Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:41:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81574 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: септември 01, 2019, 09:24:44 »



Привет, дами  Sunshine Sunshine Sunshine

Вече сме в септември  autumn autumn autumn А на мен ми е още лятно, топло, ходи ми се на море, въобще не ми е есенно Girl_hide

За Мадрид се завъртя сложна схема, това ни е женският Мадрид с другарките от Париж. Дано има щастливи звезди над мен и да отида heart

Свекърва, Сияйна Жулиета свети на звездния небосклон. Съжалявам за преживяното, това ми е най-трудно с животинките cray Но аз страдам и като видя блъснати на пътя, та не съм за домашен любимец blush

Рат, нещо не вденях какво си написала, ама емигрираш за друг град/държава pardon Руса съм, написано в прав текст ми трябва на мен blush

Да имате един прекрасен и топъл септември, да ви се случват хубавини и благинки kiss2
« Последна редакция: септември 01, 2019, 09:30:32 от marry_me » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2019, 10:40:36 »

Свекърва, съжалявам за Сияйна, на по-хубаво място е!

Честит ви спетември, един от любимите ми месеци.Имаме и годишнина от сватбата през него!

Рат, много я мислиш тая градина.Не си подценявайте децата, от тук нататък ситуациите в който ще са поставени ще са много и трудни, не казвам хвърлете ги на вълците, казвам Оставете ги сами да се оправят еле пък момчетата.Че  като гледам масово момичетата са бойни, а момчетата са на мама децата.Не казвам, че вашите са така, просто е масово явление.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #2 -: септември 01, 2019, 11:48:25 »

Маги, как изкарахте на морето kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: септември 02, 2019, 07:35:24 »

Привет!
Миленка, тези листа като за ноември жълти Wink. Още всичко е зелено, да не говорим, че и температурите си ги бива даже повече от за летни Sunshine
Макар и да има рождени дни в август за семейството ни, едни 12 години, това е времето, когато НИ1 и после НИ2 са си тръгвали след летните ваканции за Щатите и ми е свързано с раздяла, та в последните години все ми е било свито сърцето. Приятелките ми от чужбина също се изнасяха тогава, тенденцията се задържа, някак се радвам, че месецът е зад гърба ми. Хехе, както се казва, ей го де е Коледа, време е да се замислим и за големи празници good
Вчера, съвсем без план, с Родния отидохме в Археологическия музей да видим специалната колекция съкровища, дошли тук заради ЕС на културата. Много интересно ми беше, че Панагюрското златно съкровище е толкова малко като размери. Ходила съм като дете с майка ми и баща ми, спомените от тогава ми са, че ритоните и купата са почти огромни.  Oh my ... Дали защото аз съм била малка, дали е било някакво копие в мащаб или витрината е била с увеличителни стъкла, ама хич не беше същото pardon.
Отидохме и на едно от другите "културни" събития - откриване на Мекица бар, тоест минахме покрай него, защото нямаше нищо специално, освен две украсени с балони маси и няколко мекици и чаши кафе, ама те така и свършиха за секунди и не стигнаха дори и децата да ги опитат. После имаше латино танци в изпълнение на клуб по танци, високо пусната музика, томбола за купилите кафе и толкова. На вечерното огнено шоу не ходихме, само чухме и видяхме фоерверките, че бяха съвсем близко до нас. Май това си е заслужавало, но ще се задоволим с видеата във Фейсбук и новините по телевизията.
Другата седмица ни е културна покрай традиционния театрален фестивал Сцена на кръстопът. Имаме билети за две постановки, живот и здраве.
Хаха, пак съм в предродилна треска, този път заради НИ1 на 5- ти. Ей, толкова се преноси това дете, че само ме размъкваха по болници да гледат води и да слушат тонове. Ако беше в днешно време, да съм родила и забравила вече Wink.
Хубава седмица, хубав месец и изобщо всичко хубаво като мисли и преживявания! good Смятам да отида до пазара и да подменя запасите във фризера от малини, ягоди и боровинки, а от старите да направя сладко за коледни подаръци yahoo
« Последна редакция: септември 02, 2019, 07:40:13 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #4 -: септември 02, 2019, 09:12:46 »

Привет в новия месец!

Мен месеца ми започна страхотно, а дано да върви така хахха. Уикенда пак бяхме на турбо режим, събота на гости и на барбекю при една колежка, събрахме се колегите до малките часове седяхме. Много е хубаво, горе в планината живее в едно село и малка рекичка и минава през двора.Лошото е пътуването всеки ден че пътя е супер зле и завои, а зимата не ми се мисли.

Вчера си правих "спа", абе направо сауна беше  laugh, занесохме килимите за пране, свалих пердетата за пране и пуснах пиролизата. Е нема такава жега, пиролизата нагрява на 500 гр и станах вир вода, след това и гладих пердетата... ама сега е поне чистичко. Крайно време е и прозорците да измием, ама все не е удобно време или завалява...

Та хубава новина за днес е че вече съм собственик на нова колица! Много е джиджана, токущо си я взех!

Почерпкa




Свекс, много си ви е културен града. Ей сега една холандка я убедихме да дойде в Пловдив вместо София, дърпаше се в началото, но и изпратихме един холандец да и обясни и веднага се съгласи.
« Последна редакция: септември 02, 2019, 09:14:45 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: септември 02, 2019, 10:32:31 »

Булка, да те слуша колата, безаварийно и все по хубави места да я караш!
Нещо и теб гледам слугинската вълна те е тръшнала Wink Аз съм на подобен хал с килими, пердета и мебели и само чакам окончателно да свършат прахоляците от ремонта, че да подхвана прозорците.
Пращайте холандци и каквито още сварите, да мръдне бизнесът и тук Wink. Ква ти култура, във Варна това лято имаше много по- стойностни събития, отколкото в Пловдив. Пък какви грозотии се строят...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 02, 2019, 11:54:43 »

Ай привет, не мога да стигна до тук.

Булка, безаварийно каране!

И аз трябва да чистя, идея нямам кога и как ще стане, особено как  huhhuh.gif

Морето беше добре.Тишина и спокойствие, нарушавана от едно дребно 5 годишно, което сами иска нещо!Но то горкото беше толкова каталясало от слънце и плаж, че с преговори се предаваше.На работа ме чакаха като топъл хляб, пак имаме много отпускари и дупки се запълват всякакви!
Ходхме да гледат бебетата, добре са девойките растат, ритат, добре са.

Запазих 2 нощувки за септември на Троянския балкан малко да отидем на хладно и ги чакам вече с нетърпение.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #7 -: септември 02, 2019, 12:04:43 »

Честит септември smile

Винаги го свързвам с ново начало, сигурно заради новата учебна година. Много го обичам този месец, бащс ми имаше роцден ден тогава.
Нашето училище започва утре, тази година сме с нов учител, мъж този път, другата седмица съм на родителска среща. Сега предстои да се включим безпрепятствено във въртележката - ранно ставане, правене на закуска за училище, излизане навреме, после взимане вечер.

 Ние сме също на вълна оправяне и чистене - след два месеца ще се местим и сега има много работа- оправяне на багажи, изхвърляне, чистене, боядистване на новото място и това придружено с обикаля е на магазините за мебели... аз съм като един проджект мениджър с големия тефтер, в който записвам всичко
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #8 -: септември 02, 2019, 13:30:57 »

Здравейте!
Тези дни съм във водовъртеж blum
Кокона си дойде от морето. Леко кашля - някаква реакция от климата, което е много тъпо. Каквото - такова. Нашите запазиха дати за море и скоро ще я водят. В Гърция всичко било фул, та ще са по родното Черноморие.
Братовчед ми дойде за лекции. Снощи се събрахме да се видим. С приятелката си са новодомци и много им се радвам. smile
Свекърва, жалко за Жулиета sad
Булче, леко и безаварийно шофиране на новата придобивка give_rose
Хич не ми е есенно. Есенно ми става чак ноември (това защото на сватбата ни през октомври ни утрепа жегата). Този месец не ми се иска да свършва, макар да вярвам, че ще е за по-добро. Когато излязох в болничен бременна с Дребния, се зарекох, че това ще ми е последно на тази работа. Нали съм проклета в устата и баш така ще стане.
При нас е още горещо, лятно, пълно с деца, които търчат, викат, играят. bouncinggirl Днес специално звездите са нещо цял предиобед на криво и имаше по някоя дълбокодишаща майка и поне две цирикливи деца. insane
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 02, 2019, 14:10:32 »

Честита кола , Булче!
Аз килими дадох за пране още май месец. Прибрах ги и ще ги опна октомври.
В ремонт сме , съответно слугинският режим е на макс. Вече не се впечатлявам, действам, да ми се маха по-бързо.
Аз малкия не го мисля, мисля жените дет ще го гледат biggrin.
Али, позачистила е дробчетата малката? Най- вероятно е лечебен ефект.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #10 -: септември 02, 2019, 14:20:57 »

И моите дечковци при смяна на климата пускат сополи и кашлят. Докато няма температура не го мисля smile

Явно всички са в ремонтен режим lol)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 02, 2019, 20:29:34 »

Здрасти, прекрасни!
Булкя, честита кола, леко и без аварийно!
Маги, браво на бебетата, че са послушни и растат добре!
Али, фсно нищо да й няма на Кокона.
Ние сме в Смолян, а утре ряно рано тръгвам с маллия на море в Гърция. Малко ми е свито, сама с него, ама квото такова. Като мрънка ще спирам и това е pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2019, 07:41:45 »

Добро утро!

Рат, защо сама ще ходиш?Какво се случва с вас?Само потайности ей!

Как сте днес дами?Аз снощи излизах по женски и сега ми е много добре smile Заредих батериите.В четвъртък пак такова излизане ми предстои.Да видим дали няма да са последните ми такива за година напред.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: септември 03, 2019, 08:20:43 »

Рат, дано е послушно детето! Добре да си прекарате на морето и да си намерите хубава компания heart
Маги, сигурно няма да са последните, само ще са по- кратки срещите с приятелки Wink. Брано на госпожиците, че са добре и растат. Няма как и те да не са височки и стройни като сестра си Bravo
Ние днес и утре няма да имаме ток в работно време, ще правят профилактика.  Дано фризерът и хладилникът издържат, че в следобедните часове го откарваме до 30С. След малко пускам пердета и затварям прозорци. Ще се отдам изцяло на любов, или като младежите ще отида в интернет кафе. Колко сме зависими от всиúи тези глезотийки, думи нямам. По закона на всемирната гадост, тъкмо сега имам да шия, пък и ми се шие на машина.
Хайде хубав ден, нека отметнем важни неща и ни се случат благинки и добринки! smile heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #14 -: септември 03, 2019, 11:02:38 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Не знам защо ми отряза името на темата, като ми даваше достатъчно символи beating Но липсва едно "Септември бъди прекрасен летен завършек"

Свекърва, първо бях сложила друга снимка, ама нещо беше малка и като бях през телефона сложих тази pardon Не знам дали в Пловдив е така, но в София кестените са окапали на 100%, много е странно. Направи ми впечатление, не помня толкова рано да са оставали без едно листо. Особено като до него има друго дърво и е странно.

За сега май има щастливи звезди над мен и с лека промяна от отпадане на един ден ще съм Ола, Мадрид! Girl_hide

Маги, бравос на девойките, послушни, папкат, растат, точно каквото се очаква от тях heart За женските излизания ми звучи весело, защото реално ще имаш 3 дами в къщата. Горе-долу всеки ден ще си излизане по женски  insane insane insane Погледнато от веселата страна  girl_wink

Рат, и аз като Маги си правя някакви изводи, през каквото и да минаваш гуш heart

Обещавам публично и на себе си, че до края на септември ще си вея Д-то по света и после се кротвам. Мисля цяла есен и зима да не правя планове за пътувания Girl_hide Girl_hide Да видим докъде ще издържа с пътуващата си зависимост girl_impossible girl_impossible Дали има група на анонимните пристрастени lol lol lol

ЕДИТ: Аааааааа, Булче, ЧЕСТИТО ново возило. Безаварийно и само по хубави пътищата да те води. Bravo
« Последна редакция: септември 03, 2019, 11:06:39 от marry_me » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines