Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83826 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« -: ноември 01, 2019, 11:11:00 »

Айде да ни е лек този Меркурий.
Маги, какво истерясва твоят човек?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: ноември 01, 2019, 11:44:05 »

хахах тъкмо казвах на един колега че е ретрограден и че утре има планирано голямо техническо ре-оборудване ... та лошо ми става.

Вчера имахме ужасен ден, брат ми катастрофира, той слава богу е добре, с леки натъртвания и шок, колата е леш. Тъпото е че не е негова колата, а на свекъра ми, с каско е, той милия дума не каза. Просто Господ го е опазил, обърнал се е жестоко, добре че е бил сам.

Вечерта празнувахме Хелоуин,т.е обикаляхме из давата входа на блока ни, много се изкефиха децата, доста хора се бяха подготвили.

Та тъй, да ние лек презМеркурий-а angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 01, 2019, 11:46:06 »

Добрютро!Как сте?

Панде, ТМ е впечатлен явно от Хоакин Финик и филма.Казват, че е много добър ама аз не съм го гледала още и не знам кога ще стигна до него.Най-вероятно като го пуснат по HBO.

О, Киви, айде списвай от време на време.

Рат, как сте с Ники?

На мен очите днес са ми по-добре ама си капя капки.Снощи се скарахме с моя мъж и днес съм решила да го игнорирам цял ден!Значи последно не знам кой е бременен в нашето семейство и на кой му играят хормоните.Така като гледам не съм аз 

Другата седмица вече съм в къщи и дават времето да е по-хубаво, а дано че имам да обикалям.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #3 -: ноември 01, 2019, 12:26:22 »

Само се записвам, че за много писане ме мързи.
Булче много неприятно sad Хубаво, че е жив и здрав, другото се оправя все някак  smile Имам чувството, че падне ли малко дъжд и половин София забравя как се кара, да не говорим, че всичко живо се качва по колите и който може и който не може  angry
Радвам се, че нашият господин дочака ноември, вече ми е любопитно дали няма да чака и той като сестра си 19-та дата.
Добре сме, мързелувам си, гледам си прислужницата (че чак сега стигнах до нея) и помежду сериите чистя и подреждам, че докато беше топло бая километри навъртях и не остана време за друго.
Утре идва баба, да ми прави компания и да чака правнуче номер 2  heart
Маги, бях се сетила наскоро да те питам дали караш?
Целувкен  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 01, 2019, 12:46:26 »

Bulka, важното е че брат ти е жив и здрав, другото са ламарини!

Еми, как я караш?

Фери, не карам сега, пречи ми корема.Ръцете ми окъсяха, не стигам маса, клавиатура, мишка, нищо.Особено последните две седмици рязко нарастна и съм като костенурка, ама черупката е отпред  pardon

Де се изпокри народа никакъв го няма.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 01, 2019, 12:56:34 »

Маги, бутам я някак си. Провалиха ми се плановете за уикенда. Бясна съм ама нямам изход.
Ретроградният ме почна и мен явно- нвдобра комуникация с клиенти...
Булче, да сте здрави. Важното е че каско е имала също.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: ноември 01, 2019, 13:19:57 »

И аз да се запиша за новия месец smile.
Съвсем ясно и болезнено си спомням всеки ден от миналата година, как се изниза това време...
Да не е съвсем без хич положително, следобед отивам до Центъра, за първи път след прекъсване от много години започват празненства, посветени на деня на будителите.
Намерих и тази статия за романтиката, нали преди време разтягахме идеи за това, кой какво прави като семеен, за да я запази Wink. Бубето пише все по- рядко, но ето и още един отговор, макар и във формата на виц.  Wink
Хубав ден, хубав месец и изобщо само хубави преживявания на всички ни, че ей го де е Коледа smile
https://www.obekti.bg/misterii/romantikata-prez-ochite-na-razlichnite-zodiite?fbclid=IwAR0egiIBC3AHoV1ex3SM2x5D7JJUU13hd1Mhojg0pVMZFd1Vw4qtUgkXeo4
« Последна редакция: ноември 01, 2019, 13:22:33 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #7 -: ноември 01, 2019, 13:53:23 »

Аз съм с децата по мое желание. ММ и майка почиват днес. Майка си направи план да пазарува и готви, ММ пък отиде с баща си. Имах вариант децата да са на ясла и градина, ама така поне малко се разходихме. Събрахме студ и се прибрахме.  smile
Киви, много се смях на неизвинените отсъствия funnytooth
Маги, откакто родих на ММ му е вечно студено. И аз го отдавам на хормоните girl_wink Мои ли, негови ли - не е ясно!
Булче, да е здрав! Другото са бели кахъри. Ние и без каско на една от колите на ММ намерихме вариант, когато го удариха, та такива неща се нагласят някакси.
Фери, кога ти беше терминът, че за 19ти се гласиш?
Отече ми срещата вчера с моя приятелка. Тя е с малко дете, та докато беше бебе, не можехме да си напаснем графиците. Сега пък времето ни подля вода. Канех се децата да ги водя по центъра, ама до там не стигнахме. Поне Кокона вчера направиха хубаво тържество по повод Денят на будителите. Получихме снимки, радвахме се всички.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 01, 2019, 15:03:18 »

Честит празник! И честит нив месец!
Булка, добре че брат ти се е отървал леко, в ламарините да се събира лошото  Wink
Маги, айдв взимай си дояиждане с работата и се отдавай ма заслужена почивка.
Панде, аз му се кня на тоя фил, ма надали скоро ще стигна до кино.
Еми, другия уикенд да наваксаш, пропуснатато от този Wink
Киви, извиняваме ти отсъствията Wink минавяй по-често
Фери, той Мистър като видя, че застудя и се отказа да излиза Wink (аз пак да дам предположие за 7.11)
А до кога е ретроградната гад?
Ние сме горе-долу добре, гърлото минавя, ама си кашл1м като магаре, дребния си има някви задни хреми, но е по-добре от към звук и цвят като цяло, но при него ще мине доста време да отшуми.
Мама утре има рожден ден и ще ни води до Сърбия (по последен план), няюма търпение да се разходум из Ниш и да си отям на вкусотии. Другата седмуца си плнирам театър, а дано ми се получи, че от години не съм ходила и много ми се ходи  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 01, 2019, 15:07:12 »

Ох Рат к на мен ми се прияде!
Явно пръскаш спрея успешно щом не се оплакваш! blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 01, 2019, 15:40:44 »

Булче, да е здрав брат ти. Дано бързо се възстанови. Много неприятна случка.

Само да уточня - на ММ не му е харесал филма lol lol само играта на Хоакин Финикс ставала, ама един мач бил за предпочитане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 01, 2019, 16:02:30 »

Булче, да е здрав брат ти. Дано бързо се възстанови. Много неприятна случка.

Само да уточня - на ММ не му е харесал филма lol lol само играта на Хоакин Финикс ставала, ама един мач бил за предпочитане.
Мъж ти хубаво че не е киноман. В моята група за филми щяха да го линчуват с такова изказване. Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #12 -: ноември 03, 2019, 13:54:15 »

О йееее.... нямам отсъствия  tease yahoo yahoo tease Bravo Bravo Girl_hide

Меркурий започна добре при мен с време за довършване на започнатото Wink Та довърших си лятната почивка в едно хубаво с място с минерална вода и сауна, сега съм си отделила 2 часа за привеждане на дома в ред, гласуване и после отиваме да си прибираме змейовете.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 04, 2019, 08:44:41 »

Привет дами, как сте?Как я карате?Аз от днес официално съм почивка!Ще ходя да си взимам болничния, да го нося до работа и после да спя, че тая нощ го играх таласъм.

Киви, супер ти звучи почивката!Моята е лежане на дивана, спане на дивана, абе дивана е мой!

Какво ще правите вие днес?Времето тук го дават много приятно за разходки, ама аз ще гледам повече да почивам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #14 -: ноември 04, 2019, 09:31:11 »

Магии честито ти майчинствуване, а дано да издържиш две години поне  pardon

Kiwi къде ходихте? супер за почивката!

Ние уикенда си го изкарахме в домакинстване и мързелуване.Много обичам този период, отварят ми се чакрите за готвене, бях много дейна. Вчера гласувахме, после в мола ходихме да купим подаръците за Плюшено мече, че всяка година в последния момент го правим. Събота се надявам да ги изпратим и да не го мисля повече.
Ухото пак почна да ме боли... лекувам го сама, аха се оправи и спре и пак почва, днес нямам никакво време да отскоча до лекар, но утре задължително ще го направя, че с този дълъг полет не ми се мисли... Този уикенд трябва да си измисля тоалетите за пътуването и как ще се побера в куфърите, не ми се мисли.

Хайде лек ви ден!

 give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines