Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:27:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83837 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #120 -: ноември 14, 2019, 13:17:11 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38252.0.html тема за подаръци smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #121 -: ноември 14, 2019, 13:32:10 »


Благодаря, Виви! Хайде хоп всички в темата, пращайте ми вашите дестинации за почивка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #122 -: ноември 14, 2019, 14:09:13 »

Днес проклех всички по държавните институции. diablo Ходих за няма нищо от сутринта. По обяд бях в друга посока. Свърших си работата, ама ме е яд на липсата на актуална информация в интернет. Ако работех или бях с децата, нямаше шанс да се оправя. И понеже разнасях два комплекта буркани за кухнята, ръцете ми станаха като на орангутан tazran
От половин час лежа на дивана и реанимирам, но ще се стегна да преведа къщата в ред. Дори леглата не са оправени още. blush
Подготвих се и за утре. ММ незнайно как иска да дойде с мен. Не се е налагало да го заплашвам с пълни молове blum
Замислям се за размяната тук и нищо чудно да се включа smile
Получих вдъхновение за коледна украса вкъщи и тези дни може с това да се захвана, че има доста ръчна работа.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #123 -: ноември 14, 2019, 14:53:47 »

Маги, може ли да изтриеш моята тема, за съжаление понеже не чета всичко съм пропуснала, че Киви има желание да се заеме с организацията. smile извинявай за неудобството! Алтернативно може да я промениш с желанията на Киви за дестинация и да уточниш да пращат на нея данните си. Мерси smile
« Последна редакция: ноември 14, 2019, 14:56:36 от Vivi20 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 14, 2019, 15:39:07 »

Маги, включвам към списъка ти с кюфтетата с бял сос и картофи огретен. angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #125 -: ноември 14, 2019, 18:14:17 »

Аз прочетох отгоре отгоре, включвам се като черна станция само да кажа, че нашите са още по-сложни с подаръците. ММ им бепе взел карта за намаление за повечето театри в София за 50% щото все мрънкаха, че им се ходи на театър. Познайте за ЕДНА година колко пъти отидоха. Мама работи близо до всички театри в София, Младежкия ѝ е буквално под работата, как не намериха време и желание поне два билета да вземат. Миналия месец дадох картата на мойте приятелки да си я разменят и да ходят кой на каквото иска, докато не е изтекла.
Бях им запазила самолетни билети за Милано, щото все се обясняваха за катедралата и се почна офкане и пъшкане дали точно на тази дата ше могат да излязат отпуска, ма къде ще спят (вече бях намерила и еърбнб) и аз се ядосах и ги пуснах за рефънд, върнаха ми парите и се приключи с тая драма. 
Сори за офтопика  blush
В нас пък почти всички градински манджи са на почит, освен зелен боб, качамак и грис.
Никакви училища за бременни не съм уважавала този път, всичко си знам lol
Вчера за сефте правих салата табуле, че баба донесе много магданоз (мерудия lol ) и не ми се иска да го замразявам и него за готвене. ММ много се зариби по нея, май ще я правя пак, само да не беше толкова досадно за рязане...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 15, 2019, 08:26:52 »

Добрютро, как сте?Моите кюфтета се одобриха, ядоха ги и са доволни, аз също съм доволна защото манджата е лесна за готвене.

Днес ще е по-лежерен ден.Мисля сега да пия кафе и да се мотая, по обед ще отида да взема Моника от градина, че и обещах да е днес до по-рано на градина и после ще правим някакви неща с нея или аз ще спя smile Пуснах една пералня, пия кафе и се мотая, голям кеф!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 15, 2019, 10:36:31 »

Здравейте!

Ние с Бамбук сме болни. Той през деня е добре, ама нощем много кашля. Аз имах висока температура, ама спадна вече. Ама съм яко хремава. Абе ще ни мине, ама нещо ни тръшна тоя път.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #128 -: ноември 15, 2019, 11:07:15 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Не съм чела назад, че ме е хванало работното време (да се чете 10-12 часов работен ден на макс).

При толкова много работа и проблеми на къде може да ме избие освен да си грабна чантичката и фиуууу pardon

Мисля събота и неделя да си подредя гардероба и да видя има ли с какво да се разделям там. Установих, че напоследък правя покупки, които не са за ежедневно носене, а после няма къде да ги нося. Няколко дни ходих дресед (не се сещам за думата на БГ - "изтупана" lol ) в офиса и ме питаха за кой съм се наконтила, къде ще ходя след работа lol  Girl_hide

За подаръци още не мисля, първо котката има РД и там сме още до никъде с подаръка.

Хубав ден и много усмивки kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: ноември 16, 2019, 13:41:39 »

Привет!
Аз само да кажа, é за пораснали деца идея за подарък по няколко повода, от няколко души е поредицата на Хари Потър, юбилейното издание, а илюстрациите на Зидаров го правят с колекционерска стойност. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 18, 2019, 08:17:17 »

Добро утро, как сте?Аз изпратих народа на работа и градина и сега пия кафе.СЛед малко ще излизам да си взема 45 дневния болничен и да го занеса на работа.Мина времето много бързо май.

Вие как сте?Какво правихте почивните дни?Аз лежах.Не бях в кондиция въобще.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #131 -: ноември 18, 2019, 10:19:06 »

Привет! Планирам едно пътуване аз по работа, а междувременно ще си взема една Неделя релакс в Търново. Обмислям хотел в града или в Арбанаси? Искам паркинг задължително, басейн и СПА ще са приятен бонус, но бих ги заменила за близост и възможност за разходка из Царевец.

Чакам вашите дестинации в Коледната тема Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: ноември 18, 2019, 15:36:38 »

Засилих се да пиша Добро утро, защото мярнах поздрава на Маги tease Здравейте - за по-сигурно!
Тези дни активно обикалям за подаръци. В петък минахме през Хипото. Тази година малко неприятно ме изненадаха. Много неща бяха изчерпани. Хората се ядосваха, че има артикули, които не се предлагат онлайн, а на живо също ги няма. Следобед чакали пак доставка. Ама кой ти тях ще чака?! Като нищо да разкарват стока от един магазин в друг. Все пак накупихме повечето набелязани неща. Тези дни пак ще ходя тук-там и ще приключа с въпроса преди декември. danceg
Имахме в събота гости. Посмяхме се добре! Много е хубаво да се виждаш с хора... Децата не ги разбрахме! Този път не досаждаха през повечето време, а си намериха занимания.
Днес е гадно мъгливо и мокро. Чудесно време да си измия прозорците! (Работен понеделник pardon ) Свърших много бързо.
Киви, тази дестинация ми е мерак от години heart Много време мина от последното ми ходене там.
Предколедно нашите запазиха дати за СПА. Майка отсега е запланувала кога ще чисти и готви funnytooth
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 18, 2019, 20:24:07 »

Аз в петък напазарувах подаръците от Хиполенд и Комсед, след това събота и неделя бях сама с децата, та не съм се занимавала с кой знае какво.
И сега ми предстои смяна на работата, а не си намирам трудовата книжка и се чудя дали не е останала в счетоводството, ама утре ще проверя в работата. Тя "смяната" е, защото фирмата е купена от друга фирма, та реално не е по мое желание, ама пък може да е за добро.  pardon

В коледните подаръци бих се включила и аз - ама не успях да пиша на Kiwi - даде ми, че ѝ е достигнат лимитът.  blush

emmmmy, картофен огретен аз обичам - особено със сирена. Много добре се получава. Леко сварени картофи (за 10-тина минути), настъргват се, слага се 1 слой картофи, 1 слой сирене, 1 слой картофи, 1 слой топено сирене, трети слой картофи, настърган кашкавал - и се пече. Не му слагам нищо друго - нито сол (сирената са предостатъчно), нито подправки, нищо...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 19, 2019, 08:32:36 »

Добро утро!Леле какво мълчание е тук, никакви ви няма!Ще се сърдя и аз!

Аз вчера уж лежерно ама накрая не се прибрах половин ден.Сутринта за болничен, после в къщи, хапнах, дребнах и след това айде на училище за бременни и после до службата, че изпратихме една колежка.Прибрах се късно и вечеря и по леглата.Днес пак имам излизане, но ще е по-кратко и за по-бързо.

Хубав ден и се разписвайте.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines