Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:45:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67847 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 07, 2019, 14:56:50 »

Маги, браво на момите! Все така добре да вървите и трите!
Свекърва, дано леля ти се оправи, разбиха я гораката жена! За женене хич не го мисли НИ2, нека си живее човека и да се оправя.
И аз съм на мнението на Маги, просто си се тръшка профилактично, ей така за спорта. Най-вече за баща си се тръшка, а аз няма какво да направя по въпроса и от там вече започва апокалипсиса.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 07, 2019, 15:07:27 »

Рат, съчувствам ти, при вас положението е още по-усложнено!
А тия момчетата, имам чувството че цял живот ги тресе неква криза. Един път ще е стрес, втори път ще е криза на пуберитета, после криза на критическата... Само че от техните кризи, все жените го отнасят. beating
Аз вече не смея не само за уреди, ами и за нищо да се похваля. Все после ми се развалят нещата. huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 08, 2019, 07:38:43 »

Дообр утро на всички, как сте днес? На мен ми е студено днес, хахаха това се случва за сефте от както съм бременна и май няма да продължи много.Народа си напуска климатика да му духа топло, на мен ми е отворен прозореца  crazy

Хубав и усмихнат ден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #63 -: октомври 08, 2019, 10:50:46 »

Добро утро  give_rose
Завърнах се, ще пиша малко повече в моята тема.
И аз го имах това чувство за вина, че съм я пуснала на ясла, тя нямаше и две години, но слава Богу тя беше много примерна и не съм се тормозила много. Момчетата май са по-тегави откъм адаптация  huhhuh.gif
Маги, супер за близначките  heart
И аз не искам да говоря за уреди, телевизорът ни тамън му изтече гаранцията и се появиха некви бели петна, изгорели пиксели май, още не сме викали да го оправят. Според ММ трябва да се настроим всичко лека полека да сдава багажа след 3-4-5 години ползване, не искам да го мисля  angry А, и бойлерът дето протече тази година, ма го смениха гаранционно поне него.
Свекс, да се оправят всички около теб  give_rose Ама НИ2 да си обърне сериозно внимание.
Опнала съм се на дивана, има 100 неща дето ме дразнят вкъщи, ма се старая да не ги мисля и да не се юркам мн мн.
Аз си слагам във фризера нарязани чушки, че са ми по-удобни за готвене, магданоз, целина и копър. Ще си замразя и малко тиква домашна по-натам, напролет да захраня с тиква. Иначе слагам и малко чушки за пълнене, но не прекалявам. Преди замразявах и месо, ма сега гледам да взимам всичко прясно и да го готвя веднага. А, имам кокали за голямото куче, ма тях няма как да ги сваря наведнъж.
Моят уикенд разбрахте къде мина lol
Мис пак е сополива, тва в окото още не ѝ е минало, а дори не е тръгнала на градина...ще я мъкнем на очен, че ме дразни много тва. И миналата година беше влязла в някаква такава серия като се смебиха сезоните, явно не ѝ действа добре...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 08, 2019, 11:15:30 »

Фери, аз влизам в същата серия в последните есени. Нещо преходът към студа не ми понася хич. Най вероятно щото съм с хроничен ринофарингит. angry
Каква марка е този телевизор?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #65 -: октомври 08, 2019, 11:48:43 »

Еми, LG  е телевизорът, ма май следващият ще е Самсунг.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: октомври 08, 2019, 13:41:14 »

Аз бях при  pleasantry Ной. Направих си много хубава разходка. На излизане сякаш товар ми падна от гърба и съм много позитивна. Пък и слънчице изгря. Нагледах златните рибки в градската градина. Сега освен да чакам да ми сбъднат и трите желания Wink
И понеже ходих пеш сложих само елек над блузата с дълъг ръкав. Гледах хората, че масово са наизвадили дебели якета. И аз съм от тия с отворения прозорец smile Разликата е, че отварям в съседни помещения вкъщи, че да не го усещам директно. Усетих хладното по ръцете - моментално кожата ми реагира и плаче за редовно мазане с крем.
За уредите в нас най-спешно ни е стационарка, пък после хладилник. Ама ще е най-рано след Коледа.
Булче, ММ един път много ми се смя, че казах как пералнята яде чорапите му. Е, при нас заклещен не е имало, ама все по трасето изчезва по един. pardon Две перални за седмицата ще означава, че живея сама lol Моите варират около 6-7 за седмица.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 09, 2019, 07:40:14 »

Добрютро!Тук е слънчево, май ще е и топло.Аз закусвам мазна мекица и ми е мнооого добре :)В събота сме на кръщене и ми е голяма чуденка какво да облека, поради силно намалял набор от дрехи.Въобще идея нямам smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 09, 2019, 09:13:46 »

Добро утро smile

Днес е чувствително по-топло. Все за времето говоря, ама ми е доста важно дали ще ми мръзне сутрин д-то lol lol

Днес в градината като пристигнахме с Бамбук, едно момиченце дойде до нейната закачалка за нещо и му каза "Hallo, Tomi", a той се скри зад мен  funnytooth funnytooth

Хубав ден smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 09, 2019, 09:30:51 »

Добър ден!
Днеска наистина се очаква пак да се покачат температурите  yahoo , дано и уикенда да е хубаво, че съм планирала ходене до Сърбия.
Панде, много рано взеха да го свалят Томи.
Ники пак едва отиде на детска, искаше да си лягаме пак, много ме напряга на моменти това носене по 1 час сутрин и всичко да го правя с него на ръце. Баща му ми къса нервите, абе идилия!
Хайде лек и слънчев едн!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 09, 2019, 09:55:27 »

Рат, и на този му ходех по акъла три седмици, ама вече не мога. Става, отива, реве не реве, това е. Хубаво че там явно не ги дразни много и го харесват, тичат да го посрещат по сто жени. crazy
Кво иска баща му от теб? huhhuh.gif
Маги, аз за дрехите те питах как процедираш сега, ама ти май не си ме прочела. КУпуваш ли или доносваш смело до края ?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 09, 2019, 10:06:26 »

Ох, Еми пропуснала съм!

Ако е за мен, каквото намеря доносвам яко.Хич и няма да си взимам блузи за 2-3 месеца. За девойките пак така.Взела съм до сега едни биби и едни шапки, толкоз.Сега предстои голямото ровене по чувалите да намеря всичко от Моника и племенницата, а то не е никакмалко.Пера, гладя, подреждам по месеци и така.Имаме много дрехи, като знам че имаше бодита дето веднъж не ги облече Моника!После ще раздавам тия дето стават и мисля да приключвам с бебешките дрехи за сега smile И с шезлонгите и т.н. екстри сме така.Всичко е запазено от предните дребосъци и сега ще влезе в употреба за тези.Само столчетата за кола са по една бройка та докупуваме smile

Рат не го носи.Значи всички момчета умират мама да ги носи, това ми е наблюдение от градината на Моника.До втора група плътно, сега по-рехаво масово майките на момчета сутрин ги носят, а момичетата крачат до родителите си.А и масово имаме още момчета плачещи сутрин.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 09, 2019, 10:14:26 »

Маги, хубаво е че си се организирала така стегнато и практично и за техните, и за твоите дрехи. Те са си голям разход инак, сега пак ми предстои да купувам някакви неща за малкия, ама нормално.
Абе аз си мислех че само моето е зло и проклето, ама като слушам за Ники на Рат, същата работа. pardon И този иска да го нося, от колата до градината, или от нас до края на двора. Не знам какво го успокоява, знае къде отива. blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 09, 2019, 10:15:50 »

Хей, Маги, един шезлонг дето обиколи форума, не тръгна ли от теб? Да ти го пратя пак. Последно беше у нашите и племеника го ползва малко.

Ох и мойто като вдигне ръце и каже "Аз бебе". Какво бебе, в цялата екипировка сигурно е 17 кила lol lol

Р, ти що го носиш, не ходите ли с кола?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 09, 2019, 10:30:47 »

От Ваня тръгна шезлонга ама мерси не ми трябва. Имам вече два броя от предните дребни. Моника също искаше да я нося, едно че тежеше, второ че за мен си беше чисто лигавене и инатене а аз това няма да го допусна. И и казвах че мама я болят ръцете, което не беше далеч от истината. Ходили сме бавно, дълго и с много тръшкане, но се научи да ходи пеша и сега с нея мога да направя доста голям преход пеш без да измрънка. Носила съм я само ако падне или е болна.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines