Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:44:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А ако той забрави годишнината ?  (Прочетена 35690 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« -: октомври 13, 2006, 10:35:13 »

Хайде сега да видим  biggrin
Нека се включат и вече бракуваните от преди година някъде   Girl drink
Случвал ли се е такъв фал  crazy
Аз лично не знам как бих реагирала  biggrin  boxing
То смешно, смешно, ама....  Hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 13, 2006, 10:51:49 »

Аз съм бракувана от скоро!
Но с милото сме заедно близо 3 г. и до сега НЕ е забравял никва годишнина (от както сме заедно)! hiphip
А сега ми готви изненада за първия ни месец като женени, на 17.10.2006г., ще разкажа!  heart

Но иначе и аз като теб DIVA, едва ли не бих се разсърдила!!!
Аз лично не знам как бих реагирала  biggrin  boxing
То смешно, смешно, ама....  Hide
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: октомври 13, 2006, 10:57:20 »

Ми да похваля мойто пухче, не само, че не е забравял (е засега са минали 2 години), ами първата година и нещо всеки месец на датата ми подаряваше цвете  любов заедно После трябваше да замине за осем месеца и нямаше как и сега вече не е толкова редовен  Girl_sing, но поне се сеща да спомене, че имаме малък празник. Допреди това си сверявахме часовника с него, чак да си призная на мен ми се е случвало да изключа, ама като го видя с цветята се сещам веднага и не се издавам  biggrin
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2006, 13:38:57 »

Ако забрави сватбата...
Ми случва се понякога на мъжете да забравяме такива "подробности"  biggrin нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #4 -: октомври 13, 2006, 13:52:01 »

Ако забрави сватбата...
Ми случва се понякога на мъжете да забравяме такива "подробности"  biggrin нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose
beating beating beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2006, 13:58:39 »

Ако забрави сватбата...
Ми случва се понякога на мъжете да забравяме такива "подробности"  biggrin нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose
beating beating beating

Еййййй, ама ка се измъкваш!!!! good
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2006, 14:04:03 »

оффф не съм си дописъл мисълта...

нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose да ни напомнят и не ни се сърдят
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 13, 2006, 14:08:44 »

Аха, ясно!!! Girl_sing

А дали наистина не се сърдим, като забравите нещо толкова важно, а?  Wink beating Blush
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2006, 15:11:31 »

Не мога да ви разбера вас жените - "Забравил си!!!" и бой   boxing beating направо не е истина. 
направо crazy ние ви обичаме вие ни биете и  Плачещо момиче вместо  Dance2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2006, 15:20:51 »

Ама, чакай малко!!!  stop

Как так ще забравиш годишнина?!  shok (или РД, ама е друга тема това)

Ние никога не забравяме! Даже мислим и вместоо вас понякога!!!!! blush help  А вие Read, често пъти!!!

Ааааааа  beating, така не може!!!

Е, понякога сигурно  cray  и   hysteric без причина, но само според вас!

Ние сме мноооого чувствителни, знаем, че ни обичате, а да ни изненадате с нещо мило по даден повод, особено годишнина за нас е страхотно, така ни показвате, че още и все повече ни обичате!!! heart LOVING heart LOVING heart LOVING
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 13, 2006, 15:27:17 »


Е, понякога сигурно  cray  и   hysteric без причина, но само според вас!


Ама това защо го намеси сега? не съм казвал че плачете безпричинно...

 Плачещо момиче хмм вярно че прилича на рев. Аз го използвах за крещене.

да се върна на темата. какво предпочиташ а) да ти подари цвете без повод и да забрави годишнината или б) да се сеща за цвете само на годишнината

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 13, 2006, 15:30:32 »

Предпочитам да ме обича и да не забравя поводи те ни(!!!), които доказват колко се обичаме!!! Не е задължително да има цвете или голям подарък, може и само: "Миличко, честита гадишнина, обичам те!!!"  kiss2 любов заедно CHEERS
Много ли е?


П.П. А това hysteric, знам, че е крещене!!!!  Wink
« Последна редакция: октомври 13, 2006, 15:36:18 от Bulechka_TS » Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 13, 2006, 15:51:43 »

Настроил съм си на телефона всички по-важни дати за да не забравям /защото не помня дати/.

Нима предпочиташ да се "отчете" защото часовника е звъннал или някой ден съвсем импулсивно да ти подари цвете /като жест/. От това става ясно че мисли за тебе, нали?

Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #13 -: октомври 15, 2006, 10:58:40 »

Абе, банда, спокойно де  pleasantry
Тука сме все обичащи и обичани  Girl_sing
На всеки се случа да забрави, човешко е, само дето ние сме малко по-емоционални и чувствителни и ако за един мъж не е кой знае какъв проблем, то нежната му половинка започва да разсъждава типично по женски: Хм....  nea сега.... stop той забрави.... значи не мисли за мен .... значи не ме обича.... не държи на мен  cray
Нали сте чували за едно всеобщо мнение, че на една жена никога не може да се угоди  pleasantry Колкото и оправдания да извадиш, все за нещо ще се хване и пак наново следват оправдания  blush
Кофти е наистина усещането, че някой те е забравил ... но не винаги е основателен скандала след това...
Все пак в това ежедневие, тези проблеми ... хора сме  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 16, 2006, 08:18:18 »

DIVA, чудесно си го казала!!!  hiphip hiphip hiphip

Така си е!!! Съгласна съм с теб!!! LOVING
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 16, 2006, 09:17:53 »

Дивичке, напълно си права, че на жена не може да се угоди  Wink

Но не казахте, кое предпочитате. сещане по часовник или импулсивно. разбира се предпочитате и двете  biggrin но все пак ако трябва да избирате? според мен би трябвало да е импулсивното, ама кажете вие.

П.П. Ама ние сме спокойни biggrin
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #16 -: октомври 16, 2006, 10:35:34 »

Таман в събота моето мило докато спи пищи на телефона му някакъв ремайндър-и какво мислите-той човека най-съвестно си записал датата на годишнината всеки месец да му излиза, хем да се прави, че я помни, хем може би току -виж наистина я запомнил след толкова повтаряне  blum.
Обаче аз му изключих ремайндъра и чакам да вида дали ще каже както обикновено-ее, мила днес ни е мини-празник или там нещо от сорта. Даа, ама не-да не мислите, че се сети-нищо подобно. Добре, че това не ни е годишнината, ама случая е показателен. А иначе-предпочитам импулсивното, но в случаи при които то липсва (добре, че нашият не е такъв  beating beating , ама и такива познавам и то не малко ) и сещането по часовник е все пак по-добре от нищо. Поне си е направил труда да си напише напомняне и да покаже някаква активност след това, а пък като няма и това става тъжно  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2006, 10:51:05 »

Моето мило, аз тактично го подсещам за дадена годишнина с подходяща реплика! Blush И той се сеща за какво иде реч!!!  Wink

Но!!! Все ми се струва, че мъжете ни (и по принцип всички) много добре помнят тези важни дати (защото за тях са не по-малко важни, от колкото за нас), но като че ли все изчакват ние да поемамем инициативата... Girl_sing Не мислите ли, мили дами?
А и мъжете да си кажат!
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #18 -: октомври 16, 2006, 11:29:02 »

Ааа..... един мъж за 25-30 години вече трябва да се е научил, че не трябва да пропуска дати.
Никакво оправдание understand
само да пропусне ....
сърдене  hysteric....сополи Плачещо момиче....сърдене hysteric....мрънкане End
...без секс... Girl_sing.....че лошо да му стане и следващият път никакво пропускане
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #19 -: октомври 16, 2006, 12:36:59 »

Ако забрави сватбата...
Ми случва се понякога на мъжете да забравяме такива "подробности"  biggrin нали за това си вземаме такива умни и красиви жени  give_rose
beating beating beating

Еййййй, ама ка се измъкваш!!!! good
Не се измъквам  blum това човече ми се стори много подходящо
Темата е станала много интересна.

Цитат
като че ли все изчакват ние да поемамем инициативата... Girl_sing Не мислите ли, мили дами?

Аз смятам, че забравят.  pleasantry
Сещат по-рано, после забравят (поне на мен така ми се е оправдавал, горкия air_kiss)
"Известно е, че жените мислят по много неща наведнъж, а мъжете само за едно...": каза той, явно заучена от младините фраза Girl_hide
Но като цяло, това се е случвало само веднъж.  pleasantry
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #20 -: октомври 16, 2006, 13:01:18 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: октомври 16, 2006, 13:08:49 »

 biggrin Ех  biggrin Тежко ви и горко, мъже  biggrin
С такива като нас  crazy няма да ви е скучно  biggrin
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 16, 2006, 13:23:51 »

Вие пък ся, чак без секс.

То бива малко секрети biggrin сърдене и така нататък... ама нали знаете, че след скандал секса е най-добър  Wink

Цитат
нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс

Пак си права Дива. Ако нещо спрем да ви обичаме има и по-добри начини да го покажем от това всяка година да "забравяме" празниците. Все пак доста време ще мине.

А като си говорим за годишнинисе сетих за един виц:
20-та годишнина /Порцеланова сватба/ мъж и жена в ресторанта на масата. Мъжът плаче неудържимо.
- Скъпи защо плачеш толкова. Наистина юбилей, но знам, че не ме обичаш чак толкова...
- Като се сетя че преди 20 години сечудех да те утепам ли или да се оженя и сега като се че днес щях да излизам от затвора  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 16, 2006, 13:28:14 »

Ееее, малко е черничко това, не мислиш ли?  Wink
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #24 -: октомври 17, 2006, 08:14:17 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.

 good подложен на подобна тактика, след това мъжът дава впечатляващи резултати (личен опит) blum
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 17, 2006, 10:20:26 »

Даа, и аз смятам, че наистина забравят, даже съм сигурна. Просто те гледат по различен начин на нещата и това, че са забравили празника по никакъв начин за тях не значи автоматично, че ни обичат по-малко. Абе нали знаете, че те паднали от Марс, а пък ние сме от Венера  biggrin

Обаче едно  :girl_cray2:сърдене :girl_cray2:сополи :girl_cray2:без секс  Плачещо момиче определено може да помогне на амнезията и да доведе до добри резултати за следващия път.

 good подложен на подобна тактика, след това мъжът дава впечатляващи резултати (личен опит) blum
Моето мнение е, че това си е чиста манипулация на мъжете, а не просто тактика stop Искрено вярвам в това, което те изпитват към нас... а признавам, че аз също забравям понякога важни неща и дати, както и годишнини и празници, особено като ме притисне напрегнатото ежедневие...  Blush  blush
Момичета, бъдете по-благосклонни, сигурна съм, че нашите половинки мислят също толкова много за нас, колкото и ние за тях, може би не винаги в дати, но все пак...  Acquaintance
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #26 -: октомври 18, 2006, 11:10:21 »

Ита прави си. Все пак понякога трябва да им се напомни. Не може все да ги съдим.
Че какъвто ми е разсеян, все ще се върне, че е забравил нещо - я ключовете на колата, я документите.
Но това да е лошото, има хиляди други положителни качества и си го обичам много и той мен  любов заедно

Е понякога обръщаме и лошият край, но като цяло повече с добро.   air_kiss
Активен
tji
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #27 -: ноември 28, 2006, 11:03:36 »

 Ние сме семейство от близо 8 години , моя мъж няма как да забрави с жена като мен  shok  Аз 1 месец преди това започвам да говоря за нея -за годишнината! Всеки път се заричам ,че следващата година няма от рано рано да се разприказвам да видя какво ще стане но никога не удуржам  Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 28, 2006, 11:09:12 »

По принцип не вярвам моя любим да забрави,но понякога когато се насъбират разни гадни , житейски проблемчета , възможно е милото да се отнесе! =]Мисля че ще му простя и ще го разбера,стига да не му стане редовен номер!Но засега чакаме първата годишнина! yahoo dance yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 04, 2006, 18:55:01 »

Моето мило, помни всяка дата, която е свързана с нещо важно само за нас!!! И ако не по друг начин поне си я спомнямме на този ден!!! А от сватбата насам, не е пропуснал, нито първия, нито втория месец, чакам да видя за третия!!! А и аз не забравям и все му спретвам някоя мила изненада!!! какво ли измисля за този месец? Тъкмо и предпразнично!!! blush angel
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: декември 14, 2006, 22:54:26 »

Аз предложих да гравираме датата на сватбата на халките, така че никой няма да има оправдание, че е забравил годишнината. Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 14, 2006, 23:15:21 »

И на нашите халки освен имената ни е гравирана и датата на сватбата!!! hiphip girl_in_love LOVING
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 15, 2006, 00:49:05 »

Аз предложих да гравираме датата на сватбата на халките, така че никой няма да има оправдание, че е забравил годишнината. Wink

И на нашите е гравирана,но ако забрави да си погледне халката! :girl_wink:Тогава ще види той beating
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #33 -: декември 15, 2006, 16:55:19 »

Така е fiibi_bg.Ще има  hysteric и  boxing boxing
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 16, 2007, 19:31:17 »

Така е fiibi_bg.Ще има  hysteric и  boxing boxing
А като забрави и аз ще забравя за рожденния му ден например.Той е скоро след годишнината ни! dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 16, 2007, 19:36:33 »

Така е fiibi_bg.Ще има  hysteric и  boxing boxing
А като забрави и аз ще забравя за рожденния му ден например.Той е скоро след годишнината ни! dance

Е, хайде сега, ще си играем на "забравих" ли?

Аз моето мило вече съм го научила д ане забравя, защото ставам "Ужасно мила!!! Плачещо момиче", както казва той!!! yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 16, 2007, 19:39:29 »

Цитат
Аз моето мило вече съм го научила д ане забравя, защото ставам "Ужасно мила!!! ", както казва той!!!
То аз се заканвам,ама още същия ден ще се чуе,ако забрави! angry Mad girl hysteric
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 16, 2007, 19:42:47 »

Цитат
Аз моето мило вече съм го научила д ане забравя, защото ставам "Ужасно мила!!! ", както казва той!!!
То аз се заканвам,ама още същия ден ще се чуе,ако забрави! angry Mad girl hysteric

 ROFL lol ROFL lol ROFL lol ROFL
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #38 -: януари 16, 2007, 21:32:53 »

Цитат
Аз моето мило вече съм го научила д ане забравя, защото ставам "Ужасно мила!!! ", както казва той!!!
То аз се заканвам,ама още същия ден ще се чуе,ако забрави! angry Mad girl hysteric

Да знаят мъжлетата ского си имат работа! Както казва бъдещата ми свекърва: Никога не оспорвай думите и действията на съпругата си, виж само за кой се е омъжила! lol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 16, 2007, 21:36:23 »

Както казва бъдещата ми свекърва: Никога не оспорвай думите и действията на съпругата си, виж само за кой се е омъжила! lol

Барво на нея!!! Много добре казано!!! good girl_wink yahoo
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 25, 2007, 00:03:09 »

Е при нас няма такава вероятност, моят мъж помни като слон *blush*слонче girl_wink помни дори първата ни целувка (за разлика от мен blush)
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 03, 2007, 09:37:04 »

Така е fiibi_bg.Ще има  hysteric и  boxing boxing
Гаранция ще забрави годишнината,но аз вече съм свикнала-той много работи и работата му е такава - да забравя нещо веднага щом го види.Но все някой ден ще се сети.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 03, 2007, 09:38:35 »

Така е fiibi_bg.Ще има  hysteric и  boxing boxing
Гаранция ще забрави годишнината,но аз вече съм свикнала-той много работи и работата му е такава - да забравя нещо веднага щом го види.Но все някой ден ще се сети.
Понякога е простимо.Аз исках да кажа че изпадам в такава еуфория около празници че няма как да не разбере,че имаме празник скоро например!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 03, 2007, 12:55:12 »

Понякога е простимо.Аз исках да кажа че изпадам в такава еуфория около празници че няма как да не разбере,че имаме празник скоро например!
Ох и ние имаме скоро празник като вас - 6 мес. от сватбата, но моето мило 99% ще забрави за него  Girl_sing shok Mad girl
Аз не мисля да се ентусиазирам пред него, защото искам сам да се сети за това, но мисля да спретна поне някоя хубава вечеря и да го изненадам  blush Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 03, 2007, 19:51:28 »

Понякога е простимо.Аз исках да кажа че изпадам в такава еуфория около празници че няма как да не разбере,че имаме празник скоро например!
Ох и ние имаме скоро празник като вас - 6 мес. от сватбата, но моето мило 99% ще забрави за него  Girl_sing shok Mad girl
Аз не мисля да се ентусиазирам пред него, защото искам сам да се сети за това, но мисля да спретна поне някоя хубава вечеря и да го изненадам  blush Girl_hide
Този път обаче аз се изложих.За 6-те месеца.Онзи ден милото ми каза че скоро било 11 и аз му викам :"Че какво има на 11?",а той горкия чак не можа да повярва дали наистина съм забравила или се шегувам.А аз се бях отнесла малко с тази работа.Е сигурна съм че на деня нямаше да забравя,но се получи ..................... Oh my ...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: май 03, 2007, 20:59:34 »

Този път обаче аз се изложих.За 6-те месеца.Онзи ден милото ми каза че скоро било 11 и аз му викам :"Че какво има на 11?",а той горкия чак не можа да повярва дали наистина съм забравила или се шегувам.А аз се бях отнесла малко с тази работа.Е сигурна съм че на деня нямаше да забравя,но се получи ..................... Oh my ...

Аз предполагам, че ние и двамата няма да се сетим за половингодишнината от сватбата. А fiibi, мила, ти имаш и тикерче под постовете си във форума, което ти напомня колко време е изминало от сватбата. Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 03, 2007, 21:09:58 »

Този път обаче аз се изложих.За 6-те месеца.Онзи ден милото ми каза че скоро било 11 и аз му викам :"Че какво има на 11?",а той горкия чак не можа да повярва дали наистина съм забравила или се шегувам.А аз се бях отнесла малко с тази работа.Е сигурна съм че на деня нямаше да забравя,но се получи ..................... Oh my ...

Аз предполагам, че ние и двамата няма да се сетим за половингодишнината от сватбата. А fiibi, мила, ти имаш и тикерче под постовете си във форума, което ти напомня колко време е изминало от сватбата. Wink
Ами да ,така е!Просто в момента на разговора се разсеях и поизложих.Иначе няма как да забравя!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 19, 2007, 22:27:02 »

Сега се сещам, че утре имаме годишнина...по скоро цял един месец от както сме семейство... :girl_in_love:Той милинкия, хич го няма по дати и поводи..със сигурност няма да се сети.... girl_in_love, а на мен ми се иска да го изненадам с нещо....макар и символично... :girlhide:Някой...някакви предложения..... crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 20, 2007, 11:18:58 »

Сега се сещам, че утре имаме годишнина...по скоро цял един месец от както сме семейство... :girl_in_love:Той милинкия, хич го няма по дати и поводи..със сигурност няма да се сети.... girl_in_love, а на мен ми се иска да го изненадам с нещо....макар и символично... :girlhide:Някой...някакви предложения..... crazy


Романтична вечеря на свещи в къщи, например girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 21, 2007, 22:29:04 »

Тъй като за малко и аз да забравя, че имаме годишнина (хехе) нямаше много много време за мислене (но за половин годишнината ще се подготвя обещаваааааааааааааааам)Тъй като само преди няколко дни (най-накрая... nea) се сдобихме със снимките от сватбата в електронен вариянт и аз отидох и извадих една снимка на двамата, купих и рамка..която не остана в първоначалния си вариянт. Направих я малко "сватбен" тип...с панделка, малко розички...добре се получи... girl_wink опаковях я....като подарък...smile Обадих се на милото малко преди края на работния ден, за да се убедя, че той и грам на идея си няма какво се случва. Уговорхме си среща в близкия Mall. Аз отидох половин час по-рано, взех от там и белгийски шоколад chocolate, билети за кино и отидох в любимия ни ресторант. Помолих сервитьорите да запалят свещи, поръчах вино, поставих подаръците на неговото място и зачаках.... girl_wink.Милото дойде в уречения час , приближавайки явно видя...различната обстановка и плахо приближи.. shok....вече видял подаръците...буквално замръзна...и едвам пророни..."Ама...какво става...какво празнуваме днес...?" Ех......girl_impossibleХе хе разказах му за повода...и той..... blush blush blush и казва..."Аз дебна година, кога ще стане да не пропусна (никак го няма в датите... girl_impossible) но за единя месец никога нямаше да се сетя... blush blush blush" Отвори си подаръка Girl_hide, зарадва се ...и съм сигурна, че му идваше да се скрие под масата... nea...но какво да го правиш- мъж.... girl_impossible
Вечерта беше много приятна.... CHEERS и на кинце отидохме.... girl_in_love
Мисля си, че успях да му създада макар и малък празник... pardon heart
« Последна редакция: юни 22, 2007, 08:57:33 от pleasure » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 21, 2007, 22:58:23 »

Много приятна изненадка си му направила,pleasure...е,и малко сконфузна за него laugh ,но както казваш-какво да го правиш-мъж... blum Доста романтично звучи,сигурно така е и било Girl_hide
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 22, 2007, 08:59:02 »

Много приятна изненадка си му направила,pleasure...е,и малко сконфузна за него laugh ,но както казваш-какво да го правиш-мъж... blum Доста романтично звучи,сигурно така е и било Girl_hide
Мдааааааааааа :girlsigh:само, дето на мен едва ли някога ще ми се случи подобно нещо.... hysteric (в смисъл някой дръг освен мен самата да ми организира такова нещо... pardon)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 22, 2007, 13:27:21 »

pleasure, Bravo Bravo Bravo на теб за идеята!!! girl_in_love

Моят вече не се стряска като види подобна остановка в къщи, просто се замисля каква дата е днес и какво точно празнуваме, в 99% и той се е сетил за повода през деня и също ми е измисли някаква малка изненадка, което е чудесно!!! girl_in_love Dance
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 22, 2007, 13:28:56 »

pleasure, Bravo Bravo Bravo на теб за идеята!!! girl_in_love

Моят вече не се стряска като види подобна остановка в къщи, просто се замисля каква дата е днес и какво точно празнуваме, в 99% и той се е сетил за повода през деня и също ми е измисли някаква малка изненадка, което е чудесно!!! girl_in_love Dance

хе хе ще трябва да внимавам, да не му образувам някой тик... shok shok shok, ама като не се сещаааа.... hysteric
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 22, 2007, 13:30:54 »

Мдааааааааааа :girlsigh:само, дето на мен едва ли някога ще ми се случи подобно нещо.... hysteric (в смисъл някой дръг освен мен самата да ми организира такова нещо... pardon)
Много ми е позната тази ситуация!  Girl_sing
Толкова ми се иска да ме изненада с нещо по някой повод, ама той все не се сеща за нещо по-интересно и нищо не прави  hysteric hysteric hysteric
Единственото нещо, което се сещам, че ме е изненадал е годежния пръстен на имения ми ден, но пък и аз му бях казала, без пръстен въобще да не ми говори за сватба  pardon
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 02, 2007, 16:04:32 »

Миме, все повече се уверявам, че не само моят мъж е така. Аз пръстена си го поисках за пред нашите.  :hysteric:Те искаха хората по някакъв начин да се отбележи нашето решение да се съберем.
Искам и аз безкрайно много да е мил,  girl_in_love романтичен, girl_in_love ама нямааа... Mad girl   
Е какво да правим ще си ги обичаме каквито са си, любов заедно нали са си наши.
А за дата, дълбоко се съмнявам, че ще се сети за някакъв си изминал месец, ще видим за годинката поне дали ще се сети. ohah
« Последна редакция: юли 02, 2007, 16:06:12 от digita » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #56 -: септември 18, 2007, 12:13:36 »

Ние сме заедно от 3 години и половина,но засега годишнини не сме забравяли(нито аз,нито той).Преди ми честитеше дори месеците,но сега нещо позабравя,ама нищо,простено е  pardon ,зает е напоследък.Но все пак това малко ми липсва  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 18, 2007, 15:04:36 »

Денис, не забрави годишнината ни!!! girl_in_love CHEERS Имаше толкова много идеи за отбелязване, което беше прекрасно!!! girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 18, 2007, 15:06:46 »

И ние ще имаме сега на 21 септември годишнина, когато окончателно дойде да живеем заедно.навършва се точно една година smile Дали ще се сети   crazy  beating
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #59 -: септември 18, 2007, 23:37:08 »

Ние ще имаме през декември - една година от гражданския брак Bravo Да видим дали ще се сети, то и без това не беше кой знае какво - как да се запомни hysteric
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #60 -: септември 19, 2007, 00:36:18 »

Ние ще имаме през декември - една година от гражданския брак Bravo Да видим дали ще се сети, то и без това не беше кой знае какво - как да се запомни hysteric

Ех, isabel, защо да не го запомни. Дали скромен граждански брак, или голяма сватба, това е денят, в който официално сте сложили началото на своето семейство. Щом двама души се обичат и са избрали да се свържат в брачен съюз, няма нужда от голяма дандания. Пожелавам ви една приятна и много романтична първа годишнина!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #61 -: септември 21, 2007, 09:55:45 »

didibaby, вчера реших да му направя тест да го видя дали помни - е, не, направо щях да падна... Mad girl beating Oh my ... - беше забравил датата, а още нямаме една година....... crazy crazy crazy
То вярно, че сме заедно от много време и явно тези неща вече нищо не значат за него cray cray cray
По принцип мислехме да правим църковен брак и тържество както си трябва през този декември, но плановете се променят, е, по взаимно съгласие, не сме в България и ще го отложим, но поне да не беше забравял датата на гражданския брак. Казах си - няма да се ядосвам, но ми стана много обидно.  resent

Извинявайте, че стана дълго, ама да се оплача... resentresentresent
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 21, 2007, 10:01:05 »

Мила  Isabel , анпълно те разбирам , защото аз съм почти в подобно положение, мисля ,че моят мъж е забравил ,че днес навършваме година откакто живеем заедно. Но ...просто има мъже , които не отдават такова значение на дати и събитя, но не означава ,че ни обичат по-малко. За това пък може ние да им приготвим изненада.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #63 -: септември 21, 2007, 11:22:32 »

Miri, напълно си права мила - просто има такива мъже. И аз като теб мисля, че ни обичат и то много  heart, просто наистина не се задълбочават с дати.
Това с идеята за изненада от наша страна много ми допада  give_rose - като не се сети той, аз нали помня girl_wink danceg

Честита годишнина от мен, миличка  Bravo good yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 24, 2007, 13:42:30 »

Благодаря ти Изабел , макар и малко по-късно.Имахме прекрасна вечер smile DANCE
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 27, 2007, 11:48:22 »

Моя помни датата на сватбата много добре  CHEERS Тогава е именния ден и на малката, и няма как да я забрави beating
Иначе не помни датата когато сме станали гаджета sad
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 27, 2007, 12:01:10 »

имам чувството че това не може да се случи с моя blum той помни кога сме станали гаджета,на коя дата беше годежа ни и на коя сватбата.......,но за след 10 години не гарантирам,че няма да позабрави някоя pleasantry
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 31, 2008, 09:23:16 »

мойто мило мъжле няма лошия навик да помни каквито и да е дати. така се случи, че ще празнуваме годишнини от сватбата на рождения му ден, така че само да забравиииии  beating добре, че и аз съм родена на култова дата (02.02) - защото други рожденни/именни дни и годишнини не помни изобщо  laugh
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2008, 12:50:04 »

Аз незнам дали ще се сети,като дойде датата ще пиша...но ако случайно забрави ,бързо ще му припомня beating Party time
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #69 -: август 14, 2008, 09:16:07 »

 аз пък обичам да се сеща за мен не защото имаме някакъв повод а  просто без никакъв повод да ми направи някаква изненада..... аз съм по дадите в нашето семейство и дори му припомням кога някой негов приятел има рожден ден или някакво друго събитие въртящо се около него и той ми е много благодарен за това пък... не му се сърдя дори и да се случи да забрави.СТарае се да не забравя, но понякога се е случвало... но това не значи че мен ме е забравил...аз не съм една дата...нито пък любовта ни е една дата... и просто няма смисъл само сърденици да стават..абе просто ако знае че очаквам за някаква дата изненада не му е кеф и на него да ме изненада защото става нагласенко такова...а ние обичаме да се изненадваме просто ей така ...е на това му се вика изненада... просто е друг тип човек...голям  праз бил забравил датата...той нека да не забравя за мен пък датите ако ще да ги помни... heart
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 15, 2008, 22:25:18 »

Val_не ме разбирай погрешно ,това е в кръга на шегата,аз също мразя нагласените неща nea
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #71 -: август 16, 2008, 10:12:01 »

jasmine нямах никой конкретно впредвид ....нито теб, нито някоя друга съфорумка...просто споделих моята гледна точка без да упреквам някоя от вас...в никакъв случай думите ми не са упрек...  girl_impossible незнам защо си го приела лично...  pardon  girl_impossible Всеки си живее както му харесва на него в крайна сметка и има свои разбирания за живота!  Offtopic
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines