Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:25:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А ако той забрави годишнината ?  (Прочетена 35692 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: май 03, 2007, 20:59:34 »

Този път обаче аз се изложих.За 6-те месеца.Онзи ден милото ми каза че скоро било 11 и аз му викам :"Че какво има на 11?",а той горкия чак не можа да повярва дали наистина съм забравила или се шегувам.А аз се бях отнесла малко с тази работа.Е сигурна съм че на деня нямаше да забравя,но се получи ..................... Oh my ...

Аз предполагам, че ние и двамата няма да се сетим за половингодишнината от сватбата. А fiibi, мила, ти имаш и тикерче под постовете си във форума, което ти напомня колко време е изминало от сватбата. Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 03, 2007, 21:09:58 »

Този път обаче аз се изложих.За 6-те месеца.Онзи ден милото ми каза че скоро било 11 и аз му викам :"Че какво има на 11?",а той горкия чак не можа да повярва дали наистина съм забравила или се шегувам.А аз се бях отнесла малко с тази работа.Е сигурна съм че на деня нямаше да забравя,но се получи ..................... Oh my ...

Аз предполагам, че ние и двамата няма да се сетим за половингодишнината от сватбата. А fiibi, мила, ти имаш и тикерче под постовете си във форума, което ти напомня колко време е изминало от сватбата. Wink
Ами да ,така е!Просто в момента на разговора се разсеях и поизложих.Иначе няма как да забравя!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 19, 2007, 22:27:02 »

Сега се сещам, че утре имаме годишнина...по скоро цял един месец от както сме семейство... :girl_in_love:Той милинкия, хич го няма по дати и поводи..със сигурност няма да се сети.... girl_in_love, а на мен ми се иска да го изненадам с нещо....макар и символично... :girlhide:Някой...някакви предложения..... crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 20, 2007, 11:18:58 »

Сега се сещам, че утре имаме годишнина...по скоро цял един месец от както сме семейство... :girl_in_love:Той милинкия, хич го няма по дати и поводи..със сигурност няма да се сети.... girl_in_love, а на мен ми се иска да го изненадам с нещо....макар и символично... :girlhide:Някой...някакви предложения..... crazy


Романтична вечеря на свещи в къщи, например girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 21, 2007, 22:29:04 »

Тъй като за малко и аз да забравя, че имаме годишнина (хехе) нямаше много много време за мислене (но за половин годишнината ще се подготвя обещаваааааааааааааааам)Тъй като само преди няколко дни (най-накрая... nea) се сдобихме със снимките от сватбата в електронен вариянт и аз отидох и извадих една снимка на двамата, купих и рамка..която не остана в първоначалния си вариянт. Направих я малко "сватбен" тип...с панделка, малко розички...добре се получи... girl_wink опаковях я....като подарък...smile Обадих се на милото малко преди края на работния ден, за да се убедя, че той и грам на идея си няма какво се случва. Уговорхме си среща в близкия Mall. Аз отидох половин час по-рано, взех от там и белгийски шоколад chocolate, билети за кино и отидох в любимия ни ресторант. Помолих сервитьорите да запалят свещи, поръчах вино, поставих подаръците на неговото място и зачаках.... girl_wink.Милото дойде в уречения час , приближавайки явно видя...различната обстановка и плахо приближи.. shok....вече видял подаръците...буквално замръзна...и едвам пророни..."Ама...какво става...какво празнуваме днес...?" Ех......girl_impossibleХе хе разказах му за повода...и той..... blush blush blush и казва..."Аз дебна година, кога ще стане да не пропусна (никак го няма в датите... girl_impossible) но за единя месец никога нямаше да се сетя... blush blush blush" Отвори си подаръка Girl_hide, зарадва се ...и съм сигурна, че му идваше да се скрие под масата... nea...но какво да го правиш- мъж.... girl_impossible
Вечерта беше много приятна.... CHEERS и на кинце отидохме.... girl_in_love
Мисля си, че успях да му създада макар и малък празник... pardon heart
« Последна редакция: юни 22, 2007, 08:57:33 от pleasure » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 21, 2007, 22:58:23 »

Много приятна изненадка си му направила,pleasure...е,и малко сконфузна за него laugh ,но както казваш-какво да го правиш-мъж... blum Доста романтично звучи,сигурно така е и било Girl_hide
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 22, 2007, 08:59:02 »

Много приятна изненадка си му направила,pleasure...е,и малко сконфузна за него laugh ,но както казваш-какво да го правиш-мъж... blum Доста романтично звучи,сигурно така е и било Girl_hide
Мдааааааааааа :girlsigh:само, дето на мен едва ли някога ще ми се случи подобно нещо.... hysteric (в смисъл някой дръг освен мен самата да ми организира такова нещо... pardon)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 22, 2007, 13:27:21 »

pleasure, Bravo Bravo Bravo на теб за идеята!!! girl_in_love

Моят вече не се стряска като види подобна остановка в къщи, просто се замисля каква дата е днес и какво точно празнуваме, в 99% и той се е сетил за повода през деня и също ми е измисли някаква малка изненадка, което е чудесно!!! girl_in_love Dance
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 22, 2007, 13:28:56 »

pleasure, Bravo Bravo Bravo на теб за идеята!!! girl_in_love

Моят вече не се стряска като види подобна остановка в къщи, просто се замисля каква дата е днес и какво точно празнуваме, в 99% и той се е сетил за повода през деня и също ми е измисли някаква малка изненадка, което е чудесно!!! girl_in_love Dance

хе хе ще трябва да внимавам, да не му образувам някой тик... shok shok shok, ама като не се сещаааа.... hysteric
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 22, 2007, 13:30:54 »

Мдааааааааааа :girlsigh:само, дето на мен едва ли някога ще ми се случи подобно нещо.... hysteric (в смисъл някой дръг освен мен самата да ми организира такова нещо... pardon)
Много ми е позната тази ситуация!  Girl_sing
Толкова ми се иска да ме изненада с нещо по някой повод, ама той все не се сеща за нещо по-интересно и нищо не прави  hysteric hysteric hysteric
Единственото нещо, което се сещам, че ме е изненадал е годежния пръстен на имения ми ден, но пък и аз му бях казала, без пръстен въобще да не ми говори за сватба  pardon
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 02, 2007, 16:04:32 »

Миме, все повече се уверявам, че не само моят мъж е така. Аз пръстена си го поисках за пред нашите.  :hysteric:Те искаха хората по някакъв начин да се отбележи нашето решение да се съберем.
Искам и аз безкрайно много да е мил,  girl_in_love романтичен, girl_in_love ама нямааа... Mad girl   
Е какво да правим ще си ги обичаме каквито са си, любов заедно нали са си наши.
А за дата, дълбоко се съмнявам, че ще се сети за някакъв си изминал месец, ще видим за годинката поне дали ще се сети. ohah
« Последна редакция: юли 02, 2007, 16:06:12 от digita » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #56 -: септември 18, 2007, 12:13:36 »

Ние сме заедно от 3 години и половина,но засега годишнини не сме забравяли(нито аз,нито той).Преди ми честитеше дори месеците,но сега нещо позабравя,ама нищо,простено е  pardon ,зает е напоследък.Но все пак това малко ми липсва  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 18, 2007, 15:04:36 »

Денис, не забрави годишнината ни!!! girl_in_love CHEERS Имаше толкова много идеи за отбелязване, което беше прекрасно!!! girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 18, 2007, 15:06:46 »

И ние ще имаме сега на 21 септември годишнина, когато окончателно дойде да живеем заедно.навършва се точно една година smile Дали ще се сети   crazy  beating
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #59 -: септември 18, 2007, 23:37:08 »

Ние ще имаме през декември - една година от гражданския брак Bravo Да видим дали ще се сети, то и без това не беше кой знае какво - как да се запомни hysteric
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines