защото забременяването при конкретната лейди не беше на дневен ред. Казала и да дойде като и стане на дневен ред  crazy Аз съм фен на Надежденските докторЯ, но за посрещане на щъркела, иначе чудесен център с утвърден екип и почти винаги железен график е Фемина.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 13, 2020, 20:36:53 »

 Не ми хареса отношението й, за  специалист-  нямам наблюдения за гинеколог или проследяващ. Аз не съм се следила там. Та не мога да дам лични впечатления. Като хирург си е свършила перфектно работата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: януари 14, 2020, 00:02:43 »

Аз си я боготворя, обръщала ми е повече от внимание, ама то нали, това че за мен е майка, за други мащеха. Др. Димитров е велик хахах, много трудно е човек да свали гащите пред него хахаха.

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines