Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А ако той забрави годишнината ?  (Прочетена 35696 пъти)
 
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 16, 2006, 09:17:53 »

Дивичке, напълно си права, че на жена не може да се угоди  Wink

Но не казахте, кое предпочитате. сещане по часовник или импулсивно. разбира се предпочитате и двете  biggrin но все пак ако трябва да избирате? според мен би трябвало да е импулсивното, ама кажете вие.

П.П. Ама ние сме спокойни biggrin
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #16 -: октомври 16, 2006, 10:35:34 »

Таман в събота моето мило докато спи пищи на телефона му някакъв ремайндър-и какво мислите-той човека най-съвестно си записал датата на годишнината всеки месец да му излиза, хем да се прави, че я помни, хем може би току -виж наистина я запомнил след толкова повтаряне  blum.
Обаче аз му изключих ремайндъра и чакам да вида дали ще каже както обикновено-ее, мила днес ни е мини-празник или там нещо от сорта. Даа, ама не-да не мислите, че се сети-нищо подобно. Добре, че това не ни е годишнината, ама случая е показателен. А иначе-предпочитам импулсивното, но в случаи при които то липсва (добре, че нашият не е такъв  beating beating , ама и такива познавам и то не малко ) и сещането по часовник е все пак по-добре от нищо. Поне си е направил труда да си напише напомняне и да покаже някаква активност след това, а пък като няма и това става тъжно  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2006, 10:51:05 »

Моето мило, аз тактично го подсещам за дадена годишнина с подходяща реплика! Blush И той се сеща за какво иде реч!!!  Wink

Но!!! Все ми се струва, че мъжете ни (и по принцип всички) много добре помнят тези важни дати (защото за тях са не по-малко важни, от колкото за нас), но като че ли все изчакват ние да поемамем инициативата... Girl_sing Не мислите ли, мили дами?
А и мъжете да си кажат!
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #18 -: октомври 16, 2006, 11:29:02 »

Ааа..... един мъж за 25-30 години вече трябва да се е научил, че не трябва да пропуска дати.
Никакво оправдание understand
само да пропусне ....
сърдене  hysteric....сополи Плачещо момиче....сърдене hysteric....мрънкане End
...без секс... Girl_sing.....че лошо да му стане и следващият път никакво пропускане
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #19 -: октомври 16, 2006, 12:36:59 »

Ако забрави сватбата...
Ми случва се понякога на мъжете да забравяме такива "подробности"  biggrin нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose
beating beating beating

Еййййй, ама ка се измъкваш!!!! good
Не се измъквам  blum това човече ми се стори много подходящо
Темата е станала много интересна.

Цитат
като че ли все изчакват ние да поемамем инициативата... Girl_sing Не мислите ли, мили дами?

Аз смятам, че забравят.  pleasantry
Сещат по-рано, после забравят (поне на мен така ми се е оправдавал, горкия air_kiss)
"Известно е, че жените мислят по много неща наведнъж, а мъжете само за едно...": каза той, явно заучена от младините фраза Girl_hide
Но като цяло, това се е случвало само веднъж.  pleasantry
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #20 -: октомври 16, 2006, 13:01:18 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: октомври 16, 2006, 13:08:49 »

 biggrin Ех  biggrin Тежко ви и горко, мъже  biggrin
С такива като нас  crazy няма да ви е скучно  biggrin
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 16, 2006, 13:23:51 »

Вие пък ся, чак без секс.

То бива малко секрети biggrin сърдене и така нататък... ама нали знаете, че след скандал секса е най-добър  Wink

Цитат
нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс

Пак си права Дива. Ако нещо спрем да ви обичаме има и по-добри начини да го покажем от това всяка година да "забравяме" празниците. Все пак доста време ще мине.

А като си говорим за годишнинисе сетих за един виц:
20-та годишнина /Порцеланова сватба/ мъж и жена в ресторанта на масата. Мъжът плаче неудържимо.
- Скъпи защо плачеш толкова. Наистина юбилей, но знам, че не ме обичаш чак толкова...
- Като се сетя че преди 20 години сечудех да те утепам ли или да се оженя и сега като се че днес щях да излизам от затвора  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 16, 2006, 13:28:14 »

Ееее, малко е черничко това, не мислиш ли?  Wink
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #24 -: октомври 17, 2006, 08:14:17 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.

 good подложен на подобна тактика, след това мъжът дава впечатляващи резултати (личен опит) blum
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 17, 2006, 10:20:26 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.

 good подложен на подобна тактика, след това мъжът дава впечатляващи резултати (личен опит) blum
Моето мнение е, че това си е чиста манипулация на мъжете, а не просто тактика stop Искрено вярвам в това, което те изпитват към нас... а признавам, че аз също забравям понякога важни неща и дати, както и годишнини и празници, особено като ме притисне напрегнатото ежедневие...  Blush  blush
Момичета, бъдете по-благосклонни, сигурна съм, че нашите половинки мислят също толкова много за нас, колкото и ние за тях, може би не винаги в дати, но все пак...  Acquaintance
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #26 -: октомври 18, 2006, 11:10:21 »

Ита прави си. Все пак понякога трябва да им се напомни. Не може все да ги съдим.
Че какъвто ми е разсеян, все ще се върне, че е забравил нещо - я ключовете на колата, я документите.
Но това да е лошото, има хиляди други положителни качества и си го обичам много и той мен  любов заедно

Е понякога обръщаме и лошият край, но като цяло повече с добро.   air_kiss
Активен
tji
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #27 -: ноември 28, 2006, 11:03:36 »

 Ние сме семейство от близо 8 години , моя мъж няма как да забрави с жена като мен  shok  Аз 1 месец преди това започвам да говоря за нея -за годишнината! Всеки път се заричам ,че следващата година няма от рано рано да се разприказвам да видя какво ще стане но никога не удуржам  Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 28, 2006, 11:09:12 »

По принцип не вярвам моя любим да забрави,но понякога когато се насъбират разни гадни , житейски проблемчета , възможно е милото да се отнесе! =]Мисля че ще му простя и ще го разбера,стига да не му стане редовен номер!Но засега чакаме първата годишнина! yahoo dance yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 04, 2006, 18:55:01 »

Моето мило, помни всяка дата, която е свързана с нещо важно само за нас!!! И ако не по друг начин поне си я спомнямме на този ден!!! А от сватбата насам, не е пропуснал, нито първия, нито втория месец, чакам да видя за третия!!! А и аз не забравям и все му спретвам някоя мила изненада!!! какво ли измисля за този месец? Тъкмо и предпразнично!!! blush angel
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines