Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81560 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 13, 2019, 08:29:50 »



Здравейте!

Все тъй става - който има момичета не обича да прави прически (в повечето случай, браво Аличка Wink ) Аз много обичам да правя прически и на мен и на други хора. Аз подстригвам Бамбук и мм с машинка. Лятото в България подстригвах братовчед ми и гаджето на братовчедка ми. Братовчедка и сестра ми ги сплитах.  Ама ако имам момиче, сигурно няма да обича да и пипам косата или няма да търпи прически, като служебното момиче.

Късмет да имате днес
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 13, 2019, 10:30:40 »

Маги, какви са тия кифли, кви гримове? На колко са години? Как няма кой да им олепи по шамар...
Аз мразя да правя прически, нито пък умея. Нямам търпение.
Ние сме малко Боровец, релакс за мен, за мъжете състезание. Който квото го влече- домъкнала съм си ром с разкази на Фицджералд - ново издание- уникален.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #122 -: септември 13, 2019, 11:30:46 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

По случай петък 13-ти някой ще си го изяде, толкова съм раздразнена, че кривотията ми ще бъде насочена на някъде. Днес от сутринта всички идиоти са решили да ме занимават.

Аз от дете си играех с момчетата, момичетата не ме вълнуваха, не обичах кукли, исках книги и топка. Постоянно бях с ожулени крака, защото играех футбол с момчетата. Бях абонирана за спешното, един път им бях съдия, тичайки не видях, че топката идва зад мен, така ме изпра в главата, че лежах дългооооо време на земята. После болница, комоцио... Не й беше лесно на майка с мен, все казваше, че съм повече от момче lol lol От гримове почнах да се вълнувам, чак в 9-ти/10-ти клас и то защото другите кифли се вълнуваха. Под гримове разбирайте спирала и червило - петък и събота lol А като деца от трите ни аз бях най-диво, не се начекнах, не се налудувах, не се накатерих, не се наиграх, чааааккк до 14-15  Girl_hide

А момчетата като различен пол, а не приятелчета за игра, чак след 8-ми клас почнах да ги отразявам lol lol

Еми, да си починеш малко, да рефрешнеш, че после... Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: септември 13, 2019, 12:08:51 »

Гледай сега как си го натъманява животът, та всеки на определен етап се научава да прави нещата Wink.
Прически на куклите измислях от съвсем малка, макар косите им тогава изобщо да не приличаха на коси, а на някаква слама, едва- едва захваната за скалпа.
Да покажа с какво се занимавам последните дни, ама ще е в няколко поста, че нещо ми се бъгна профила в снимка.бг.


* IMG_7116.JPG (71.67 KB, 461x346 - видяно 97 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: септември 13, 2019, 12:14:03 »

От бебешките дрешки на Амели- то направих розова серия за куклата Канди, останала от майка и. Много интересни хора са, пазят си спомените по особен начин.  heart heart heart


* IMG_7105.JPG (64.56 KB, 277x369 - видяно 3603 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: септември 13, 2019, 12:18:36 »

Още преди училище се гримирах с водни бои и рисувах мигли на куклите, с химически молив им "лакирах" ноктите.


* IMG_7114.JPG (55.35 KB, 369x277 - видяно 3585 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: септември 13, 2019, 12:43:10 »

Мераците по лично разкрасяване ме напуснаха още в гимназията и оттогава си ходя предимно в натурален вид.
Така и не се занимавам професионално с шев и кройка, макар от детски години да мечтая за това и модата да ме е вълнувала във всичките и аспекти - архитектура, живопис, пластика, дрехи и др. Колко пък други хора сега работят в модния бранш, дето като малки изобщо не им е хрумвало дори да се поинтересуват от тези неща. pardon
Мъжки игри, включително подреждане на кубчета, ми бяха безсмислени и скучни и от немай къде ги играех заради брат ми, да не ми мрънка. Обаче с двете момчета на бърза ръка станах спец по Лего, конструктори, коли и камиони, даже се наложи да уча наново история и география, защото точно това ги вълнуваше тях. Хаха, и инженер станах, две научни степени имам и мога да твърдя, че имам усет към конструирането на една от най- трудните области в машиностроенето - инструментална екипировка.
Брат ми бесеше и чупеше кукли, пък сега вади бебета и им се радва blum.
Вярно, че е 13- ти, петък, ама дано ни е на късмет good
Канди тук е с ту-ту, като на близначките Мон Лили и Ная, на другата сладурана. Този път има и нещо като боди с нашити мъниста.
Амели- то е на три и  не се впечатли кой знае колко, обаче майката и баба Германка са в луд възторг. Викам ако имаха момченца как щяха да запазват спомени за бебешки дрешки, но са го измислили - ще се шие за мечета Wink


* IMG_7112.JPG (64.89 KB, 461x346 - видяно 90 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: септември 13, 2019, 12:53:53 »

Ей, какво хубаво черно коте! heart Много са ми интересни. Особено има едни черни, черни, та чак и мустаците им тъмни! blum Лятото стоят опърпани, но зимата заглаждат косъм и са направо като кадифе. Не отдавна ме кръстиха, че съм вещица, та това съвсем ми допълва образа. Wink
На мен сутринта майка ми направи опит да влезе с взлом вкъщи, та ми изкара акъла. Това реших да е против уроки в днешния ден.
Имам доста домакинска работа, но каквото успея да свърша днес, а другото ще е за понеделник.
ММ е на състезание на другия край на страната. Кокона ще я вземат на вилата за два дни. Оставам с Дребния да се забавлявам.
Аз от детска възраст се интересувам от грим, маникюр, прически и всичко свързано с приложно изкуство. Ама като единствено дете на майка - амбициозна и работохоличка едновременно съм ощетена, че и на аматьорски курсове не съм ходила, защото тия неща били за губене на време. Кокона няма кой знае какъв интерес към кукли, а има запазен кашон с ръчно шити от мен дрехи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 13, 2019, 14:27:47 »

Много си права, Свекърва! Аз като малка не играех с момчетата, не харесвах нито игрите им, нито поведението. И исках да ходя само с поли и рокли.

Аз все се обърквам, кое са кукли, кое са момичета и колко са, но дрешките са супер smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: септември 13, 2019, 16:22:26 »

Амели ми е нещо като кръстница, куклата на майка и се казва Канди, нея обличах и снимах.
Другото момиченце е Мила, внучка на покойната ми приятелка. Тя по случайност има две еднакви кукли - Мон Лили, подарък от баба, а на следващата година за Коледа дядо и подарява Ная. Преди две- три години показвах техния гардероб. Много е сложна там работата, хем трябва да са еднакви, хем и да се различават по нещо. Самите кукли се различават по това, че като по- стара Мон Лили е и по- мръсна и захабена.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 16, 2019, 07:34:13 »

Добрютро!Добре дошли в новата седмица.Времето събота и неделя беше разкошно и аз за това не излизах.Имах огромна нужда да полежа и го направих.За това пък дребната и моя мъж се сцепиха от разходки.Нашата драма с болестта на Моника продължава, започват да се разболяват един по един възрастните около нея.Първи е баща ми, който я е гледал, днес и моя мъж не е добре.Веселба!

Честит първи учебен ден на всички ученици!На Моника миналата седмица и беше първия учебен ден, днес вече е поредния.Пак се пазари да не ходи де smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 16, 2019, 08:32:58 »

Добро утро!
Честит първи учебен ден!
Свекърва, браво за желанието и сръчността да прекроиш дрешките в кукленски гардероб!
Аз мога да правя прически /плитки и разни такива елементарни неща/, ама на мен си ме мързи, най-много една плитка от страни, че д ане ми запалва косата лятото и да не ме скубе Ники.
Като малка само с момчета играех, бях по-палава от всичките накуп. Кукли ми подаряваха, само някви приятели на нашите, които не ме познаваха и не знаеха ,че не си играя с такива неща- само ги събличах и разчленявах  crazy
Оставих си детето на детска, поплаках си, после се чудя дали да пратя тате да го взема в 15 или да остане до 17 и да ида аз да си го прибера. Много странно, че не видях госпожата, някви други хора ги взимаха и ги вкарваха на вътре. Цветята и подаръците ги трупаха на едн куп, аз занесох меденки с тематична декорация.

Как сте всички? Как прекарахте почивните дни? Планувате ли предстоящите 3 почивни?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 16, 2019, 09:45:48 »

Рат, вземи си го навреме в 17 часа, така ще видиш как е настроен, ще разпиташ ако има кой. До колкото знам при вас лелките ги събират на вратата и пак те ги водят като си ги взимате. Политика за сигурност. При нас все още си влизаме ние в градината.

За идните почивни дни нищо не планувам, всичко зависи от времето, болните и моето настроение smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 16, 2019, 09:55:46 »

Аз не ревах, но съм в лек шок от неизвестното. girl_impossible Излезе сестрата, после дойде учителката, взе го набързо с усмивка, защото така ще е най-безболезнено. Мен ми стана адски тъпо. Поговорихме със сестрата, ,похвали ме че не е с памперс, което ми се стори странно, защото повечето ни познати деца под три, даже преди син ми бяха без памперс. shok
Не ми дадоха да му внеса шише, имали нова директива за чаши от ХЕИ.
Струват ми се професионалисти, не са ми звъняли още, макар че влезе със страшен рев на ръцете на учителката. Казаха ми 4.30 да го прибирам, докато се адаптира.
Това което не разбирам само, е защо родителските се правят след 16 ти септември. Все ми се вижда че за новите родители и деца, стресът ще е по-малък ако има подробни разяснения преди началото. pardon
Врелите и кипелите, моля за предложения какво да ги питам на родителската, извън няколкото въпроса които специфично спрямо детето, съм си набелязала. Мерси. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 16, 2019, 10:04:29 »

Еми, и аз си мислех че ще има родитеслска преди започването, ама няма. Щяло да е "по натам", ама не се знае кога   pardon . Нищо не ми обясниха днеска, те и те бяха поошашкани, размениха багажа на Ники с на едно друго дете, абе ще видим какво е. Баща ми напира да го вземе, та днес ще иде той към 15 и нещо. Дадох му инструкции да разпита, доколкото може, щото не ми се видяха много разговорливи  nea , а и Ники ще е щастлив да поиграе с дядо си повече време.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines