Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81558 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: септември 06, 2019, 12:02:59 »

Маги, ти уж щеше да лежиш, пък пак фукна по събирания Wink good Щом се чувстваш добре, това ти е лекарството. smile
Празнично Родният работи, ама то защото е и в болнични nea  Не му се стои вкъщи и не го спирам, защото така или иначе нищо не може да направи с тези превързани ръце.
Аз се зачетох в една книга за Пловдив, уж исках да видя нещо за разкопките от новия Център, пък минах на първото изложение, после за Съединението и някак си повдигнах патриотично духа. Довечера, живот и здраве, ще се опитам да отидем на празненствата и така ще отчетем празника.
Машината ми се развали, точно когато най- много ми трябва. Преминах на ръчна работа, ама отнема повеé време и ме изнервя. Ще се почудя още малко и като нищо да извадя стария Сингер от 1876г. Такъв тегел прави, все едно е чисто нов.
Хубав ден на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 09, 2019, 07:25:17 »

Добро утро, как сте?В понеделник на новата работна 5 дневна при това седмица.Аз съм си пуснала петъка и ще ходим на планина, дано не ни мине котка път де. Почивните дни почивах.Овена пак ме ядоса, но се разбрахме.Лошото е, че тия ядосвания вече са свързани с проблеми при мен.Изглежда, че това много ми влияе на бременността и започват едни контракции, едно чудо, ужас! Не знам овните жени как са, ама мъжът овен си мисли, че всички покрай него са телепати.И заради тая мисъл се караме всички в семейството.

Айде хубав ден и усмихната седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 09, 2019, 08:22:54 »

Добър ден!
То било супер гадно да ти свърши почивката  sad , много бързо ми мина времето. Поне го прекарахме много пълноценно и съм доволна и отпочинала. Нико също е доволен, много му хареса на морето, каза че пак ще отидем. Ако не ми се прецака плана мисля около 22 да си спретнем едно кратко моренце.
Маги, възхищавам ти се как не се спираш! Браво, момиче!
Фери, да минеш да се отчетеш след прегледа.

Айде лек ден на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: септември 09, 2019, 08:55:50 »

Привет!
Минаха и тези почивни дни, в общи линии, твърде еднообразно и скучно за мен.
Нали традиционно 6- ти е нещо като празник на Пловдив, та ходихме да гледаме Центъра, дето уж не е официално открит, ама като гледам така ще си и остане. Не искам да звуча негативно, но е много, ама много под очакванията ми. Едно, че сума пари се пръснаха, второ, че повече от година беше разкопано, заградено и с прекъснат достъп. За археологическите находки имам чувството, че са преместени от едно място на друго, струпани са купчини камъни, като тревата естествено е избила между тях и създава впечатление за старинност. Наслагали са нови пейки, от грозни по- грозни, на постаменти от бетон, осветлението е половинчато и като нищо някой да се изпотроши в тъмното nea. Правиха някакво пресъздаване на събитията, ама вяла работа... Някак насилено, недообмислено, и каквото стане, съответно недовършено и разочароващо.
Историята с боба и наденицата и тя не се получи както трябва, защото по пътя към Житница имало задръствания и повечето от компанията не го предвидили и закъснели, а после пък бяха не на кеф. Събрахме се в Пловдив само две семейства, обаче решихме, че ще отложим виждането за първите дни на октомври и ще е само тук, на спокойствие и бира.
Маги, без да сме зодиакално определени, все си мислим, че околните трябва да знаят за чувствата, мислите и намеренията ни. В напрегнати моменти, от криворазбрана деликатност, всеки нещо скрива уж за по- добре, но пък то става още по- зле. Накрая някой трябва да тропне по масата и да се покажат всички карти, че да се вземат решения. Ама докато не узреят всички, няма как да стане и само се трупат нерви и ядове. Гледай да си над нещата, няма да оправиш света, особено като това ти влияе на бременността. Мисли за друго и се занимавай с нещо приятно, всичко ще се нареди с времето. good
Хубав ден, времето се очертава пак да е топло дълго още good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 09, 2019, 09:11:19 »

Свекс, ремонтите в Пловдив, явно са като тези в Сф. Ако не знаех че са правени, нямаше да забележа.
Аз имах стартова сутрин тип стрес,  с ревящ набоден индивид малък. Отивам да си сменям цвета на косата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 09, 2019, 09:18:55 »

Свекс, лошото е че той е за всичко така.Аз съм му свикнала и от години работя с уточняващи въпроси, обаче моя мъж не е свикнал.Трябваше да се лепят едни тапети, разбрали се за ден ама не и за час.Единия(овена) си мисли за сутринта, другия(телец) си мисли за ранен след обед.Познайте кой отнесе това разминаване в милите им.И това за едни тапети!Накрая се накарах на всички, изпратих ги да лепят тапети и цял ден лежах.И им казах другия път искам писмено да заявят ден и час когато ще правят нещо заедно, защото не им издържам на глупостите!

Рат, ужасно е да ти свърши почивката, така е.Аз все повече обаче се замислям за болничен.Тежи ми.Септември ще го избутам, но за октомври не съм сигурна.

Еми, завид, аз се разминах с боядисването вчера, ще чакам до идната неделя.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 09, 2019, 09:23:17 »

Свекърва, ти какво очакваше?! Аз вече не виждам ремонт след, който да го има "УАУ" ефекта. Всичко е да замажем положението там, а да се откраднат колкото може пове пари и каквото остане за ремонта...
Маги, що се мъчиш? Излез и си почини малко, докато още можеш сама /сравнително/ си да си редиш плана за деня.
Еми, ще чакаме да видим новия цвят. Какво му е на малкия?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: септември 09, 2019, 09:51:40 »

Хаха, Маги, направо си е за смях ситуацията, на твой гръб, де Wink. В подобни случаи изобщо нямам вяра на никого, пък и си завирам носа където не ми е работата, та "наивно" разпитвам всички участници за допълнителни изненади и неясноти. Може да отнеса един скандал, ама не ми е в природата да се променя blush
Рат, браво на теб! Не е шега да караш сама в чужбина, да се справяш с битови въпроси и тригодишно. good Радвам се, че си отпочинала и заредена, а и мераци за ново ходене имаш Bravo  heart
Еми, драстична промяна ли си замислила за цвета?
Аз нещо не мога да случа на бои, на втората седмица и вече е паднала. Уж търся да са за бели коси, ама освен Палете, от която пък ми капе, нищо друго не става sad. Имаме нов фризьорски салон на улицата /вече четвърти, през 100 метра/, та ще опитам дали момата може да направи нещо, докато е с промоционални цени Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 09, 2019, 10:35:09 »

Маги, големи са твоите хора! Да св оправят сами.
Рат нищо му ням- иЗследванията за детската.
Свекс, ще се оставя в ръцете на човека- топ "колорист" се води. Тамън да се изненадам.
Рат четох те в темата ти- имам какво да кажа от личен опит, и ще го кажа честно. Ще се опитам да пиша там утре.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 09, 2019, 10:43:10 »

Като споменахте бои, аз мисля да се пробвам с къна. 3 пъти се боядисвам от Коледа насам и косата ми е отврат- още по-суха, изтощена някак, капе си. А и последния път цвета не ме изкефи.
Свекърва, всички ми казаха, че съм луда да си го причиня това море, по този начин, предвид че имах вариант да съм с нашите. Ами изобщо не съжалявам, наистина много спокойно беше и мисля, че и двамата с Ники имахме и имаме нужда да сме си само двамата понякога.
Еми, ще се радвам да прочета какво имаш да кажеш. И аз имам още да излея, ама трябва да го формулирам, а и доста неща съм позабравила или не искам да се сещам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #70 -: септември 09, 2019, 10:56:03 »

Добро утро smile

Ние изкарахме мързелив уикенд по неволя. В четвъртък ММ се прибра рано рано от работа, че нещо го сивл коремът, някакъв вирус температура + висене на белия трон, ма бързо му мина. Вчера аз цял ден бях с ужасни киселини и не знаех къде се намирам, ма мойто май е от беб, който не се спира, днес също имам, ма са по-леки и съм си сложила стомахът малко на диета. Поне Мис засега държи фронтът. Иначе тя три дена си игра с децата на съседите дето идват отсреща през почивните дни, голямо търчане в комплект с кучето.
Довечера след прегледа съм намислила да изляза по женски. На ММ и Мис мисля да им запазя да ходят да гледат енрги бърдс и после да ме вземат.
Еми, за изследвания ли  huhhuh.gif Няма страшно, ще му мине Wink
Маги, пускай болничен като се усещаш, че не смогваш...а и с тия контракции и както се ядосваш за всичко. Аз тази бременност нямам и половината от енергията, което имах миналата. Сега и през ум не ми е минало да мия прозорци, да се разправям с ремонти...не мога просто, още повече Мис си иска своето, както и Моника.
Четох аз за ремонта в Пловдив, явно само се усвояват средства, наистина...Те тия пейки сигурно струват 3 пъти повече от обикновена, дървена, класическа пейка, затова са плеснати.  nea
Свекс, пробвай с някоя професионална, при фризьор smile
Два отговора...пускам
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #71 -: септември 09, 2019, 10:58:52 »

ДобрИ Дан!

Чакам гости от Чехия, Русия и Унгария, както и цялото царско войнство от целия свят, с най-велик вожд всемогъщ ,тази седмица ще е газ, спирачка!

Ние уикенда изкарахме напред назад. Петък едвам отлепихме, с махмурлук тръгнахме на път да си приберем Зверо. Малее говори толкова развалено, не знам как ще го оправим  badgirl, но за сметка на това е пораснал, черен като циганче, познават го всички из целия град, доста повече от мен хахах, минаваме и само го поздравяват деца и възрастни. Много е щастлив че си е вкъщи, не спря да повтаря че много се вълнува че си е домичка! Казахме му че сме забравили помощните колела при баба му и вчера го пробвахме без, майко без кръст останахме, туй само пищи че ще падне...

Сутринта ни започна като на всички Софианци, групово чакане с ако в чантата в лабораторията  lol

Свекс, имам същия проблем с боите, единствено с Гарние се задържа боя, един път взех най-скъпата, някаква phyto, ми падна след 2 седмици. Бялата коса си иска яко химия.

Еми понеделник ли почва?

Маги то не е от зодията, а просто са си свикнали ти всичко да уреждаш. Хубаво си замислила да си почиваш от октомври, щастливей и дебелей!

Рат , каква къна бе жено, нали знаеш че това няма махане  huhhuh.gif. Вземи си витамините на Дюкре за коспоад, също и шампоаните, провери си и щитовидната

Всички кметове предизборно са се активирали, хахах. Нали на нашия район ми е приятел, и го виждам как яко дава газ преди изборите, ама нека, поне ми направи площадка, а сега и училището до нас ще ремонтира smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #72 -: септември 09, 2019, 11:08:07 »

Булче, тва баш до вас ли ще ремонтират? Време му беше, освен двора, че е голям, друго не ми харесва в него. Аз съм учила в другите две, доста по-добре изглеждат.
Ох добре, че ще си спестя сега тая истерия с тръгването на дг от другата седмица. Ако ще нося краяна месеца живот и здраве.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 09, 2019, 11:22:09 »

Булче , уж понеделник да.
Дюкре на мен ми действа правещ пърхот, уви.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #74 -: септември 09, 2019, 11:30:37 »

Булче, тва баш до вас ли ще ремонтират? Време му беше, освен двора, че е голям, друго не ми харесва в него. Аз съм учила в другите две, доста по-добре изглеждат.
Ох добре, че ще си спестя сега тая истерия с тръгването на дг от другата седмица. Ако ще нося краяна месеца живот и здраве.

Даам, този, наистина е супер зле, аз мрънкам от сумати време. Вчера беше пак пълно със стъкла по двора, просто е ужасно.

Еми, аз за косопад, тези за пиене са им много добри.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines