Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:57:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81602 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 19, 2019, 15:01:17 »

Егати клинча.  angry Обула съм си дебелите чорапи и пак дзиндзирикам. Сутринта беше мокро, явно е валяло. Предпочитам да пуфтя от жега, отколкото да съм се схванала от студ. Сега докато се климатизирам ще е гадно.
Напразно се разходихме до лабораторията, защото бях решила утре да пусна паразитологията, но ми казаха, че по-добре направо утре да пусна всичко, за да си го платя като пакет. Та поне още седмица ще сме си в нас.  yahoo После ходихме на детски център, по желание на господина.

Свекърва, като има нужда от ремонти, всеки се покрива. Обикновено, ако става въпрос за покрива плащат заинтересованите, които живеят на последния етаж, другите не ги вълнува. Същата работа и ако си на първи етаж. Били сме и от двете страни и знам за какво става на въпрос. Всички от нашия вход сега са се ентусиазирали да правим цялостен ремонт на входа. Събирахме някакви пари и ще видим до къде ще стигнем. Всеки помага, с каквито може.

Панде, ти още ли седиш с Бамбук в градината? Аз още в началото питах и ми казаха, че може да е до обяд. Не ми се иска още от първия ден да е пълен стресът.
На първия учебен ден почти всички деца бяха с родителите си. Влязохме и седяхме 30-40мин вътре. На Алекс много му хареса и недоумяваше защо плачеха толкова много другите. Игра си през цялото време. Но не мога да съдя по това, защото и аз бях там. Когато вече ме няма, а и няма да има само игри и забавления, не знам как ще бъде. На родителската среща също беше с мен, само че остана в двора с леличката на групата и си игра с децата час и половина, пак без мен. Но това в съвсем различно. Колкото и да се опитвам да му я представа като нещо хубаво, той сам ще си изгради мнение за нея.

Бубе, това не е за мен. Страхувам се от тъмното и този пълен мрак ме ужасява.  nea А как сервитьорите сервираха храната в тъмницата?
На мен сега, с детето, ми е малко трудно да съм романтична, каквото съм си по принцип. Просто искам повече време само за нас двамата, без значение какво ще правим.  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 19, 2019, 15:05:21 »

Викате няма за какво да се притеснявам, романтиката умира  tease

Рат, аз взех вегетарианско, защото не съм много по месото и ако не знам от какво е, определено ще ме хване гнус. Любимият взе обаче месно и аз пробвах от неговото, особено единия му стартер ми хареса повече от всички други ястия.

Аз съм романтична по душа, но и това си изисква време и подготовка, та напоследък бях забравила да се старая. А да си го кажа честно готино да излезем само двамата, да се наглася, да си поговорим, да си помълчим. У дома не че не си прекарваме времето един с друг, но то е да хапнем, да гледаме някой филм, има и домакински задължения, били сме заети през деня, уморени сме, в един момент дните стават едни и същи.

П.П. Миме, сервитьорите са слепи, та това е била и първоначалната идея на ресторанта - да се потопиш макар и за малко в техния свят, където за сметка на едното сетиво, другите се обострят.
« Последна редакция: септември 19, 2019, 15:09:06 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 19, 2019, 15:21:07 »

Викате няма за какво да се притеснявам, романтиката умира  8Pда излезем само двамата, да се наглася, да
Горе долу добре го схвана! Girl_hide
Романтика ми беше това на Боровец- хубава компания, добро хапване, без стрес.
Вече ми е романтика и да се возим в колата в тишина, да ходим да си напазаруваме на спокойствие.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #213 -: септември 19, 2019, 15:38:03 »

Горе долу добре го схвана! Girl_hide
Романтика ми беше това на Боровец- хубава компания, добро хапване, без стрес.
Вече ми е романтика и да се возим в колата в тишина, да ходим да си напазаруваме на спокойствие.

Мац, не така драматично blush blush blush Човек ще си помисли, че гледаш не едно, а четири lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: септември 19, 2019, 15:43:33 »

Като сме тръгнали на пикантна тема, та да я довърша- ами момите, расли в предимно женско обкръжение, се надъхват взаимно, че мъжете им цапат тоалетните дъски, ако са прави. Затова, да сядат, като нас, никакви своеволия и после да пускат капака /за това и аз се боря открай време, ама.../. Преди време пак въртяхме подобен разговор и си спомням как Ина потвърди, че и в тяхната къща важат такива правила за Ф. В Америка мисля е по подразбиране, напомнят на чужденците какво се очаква от тях pardon. Хаха, щом ние не можем прави, те също няма да го правят funnytooth
Миленка, не само на работно място се има предвид Wink Примерно както си лакираш ноктите и те романтизират изненадващо и без много увъртане. На мен не ми хареса като на инициираща страна, ако бях потърпевша, можеше и да съм дори скандализирана.  angry Приятелката разправяше, че и е най- романтично като се онодят облечени и готови за работа:" Бързаме, детето е слезнало по стълбите да ни чака, а ние...." Е те така.
Аз нали съм телезрител, та по ТLC сега върви серия как уреждат срещи на Кейт, една с 8 деца. Имат ги за романтични преживявания, които сближават двойката. Та досега тъпкаха заедно грозде и дегустираха вино, после играха нещо като тенис, разглеждаха сграда на опера и присъстваха на репетиция на симфониéн оркестър, решаваха загадки заедно и разни такива.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 19, 2019, 15:45:01 »

Каква романтика, какви 5 лева tease
Хахах не ме слушайте, аз нещо съм апатична напоследък към всички такива лигавщини. Романтично ми беше на морето- Ники си играе прекрасно сам, а аз си чета спокойно, без никой да ме познава и без да се налага да комуникирам с хора /освен детето/.
Аз пък още съм на лятна вълна- по сандали и къс ръкав.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #216 -: септември 19, 2019, 15:53:22 »

При нас не с четири (а само с две) сексът почти винаги е спонтанен, защото няма как да планираш кой кога ще заспи pardon На работното място изобщо не ме изкушава. Поне не и на сегашната работа.
Иначе в ежедневието децата лягат сравнително рано, а ние вечеряме само двамата. Точно споделянето, говоренето, гледането на нещо без някой да те прекъсва и надвиква си е част от романтиката. Излизането навън и на двамата ни се отразява страхотно! Тази година на морето най-много ми липсваше разходките вечер, хапването навън. Ама уж за помощ с нас нашите не бяха съгласни да гледат децата, докато ние обикаляме по плажа от край до край. Та догодина само нашето си семейство.
Бубе, много ми е интересно, че под семейство разбираш род/ роднини. Аз под семейство разбирам мъж, жена, деца. Другите са ми извън къщата. Може да са ми близки, да ги обичам, но не са ми семейството. Разликата е в размера на споделянето и прекарването на повече свободно време заедно.

Изобщо не ми пука дали пуска седалката. Нашата не е с плавно затваряне и ми е важно единствено да не бъде ИЗпускана tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 19, 2019, 15:56:10 »

Мац, не така драматично blush blush blush Човек ще си помисли, че гледаш не едно, а четири lol lol lol
Маци то не детето е виновно, а липсата на време и редицата битови фактори. Нормални неща, не се оплакваме. Така пък оценяваш екскурзиите. smile
П.С- и аз съм на мнението на Али. Семейството ми е това вкъщи, другото са роднини. В моя случай- повечето са врагове, както стана с леля ми тази година внезапно.
« Последна редакция: септември 19, 2019, 15:58:02 от emmmmmy » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #218 -: септември 20, 2019, 07:37:34 »

История с едно пиле koko6ka
Наскоро все по-често се чуваше някакво пиле. Врещи по-различно от нормалните. Около нас са все големи дървета и сме виждали всякакви оперения. В някои дни е по-кротко, ама не винаги. Питах съседката дали и при тях се чува толкова - да. Един ден ми пише ни в клин, ни в ръкав:
- Ох, това пилее...
- Събуди ли те?
- Не. Наду ми главата lol
Вчера... Чух тракване на комарник. Три минути по-късно пилецът се разврещя. tease После се загледах по диагонал от нас - в малкия апартамент има нови квартиранти (то там не се задържат, че да са стари). Имат клетка на терасата. Явно е някакъв по-марков папагал. Сега има дискусия по пейките дали ни харесва врещящото, или по-скоро ни дразни. Вече има и "решения" от типа да затворим патица на нечия тераса, ама без вода, че да се чува повече, или да докараме магаре да реве като в природата...

Хайде, добро утро, пък ако ще и мокро и студено да е blum Аз хуквам по задачи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 20, 2019, 07:47:46 »

Добро утро, как сте днес?Тук е слънчево, дъжд не видяхме, но подухва.Времето е идеално за мен!Моника се събуди в 6  shok и аз малко гледам на стерео.А сме и на детски РД довечера, та ще се довърша със сигурност.
Хубав и усмихнат ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 20, 2019, 08:32:57 »

Добро петъчно утро!

У нас ММ чисти тоалетната. Нямам претенции към него.

Семейството сме тримата. Другите са фамилията.

Чакайте да ви споделя една романтика от снощи - вече е достатъчно студено да спим с обща завивка smile

Миме, аз стоях с него само един час първия ден. От тогава си в сам.
« Последна редакция: септември 20, 2019, 08:34:55 от pandapanda » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 20, 2019, 08:41:47 »

Добро утро!
Аз съм бясна, тъпата ми колежка ми се домъкна с ангина и само мрънка как не е заразно и не искала да излиза болничен, а иначе се чуди как да не ходи и само си излиза.
Панде, голяма романтика, кефите ме! И аз извадих по-дебела завивка снощи.
Нещо грам не ми се ходи на море, ама Ники се е нагласил и ще ходим. Дано може да се изкъпем мако поне.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 20, 2019, 10:57:37 »

Привет!

Аз обичам захладняващото време и с кеф си прибрах роклите и извадих по-топлите дрехи smile Вчера даже ми беше коледно!

Днес вечерта се отправяме на някъде, в неизвестна за мен посока. Стягам багажа по минималните указания, които получих и ми е приключенско. Мисля да направя и някакви сандвичи за самолета или евентуално, ако сме много късно пристигнали и няма какво да хапнем. Днес все пак ще отделя и един час да се занимавам със статията по звездообразуване, че да ми е мирна главата на екскурзията.

Може би, защото нямаме деца, знам ли, но когато казвам семейство, в него освен милото, се вклюват и нашите, и брат ми (дори дядо ми, който живее с нас на село),
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #223 -: септември 20, 2019, 11:53:18 »

Бубе, до човек си е, кое къде се включва.  heart
Това за романтиката толкова ме заинтересува, é чак погледнах в тълковния речник щo е като теория.
https://rechnik.chitanka.info/w/%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0
Ами нещо, което ти вдъхва спокойствие и положителни мисли- широко понятие и дори само да не му вдигнеш скандал на другия, излиза, че се държиш романтично. Спокойна съм вече, по- често съм романтична, щото ме мързи да се карам. funnytooth
И Родният е романтичен, защото бяга да ми застава "напреки" като дявол от тамян, взела съм му страха за пряк сблъсък. pardon
Хаха, Али, пуснете котка на терасата при папагала, ще ви реши проблема.
Преди много години имахме кокошки в двора и един петел редовно будеше нас и съседите по никое време, ама на баба ми хич и не и идваше на ума, че може да пречи. Никой и не дръзваше да направи забележка, защото беше видна личност, с авторитет и хаплив език. По едно време точно в съседната къща домъкнаха някаква сврака в кафез, който закачиха на мрежата на оградата, срещу кокошарника. Пустата птица хем беше зловещо грозна и черна, хем и се опитваше да имитира петела. Стана такава лудница от крясъци кукуригане и кудкудякане, че двете страни на бърза ръка сключиха съгласие и петелът се разпери в нашата тенджера, а пилето си отиде, както и дойде. Бях я забравила тази история, хаха. blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 20, 2019, 11:56:26 »

Бубе, а роднините на ТМ? Така е малко странно, само твоите роднини да са семейство. Ама те разбирам, де. О според мен е така, защото още нямате деца smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines