Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:22:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83824 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 07, 2019, 13:18:16 »

Здрасти!
Еми, от дни все вечер се сещам за размяната и на сутринта съм забравила. Аз съм " ЗА" както винаги и дано се навият още хора, за да се осъществи. То си е традиция, дайте да не си я разваляме  Wink
Свекърва, аз не го броя оня диамант, за това предлагам нов, койно да задоволи изисканият ти вкус.
Киви, аз от 6м съм на работа, даже вчера си подписах постоянния договор.
Фери, наскоро чух и за Емил-овците и че имат имен ден. А ти си машина, браво!
Шевна машина нещо не ми е много мерак да имам и да мога, интересно е, ама като се познавам колко съм нетърпелива и сприхава, само ще ме изнервя.
Хайде лек и спорен ден!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #61 -: ноември 07, 2019, 13:23:23 »

Аз успях да свърша почти всичко. Нещо психически се натоварих от неприятни хора huhhuh.gif Сега правя опит за разтоварване на мозъка.
Киви, никой не знае pardon Така или иначе обезщетение имам до май включително, затова не бързам. Предпочитам ниски доходи с възможност за намиране на читава работа, вместо да се хвърля презглава в първата фирма, която обещава, че е по-различна от останалите.
Размислите ми са свързани с това, че сега децата са две. Ясла и градина са в различни посоки от нас. Сега мога да отскачам в рамките на квартала без проблем, но тръгна ли на работа, времето за мен, децата, мъжа ми и хобитата ми ще се стопи.
Това лято си говорихме със съседката, която е в Англия. Тук я мъмрят, че е мързелива. Тя не помага във фирмата на мъжа си, което си е за упрек, но пък има време за децата. Едната й дъщеря 6 дни в седмицата ходи на някакви извънкласни занимания, защото й харесва. Догодина ММ иска да запишем Кокона на таекуондо, защото наш приятел е треньор и искаме да видим дали ще й харесва. Около нас има възможност за достатъчно много спортове. Всичко обаче е обвързано с пари и време. Преди години моите родители не намираха време за подобни неща за мен, което е обидно. Сега положението е почти същото с обратен знак и това ме подтиска nea
Днес разбрах за още две бременни майки от групата в градината. Новината е страхотна! Повечето вече не са с едно дете. Виждам, че хората често планират майчинство да съвпада с първи клас на голямото и така си осигуряват време. Сега трябва да открия топлата вода как да жонглирам в ежедневието без гореспоменатия вариант Wink
Не знам за Лидл, но подметнах на ММ, че ще отскоча до Кауфланд за нещо конкретно, а той такъв списък ми избара girl_impossible Понякога по магазините е по-зле и от жена. LAUGHTER
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 07, 2019, 13:33:53 »

Има бельо в Лидл, като за Моника.Аз потниците им харесвам.Обаче не стигнах, нещо не ми е комфортно на корема, стегнат е от сутринта и лежа.Пих магнезий все тая.Утре съм на преглед да видим какво се случва.

Аз варя едно месо, ще правя свинско с картофи и грах или моя мъж ще го доготви не знам, както се получи.

Ние за сега сме записали Моника на плуване, обаче аз искам и пеене и с тия двете ще е съвсем весело.А при нас тръгването за първи клас ще съвпада с тръгването на ясла на двете фукли, та ще видим как ще се справим всички дружно.Айде първо да ги родя викам аз.

Аз много харесвам инициативата с подаръците, но ми е абсурдно невъзможно да се включа пак.Просто не знам кога ще родя, а и вече съм танк, не мога да обикалям.А и толкова много празници имаме сега че не знам на къде ще сме финансово.

Али, много добре правиш че не бързаш.Дано изкочи нешо подходящо и удовлетворяващо.

Рат, ти си скрита лимонка.И аз не знаех че от 6 месеца бачкаш.Каза на скоро че си на работа ама тка междо другото.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: ноември 07, 2019, 13:58:50 »

Привет!

Хайде, уредихме се с мм в една стая, добре че писах че мацката не знаела smile Записах час и за маникюр, чакам сега за фризюр да ми потвърдят и да съм готова. Остава да намеря и време да изхарча пари за дрехи, мм се уреди, онлайн си поръча всичко, а аз само се туткам.

Мама шие на поразия, има обикновена стара машина дето с крак се шие, как се казва? Не е Сингер, ама е подобна. Егаси качеството е, сигурно е на над 50 години вече. Аз едно време се учих да шия,ама не ми се отдаваше, един прав ръб не мога да зашия  lol

Хайде, лек ви ден, не ви обърнах лично внимание, но отивам да се обучавам на нещо си там smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #64 -: ноември 07, 2019, 14:05:07 »

Да, и аз харесвам потниците, гащите обаче не ме кефят.
И аз искам да запишем Мис на плуване, ако ѝ харесва разбира се, ма още не съм измислила кога и къде  blush
Баба е при нас, май ви писах и цял ден ми дава зор за нещо  angry Сега е домъкнала някакви нишестета да правим нисквитени торти, викам ѝ че никой няма да ги яде, май ще си стиснем ръцете за млечен крем. Та отивам да правя млечен крем, въпреки че и той не ми е любим.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #65 -: ноември 07, 2019, 15:10:15 »

Хахаха, Фери, ти си бременна, а нея я хваща гнезденето tease
Аз отдавна не съм харесвала нещо от дрехите в Лидл. Не ми харесват картинките на детските и кройките на дамските. Потници на децата взимам бели и едноцветни, че мразя да се подават шарени картинки под светли блузи.
Кокона сега ходи на плуване. Има начин и след това да продължи. Все си мисля, че това е един от факторите да не боледува често. (Плюс играта навън. Сега поне до 6 вечер сме по площадките. Тъмно - нетъмно навън ни е по-добре.)
Маги, баш ме разбираш good Тръгването на училище изисква нова организация сутрин, защото закуската е вкъщи, а и по-рано се водят децата (поне тук започват в 8 ).
Днес съм на всяко гърне...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 07, 2019, 15:25:10 »

Аз в лидл вече нищо не купувам но свека е фен. Не я спирам де, щом ми е безплатно.
За съжаление при нас нещата със стоенето на въздух не помагат за вирусите. Ще видим като посвикне как ще е. Поне не е зиморничав- пак е нещо постигнато донякъде.
На занимания го записах но засега няма интерес.
Организация с работа навън плюс деца мъж и хобита си е повече от геройство.
Фери, баба ти ако е дошла да те натоварва, вместо на гости, лоша работа.   sad
Аз съм станала много рязка и директно ги отсвирвам- нямам време да ме занимава с боята си за коса майка, при положение че свършва работа рано- да се оправя.
За подаръците- така като ви слушам, ще си разменям с Рат
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 07, 2019, 16:08:31 »

Здравейте smile

Нашите пристигнаха снощи и Бамбук намазва отвсякъде.

Аз обичам да шия на машина. Като ученичка си шиех много, защото нямаше още много избор. Сега с толкова молове, не ми се занимава.  Но винаги ми е приятно да седна на машината.

Аз си купих един термоклин днес от Лидл.  Това продължава да ми е любимият магазин за дрехи lol

 



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #68 -: ноември 07, 2019, 16:11:56 »



Аз си купих един термоклин днес от Лидл.  Това продължава да ми е любимият магазин за дрехи lol


И на мен за някои неща  lol, аз наскоро една риза карирана си взех. За детски дрехи, са супер, обаче ме дразни че прескачат сега един размер и не мога нищо да взема на Звяр, мъка е навсякъде, и в HM прескачат... има 98/104 и после 110/116... само в Уайкики има 104-110, но пък техните не са качествени, иначе са супер, на талията с дебел ластик и не се смъкват, шарките са супер, обаче се късат на колената много и се смаляват в сушилнята.

Еми, аз не мога да се наема за Коледната размяна, за съжаление претупвам нещата от немане на време и ми е неудобно после
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: ноември 07, 2019, 16:28:55 »

И аз ще пропусна размяната. В работата е доста оживено в момента, изненади в личен план по правило дебнат от всякъде и на края, ако си извадя душата да бързам или пък претупам нещо, не ми е Ок.

Али, радвам се за теб, че не си при онзи не знам даже как да го нарека и имаш здрави приоритети. Нещата се нареждат, даже когато не очакваш Wink
« Последна редакция: ноември 07, 2019, 16:32:39 от Kiwi » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 07, 2019, 16:45:18 »

Прескачането на размери в Лидл се усеща по-осезаемо между 110-116 и 122-128. Единият тип детски дрехи вървят до 116, другите са от 122. Обаче разликата ми се струва по-голяма отколкото между 98-104 до 110-116. Веднъж със Сиси я минах тази разлика, сега и Зарко.  pardon

За коледните подаръци и аз съм ЗА, но за организация не бих имала никакво време. Напоследък терминът "свободно време" ми звучи като някакъв мит, измислен, за да забавлява възрастните - подобно на приказките за децата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 07, 2019, 16:55:09 »

Въобще нямам място в главата си за цифри, та размерите не ги и следя.
А за подаръците- както казах, явно ще си ги разменяме изяън форума, обичайните ЗаподоЗрени.  Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #72 -: ноември 07, 2019, 17:35:08 »

Въобще нямам място в главата си за цифри, та размерите не ги и следя.
А за подаръците- както казах, явно ще си ги разменяме изяън форума, обичайните ЗаподоЗрени.  Girl_hide

хахах щото не са те застигнали размерите, ще видиш хахах

menyanthe ето те ти теб  blum Абе разликата си е голяма, моя клечо е 105 см, демек на долната граница и в 110-116 е като в чувал хаха. Сега викаш и за другата да се готвя smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 07, 2019, 17:50:14 »

На Бамбук долнищата са Primark. Te са единични размери, ама иди отцели. Той е 105-106см някъде и според мен не е слаб.  Долнища и блузи са му 104. Дънки и суичъри са 110. А пижамата му е 116. А той е супер далеч от нас и ходене за връщане и кофти.
Аз тук много харесвам детски дрехи С&А. Пускат разни неща Best deal и са изгодни. Обаче женските и на двете места според са много по-некачествени от Лидл. Аз напоследък все дрехи за колело си купувах от Лидл или Декатлон. Ако си намеря работа, дано да може да се ходи спортно lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 07, 2019, 17:56:32 »

Уф и аз ли ще трябва да помня размери girl_impossible
Моят е нисък и набит- печурка.
Панди, ако е вярно това дето викат за немкините, че ходят както им дойде облечени, едва ли ще си им проблем и на австрийките. За разл от тях поне си убава, макар и с клин на работа   smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines