Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:41:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81559 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 09, 2019, 11:37:29 »

Шампоаните за косопад не съм пробвала, трябва да пробвам таблетките значи.
В твоя квартал верно има занемарени училища, чак са страшнички.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #76 -: септември 09, 2019, 11:42:07 »

Не мога да си сложа трета лентичка в подписа. Няма явно място да се визуализира. Освен да разкарам сватбената, ма не ми се ще баш.
Идеи?
Шампоан последно фризьорката ми продаде, ма мойта коса не е боядисвана. Действа ми добре, на Saphir. Трябва да има и за боядисана  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 09, 2019, 12:09:12 »

Аз все едни го ям тоз шампоан, по един голям на месец отива.. Уж е дълга косата, Затова, ама май прекалявам с количеството. Вече вдигнах ръце, от всички ми се бели скалпа, а тези за чувствителен скалп са не добре измивни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #78 -: септември 09, 2019, 12:15:19 »

Аз все едни го ям тоз шампоан, по един голям на месец отива.. Уж е дълга косата, Затова, ама май прекалявам с количеството. Вече вдигнах ръце, от всички ми се бели скалпа, а тези за чувствителен скалп са не добре измивни.

даа и аз имам същия проблем, взех сега на Uriage, ми все едно не съм си мила косата... та вчера се мих със Здраве с въглен, друго си е.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: септември 09, 2019, 12:21:29 »

Нагласих ги, доволна  danceg
ММ се мие със Здраве, доволен е и той. На мен спря да ми се бели скалпът от сафира, зелен е моят, един литър 15 лв.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 09, 2019, 12:25:19 »

Еми, ти верно кво го правиш тоя шампоан  shok
Аз открих, че колкото по-рядко си мия косата, по-добре се чувства. Сага 1 път, най-много 2 пъти седмично я мия. Забравих с какъв шампоан се мия  blush сега се мих с хотелските, някакъв с маслена, ами не беше зле. Хареса ми, дори си откраднах, да си имам.
Булче с коя кола ходихте да приберете Звяр? Хареса ли му новата кола?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 09, 2019, 13:29:08 »

И при мен уриажът е водица. Тва Здраве Въглен от пети човек го чувам. Взимам го днес.
Аз пък ако не я мия на три дни, почва да пада, ужас.
« Последна редакция: септември 09, 2019, 13:31:00 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 09, 2019, 13:38:52 »

Много сте се разписали smile

Здравейте smile

В събота тук имаше детски празник на Червения кръст. Аз миналата година пак бях тук и ходихме без Бамбук и беше много готина на площада с линейки и пожарни. Този път много валеше и беше на закрито. Не беше много интересно, но поне имаше Лего и една надуваема линейка за скачане, та уплътнихме времето.  Вечерта пристигнаха приятели на гости  от България. В неделя доста обиколихме с тях - Техническия музей, Шьонбрун и Пратер. Бамбук геройски издържа цял ден обикаляне. Техническият музей е новото любимо място на ММ. Още следващата събота се гласи пак да ходят с Бамбук.
Днес сами ще си обикалят малко гостите. Бамбук беше на градина. Като стои по два часа е доволен, утре вечер по три.

Рат, радвам се, че си отпочинала и доволна <3

Маги, Фери, да си почивате повече.

Центърът на Враца също е в ремонт, да видим какъв ще е крайният резултат. В Казанлък в последните години са доволни хората от ремонтите и кметицата.

Еми, дано се получи готин цвят!

Аз от една година ползвам Ogx шампоан, даже още не е свършил. Става. Като ми омръзне разнообразявам с Head& Shoulders на ММ. На мен много бързо ми израствана косата. Мия я веднъж седмично.

Хубава седмица ви желая smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: септември 09, 2019, 13:58:17 »

Вчера се пънах да влизам във форума и не можех huhhuh.gif
Днес ми е понеделник - ден за всичко! Събота и неделя по традиция не чистя, макар този път да имаше изключение. И въпреки това днес имах доста неща в нас и извън вкъщи.
Изкарахме страхотни дни! Заредих батериите, видях се с много хора. Имах желание да се види и с две приятелки, ама и мина котка път pardon Друг ден!
За наденицата с боба ще разказвам в нашата тема. Беше доста културно - всичко беше в рамките на комплекса, който изглежда много добре. Имаше си хора, но въпреки това не беше блъсканица. Нямаше гадинки, не бяха голи кърища, а поляни с райграс и детелина, беше направено на сектори и хората не се чувстваха скупчени на едно място.
Новият център така и не го видяхме. Бяхме в посока крайбрежието на Марица. Много хубаво го ремонтираха преди време. Широки плочки, не онези криви павета от Главната. Доста храсчета, нови дръвчета. Голям фитнес, стени за катерене, кучешка площадка. Хубава детска площадка с чешма отстрани. Обаче поддръжка иска, поддръжкааа!  diablo Направено е нещо като лабиринт от габиони. Ползва се активно за тоалетна. А такава истинска не видях. Сцената на открито е разбита в частта с гипсокартона. Явно там са спестени пари, че на открито да ползват такива материали. Бяха го писали и по вестниците. Не е пипнато в посока ремонт. Всичко е някак мислено и не много измислено pardon

За шампоани много време ползвах Саяс салонплекс. Обаче косата ми се насити от него. Сега съм със Здраве хума. Ами екстра ми действа good Пробвах с хинин (ползвала съм хининова вода след измиване и бях доволна). Обаче шампоанът с хинин много ми омазнява корените huhhuh.gif То това си ми е и основният проблем на косата.
За боите - аз съм от много години с Палете Делукс. Нито ми изтощава, нито нищо. Обаче бялата коса си е проблем. Майка пробва какво ли не. Такива на разни растителни основи й се отмиват като стой та гледай! Сега си намери начин - боя и към 15-20ти ден ползва шампион с оцветител, за да избута още някоя и друга седмица.
Рат, къната не е за всеки. Пробвах. Обаче.... Няма измиване!!! То едно на ръка колко време стоиш с тюрбан и не може нищо да свършиш. Друго - един бойлер топла вода и още имах пясък в главата. Трябваше два пъти да мия косата в рамките на един ден, за да не ми стои на клечки като на клошар.

Маги, нали знаеш, че медалите от тиква са безсмислени? Я си взимай болничен, намести си чакрите. Вкъщи пак ще има с какво да се занимаваш, но няма да си на това темпо. Все пак си с близнаци и много добре знаеш, че това е още по-особено.

Ох, 100 пъти дописвах и го пускам вече, че се олях!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 09, 2019, 14:27:18 »

Привет,момичета!Аз имах един прекрасен уикенд.Мъж на работа,почти без готвене и много шиене на гоблени.Една циганска сватба за разкош.Имаме комшии през една къща от нас ,та в четвъртък като коприщенски сваи се бяхме паркирали да гледаме.Дори си имаме дар бутилка уиски/евтнийка/и подкова/беше много вкусна/,това им е традицията раздават на близки и съседи.
За боя аз използвам Wellaton вече две години и съм много доволна.Шампоан и балсам използвам едни на Schwarzkopf мои приятелки пътуват в Турция и за Р.Д. ми ги подариха е няма такъв разкош.Понеже косата ми  червена ,а тези тонова са много агресивни и я ко горат само това ме спаси ,сега се радвам на хубава коса.Иначе свеки ми подари пак от тази марка комплект ами все едно не съм се къпала пък ако сложех и балсам пълно мазало.Сега дружка пак ще ходи в Турция и съм й поръчала да ми донесе пак такива грамадански опаковки по1 л.
Моите ученици са готови .Учебниците на Мити са обвити тетрадки купени ,тоалет също.На Поли тепърва ще купваме учебниците защото те правтя общи поръчки ,че е по-евтино инак комплекта е 220 лв.Тетрадки и дрехи готови.Обаче не искат да тръгват на училище.И голямата само пълни главата на брат си с глупости.Моля се вече да излиза от тоз пубертет,че откачам.Влязох в критическа от глупости и простотии не само техни.
Маги,Фери,пазете се грижете се за себе си и пухчетата.Ние си имаме ново попълнение в рода един сладур Филип на братвчедка ми.Моята колежка и тя е бременна.Избрали име на бебла,Сияна ,ма брат й казал ,че ще й викат Сийка :DANCE:Много се смяхме .
Айде да приключвам,че то стана моето чаршаф.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 10, 2019, 07:35:57 »

Добро утро!
Аз идвам от градината и май май от понеделник и той ще тръгне, ако майка му не измисли нещо спешно да го отърве от затвора   girl_impossible
Вие казвате за къната, че не пада, ама аз като по-малка /мама не даваше да се боядисвам/ и като хванах един шампоан за боядисване, уж 3 измивания и падал. Да, бе да! Стоя докато не ми израсне косата, имах си червено и това е.
Ще си го купя и аз накрая, това здраве да го пробвам.
Абе много скъпи са станали тия учебници, братовчедка ми разправя че на дъщеря й комплекта за 9 клас щял да излезе над 600-700лв. Не разбрах дали само учебници, или и тетрадки и други там пособия.
Хайде лек ден!
Булчето нали има височайши посещения, та й пращам положителна енергия да мине всичко по мед и масло.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 10, 2019, 07:45:08 »

Добро утро!

Рат, не мисли за градината като за затвор, а за място с нови предизвикателства.То по тая логика всичко е затвор ,включая работата, ама няма начин.Мисля, че Ники ще свикне, ще намери приятелчета и ще е щастлив.

Аз взех много да забравям, нормално нали ама като почне да ти се случва и малко ти става криво.Записвам си поне всичко на телефона да ме подсеща.

Еми, харесваш ли си новата коса?

За косопада, първо се търси причината.Аз имах ужасен такъв над година, замина ми повече от половината коса.Щитовидни гормони, много липси на витамини и минерали, попълване на дефицити и чак тогава започна да расте.Нито един шампоан против косопад не действаше, нито едно мазило или хапчета, докато не запълних дефицитите.Много четох, много патих, много пари пръснах.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #87 -: септември 10, 2019, 08:32:06 »

Добро утро!

Рат, защо не помислиш и за позитивите? Ще го запишеш на допълнителни занимания, ще ходи на английски, карате, футбол, танци,изобразително изкуство,плуване ако имате. Ще получаваш негови творби правени по уроците или ще виждаш закачени творбите му. Ще ви викат на открити уроци и ще виждаш с очите си какво е научил. Ще имате тържество и ще се смеете и плачете от вълнение, ще ходят на първите си екскурзии и ще ти се пръсва сърцето от вълнение като го видиш да маха развълнуван от автобуса. Ще имат театър, уроци за движение на пътищата и разни други организирани събития. Градината не е затвор, аз с две ръце подкрепям държавните за сметка на частни и коопове, разликата е огромна, просто на теб ти е по стряскащо отколкото на него, защото всички сме чували какви ли не истории, но те за радост са изключение а не правило.

На Еми новата коса е страхотна!

Хайдее, лек ден! Много писаници да има тук!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 10, 2019, 08:48:06 »

Благодаря, Булче. Въртяха се трима човека, докато докарат пастелно розови кичури. Има какво още да се желае, за следващия път обаче.
Рат, напълно съм съгласна с Булче, относно плюсовете на градината, за деца на възрастта на нашите. Цял живот ще живеят в социума, трябва лека полека да навлизат там. После ще им е по-тежко инак. Особено моят, за твоят не знам, е адски вироглаво дете и има нужда от система, контрол, казарма.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 10, 2019, 09:27:20 »

Здравейте!

Еми, наистина страхотно се е получил новият цвят! Супер си!

Рат, ти пък затвор. За Бамбук у нас е затвора сигурно. Там в общия калабалък повече се щурее. Ники не търси ли деца вече? Бамбук като стана на 2,5г и аз определено не му бях интересна като децата вече. Миналата есен го водех в двора на едно училище по едно време, защото там се радваше, че има деца около него. Той днес ще стои до 11ч. Вече трябва да закусва там, да се включва в дневния график. Дано му е интересно.
Настрой се, че на градина ще е много яко. Ентусиазирай се, за да прихване и той. Булчето, много готини примери е дала smile

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines