Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:00:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2020  (Прочетена 88955 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2020, 11:20:46 »



За много форумски години Wink

Бамбук беше много смел до към 21:30ч тогава някой пусна една ракета, той се скри в баща си и заспа. След 00ч ММ гледа 5 Мин фойерверки и след това трябваше да гушка леко разбуден Бамбук. Аз си гледах фойерверки, имаше много яки. Изпих половин чаша шампанско. Преди 12 много ми се спеше, ама се разбудих и си легнах след 2ч и днес ми се спи.

Хубава година на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: януари 01, 2020, 14:15:48 »

Честита Нова година съфорумки!

Малее ние с 4 деца откарахме до 3 часа. Малките бяха даже по будни и от нас, скачаха, танцуваха, никой не се сби, разрева, направо деца чудо!

Отивам сега да полегна че не съм спала изобщо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: януари 01, 2020, 16:04:00 »

За много години, да ни тежат на гърбината, не на сърцата! heart
И ние откарахме до 3- 4ч. в ресторанта. Много ядохме, малко танцувахме и почти не пихме, защото целта беше после да минем през някой клуб в Капана. Ударихме му сладка приказка, пяхме руски романси и стари шлагери, кой колкото може, минахме през Бони М, Битълс и естрадна от нашето време, и за френските шансони и евъргрините ни изби на романтика от първите ни семейни нови години, та оставихме на дисководещия озвучаването. Нямаше шумотевица, само приятен фон, всички се чувахме, не ни боляха после уши и гърла от надвикване. Слушахме речта на президента, изиграхме Дунавското хоро и първия куплет на Бяла роза и ни свършиха силите. Wink Виках им да пуснем малко чалга или рап, да се вдигнем  отново, ама - не, не искали простотии Wink
В Капана народът вече беше много напред с алкохола и разни други не за казване неща, пък и бяха на годините на децата ни, та и там се оказа, че не е за нас. Почти трезви отидохме да ядем шкембе чорба, ама хич не беше като преди 30- 40 години и вместо да се изнесем тихо, взехме да си показваме деца, внуци и кой каквото има на мобилните.
Та това от мен, по желание на Магито smile.
НИ1 изпращат снимки от първия ден на индийската сватба, съвсем като на филмите. Впечатленията им са за много кал /валял дъжд/, мръсотия, шарения и разхищения по 1500 човека.
Утре заминава и НИ2 и започвам броенето отново, някой да си дойде.
От баницата ми се падна любов. Дано не е пак платонична или към ближния, че вече крилца на ангел ще вземат да ми поникнат smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: януари 02, 2020, 07:53:34 »

Дето има една приказка "...не стига, че гръм ме удари, ами се и нас.ах", та и нашата такава. Снощи НИ2 го ухапало кучето на приятели, та пак по спешни кабинети тичахме. Има огромна захапка на вътрешната част на ръката, малко над китката, на сантиметър от важните артерии и вени. Инжекция, антибиотик и вероятно около месец превръзки...
Вече си мисля, че някой ни е урочасал, как ден спокоен нямаше след тяхното идване, само болести и дертове nea. Да идват и да минават лошите неща, има къде по- страшни. И хич нямат край притесненията покрай децата, колкото и големи да са. Wink
Хубав работен ден, аз ще  се чудя как да опаковам шишета с кислородна вода и йодасепт за чекиран багаж, че в ръчен не може. Твърдите опаковки отидоха към Индия с 4 вида капки за очи и стерилна вода, сега ще търся нови.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 02, 2020, 09:11:37 »

Здравейте!

Аз вчера сутринта бях добре, ама по обяд ми стана лошо, имах мигрена, много зле. И за капак ММ каза, че си внушавам, защото съм изпила половин чаша шампанско. Добре, че поне изведе Бамбук навън, да мога да си полежа. Като се върнаха Бамбук беше много миличък. Дойде да легне до мен и ме цункаше по челото да ми мине главата. 
ММ днес е на работа, с Бамбук ще се занимаваме, защото още е ваканция.

Горкият НИ2 sad мен ме е страх от кучета много. Да се оправя, ама явно ще е разправия.

Булче, много са били сладки децата у вас пу пу
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #5 -: януари 02, 2020, 09:53:26 »

Олее свекс, звучи ужасно. Да му се не види.. Как е станало? Голямо куче ли?

За Новата година звучи супер, ама дей сте се нагласи ли за Капана, то и наши набори вече няма там хахха.

Аа Панде, възможно е от шампанското , щом не си била пила от години...

Ние почиваме до 8ми, днес ще се готвим за поредното издание Вълшебна Коледа  yahoo.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: януари 02, 2020, 12:57:43 »

Голямо, хъски. Както го галел и онова уж го ближело и си играело и изведнъж го захапало. Ако е искало, можело е да му откъсне ръката. Като нашата котка, може да се е стреснало от рязко движение нещо.
Това му е второ хапане от куче и пак от домашно и на приятели, което вижда за хиляден път. Иначе обича и гали всякакви животни, даже в университета ходеше да помага да измерват змии и други земноводни в терариума. Имало да става....
Така си е, в Капана са 18 годишни хлапета, ама нали никой от нас не ходи по подобни мероприятия, мислехме, че по клубовете има контрол за ранните часове на деня Wink
Панди, като нищо да е от алкохола мигрената, щом организмът ти е отвикнал. Освен това шампанското е коварна напитка, удря яко в главата заради остатъчната захар. Ако ще пиеш, пий червено вино, така зная от познавачи. Wink
Булка, весела втора Коледа, хубаво да си прекарате! Пък и на какво време случвате само good Брат ми замръзнали в Гърция, уж отидоха да ядат риба и да се печат на слънце nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 02, 2020, 17:19:11 »

Привет по никое време от мен.

Свекс, че много добре ви звучи посрещането, какво му е.За клубовете, както Булката каза, вече и наши набори няма, броят ни стари  blum

Панде, и мен ме боля вчера главата, мислех че е от недоспиването, но може и от шампанското да е, пих половин чаша за наздраве и на другия ден бях като ритан чйник.Ужас.

Булка, браво на децата, супер са изкарали и те.Весела втора Коледа!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 03, 2020, 10:35:28 »

Добър ден, как сте?Как я карате?Петък е утре се почива пак!

Моето голямо дете вчера беше на гости, днес е на детски РД и е много щастливо.Видя от братовчедите си, че играят на телефони и сега иска свои телефон с игри.Моя мъж и уйдиса на акъла и сега едва я отлепям от това чудо.Много се ядосвам и направо беснея като я видя забила нос в телефона.Но ще се разберем надявам се!.

Хубав и слънчев ден.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #9 -: януари 03, 2020, 10:47:11 »

За много години, момичета! Бъдете живи и здрави, много обичани и щастливи!

Булка, как ги програмирахте така тези деца, може ли да пратя и моите двама за малко lol
Свекс, вече всички сме стари да клубове, така че не се впечатлявай Wink

Ние си бяхме вкъщи, за първи път в новия дом и докато на предишното място макар в града почти нямаше фойерверки, на село направо ни скриха шапката
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 03, 2020, 14:07:33 »

Честита Нова година! На всички ви желая много здраве, късмет и любов!
Свекърва, дано това вече да е края на тая дълга и гадна серия, в която сте влязли!
Булче, весела Вълшебна Коледа! И Евала на малките за новата годинаа !
Панде, след 10-12 години пак 1 чаша шампанско ти се полага  blum

Ние си изкарахме супер дните около нова година, а и самото посрещане. Ходихме на поход до един водопад, на 1ви се качихме да караме цял ден ски и беше страхотно (този път минах без никакви поражения). Вчера се прибрахме и ми е малко гадно обратно в реалността, но няма как!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: януари 03, 2020, 15:49:52 »

Привет и от вашето Киви в новата година!

Ние от края на ноември бяхме болни на почивки... за началото на годината ги закрепих и дори имахме гости... понеже вкъщи по традиция не се спи Змейовете откараха до към 2, а на 32 му бяха първите уау фойерверки и още обикаля и пита кога пак ще има. Ей такава да ви е годината на всички, пълна, цветна, шарена, с детски смях и игри smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 05, 2020, 14:17:59 »

За много години!!! Много много  heart heart heart
Ще пиша пак, обичам вииииии  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #13 -: януари 06, 2020, 10:50:32 »

Хайде, минаха златните глобуси, а никой не пуска рокли!!! На телефона съм и няма да успея, но ми хареса Хелън Мирън и Никол Кидмън. Джей Ло бях малко ей така  shok и за коледен подарък опаковка е грозна роклята.

И за много години на всички!  give_rose heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #14 -: януари 06, 2020, 11:15:27 »

Ауу отивам да разглеждам!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines