Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:21:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83879 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 26, 2019, 11:37:12 »

Този почва да повръща ако му бръкна в устата.
Маги инхалатор ли ползваш или над тенджера?
П.с сега мъж ми е ходил до градината и карантината е удължена до 13 декември. Бая народ удари тоя път шарката.   angry
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: ноември 26, 2019, 12:12:33 »

Спреят на Пранаром го открих, когато търсих капки за нос с прополис вътре. Определено е ефективен. Те имат няколко варианта, де.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 26, 2019, 12:39:43 »

Спреят на Пранаром го открих, когато търсих капки за нос с прополис вътре. Определено е ефективен. Те имат няколко варианта, де.
Аз пък нали по погрешка купих друг техен вид спрей , ти когато ме насочи. Та и на Рат казах. Бая са им скъпи другите неща обаче..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #258 -: ноември 26, 2019, 13:01:11 »

Булче, кажи и нещо за мероприятията, какво правихте, спортни ли бяха, обучения ли, защо толкова пъти трябваше да се преобличате? Видях ви на снимка със сиви плетени шапки, това за какво беше?  
Звяр как е бил без вас, зарадва ли ви се?


Ох и мм пипна някакъв канадски вирус, носа му течеше жестоко, зелени сополи чак, него в синусите го удря.

Ох... ама и вие хахха. Не ми е много разрешено да споделям детайли smile мероприятията бяха микс, официални, тийм билдинги, обучения. Преобличахме се че то беше от бизнес дрескод, на кежуъл дрескод. С шапките беше, от шефа на шефката, подари ни ги там за една инициатива. Зверо беше добре, слушал, папкал и ни чакаше с нетърпение, защото знаеше че ще има подаръци, всеки път като се обаждах питаше да ги види smile

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #259 -: ноември 26, 2019, 14:31:33 »

Булка, добре дошла обратно. smile Прекрасна дестинация, мечта ми е да отида в този край на Канада и Сащ по западното крайбрежие.

Аз се разболях, гърлото ме боли много, държах се много време, ама като си заобиколен с болни те тръшва. За разлика от другите, аз си седя вкъщи, да не сипя зараза в офиса, но редовно си ходят болни и всички изкарваме офисните вируси ... като в детската градина сме ахаха

Уикенда правихме домашен хляб и мъфини с шоколад. Мъфините станаха толкова вкусни, тайната според рецептата е в заквасената сметана, пак ще ги правя.

Панде, като чета за докторите ви ми иде да имигрирам в Австрия. Много добре звучи. При нас не е проблема в какво изписват - адекватни са, но е много трудно да се вредиш, все са заети. И да и аз много му че чудих на тоя калциев ли калиев ли какво е, изписаха й го лятото. Тя имаше алергична реакция, те си мислеха, че е настинка...толкова са зле, че думи нямам. Дадох й 2 пъти противоалергично и спря кашлицата. Оказа се реакция към дърветата в парка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: ноември 26, 2019, 16:11:53 »

Еми, с инхалатор.Тя имаше много големи проблеми като по-малка.Разболя се на 47 дни от двустранна бронхит пневмония и това и се отрази необратимо.Всяка настинка отиваше в гърдите и почваха пристъпи.Взехме инхалатор и се родих, в един момент за най-малката хрема го ползвах, много по-бързо и минава.Но при вас може и над тенджарата.Като я пращам при нашите, за да не влача натам инхалатор те и правят запарка с лайка, над тенджарата.Пак помага.

Ох Виви и ние бяхме така, всеки си носи вирусите, подсмърча, болен и разболява всички.Много тъпо.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: ноември 26, 2019, 17:52:17 »

Здравейте smile

Аз калциев глюконат пих след раждането, заради кръвонасяданията. Много горчи, как го пият децата? На Бамбук не са му го изписвали.
Инхалаторът на всякъде го влача, след като направи ларинчен пристъп по сред нощ в Тополовград. И пак добре, че от Булчето знаех какво се случва и какво да правя. Ама мм още пребледнява като чуе лаеща кашлица.
А снощи как ме издразни ММ. Бамбук много кашля събота и неделя, но вчера беше добре. ММ пита да му капе ли капки или да му дава нещо и аз казах Не. Ама аз учех, те си лягаха и нещо не го обмислих. И половин час по късно Бамбук се разкашля и ММ се нацупи, защото той бил питал, а аз нищо не съм направила. Е, направихме му инхалация, спря да кашля, малко се по глези и си заспа. Не знам защо мъжете реагират супер тъпо. Баща ми е същият, все се чувствах виновна, че съм се разболяла.

Р, от тази схема за задна хрема аз нищо не разбрах, ама за 20 дни сигурно и без ШС ще мине. Аз не знам как изглеждат, ама много ала бала ми звучи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #262 -: ноември 26, 2019, 18:08:14 »



Р, от тази схема за задна хрема аз нищо не разбрах, ама за 20 дни сигурно и без ШС ще мине. Аз не знам как изглеждат, ама много ала бала ми звучи.

Бозичка са хахах, аз се изкефих на вашите лекари, доста подобно на 1дкк като лечения

Калциев глюконат има и овкусен, не се препоръчва много, защото вреди на бъбреците до колкото си спомням
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 26, 2019, 18:12:38 »

Мъжете страха го изкарват във формата на цупене/ агресия.
Калциевият за деца е с вкус на портокал.
ШС освен срещу целулит, за друго не видях реален ефект и не купувам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 27, 2019, 08:16:35 »

Добро утро, как сте?

И моя мъж така става агресивен като се разболееше Моника преди.Сега вече е изтпнал май.Но при последната и болест щях да го набия.Направо ви казвам да бях завършила медицина!Избиха и афти в устата, много болезнени, заведохме я в спешен кабинет, че естествено това се случва в събота, лекарката предписва АБ, аз отказва да купя АБ и той започна.Ама защо, ти не и даваш това или онова и тя не се оправи и сега е с афти.Ей щях да го набия.В понеделника той я заведе при нашата лична и тя ме похвалила, че съм реагирала адекватно и той беше малко помръкнал  blum Мъже!

Иначе как сте?Как я карате?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 27, 2019, 08:34:44 »

Добре си направила, Маги! За афтите с какво я пръскаш? Все забравям да ти кажа, оняден като каза гранофорин- аз не знаех, но ми казаха че вече го има на спрей.
Аз днес имам да боядисам половин коридор. Стана доста наситено син, хубаво че ще е перално. Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: ноември 27, 2019, 09:13:31 »

С гранафорин я намазах и ни изписаха едно спрейче за афтите, Бионещо си, трябва да видя.Като му прочетох съдържанието останових, че е хранителна добавка за имунитета нещо  huhhuh.gif Викам това как ще помогне да се махнат афтите.Та мазане с гранафорин, тя си знае и дава да я мажем, и много бързо повяхнаха и се махнаха.Но два дни кара на кисело мляко детето, че я болеше като яде.

Значи като каза синьо се сещам за нашия хол.Взехме цвят Сребърна лисица, т.е. трябва да е сиво, нали?Боядиса моя мъж на мен ми синее, гледам го на лапма, на слънце, абе синьо е бе!Бях на ръба да пребоядисаме, ама викам майната му ще свикна.Е не свикнах, но още една седмица ремонт нямаше да преживея!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #267 -: ноември 27, 2019, 09:15:16 »

Добре си направила, Маги! За афтите с какво я пръскаш? Все забравям да ти кажа, оняден като каза гранофорин- аз не знаех, но ми казаха че вече го има на спрей.


Гранофорин има в аптеки Нота Бене на спрей, те си го правят, аз съм го ползвала и за мен и за Звяр, помага доста при болезнено гърло и афти.Маги за афти най-ефикасно е анафтин, за обезболяване

То мм рядко го води сам на лекар и докато е там ми звъни да каже лекаря какво казва, че и аз като Маги съм половин доктор.

Ух как ми се спи, направо съм смазана, а е едва сряда. На работа е като на въртележка, не е истина.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: ноември 27, 2019, 10:20:51 »

Булче, благодаря. Ще си купя.
Маги, ей такова синьо стана  Girl_hide
https://images.app.goo.gl/vn8pQ67VZWFrZL5T7
Та решихме да поръчам и стикери рибки тип Немо, та поне ефект да стане. pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 27, 2019, 10:59:19 »

Супер ще стане с рибки smile Поне и младежа ще им се радва.

Булка, то при теб празно няма smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines