Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:50:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67817 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 29, 2019, 15:57:01 »

Тъпанар пък не е нищо особено, човек, който бие тъпан lol lol
Бамбук сигурно знае много, той като не говореше и никой не се съобразяваше. 
И много помни. Онзи ден си говорехме за сезоните и аз му обяснявах, че ще дойде зимата, ще има сняг за шейната. И го питах дали помни как една вечер заваляло много сняг и се пързаляхме по тъмно. И той: "Да, и Т. падна". Той наистина падна, защото много го засилихме по едно надолнище.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #211 -: октомври 29, 2019, 17:11:57 »

абе мм е за бой, слуша нецензураните версии на Ицо, едно е да слушаш "Имам човек в НАП и ми дреме на гъ*аа" друго е "Имаме човек в НАП и ми дреме на гърбаа"
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 30, 2019, 08:36:33 »

Добрютро, как сте? Тук е хладничко, но не чак голям студ, да видим през деня как ще е.Моя мъж снощи легна болен и аз го играх медицинска сестра.Хапчета, гонене до дупка да се облича, накрая заспа пред телевизора та айде буди го, карай го да ляга в леглото, той беше леко неадекватен. Днес уж е по-добре, да видим!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 30, 2019, 09:36:14 »

Привет, тук пък видяхме първата сутрешна сериозна мъгла. Хем ми стана красиво, хем малко неприятно. Свърши отсрочката на есента. Набрахме вчера малко дюли, шипки и орехи, докато се разхождахме. За цвят и вкус само, едва ли ще се хвана нещо да ги правя особено. pardon
Кухнята неочаквано стана със светло жълт таван и прасковени стени снощи. Мъж ми сам си го направи. Реши да използва подарената ни огромна бака латекс.  Girl_hide Та сега, за да не се изложи, даже вика че му харесва комбинацията.  pardon
Снощи успях да прочета цяла тънка книга вечерта. Отдавна не бях чела, поне от няколко седмици.
Рат, да пишеш как се справихте със спрея за нос biggrin.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 30, 2019, 10:08:38 »

Здравейте smile

Тук е студено и мокро, ама тази сутрин бяхме с колелото. На обяд обаче може да се приберем пеша през локвите. И в къщи нещата отиват към пускане на парното.

Не знам дали ние попаднахме на много хубава градина, ама сега се чудя как така съм мислела градината за гадно нещо.  Бамбук толкова се радва на децата, макар че не може да си говори с тях и не са си точно приятелчета.
Снощи бута една количка и я паркира пред картинката на училище на килима. И ми казва, че Флориан е дошъл на градина и казва, чао на майка си, а тя отива да учи. След това докара още 15 колички за всички деца и всички майки отиваха да учат lol lol от време на време ми казваше, кой яде, кой спи, кой рисува и т.н. Явно му е забавно.

Аз нещо не мога да реша какво ми се чете и аз баш не чета. Всъщност преди седмица четох цяла нощ и не бях у сетила, че е минала нощта. Та сега пак ме е страх да се зачета нещо, че ми се спи в това мрачно време.

Булче, за бой е ТМ. Да цензурира Хазарта, докато Звяр е в колата.

Маги, да оздравява ТМ!

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #215 -: октомври 30, 2019, 10:25:42 »

Бутро!

Аз хем се наспах, хем съм скапана. Снощи много се уморих от ходенето на токчета по разбитите централни улички, после стоене права на токчета. Събитието беше много хубаво, много се смяхме на речите на посланиците, изпратиха ни с куп подаръци, Звяр намаза един голям самолет  heart.

Панде, аз и преди съм казвала, обожавах градината, много исках да ходя, Бамбука се е метнал на мен хахах. Моето продължава с филма, сутринта стана, рев, не искам да ходя на градинаааа, шумят ми децата не мога да спя тааам, уморих се вече да ходя на градина.... гладен съм, дай ми да ям. Наяде се и вика, хайде, ставай, да отивам на градина...  pleasantry pardon луда глава!

Ух Маги, да се оправя мъжа ти! Ти що го будиш да се мести? в такива моменти и ние се разделяме в спането, че нито за здравия, нито за болния е удобно.

Ххаха Еми, кой подарява латекс бре?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 30, 2019, 10:40:35 »

С токчета из центъра имам лоши спомени - на пийнала глава особено.
За латекса не знам точно как е станала далаверата- предполагам някой не си е довършил ремонта.
Панди, аз затова викам че съм била тъпа да не искам на градина. Сега ми се ще аз да ходя-да ме обучават, хранят, приспиват. Бамбук много обяснява, моят такива сложни мисли няма все още изразени на глас.
Аз имам да пера един куп дрехи- ама нямам бягане вече. 4 дни отлагам...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 30, 2019, 18:58:19 »

Здрасти!
Ние сме си вкъщи, аз съм болна и кашлям като магаре, Ники си влачи бактириите, ама реших да го оставя вкъщи. Явно е свикнал, щото искаше да ходи на детска  pardon даже минахме от там, да види че не работи и за това не ходи.
Еми, снощи чак в 20.30 се сдобих със спрея и го пръснах преди да легне, през нощта спа по-добре, ще видим за напред. Това са му първите капки и учудващо леко мина процедурата /за мен, от към нерви/.
Маги, бързо да оздравя тм и дано не ви зарази!
Булче, тм верно е за бой!
Браво на ТОми
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 31, 2019, 08:49:19 »

Добро ви утро!Как сте?

Аз вчера бях много зле, хвана ме от моя мъж нещо и ме тресе, едва гледах.Заспах рано, увита до ушите с одеалото.През нощта се будя, ту ми топло, ту ми студено.Сутринта ставам, едното око залепнало цялото и червено.Направо ми идеше да се гръмна.Баш накрая се предадох значи.Иначе моя човек е добре, пушка е.То и аз днес съм супер, някаква еднодневна настинка е това, ама беше ужасно вчера.

Булка, аз го събудих да оправя леглото под него, иначе го оставих да спи в стаята на детето уж да не ни заразява.Уж!

Пнаде, браво на Бамбук, умно дете е той!

Еми, много ми е любопитен цвета.И мъжете са големи магарета, ако го беше направила ти щеше да уреве света, ама нали е той, тишина и мълчание smile

Айде хубав ви ден, ще драсна пак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 31, 2019, 09:51:50 »

Аз чакам хората за парната инсталация да почват. Напрегнато ни е.
Инак ето на какъв цвят се надена сам: https://www.google.com/search?q=%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81.%D1%86%D0%B2%D1%8F%D1%82+%D1%81%D1%8C%D0%BE%D0%BC%D0%B3%D0%B0&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en-bg&client=safari#imgrc=3zS-ab20vypiwM:
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #220 -: октомври 31, 2019, 10:20:55 »

Вчера ми беше крив ден, но има и такива nea
Следобед успях да открадна 15 минути душевно спокойствие heart С ММ, майка ми и с децата събирахме кестени, жълъди и набрахме малко гинко билоба. Беше забавно! Ще правят в детската градина нещо с природни материали. Едно от нещата е шпула от тоалетна хартия или кухненска ролка laugh
Хаха, Еми, цветът е готин, но мъж как го избира... При нас в хола стана труден за описване цвят - уж бежово-кафеникаво, но има розовеещ нюанс (особено на лампа). Странно как ММ го прие, а аз го избрах по каталога. Аз на такъв цвят му казвам "кремче от детска кухня". Наши приятели бяха на гости и мъжът много го хареса "Хайде да боядисаме нещо вкъщи така".  funnytooth
Утре сме пълна къща! Днес наваксвам с домакинска работа. Вече е есен и официално оправям зимните дрехи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 31, 2019, 10:55:37 »

Здравейте!



Еми, кефи ме този цвят smile


 

Еми, снощи чак в 20.30 се сдобих със спрея и го пръснах преди да легне, през нощта спа по-добре, ще видим за напред. Това са му първите капки и учудващо леко мина процедурата /за мен, от към нерви/.
На право ме убиваш. На Бамбук първите капки бяха на 2 месеца. 
Бързо да оздравявате и двамата!
Маги, и вие да оздравявате!

Тук е много студено вече, -2. Имаше скреж по колите и тревите. ММ закара Бамбук с колата сутринта, сега се чудя на обяд колко ще трябва да се навлечем.

Хубав ден


Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #222 -: октомври 31, 2019, 15:39:03 »

Я, форумът е възкръснал lol

И аз това установих, няколко дни подред не ме пускаше да вляза. Виждах, че има движение в темата, но не... казваше нямате достъп и дори не можех да чета. Казах си ето поради натрупан брой неизвинени ме отлъчиха, това е краят.

Весел празник на всички вешици по душа  witch witch witch
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 01, 2019, 08:35:38 »

Здравейте!

Честит празник!

Днес тук е почивен ден, трябва да измислим какво да правим.

Снощи мм ходи да гледа Жокера, защото имаха безплатно организирано от фирмата. Аз се учудих, ама викам знам ли. И сега коментарът му: "Много изчаткал филм, даже прекалено. Актьорът, който играе главната роля вярно беше много луд, ама много изчаткал филм. Аз за първи път го виждам този актьор. Не знам как се казва и дали е известен". Не знам дали си спомняте, но ММ почти никакви филми не гледа, а тези които харесва се изчерпват с Умирай трудно, Джеймс Бонд и Отмъстителите.  lol lol lol

Айде Киви, завърни се по-сериозно.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 01, 2019, 08:42:36 »

Добрютро!Как сте?

Панде, ТМ е впечатлен явно от Хоакин Финик и филма.Казват, че е много добър ама аз не съм го гледала още и не знам кога ще стигна до него.Най-вероятно като го пуснат по HBO.

О, Киви, айде списвай от време на време.

Рат, как сте с Ники?

На мен очите днес са ми по-добре ама си капя капки.Снощи се скарахме с моя мъж и днес съм решила да го игнорирам цял ден!Значи последно не знам кой е бременен в нашето семейство и на кой му играят хормоните.Така като гледам не съм аз  huhhuh.gif

Другата седмица вече съм в къщи и дават времето да е по-хубаво, а дано че имам да обикалям.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines