Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:07:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А ако той забрави годишнината ?  (Прочетена 35693 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #60 -: септември 19, 2007, 00:36:18 »

Ние ще имаме през декември - една година от гражданския брак Bravo Да видим дали ще се сети, то и без това не беше кой знае какво - как да се запомни hysteric

Ех, isabel, защо да не го запомни. Дали скромен граждански брак, или голяма сватба, това е денят, в който официално сте сложили началото на своето семейство. Щом двама души се обичат и са избрали да се свържат в брачен съюз, няма нужда от голяма дандания. Пожелавам ви една приятна и много романтична първа годишнина!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #61 -: септември 21, 2007, 09:55:45 »

didibaby, вчера реших да му направя тест да го видя дали помни - е, не, направо щях да падна... Mad girl beating Oh my ... - беше забравил датата, а още нямаме една година....... crazy crazy crazy
То вярно, че сме заедно от много време и явно тези неща вече нищо не значат за него cray cray cray
По принцип мислехме да правим църковен брак и тържество както си трябва през този декември, но плановете се променят, е, по взаимно съгласие, не сме в България и ще го отложим, но поне да не беше забравял датата на гражданския брак. Казах си - няма да се ядосвам, но ми стана много обидно.  resent

Извинявайте, че стана дълго, ама да се оплача... resentresentresent
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 21, 2007, 10:01:05 »

Мила  Isabel , анпълно те разбирам , защото аз съм почти в подобно положение, мисля ,че моят мъж е забравил ,че днес навършваме година откакто живеем заедно. Но ...просто има мъже , които не отдават такова значение на дати и събитя, но не означава ,че ни обичат по-малко. За това пък може ние да им приготвим изненада.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #63 -: септември 21, 2007, 11:22:32 »

Miri, напълно си права мила - просто има такива мъже. И аз като теб мисля, че ни обичат и то много  heart, просто наистина не се задълбочават с дати.
Това с идеята за изненада от наша страна много ми допада  give_rose - като не се сети той, аз нали помня girl_wink danceg

Честита годишнина от мен, миличка  Bravo good yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 24, 2007, 13:42:30 »

Благодаря ти Изабел , макар и малко по-късно.Имахме прекрасна вечер smile DANCE
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 27, 2007, 11:48:22 »

Моя помни датата на сватбата много добре  CHEERS Тогава е именния ден и на малката, и няма как да я забрави beating
Иначе не помни датата когато сме станали гаджета sad
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 27, 2007, 12:01:10 »

имам чувството че това не може да се случи с моя blum той помни кога сме станали гаджета,на коя дата беше годежа ни и на коя сватбата.......,но за след 10 години не гарантирам,че няма да позабрави някоя pleasantry
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 31, 2008, 09:23:16 »

мойто мило мъжле няма лошия навик да помни каквито и да е дати. така се случи, че ще празнуваме годишнини от сватбата на рождения му ден, така че само да забравиииии  beating добре, че и аз съм родена на култова дата (02.02) - защото други рожденни/именни дни и годишнини не помни изобщо  laugh
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2008, 12:50:04 »

Аз незнам дали ще се сети,като дойде датата ще пиша...но ако случайно забрави ,бързо ще му припомня beating Party time
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #69 -: август 14, 2008, 09:16:07 »

 аз пък обичам да се сеща за мен не защото имаме някакъв повод а  просто без никакъв повод да ми направи някаква изненада..... аз съм по дадите в нашето семейство и дори му припомням кога някой негов приятел има рожден ден или някакво друго събитие въртящо се около него и той ми е много благодарен за това пък... не му се сърдя дори и да се случи да забрави.СТарае се да не забравя, но понякога се е случвало... но това не значи че мен ме е забравил...аз не съм една дата...нито пък любовта ни е една дата... и просто няма смисъл само сърденици да стават..абе просто ако знае че очаквам за някаква дата изненада не му е кеф и на него да ме изненада защото става нагласенко такова...а ние обичаме да се изненадваме просто ей така ...е на това му се вика изненада... просто е друг тип човек...голям  праз бил забравил датата...той нека да не забравя за мен пък датите ако ще да ги помни... heart
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 15, 2008, 22:25:18 »

Val_не ме разбирай погрешно ,това е в кръга на шегата,аз също мразя нагласените неща nea
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #71 -: август 16, 2008, 10:12:01 »

jasmine нямах никой конкретно впредвид ....нито теб, нито някоя друга съфорумка...просто споделих моята гледна точка без да упреквам някоя от вас...в никакъв случай думите ми не са упрек...  girl_impossible незнам защо си го приела лично...  pardon  girl_impossible Всеки си живее както му харесва на него в крайна сметка и има свои разбирания за живота!  Offtopic
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines