Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:12:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81569 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 27, 2019, 08:22:21 »

Маги, сама ли ще се снимаш или ще сте всички? Разрови се в нета, там има доста идеи. Може да си харесаш нещо. Или пък обсъди с фотографа, все ще ти даде насоки.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 27, 2019, 08:30:37 »

Маги, фотографът да даде насока, би трябвало и той да подготви декори и покаже идеи.  Теб работата ти да  е да избереш само.  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #272 -: септември 27, 2019, 09:04:48 »

Миме, give_rose Точно с теб много сме си говорили за пилинги, за кремове и мацаници Wink Знам, че се поддържаш и стараеш. Затова ти казах и за ракията, че аз не бих го правила. Отварям една скоба - кофти на писмената реч е, че няма интонация, жестове, мимики и понякога човек едно иска да каже, то друго излиза. Кажи днес как си. Бързо оправяне пожелавам на всички у вас.
Маги, хубаво си го решила. good
В квартала за пореден път ще има мама на три деца. Скоро се очаква бебчето, ама пол не знам. Двете деца са бесни момчетии, та ще е интересно да има девойка, която да ги строява. smile
Миленка, имам много любим лаф (не е мой, но съм го припознала за себе си) - кефът цена няма Wink

Днес ще е по-спокоен ден - само с обиколки, не с тичане. Следобед ще водя Кокона на солна стая (имам талон за безплатно посещение). Та ще си отделим време за нас двете. Тя има нужда от внимание тези дни, а отдавна не сме били само двете.

П.П. В момента по аптеките има тестери на Виши - три продукта плюс талон за отстъпка 10 лв от техен продукт. Взех си хидратиращи продукти. Днес ще ги пробвам Wink
« Последна редакция: септември 27, 2019, 09:24:15 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: септември 27, 2019, 09:45:08 »

Маги, в ателие ли ще ви снимат? Аз съм казвала, че не харесвам нагласени снимки, особено пози и аксесоари, но тези дни ми мина една страхотна снимка точно на мама с близнаци и по- голямо детенце. Беше в някакъв парк, не особено перфектен и тъкмо затова естествен и неангажиращ като фон. Майката носеше бяла тениска с много забавна картинка на две бебенца, момче и момиче май. Зад нея се смееше таткото, детенцето показваше две пръстчета и също се беше усмихнало, ама съвсем естествено. Мислех си точно за теб като я видях и съм сигурна, че я съхраних някъде. Ха де, не я намирам сега и много ме е яд... беше във Фб, дано да е излязла и на някой друг от приятелите. 
Булката и на мен ми липсва. Тъкмо изгледах Слугинята и имам мнение за последния епизод, а само тя го следи. heart
Хубав ден, оправихме времето и е само за интелектуални дейности /пране, миене на прозорци и чистене/ funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 27, 2019, 10:50:43 »

Здравейте!

Аз пък не виждам чак толкова проблем за компреса май. Миналата седмица бях болна и с компрес +чорапи с ракия се оправих за два дни. Ама щом е проблем сигурно ако съм бременна ще пробвам с разни други алтернативи. Нещо много сложно и натоварщо ми изглежда да си бременна с второто. Кураж момичета, герои сте!

Честити обувки, Миленка smile сигурна съм че ще ги съчетаеш с вкус.

Домашни любимци знаете, че не обичам. Да са живи и здрави вашите.

ММ се прибира довечера. След обед ще се опитам да подредя и почистя до ниво Дева lol lol
На Бамбук му е много странно, че сме само двама само ми казва, че сме само двамата, а тати е на самолета, да изкара пари за пюренца за смучене (на тиймбилдинг е).

Последният уикенд на септември. Имате ли планове?

Хубав ден

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #275 -: септември 27, 2019, 10:54:16 »

Знам си, че нещо съм запазила, ама изобщо не този кадър, за който говоря. Хаха, само в главата ми е останал, махнали са фотосесията. Все пак, да видиш тенската. Снимките са били любителски сигурно,  не мисля, че професионалист би оставил да се вижда така стената и онова ъгълче с цветята и да я публикува. Тук са се опитали да копират традиционна поза, ама не им се е получило. Естествено усмихнати и раздвижени  бяха сладури, а и по- голямото дете беше със страхотно дяволито личице.


* 71039787_2399475563492888_7273796165412323328_n.jpg (64.14 KB, 404x538 - видяно 300 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 27, 2019, 11:06:48 »

Ще сме на вън, сега сезона е толкова красив, че не си заслужава да се завираме по студиа.Аз за такава тениска не съм се сетила, по-скоро си мислех за нещо с дъска на която да пише, че бебетата са две, или Моника да я държи и да пише, че ще става кака, ей такива.Дребната може да прави физиономии ако иска и може да стане много весело.

Панде, а то може ли да се изчисти до ниво Дева?Аз нали бях с шеф дева и съм ги признала тези подробни хора.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #277 -: септември 27, 2019, 11:55:34 »

Добрютро!



Булката що не пише?

Тук съм, чета ви, на въртележка съм една дето край няма...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #278 -: септември 27, 2019, 14:25:22 »

Хубав ден, оправихме времето и е само за интелектуални дейности /пране, миене на прозорци и чистене/ funnytooth
По тоз критерий днес имам тиквен медал. Изпрах малкото килимче от спалнята. На ММ ще му призлее. Давах му зор да носи килима от детската на тепавица, а той се ослушва. Сега хем му напомням индиректно, хем два дни ще заобикаля сушилника на терасата. И обувки имам да мия. Тогава става наистина страшно! Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: септември 27, 2019, 15:00:50 »

Нервите ми са на коня, дребния се погрижи за това. Свърших, каквото имах, но на цената на отрицателни емоции.

Али, днес се чувствам по-добре. Сигурно е от ракийката.  lol Шегувам се.  Wink Докторката този път ми изписа някакви природни, билкови и т.н. неща, но с уговорката, че ако не се оправя ще ми даде антибиотик. Надявам се да не стига до там. Само който е имал ангина, знае колко бързо се развива и е важно да се действа. А и мен все точно преди почивни дни ме лови, та гледам да се задействам бързо. Този път нямаше изгледи за такава, но пак съм си на тръни.

С Алекс имах час за бременна фотосесия, но ден преди нея влязох в болницата. Добре, че преди това ММ хубаво ме беше нащракал и си имам хубави
снимки.

Панде, какви са тези пюренца за смучене?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 27, 2019, 16:35:18 »

Маги, не може да се достигне ниво Дева. Все си викам какво пък толкова, ама не мога да чистя като ММ. Ама поне отгоре отгоре.

Миме, такива за смучене дето ги има Хип, Бебивита, Лупилу. Тук има много разновидности.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 27, 2019, 16:45:10 »

Ниво Дева е недостижимо- те просто са болни психически за мен. Няма да забравя онова гадже дева, дето ме караше у тях да си връзвам косата, че да не падали косми.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #282 -: септември 27, 2019, 16:52:24 »

Добър ден!
Ние днес с Мис пак се вяхме по центъра на столицата. Прибрахме се навреме за обедния сън, ма познайте дали заспа и сега нещо ми притихна, мързи ме да се вдигна да видя дали е откъртила...ма сигурно по никое време  nea Довечера ще е кОпон.
От плодовете днес взехме и чушката, само картофът ни остана, но хем няма време, хем не ме кефи, хем няма какво повече да си купим от лидл за него.
Мис има някакво зачервено в оченцето, +макко обрив на лицето, викам си нещо се е пипнала с мръсни ръце ма айде да мръднем до ЛЛ да я види, и без това ни е близо. Ми някаква адено нещо си инфекция било  huhhuh.gif Та сега пие фенистил на капки и слагаме капки в очите и се надяваме да не се развият други симптоми. Та другата седмица няма да се ходи на градина, иначе е оборудвана вече от-до, днес взехме и цвички за балета  heart
Нас в понеделник ще ни снима Миленка  heart Още съм в размисли и аз какво да си обличаме, но така или иначе нямам много избор с тумбака, може би ще съм с лятна рокля, дано не умра от студ.
Нищо не съм чистила, а има нужда, и баните са за миене  nea Ще пусна робота да не е без хич, добре че ММ не е дева.
О тия плодовите пюрета и на нас са ни любими, викаме им сок. Тя редовно се пазари за такива + за близалка. Близалки обаче почнах да купувам от аптеката, за гърло, поне да са билкови а не само захар.
Булката вече не мога да я проверявам служебно, дано са добре  heart
На Виши измазах един тестер фон дьо тен и ит тогава само с такъв се клепам, ма мисля скоро да пробвам някакъв друг.
Целувкен  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 30, 2019, 07:38:38 »

Добро утро, как сте, как я карате?Аз не можах да си почина тия дни, нещо много задачи ми се събраха, а и аз бавно и славно ги изпълнявам, не е да съм бърза и сръчна  blum
Вчера успях да накарам Моника да отиде на плуване след една преживяна драма в басейна и съм много доволна от нея.Изглежда, че при нея ще става с малко побутване всичко, че бързо дава на заден при някое малко препятствие.Да ми е жива и здрава, но ще е голям зор с нея.

хубав ден ви пожелавам и прекрасна седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 30, 2019, 08:18:47 »

Добро утро/ден!
Ние последните дни го откарахме болни, в сряда ми се обадиха да прибера Ники от градина, че има температура, горкото беше парцал. Имаше 39,7-8, за пръв път ни приемат с предимство чак, че лл като го видя и не му хареса. Наспа се, вечерта взе да сваля и до сутринта нямаше нищо, ама буквално нямаше и помен от болест  shok , е да ама мен ме тръшна. Взе да ме тресе следобяда и така 2- 3 дни ту вдигах, ту свалях, абе много гадно. В петък като си видях гърлото и събота отидох на лекар, тая вика "ангина е, не може без антибиотик", ама още не съм го почнала тоя антибиотик, вече намаля болката, надявам се скоро да ми мине напълно.
Ниво Дева е недостижимо- те просто са болни психически за мен. Няма да забравя онова гадже дева, дето ме караше у тях да си връзвам косата, че да не падали косми.
funnytooth laugh laugh laugh laugh laugh Ти ме уби!!!

Маги, ще станат супер яки снимки сигурна съм, колкото и да го мислиш, спонтанно ще ви дойде какви пози да заемите.

Мери, честити обувки, със здраве да си ги ползваш!

Миме, бързо да се оправяш!

Фери, ще чакам с нетърпение да качиш някоя снимка от сесията.

Свекърва, ако не котка що не се замислите за морско прасе, абе нещо да има да си живурка там?

Ние събрахме всички плюшки от Лидл /благодаря на Свекърва  give_rose give_rose , една колежка и на майката на един приятел, които активно ми помогнаха./ Заради тия играки, сега ще трябва да връщам 2 якета, ама го вече се чудих какво да купувам. а дребното само отваря етикета и ми се казва " тази я имам, тази я имам, а тази не".

В нашата детска не знам още какъв им е здравния филтър, дано е по-строг контрола. За храната, още не знам какво ядат, нещо не мога да видя къде изнасят информацията, но не ме притеснява, Ники ако е гладен си яде /няколко пъти ми казаха колко прецизно се отчупва парче хляб, потопя го и после го гони с лъжицата/, та знам че не стои гладен. Помолих ги, да не го насилват ако не иска, няма да умре от глад.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines