Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:49:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83819 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 22, 2019, 10:06:30 »

Като се заговорихме за уреди, замислих се че на миялната ни пише, че е правена в Италия, не в Китай. И се сетих да споделя. Първо ми е водеща марката, после къде е правен уреда, после гаранцията.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #196 -: ноември 22, 2019, 10:30:14 »

Много ми бяха тежки последните 3 седмици, дано след тоз меркурий се пооправят нещата, че на работа е трагично. Имам чувството, че всеки прави напук и всеки е крив.

Я кажете за нова пералня марка? Да не е нещо луксозно като Бош, че няма бюджет. Четох Маги имат Беко. Другите от какви сте доволни?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 22, 2019, 11:00:23 »

Привет, как сте?Аз бях на преглед сутритна и сега се добирам до тук.Направо главата ми е мармалад.На вън изведнъж дойде зимата!Духа, студено е и набива ситен дъждец.Минах през Хеликон да взема една енциклопедия на детето, минах и през стария офис и се прибрах замръзнала.Сега лежа на топло и гледам глупави предавания по телевизията.

Гледах и намаленията ми не ме кефят, хахаха НЯкак не ми е намалено.Такива намаления правят в брошурите си по-принцип от време на време, та като чуя гръмкото Черен петък очаквам нещо по-фрапиращо, а не това.

Утре ще ходим до Метро, харесала съм ел. четки за зъби от брошурата им, който са по-евтини от тези на черния петък в Емаг  pardon а и бебеки прах за пране да купим, че почва офанзивата smile

Булката кога се връща да разправя за земята отвъд океана?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 22, 2019, 11:04:49 »

Аз ползвам комбинирана пералня със сушилня. Първо имах Електролукс - изобщо не бях доволна. Сега съм с Hotpoint Ariston, вече 5 години, и съм много доволна.

А хладилник май си харесах biggrin От Емаг - за всеобщ ужас.  girl_haha

https://www.emag.bg/dvukrilen-hladilnik-side-by-side-heinner-514-l-klas-a-full-no-frost-dispensyr-za-voda-displej-h-178-6-cm-srebrist-hsbs-520nfxwd/pd/D6PP57BBM/?ref=graph_profiled_similar_1_1&provider=rec-go&recid=rec_golang_49_f70594a3c549e63da7c9fccdca0283f91f434b0fe02e74e3ee724edec236dec2_1574408797&scenario_ID=49
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 22, 2019, 11:12:57 »

Мен все ми казват че комбинираните се развалят. Ти си първата доволна. Може ли линк към модела?
Хладилникът изглежда хубав. Марката ми е непозната, немска ли е ?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 22, 2019, 11:15:43 »

Нашата пералня е Беко, на една година е. За сега бива. Избрахме я, защото трябваше да е по-малка от стандартните и заради дългата харанция.

Аз реших, че за Коледа искам да отида сама на кино да гледам Frozen 2. Намерих си кино на английски, сега трябва да се договоря за дата и да си намеря билет smile Нямам търпение smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 22, 2019, 11:27:25 »

https://technika.bg/product/10501/peralnya-sas-sushilnya-hotpoint-ariston-wdd-8640b-eu.html

Ето това е уредът. Купуван декември, 2014 и видял доста солидна експлоатация - минимум 6-7 перални със сушилня на седмица, рекордът ми беше 20 перални със сушилня за 1 седмица.  blush

Има и програма за вълнение неща - предишната на Електролукс нямаше.

А хладилникът - май е румънска марка някаква, не съм сигурна. Но пък изглежда доста изгоден като цена.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 22, 2019, 11:36:57 »

Манянте, виж кой го предлага.На мен ми излиза, че е от частно лице, не е от емаг, реално те не носят отговорност ако нещо стане с хладилника.Това е голяма покупка, помисли!

Ние утре ще отидем до Техномаркет и Технополис.Аз днес харесах един фритюрник от Техномаркет пуснат с хубаво намаление и мисля това да е семеен подарък.Такова нямаме до сега и ще го ползваме рядко, но като ни се ядат пържени картофи да можем да направим бързо, а не на котлона като до сега.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 22, 2019, 11:49:50 »

Пише, че е от емаг. Даже има и опция за удължаване на гаранцията от Емаг.

Аз фритюрник също искам - но Air Fryer. Ето този:
https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED-ZA-GOTVENE-PHILIPS-HD9650-90/p/823769

След някой друг месец ще си спестя пари и за него.  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #204 -: ноември 22, 2019, 12:29:07 »

Аз пък си купих чернопетъчни ТЕНЖУРИ за новия котлон и комплект кухненски ножове  smile. Омръзна ми да ходя, да проучвам и сравнявам. Стига ми толкова Емаг за сега, те редовно пускат намаления.
Имам мерак за един мултикукър под налягане, ама истински, не Делимано и разни там. Бабата на Амели- то си донесе от Германия на Керхер и лично му дегустирах готвеното. Хем бързо, хем и много неща прави - пече тестени и даже десерти докарва. Към 600 Е е някъде, но си струва парите. Аз готвя редовно, дори и само за нас двамата и мисля, че ще се изплати откъм икономия на време, място и електроенергия.
Напук на вятъра, дъждовете и мъглата отивам да си издухам косата и да съм красива за в Кауфланд и за неделната среща с приятели.
Коледникът прецъфтя, едни комплекти с коледни топки са свършили, не ми харесва как се получават фигурите от плат за декорацията, бидоните за зеле са твърде големи и се отказах от тях, но пък намерих голям чувал от пудра захар, дървени стърготини и слама от краварник цяла бала за снежния човек. blum
Хубав ден и успех с пазаруване и чистене good Който е на работа, да му мисли Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 22, 2019, 13:04:24 »

Здрасти!
Много тъп тоя черен петък, трябваше да купя подаръците на децата от детската, те не намалиха каквото избрах, а даже от миналата седмица вдигнаха със 6лв цената на едно от избраните и сега са я намалили с 3 лв  beating . Само елха за групата взех.
Гледам от понеделник почват разоряванията в Лидл, моето иска кухня и ще ходя да се боря за нея, няма как  pardon избрах му още доста неща, ама май ще се поспра малко  blush
Моята пералня със сушилня е Електролукс и съм доволна, на 3год е, имаше някакъв малък проблем миналата година, но го оправиха без проблем и си работи супер. Експлоатирам я на макс, предвид малкия моден гуру у нас  diablo
Мери, дай марката на миялната бе, тука никой няма да каже нищо за реклама  Wink

Аз вече едва дочаквам да свърши работния ден  ида ходя да си стягам багажа, направо нямам търпение!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #206 -: ноември 22, 2019, 13:23:43 »

Менянте, и ние сме с Хотпоинт и аз съм много доволна, пералнята е за нашите. Като взимах за нас, трябваше да е вградена и ми падна ченето като видях цените на вградените на Бош и набързо разтърсих нещо по-бюджетно. Исках все пак да питам за локалния пазар, аз не знаех, че това е Аристон, чак сега като се разтърсих видях. Може да погледна и Беко, че Панда споменава, че са по-тесни, нашите са с някаква 30 годишна пералня и е възможно тогава да са били по-малки.  huhhuh.gif

А иначе, от къде купувате такива неща Технополис, Техномаркет, Зора, Емаг ... кое става и кое не или зависи от цената и гаранцията?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 22, 2019, 13:36:27 »

Маги, фритюрникът за който говори Менианте, е в пъти по добра инвестиция като здравословно ниво де.
Менианте, твоята пвралня я няма налична sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: ноември 22, 2019, 13:40:29 »

Менянте, и ние сме с Хотпоинт и аз съм много доволна, пералнята е за нашите. Като взимах за нас, трябваше да е вградена и ми падна ченето като видях цените на вградените на Бош и набързо разтърсих нещо по-бюджетно. Исках все пак да питам за локалния пазар, аз не знаех, че това е Аристон, чак сега като се разтърсих видях. Може да погледна и Беко, че Панда споменава, че са по-тесни, нашите са с някаква 30 годишна пералня и е възможно тогава да са били по-малки.  huhhuh.gif

А иначе, от къде купувате такива неща Технополис, Техномаркет, Зора, Емаг ... кое става и кое не или зависи от цената и гаранцията?
Виви аз имам неща от технополис за доста пари. Засега никога не са ми се разваляли, нито са били на сервиз. От зора също имам но са дреболии.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 22, 2019, 13:49:44 »

emmmmy, няма го вече този модел, да. Гледам новите им модели също звучат обещаващо - ако не са ги развалили.  pardon

А Електролукса - гаранцията му беше 2 години. След 2 години и половина беше първия ремонт. След това през няма и година - още 2 ремонта. Накрая ми писна и я продадох - изкарах около 4 години с нея. Всеки път - по 100-200лв отиваха за ремонт.

Иначе купувам откъдето ми се стори по-изгодно. Технополис, Техномаркет, Емаг, Техномикс, Зора...

Хладилник така и не поръчах - от толкова разглеждане и мерене вкъщи, накрая ми се омота всичко, а не ми се прави покупка без да съм сигурна... Така или иначе - за всичко над 60см, ще трябва да се демонтира входната врата (което е по-лесният вариант, по-трудният е да се махнат пералнята и миялната, които са зад вратата и пречат на пълното отваряне на вратата). Ако е над 70см - няма да може да мине в коридора.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines