Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:47:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88959 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 06, 2020, 16:55:19 »

Привет, днес не мога да се добера до тук.Хич нямам време да им гледам роклите, през нощта ако не спят може да поровя в нета.

Как сте в това странно време?

ПП. То ако беше само Джей Ло с мед да я намажеш.Салма Хаек ме разби, и още и още недоразумения видях.Абе весело е поне.
« Последна редакция: януари 06, 2020, 17:27:47 от магито » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 07, 2020, 08:06:56 »

Въх какъв е мъртвилник тук, що така?Къде сте дами, идвайте да клюкаме дрехи.Еми, давай мнение за недуразуменията и за красотите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 07, 2020, 09:32:17 »

Права беше Панда да не бързаме със заключенията за старата година. Ама по натам ще ви дам пример.
Инак аз съм кукувец и Джей Ло роклята ми допадна- но трябваше по семпла коса и по семпъл грим.
Инак дори Скарлет Йохансон се изложи и Анистън, което не съм го очаквала.
Допадна ми тази непозната дама:
https://www.instagram.com/p/B6_9LrPAN38/?igshid=1i70ugdczjf2
Бионсе също беше ок ама с тоя крокодил до нея...  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: януари 07, 2020, 09:37:07 »

Аз имах тестове и материали за подготовка, та трябваше да залегна малко там и да наваксам.
Едва снощи гледах раздаването на наградите. Освен, че всички артисти са много остарели, нищо друго не ме впечатли. Номинираните и наградените сериали по ги зная, ама имената на филмите нищо не ми говорят. Тоалетите бих нарекла странни, точно като за подобно събитие. Wink Започна да ми липсва блясъкът на Холивуд, изчезва някак магията на седмото изкуство и се превръща в телевизионерство и журналистика, подчинено на политика и социални проблеми. sad Вероятно така е редно да е.
Булче, кажи за вашата Коледа, имам предвид за обичаите. Гледам, три риби имате на масата, питка с пара, та хем е като нашата, хем и като на Западна Европа. Коледари ли са при вас или сурвакари, какво правят и имат ли специални наричания и песни?
Мен за всеки случай ме хвана нещо по стомаха, ама не разбрах дали е от една купешка майонеза в буркан, или е вирус.
НИ2 заради ухапването от кучето пие антибиотик и отново е със силно разстройство. Едва закрепи положението след Грузия, та ми е много притеснено да не стане нещо хронично.
Индийците още обикалят из мръсотия и беднотия след пищната сватба и уж са добре. Само така си приказват, де... Мария вдигнала температура, също с болки в стомаха, не знаят от какво. crazy Да си се прибират вече, нямам сили да ги мисля и тях.
Иначе пращат много красиви снимки от Джейпур и Делхи, разказват за сватбата. Булката имала 15 кг. злато по нея, почти килограм грим и цялото и тяло било изрисувано с къна.  Хаха, хич и не се учудвам, много неща научих от Малката булка, даже аз им казвах какво да очакват, че там през серия имаше сватби Wink Направо си беше научно популярен сериал. Споменали няколко пъти на местните, че съм била фенка на Ананди- то и имам специален копринен шал /парче плат/ за подарък от роднини на момчето за интереса и съпричастността към проблемите на жените там.  smile
Хубав ден на всички, на мен програмата ми е плътна за деня и съм доволна smile
П.П. Така като разглеждам снимки, направо ми харесват.
https://dariknews.bg/v-snimki/smeli-cvetove-i-dylboki-dekolteta-na-zlatnite-globusi-galeriia-23208/66
П.П. П. Да са живи и здрави всички, празнуващи днес име ден! heart heart heart
« Последна редакция: януари 07, 2020, 09:57:28 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 07, 2020, 11:24:05 »

Здравейте!

Аз днес гледах рокли чак. Има хубави. Reese Witherspoon,  Rose Leslie , Ana de Armas, Марго Роби, Helen Mirren.
Като много зле ще отбележа Гуинет Полтроу.








https://www.youtube.com/watch?v=V3MjcSoopvI

Вчера тук беше почивен ден, днес вече всички са по разпределение. Аз в събота почвам немски и сега преповарям.

Свекърва, дано оздравеят твоите момчета и М, че много им се събра. Че и на теб покрай тях.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #20 -: януари 07, 2020, 12:28:13 »

На Джоу Кинг ми хареса роклята също. Свекс съгласна съм с теб, че основното което се вижда, е колко е застаряваща тая гилдия. Снощи си мислех кой млад актьор бих сравнила с навремето големите актьори и няма такива, а е много лошо, че остаряват, защото някои от тях много ги харесвам. Поне аплодирам някои жени, които не са Зене и Кортни, че каквото и да си правят на лицата изглеждат като себе си и доста гордо си носят годините.

И не знам Никол какво прави на тия награди, май е отишла само да си покаже новото гадже.

Също и тая истерия с Дженифър и Брад, не се спряха, но както каза Брад и с майка си да го видят, ще кажат че са гаджета.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 07, 2020, 12:46:09 »

А, и тази с пайетите в тъмно синьо ме кефи.
Остаряли са много.. носталгично ми е и на мен.
Зое Кравиц ми е странна истерията покрай нея- нито ми е красива с тази коса, нито ми е интересно хипарството- ама всеки с вкуса си
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: януари 07, 2020, 13:04:55 »

Мен пък като за първи път ми харесаха много от роклите. Единствено Дежнифър Лопес не ми хареса и Селма Хаек, нейната беше само СиСи. Анистън много ми хареса, но ако не сте гледали The Morning show, не знаете от къде е препратката за роклята. Междудругото, жестоко препоръчвам този сериал, сега загледах и Why women kill, от продуцентите на Отчаяни съпруги, доста интересен.

Свекс ужасно бре, НИ2 пробиотик пие ли? Кажи му да вземе Proxaid, има го в Холандия.

Иначе празника започва на Коледе, което е ден преди бъдни вечер, вечерта се събират на огньове и сутринта Коледарите идват по къщите. За съжаление емиграцията е тук в пълна сила и няма едно детенце на улицата, та майка ми взе Звяр да обикалят, пя по няколко къщи и много му се радваха, че вече и циганчета не минават. Песничката е Коледе бабо Коледе, дай ми бабо колаче... Вечерята е постна но с риба, туй беше Шаран от баща ми хванат, аз го правих пълнен с ориз и праз, баклава, питка, печена тиква, компот от сини сливи, някои къщи правят и боб и сарми, ама ние не. Та преди да седнем на масата викаме Дедо Божик, три пъти, да дойде на вечеря, и той за децата идва, скрит, не го виждат и само събират орехи, сладко и парички. Останалото си е същото, хапва се от всичко и накрая чупим орехи , ако са здрави ще си здрав като тях. Масата не се вдига естествено. Аз много се изложих с питката, отвън стана чудна, отвътре тесто... Ама всяка домакиня си познава фурната и нещо не ми се получи.

Та днес ще сме на свинско и винско, яде се свинско, защото свинята е единственото животно което рие напред, та да ни върви напред годината.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 07, 2020, 13:08:06 »

Еми, Ana de Armas се казва. Не съм я чувала, участва в Knives Out. И на мен много ми хареса тя.

Вие пък много на "доброто старо време" го обърнахте. Аз харесвам и млади актьори - Domhnall Gleeson, Alicia Vikander, Daisy Ridley, Margot Robbie, Emma Stone, Tom Holland . Пък аз даже не гледам много филми. Ако гледах сигурно и други щях да знам.
Зои Кравиц я харесвам, има много яки скули. Баща ѝ не го харесвам особено.

Булче, много интересно, мерси за разказа! Да ви върви много!
« Последна редакция: януари 07, 2020, 13:15:07 от pandapanda » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 07, 2020, 14:06:00 »

То явно всеки с вкуса си. Тия дето си изредила Панди, са ми направо противни.
На Зоето й харесвам само.. доведения баща  LAUGHTER
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: януари 07, 2020, 14:15:32 »

Здравейте! За много години! Пожелавам ви здраве и благоденствие! smile
Честит празник и на имениците от вчера и днес!
Вкъщи сме на въртележка. Много динамично ни започна годината. Днес съм за първи ден сама вкъщи след ваканцията и пак е всичко вили на могили.
Кокона се възстановява от разширени зеници, Дребният тича и се крие сутрин, за да не ходи на ясла, ММ не е много добре, а на мен ми престои контролен преглед за конюнктивита. crazy
Днес затърсих една книга. Идеята дойде от игра, в която дават подсказки и трябва да познаеш отговора. Дори с Гугъл пада много четене и търсене. За сметка на това попаднах на "грешно направление" Магьосникът от Оз и слушах 1100 пъти Somewhere over the raibow" и гледах холивудски блясък от едно време Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: януари 07, 2020, 14:37:08 »

Как и е името на русата от Убивайки Ийв? Беше с кофти рокля с едно рамо и доста късо подстригана. Във сериала е страхотна, много добра игра прави. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 07, 2020, 14:58:44 »

Не съм гледала сериала, ама само Чарлийз Терон ми отговаря по снимка на описаното
https://www.instagram.com/p/B7AH9huoTSB/?igshid=11qm16uw2fnjj
P.s Никол сега я видях с новото гадже- по ми допада от предишния. Тя и тя май почна да прекалява с операции и инжекции- за малко да не я позная.
« Последна редакция: януари 07, 2020, 15:01:33 от emmmmmy » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #28 -: януари 07, 2020, 16:13:57 »

Jodie Comer от Killing Eve? Виланел нали? Никол Кидман ли? Какво ново гадже?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 07, 2020, 16:19:08 »

Не кидман, оназ певицата от бившите Пусикет долс
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines