Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:08:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83832 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 27, 2019, 13:22:18 »

Маги, браво за адекватната реакция! А тм дано да почне повече да се вслушва. Мен много ме дразнят, че хем не са съвсем подготвени, хем само мрънкат как лекуваме децата. Поради тази причина ме е страх да оставя Ники като е болен на някои до го гледа първите дни, представям си с какво ще го натъпчат.
Еми, нарисувайте логото на Левски бе  Wink . Моята стая по едно време беше подобен цвят.


Р, от тази схема за задна хрема аз нищо не разбрах, ама за 20 дни сигурно и без ШС ще мине. Аз не знам как изглеждат, ама много ала бала ми звучи.
Ами според моята хомеопатка, за да действа хомеопатията не трябва организма да е приемал лекарства, колкото повече е приемал, толкова по-малко действа. За сега на Ники много му действа, ама той лекарства не помня да е взимал някога.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 27, 2019, 13:57:08 »

Малко си противоречи хомеопатката ти, защото иначе как щеше да има( и да действа) хомеопатия за чистене на организма от упойка ( което си е бая химия и лекарство). Та винаги си имам едно наум и за тяхното лечение.
Всъщност, мен двете хомеопатични които ми действат са Арника и Боракс. По скоро вероятно всеки трябва да намери за своето тяло , коя е неговата хомеопатия.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #272 -: ноември 27, 2019, 15:05:39 »

Добър ден!
Две-три приказки по темата с лекарствата. Нашият ЛЛ също не изписва за щяло и нещяло АБ, лекува я само с витамин Ц, инхалации, промивки и калциев глюконат. Понеже и аз доста четох за него всеки път го питам, но той всеки оът ме успокоява, че е ОК, подпомагал организма по-лесно да се справи с вируса. Следващият път повече ще се замисля за това и ще го ръчкам, дано да не е скоро, иначе ние даваме на сироп, има вкус на портокал или ягода. Имуностимуланти, хомеопатии и тн отдавна не давам, видях, че поне при мойто дете ефект няма. Бъркам и аз понякога от бабините лекове, особено за кашлица. Предишната ни пед така си тръгвахме от нея от двете страни написана рецепта, ми ефект нулев  pardon Всичко беше на абофарма, само я дрънчех, пък тя все се обясняваше, че били много хубави препарати...ми може, ма чак пък на всичко да са специалисти pardon
ММ е същият като Мис се разболее, никога не поставя под въпрос на лекарите мнението, винаги аз не разбирам. Ми може и да не разбирам, ма си познавам най-добре детето. След един АБ дето нямаше никакъв снисъл да го пие, пък аз точно тогава бях в болницата за задържане, толкова сол му трих на главата, сега вече не мрънка толкова много като кажа нещо за лечението на Мис.
Шуслерови соли пък никога не съм давала  huhhuh.gif Бе не вярвам в хомеопатията NO
На мен всичко вкъщи вече ми изглежда за ремонт, ама ММ лошо му става. Сигурно ще изчакаме и бебе номер две да порасне, пък тогава ще правим нещо освежително. Стига да не ни изникнат други разходи де, че не се знае нае ли се  pardon
Булка, добре дошла. Бях мяркала, че си ходила на 100 години на една от компаниите, КЛМ сигурно?Отменяха ли полети по повода  blum Тия дни трябва да мина през офиса да си занеса болничния и да почерпя за беб  smile
Синьото ме кефи, ма не е ли много ярък цвят за помещение, което те посреща?  huhhuh.gif Може да ни качиш снимки на готовия коридор, че ми е интересно smile
Какви са тия вълшебни капки, само аз ли ги изпуснах?
Айде целувкен, ще се стягам да нахраня спящия човек, да се облека, че съм по домашен аутфит и да ходя за кака му. give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #273 -: ноември 27, 2019, 16:34:30 »

Привет! Луд ден... сряда, бях ви обещала да ви пусна адресите, но по-късно или утре рано ще е. Сряда какво да правиш...

А  на всичкото отгоре една супер голяма папка с мейли я пляснах автоматично като обработена... и сега отвсичките обработени ще чета на ново и ще гледам, малко като да чистиш леща...  cray cray cray crazy bad bad bad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #274 -: ноември 27, 2019, 18:49:50 »

Аз пък ви чета, ама ме утрепахте с фармацевтичната тема tease

Майка имаше палто от естествена кожа точно от сребърна лисица. Нали се сещате за оная мода от 90-те? Наистина уж беше сиво, ама не съвсем crazy На живо съм виждала умряла сребърна лисица.
Синьо обичам в почти всички нюанси за интериор. Тази тема ми е слабост и разглеждам дизайнерски изпълнения (практични такива). Синьото е един от най-благодатните цветове. Такава игра човек може да сътвори Girl_hide Друг е въпросът какво е очаквал да стане. Напоследък са модерни точно неясните цветови нюанси. Нашият хол се получи цвят на детско кремче, както го кръстих pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #275 -: ноември 27, 2019, 20:29:15 »

Много ми беше интересно да прочета за лекарствата. Много сме подобни всички, никой не вярва на никого, а само на майчиния инстинкт. smile

За ремонтите...те нямат край, у нас все има нещо за правене и гледам да не се заглеждам, че се ядосвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #276 -: ноември 28, 2019, 00:35:36 »

На ви малко марокско синьо, от синия град. blum Боядисвали, боядисвали, и каменните стълби боядисали, та чак се забравили.  nea Имам чувството, че са лисвали кофи с боя и където хване. На една снимка и цветята бяха вапцали....
В Пловдив само циганската махала се синее, не зная вътре в стаите как е, ама външните зидове са в няколко нюанса, както се случило.
Аз така и не свикнах да не се стряскам, като видя нещо толкова крещящо из интериора, дори само възглавница да е. Все по- често се явяват и такива неща за ядене, направо ми скърцат зъбите. Кръщенката на правнука на леля ми беше решена в ярко синьо, от - до, даже клечките за зъби бяха такива blush


* 75513545_472370083389149_7381091475032899584_n.jpg (58.18 KB, 260x346 - видяно 2766 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 28, 2019, 08:16:23 »

Обожавам така боядисани екстериори!  give_rose
Фери, коридорът не е преходен, реално от другаде е входът, ще служи само за връзка с гаража и като съдържание- за перално помещение. ПЪк и нали не аз избрах оцветителя, за първи път не мож ме обвини в съучастничество. good Май много ще почне да ми харесва да делегирам решения ( както никога). Явно помъдрявам и се променям. good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: ноември 28, 2019, 08:45:58 »

Мен това кралско синьо ми напомня на Snowhite и синята обувка. Та в Канада попаднах на тези сини Маноло Бланик, като обърнах за цената ми приседна  blush 1200$...

Аз като свекс ми присяда от цветове, вкъщи всичко е бяло и бежово, от стени до мебели, единствено на Звяр стаята е с жълти стени, едвам я преглътнах... Хола като правехме тръгнах с идеята за кухня с зелено, отказах се, после бях решила зелен килим и зелени пердета, и това ме съсипа и се отказах, накрая взех едни одеяла от икеа полярени и ги слагам от време на време и ми бъркат в здравето... Гардероба ми е същата работа, всички нюанси на сиво, бяло, черно и бежово. Примирих се че просто не харесвам шаренийка и цвят и ми е много по удобно и уютно така  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 28, 2019, 08:58:45 »

И аз обичам шарени стени, ама сега имам зелена спалня, другите имат по една синя стена, кухина има червена стена, на коридора има тапет все едно едната стена е камък, а в хола тапета е на сиво-лилави листа/пера/пламъци (още се чудя). Аз затова не исках този апартамент, но разпределението на стаите е супер. Реално, предишните наематели трябваше да го боядисат в бяло, но ММ се съгласил да останат така стените, защото чрез тях намери апартамента и да не се откажат нещо (едва ли щяха, ама айде).

За дрехи се опитвам да вкарвам цвят, ама като са ти казвали като малка "Ти си черничка, шарено не ти отива", трудно се пречупваш lol

Хубав ден smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 28, 2019, 09:29:00 »

Панди, наскоро с една съфорумка си говорехме за влиянието над децата- много е гадно, когато някой ти внедри нещо подобно като мисъл. Мен така ми набиха че не мога да рисувам. pardon
Къде си виждала испанка с черно, по тази тяхна логика от детството ти? pardon pleasantry
Така както описваш апартамента, нищо не си представям. Снимай някой път поне перата.
Аз пък съм се отворила да нося и монохромни неща напоследък, направо не ми се вярва. pardon Едва ли някога ще се откажа от блясъка и ярките цветове обаче.
Като говорим за блясък, в Сефора са плеснали такова намаление палитри за черен петък, че да се изсмее човек. По добре от чужбина да си поръчам нещо от черен петък. diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #281 -: ноември 28, 2019, 09:45:59 »

Еми, дебни beauty bay, там са най-добрите намаления на декоративна козметика в Европа smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #282 -: ноември 28, 2019, 10:11:04 »

Привет! Имате поща... всички без 1, защото превиших лимита smile

До след 1 час!  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 28, 2019, 10:30:20 »

Привет!И аз обичам да ми е цветно и весело.С годините взех да си купувам по-цветно дрехи, просто ми писна от тия пастелни цветове.И на мен в главата са ми набивали  "Ти си мургава розово не ти отива и нам си кво не е за теб" ама с времето реших да експериментирам.Ми няма да робувам на някакви приказки цял живот де.

Днес съм решила да си почивам повече и да лежа smile Айде хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: ноември 28, 2019, 11:37:24 »

Магии имаш ли дата вече? Не остана, близнаците се водят full term 36та седмица, колко кг станаха девойките?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines