Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 10:11:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 89675 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #180 -: януари 15, 2020, 14:24:32 »

Булче, да покажеш после рамките. Аз си взех едни на мега далавера, за работа- Фурла синьо- сьомгови като цветове pleasantry. Последна бройка беше и чист късмет .

взех си, на LIU JO, черни със златно  heart

Малки жени с Уинона Райдър ми е любим, трябва да чекна новия, но този е класика.

Фери, юни в Гърция е студено морето. Ние сме си доволни където ходихме, ама не знам какви са бюджетите и изискванията. Звяр даже мрънка че иска пак в ол инклусив хотела да ходим,ама ние с мм искаме тази година някоя вила на Амулиани.

Адиктет успех, дано новините са хубави!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 15, 2020, 14:36:03 »

Здравейте!
Взех на обяд Алекс от градината. Днес му беше първият ден след ваканцията. Отиде с танцова стъпка, влезе с усмивка БЕЗ мен и играчката си.  girl_impossible  На обяд го взех обаче кисел. Беше гладен и изглеждаше изморен. Естествено отказал е да яде там. В нас като хапна му дойде настроението и едва го сложих да ляга. И мен ме е страх от разболяване, но знам, че е неизбежно и се моля само, ако се разболее да минава по-леко. Не е хубаво да се тъпчат с всякакви лекарства, та даже и капките за нос не са ок. Ще го видим до кога ще изкара. На мен не ми се отразява добре на джоба, докато го чакам. Докато обикалям насам-натам все харесвам по нещо .
И вкъщи ММ изхвърля боклука, аз рядко. Не мога да се оплача от него. Всичко може и ми помага. Даже в пазаруването го бива повече от мен. За една и съща сума аз мога да купя не дотам съществени неща, докато той е по-рационален.

Отивам да се лакирам и да чета.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #182 -: януари 15, 2020, 14:46:24 »

 Фери, ние бяхме края на юни в първото село до Кавала. Ходехме само сутрин, но на обяд не се издържаше, беше много жега, само една вечер преваля. Морето си беше супер и малката се плацикаше в него, та не мисля, че е било студено. Края на юли и целия август за мен е смърт да се иде в Гърция, с дете пък още повече. Малката беше постоянно потна от влага и жега, та на още по-горещо не знам какво щяхме да правим.Никога не сме били на ол ин там и не знам дали си струва.Сега се мъчим да запазим пак на същото място. Имаше си кухня, имаха и барбекю за общо ползване. Иначе може да си доплатиш 5 евро/ човек/ден за закуска. Ние бяхме много доволни, защото беше адски чисто и всички уреди бяха нови.С кумовете сме ходили и след 15 септември и тогава беше рай откъм климат/вода/населеност, но много от нещата са затворени.

 Булче, уж са добри, но мен ще ме притиснат други фактори, а много не ми се иска в тая сфера да ми се дава зор, но може пък да е за добро, знам ли...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #183 -: януари 15, 2020, 15:41:24 »

А, ние сме ходили също август и ни беше много жега. С деца само юни и септември откакто имаме и то на нашето и си ни е било винаги достатъчно топло и приятно. Само валежите ме притесняват...водата не мисля, че ще е по-студена от тук. Миналата година Мис и малкия пръст не си топна, ако и тая е така ми е все тая какво ще е морето  pardon Пратете по един линк ако не ви затруднявам  give_rose
Забравих да кажа, че Малки жени и на мен ми е много любима книга, после и продължението Добри съпруги  heart Иначе и на мен този с Уинона ми харесва, но други не съм гледала.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #184 -: януари 15, 2020, 17:11:36 »

Ние миналата година бяхме края на юли в Гърция и по цял ден бяхме на плажа, даже Звяр зверосан, издържаше по цял ден на плажа  shok. Мен не е ли 100 градуса, не ми грее душата. Ходила съм началото на юни, лед беше водата. Много зависи и какъв ще е сезона, последните години с тези циклони на Халкидики си е много рисково.

Адиктед всичко е за добро значи, супер!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #185 -: януари 15, 2020, 17:28:18 »

Последните Малки жени имат наистина разкошни дрехи, но нещо ми върви бавно и ми е кафяво /да, не зная защо, кафяво ми е/ pardon. Имаше и турски сериал преди време със същото име, мисля 3 сезона, с по 50 епизоди, но беше на съвременна тематика. Книгата си е най- хубава и си мисля, че тенденциозно търся кусури Wink
Имаше виц, по социалистическо време за ароматната еротика - В Париж организират световен конкурс за ароматизиране на еротични продукти. Явяват се разни нови технологии за презервативи с аромат на ягода /по онова време си миришеха на латекс/,  дамски гащета, ухаещи на виолетки /нашите си миришеха на машинно масло и после на сапун Лукс за разкош/ и много други подобни. Явява се и инж. Ганьо, удря всички в земята и спечелва първо място с банан с аромат на х.у.й. Та пак сме забравили да патентоваме откритието и ей на, мацката ни го е взела под носа. smile Wink
Булче, Развод последния сезон яко забози, даже и не го догледах.
Ако знаете какво гледам... Ел връзки, нови епизоди за героините след 10 години. И ми е интересно, отгоре на всичко blush. Малко е политически ориентиран вече, ама няма как, търсене- предлагане.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: януари 15, 2020, 17:35:13 »

този ел връзки не е ли лесбийския?

Ох няма с кого да си изкоментирам, ама тук в шок хвърли целия свят. Nikkie Tutorials се оказа мъж... егаси, ама грам да не и личи. Тя Адиктед май следи влогъри също, мернах и коментара някъде smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 15, 2020, 17:49:36 »

Личи й по формата на лицето и втренчения поглед на самец. Отдавна я подозирах
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #188 -: януари 15, 2020, 18:01:57 »

абе какъв самец, имаше си и преди гадже, даже се появяваше в канала, сега е сгодена. Мен можеби щото адски много ми напомня на една клиентка, ама същата е и не правя разликата
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 15, 2020, 19:23:10 »

абе какъв самец, имаше си и преди гадже, даже се появяваше в канала, сега е сгодена. Мен можеби щото адски много ми напомня на една клиентка, ама същата е и не правя разликата
Не й ли усещаш мъжкия поглед втренчен? Мен чак ме притеснява.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #190 -: януари 15, 2020, 19:28:10 »

А скъсването на Нейт и Джефри, много го мисля милия Нейт, сега кой ще му е шугар дади? Искам да знам и дали ще си запази колите подаръци Wink има и един много колоритен Андрей Едрев, жена му го обвинява в тормоз и му взела децата, страницата във фейса е много драматична, хем го съжалявам, хем му се ядосвам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #191 -: януари 15, 2020, 20:20:53 »

абе какъв самец, имаше си и преди гадже, даже се появяваше в канала, сега е сгодена. Мен можеби щото адски много ми напомня на една клиентка, ама същата е и не правя разликата

Сега като като я споменахте я потърсих в Гугъл, и се оказа, че тия дни ютюб ми я предложи да я гледам. Първата ми асоциация беше, че е западния еквивалент на една възпълна руска ютюбърка. Изобщо никакъв поглед на самец не засякох и аз, директно мозъка ми я класифицира в графата американка, което явно включва известна доза "дяланост с тесла" в моята подсъзнателна оценка. Излишния тестостерон обяснява по-грубите черти...
То това да беше... дъщерята на Анджелина Джоли щяла да става син. Ние тук добре, че сме по-назад с някои неща...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #192 -: януари 15, 2020, 20:37:23 »

Да, филмът е за хомосексуалисти, жени и мъже, би-, три-, хетеро - сексуални и всичко, за което може да се сетиш, но не това е акцентът, а като цяло човешките взаимоотношения в живота и бизнеса.  blush
Nikkie Tutorials никога не ме е съмнявала, че е мъж blush Гласът и е малко по- плътен, ама това чак сега го виждам. Харесваше ми, че не е префърцунена, не маниерничи, а очите и са някак естествено засмяни. Еми, не ги възприемам като втренчени. blush Прави са хората като казват, че и на средния си пръст не можеш да имаш вяра nea.
Нейт и Джефри ми бяха симпатични в предаване за обзавеждане по TLC, държаха се като нормална двойка, две деца имат, ама така е с известни личности, галеници на съдбата pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #193 -: януари 15, 2020, 20:40:25 »

Джефри и Джеймс Стар в общо видео, едната сестра с розови вежди, другата със сини. Възприятията ми не са готови за тази експлозия... ароматните свещи са направо с мед да ги намажеш smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #194 -: януари 15, 2020, 20:54:22 »

Свекс уби ме че познаваш Ники хахах, евала! Холандските са такива едри, груби, смеят се гръмогласно. Аз имах клиентка от там, колкото Ники е висока, като мъж ходеше.Странно е обаче как не се е разчуло до сега? ! Нейтан и Джефри нямат деца, освен кучетата които смятат за децата им.

Виви и аз това се чудех, какво ще работи милия Нейт! Той Джефри и къща купи на родителите му.

Кивчи там в това видео се копират хаха, сега се мразят, скараха се!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines