Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83821 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: ноември 28, 2019, 12:33:23 »

Аз обичам цветовете, но обичам да е изчистено - разни картинки, финтифлюшки и пр., хич не харесвам.
Но не обичам и да е сиво/бежово - трябва да има някакъв цвят. Мебелите в стаята (хол-спалня-трапезария-кухня в едно) са тъмночервено и сиво. Доскоро само хладилникът се белееше, ама сега новият ще е с цвят инокс...  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 28, 2019, 13:11:46 »

Здрасти!
На мен тая седмица както ми тръгна на гадно, днеска беше кулминацията- един идиот ме засече и спрях в него. Аз съм добре, ама сега кой знае колко време ще съм без кола. Дано поне с това да се изчерпа и негативната ми серия, че не знам още какво може да ме сполети.
У нас пък всичко е цветно- розово и жълто. В апартамента на Г направих хола и кухнята много бледо зелени и станаха страхотни, определено на следващия ремонт у нас, бих го пляснала някъде.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: ноември 28, 2019, 13:45:06 »

Булка, мериха ги по около 2,200 всяка, преди седмица.Обаче и самата лекарка каза, че не и е вярна мерката.Вече не могат да се хванат добре, бедрата и гръдния кош.Ако знаете какво е чудо на ехографа с тях.А като ходих на тонове беше още по-весело  pleasantry Дата имаме вече, не е скоро.Според докторката, а и аз така го чувствам, ще изкарат бая време вътре.За разлика от предната бременност, тази ми е по-лека от към контракции, да не кажа че нямам и матката е спокойна.Е ако тръгнат изведнъж си знам, багажа и към родилното.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #288 -: ноември 28, 2019, 14:29:31 »

Супер Маги, с притаен дъх ти следях седмичките да станат 36 smile. То контракции не, но води е по-вероятното да изтекът, в града ти е болницата нали? Щом са по 2200 е супер smile. Инжекции за дробчетата бихте ли?

Рат, ужас... важно е че си добре
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 28, 2019, 14:49:38 »

Маги, супер звучи всичко! Дано изкарате още 2 седмици поне, ако станат по 2500-600 ще е супер!

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #290 -: ноември 28, 2019, 15:25:57 »

Магииии супер, и аз те следя  heart
Оф Рат много тъпо  give_rose
И аз обичам да ми е цветно, стаите са ни всяка в различен цвят, възглавници, пердета, не ми понасят прекалено сиво, бежово и кафяво без цветна нотка.
Днес цял ден ми е тъпо, че сутринта спах и не успях да видя Мис преди ДГ. Нямам търпение да отида да я взема след малко.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: ноември 28, 2019, 16:01:46 »

Ние се разходихме до Лидл, че от събота не бяхме излизали. Нещо сме зациклили от към игри. Вчера около час бутахме влакчета.  tease ММ пък имат делегация от България и само имат срещи и вечери до късно, даже не се виждат с Бамбук. Чакам събота да си ходя на немски. Още два пъти и след това пак януари пак.

Маги, стискам ти палци. Много ти се радвам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #292 -: ноември 28, 2019, 17:43:12 »

Ох... и аз да се оплача. Аз започнах с настройка за продуктивен ден, а то... звъннаха да си прибера 32, 31 таман го пуснах да ходи на градина днес...  cray pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: ноември 28, 2019, 17:50:20 »

Болницата е в града, докторката е на бързо набиране  blush корема ми е огромен. Тази вечер ще излезе за последни по женски в едно заведение близко до в къщи.

Рат, важното е че ти си добре. Другото са ламарини!

Панде, аз отказах след два дни в къщи с Моника и насила я извеждах. Направо ми идеше да се гръмна.

Киви, дано бързо му мине на младежа.

Фери, аз сега ставам сутрин с нея да я изпратя, но като се родят двете не знам как ще е.

Булка, наспа ли се? Кви са тез обувки? Златни?

Еми, ти с малък звяр в къщи ли си сега?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #294 -: ноември 28, 2019, 18:08:49 »




Булка, наспа ли се? Кви са тез обувки? Златни?


Не съм бре, смазана съм...

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: ноември 28, 2019, 18:19:33 »

Ох и аз я обожавам. Ама на моя глезен това ще пада. Трябват ми с каишка.  nea
Маги с него съм и откачам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: ноември 29, 2019, 08:12:11 »

Леле, прекрасни са!Обаче аз на такова чудо не мога да ходя.Само им се кефя на витрините и на чуждите крака.

ДОбро утро, как сте?Аз снощи излизах по женски и си изкарах много добре.Голямо клюкарене и приказване беше, голяма веселба.Обичам тия излизания, много ме разтоварват.Избъзикаха се с мен накрая дали искам на клуб, но им е простено smile

Днес ще взимам дребната на обед от градината, уж щяла да слуша.Утре имаме стройна програма за пазаруване, направо лошо ми става като си помисля, но трябва да свършим и това преди да родя!Обувки за малката, за мъжът, сушилнята ще взимаме и още и още и трябва да съм с тях, че му нямам вяра на моя мъж.

ПП. Булка, биха ми инжекциите за дробчетата около 32-ра г.с. Сега вече в 36-та трябва всичко да е наред с тях и да дишат самостоятелно ако тръгнат да излизат.
« Последна редакция: ноември 29, 2019, 08:36:17 от магито » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: ноември 29, 2019, 08:37:29 »

Добро утро!
Много се радвам, че е петък, искам тая седмица и месец да свършат вече!
Булка, дано се наспиш тоя уикенд! Тия дни и аз съм в тоя клуб /днеска особено/ и вече почвам много да давам на заето.
Маги, те момите ако стоят кротко може и още някое излизане да си спретнеш  tease . Желая ти успех с план-програмата!
Обувките са супер, ама това бих го обула да си лежа на дивана, ще ми е жал да им нацапам подметките на вън  blum
Киви, бързо да се оправят змейовете!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #298 -: ноември 29, 2019, 10:57:56 »

Днес успях да се включа преди обяд  danceg
Тия обувки са много шукар, ма и аз не бих си го причинила на краката в момента. С подобна височина съм била само няколко пъти, последният срещнах ММ и бях много впечатлена, че дори и на високи токчета, пак е по-висок от мен...иначе нямаше да се загледам изобщо. След това спрях да нося високи обувки...може би като пораснат децата  pardon Иначе горе-долу се справям с ходенето, въпрос на практика, пък и те тези за тия пари би трябвало да са супер удобни.
Булката я видях вчера в офиса, че ходих, милата верно ѝ личи колко е недоспала. Дано уикенда намери време да навакса сън  give_rose
Киви, да се оправяте бързо  give_rose
Маги, супер за излизането  good И мен много ме зареждат, веднъж в седмицата оставям шише с кърма и съм аут. ММ ходи на тренировки, тъй че сме квит  blum
Тази сутрин съм доволна, станах навреме да изпратя Мис и да ѝ направя плитка като на Елза  Wink Маги, сложно е, пък на теб съвсем ще ти е с две...

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #299 -: ноември 29, 2019, 13:30:09 »

Тези обувки са супер известни, от Sex&The City филма, това са обувките които Кари оставя в гардероба и на които Тузаря и предлага, та за туй са толкова скъпи smile



Ох ужас, смазана изглеждам явно, пък тя Фери изглежда по-свежа от мен с новородено и в супер форма smile
Никакво желание нямам за свиждания, чакат ме две коледни партита, искам да си мълча и да не се виждам с хора. angry
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines