Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:17:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека топлият дъх на лятото не свършва... Септ  (Прочетена 81575 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: септември 24, 2019, 08:34:21 »

Здравейте!

Свекърва, скорошно възстановяване на лелята!
Кои са тези светила, че не виждам добре на снимката.  Н. Овч. ли е единият?

Тази сутрин е много приятно времето. Прибрах се по обиколен път. Като отивам да взема Бамбук може също да по обиколя.

Иначе и аз нещо не спах спокойно. Сутринта си мислех, че защото Бамбук е дошъл да спи при нас и е ритал, ама детето си беше в стаята му. Явно съм го сънувала.

Хубав ден
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 24, 2019, 08:45:41 »

Добро утро!
Ние се завърнахме от "почивка", малкия ми скъса нервите, толкова ме ядоса че ми падна пердето и си изпуснах нервите, та го ударих по дупето и още ми е криво, ама той буквално 3дни не спря да се тръшка за всичко! Времето беше хубаво, водата чай, обаче като духне и ти става студеничко, та аз само до бедрата влизах. Ники влезе 2-3 пъти и до гърдите, ама като цяло предния път беше в пъти по-добре. Поне трафика беше малко по-малко този път.
Свекърва, бързо да се оправя леля ти! Дано да е било наложително, а да не са я отворили ей така. Ако няма други желаещи ще се нареждам за моркова, че ние всичко събираме. Има банан, круша и ягода. Почти съм събрала за още 2, ама са ми на различни картончета.
Бубе, хареса ли ти изненадата?
Сутринта заведохме Ники на градина с баща му, еми тоя път ревна чак като влезе и затвориха вратата.
Лека седмица на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #242 -: септември 24, 2019, 09:06:27 »

Рат, твой е! Бая е грозен  и може да мине за тиква, ама да се радва детето, пък после и за куче е добра играчка smile
Панди, да, Овчаров е, другите са от обкръжението му, пак ровят из Перперикон и околностите.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: септември 24, 2019, 09:24:15 »

Здравейте!

Ние си бяхме в нас тези дни. Алекс уж се беше оправил и му пуснах изследванията в петък, в събота се събуди пак с хрема, ама този път и кашля. Провалиха ни се плановете за обиколки. Ще видя колко време важат тези изследвания и ще го оставя в нас тази седмица.
Иначе пък времето беше разкошно. Много спокойно и приятно.
Възползвах се да прибера летните дрехи и освободих доста място. Извадих си клиновете - верните другарчета. Дънки сигурно няма да обуя скоро или поне моите не са ми удобни вече. Може да отскоча до Лидл да видя дънките дето ще има тази седмица.
Ох, и аз не мога да спя. Не знам от хормони ли е, от притеснение ли, ама не ми е ок така. И до вц ставам по няколко пъти и се въртя като шугава. Ужас ...

Свекърва, да се оправя леля ти бързо!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: септември 24, 2019, 09:49:46 »

Миме, дано бързо му мине на Алекс! Изследванята за паразити са 14 дни, кръвта и урината 7.
Свекърва, много благодаря! Спести ми едни 100лв., че се е тръшнал и ги иска всичките. Стоят строени на дивана и са ни платената публика като четем книжки или играе на нещо. Непрекъснато ги води на отчет кое къде е и ги разхожда.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: септември 25, 2019, 07:39:54 »

Добрютро!

Свекърва, вие пак в приключения!Тук нали имаме болници на килограм, яко точат ЗК и е някакъв ужас.Особено със самотни възрастни хора, редовно им измислят болести и им правят някакви манипулации.На тези години упойки и т.н. не си е работа.Организма не може да се възстанови.

Миме, ще му мине на Алекс, то тепърва започва сезона на сополите.Аз даже вече не ги отразявам, толкова им свикнах.А като се сетя в яслата колко се впечатлявах....Поумняваме, изтръпваме и т.н.

Рат, нали знаеш децата са на моменти.Обявил ти е стачка, сега ти ще го отнесеш.

Апропо за градината, ако можете карайте мъжете да ги водят, май се повтарям, но с тях не реват така и не истерясват.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: септември 25, 2019, 08:08:33 »

Добро утро!

Тук вали и вече си е есенно. Това време ми е много ограничаващо.

Рат, днес ММ като вземе резултатите ще звъня направо до градината, защото разбрах, че навсякъде сроковете са различни. Дано не трябва пак да го боцкат, че ми е мъка.

Маги, ако са само сополи, някакси го преживяваме, ама този омагьосан кръг не ми харесва. Като се разболее един и след него друг и после трети.  nea  А даже не в тръгнал и на градина. Ей го, нещо ме боцка от едната страна и мен гърлото. А до преди седмица се лекувах. В това положение ми е по-сложно да съм болна, защото не мога да пия всичко.
За Алекс не знам колко ще е добре баща му да го води. Той умира за него и не му дава да излезе от стаята. Ако съм аз, сигурно няма да забележи, че ме няма. Поне така е в нас. Като сме си двамата, много ме обича, но баща му вкъщи ли си е, обича да се занимава с него и ме гони от стаята. Една път да видя как ще потръгнат нещата и ще го мислим.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: септември 25, 2019, 08:44:28 »

Добър ден!
Миме, дано ти се размине на теб поне! За воденето и Ники умира за баща си и мислех, че ще е голяма истерия да го води той, еми 2ри ден ходим двамата и почва да реве чак като влезе, иначе реве от колата и го нося на ръце до там, а сега го хващаме за ръчичка и сам си ходи. Е не си умира от кеф да отиде, но...
Тая седмица нещо ми се вижда много дълга. Вчера си откраднах 2 часа и ходих на спининг, добре ми се отрази да не мисля за нищо сложно, а само да въртя. Жалко, че днес няма да успея да се измъкна и да отида пак на нещо. Оказа се, че ми липсва да тренирам, ама нещо не мога да си открадна време да тренировка  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #248 -: септември 25, 2019, 08:56:28 »

Добрютро да е! heart
Тази сутрин Родният пусна климатика, да не ми било студено Wink. Дип си ми е добре прохладно, ама хайде да се трогна от загрижеността му, щракнах го като излезе.  Wink blum Явно много му липсва котката и грижите за нея ги пренасочва към мен, като ми купува храна и ми подсигурява добри климатични условия. blush cray. Вчера донесе две огромни връзки банани /той банани не яде/, защото знае, че ги обичам. То хубаво, ама два- три да са, един стомах имам.  Wink Ще се наложи да ги слагам във фризера за сладолед или да ги раздавам. Замислям се дали да не му взема ново коте, че това мъжете са направени от много меко тесто nea.
Маги, точно така е, точат касата, та пушек се вдига. Даже си мисля, че ако роднините показват загриженост и са притеснени, злоупотребяват още повече. В случая с леля ми просто беше лош късмет, че лекарите от родата, включително брат ми ги нямаше тук заради празниците, че да се консултират с лекуващите я. От друга страна, може и за добро да е било, знае ли се в какви отношения са, като са в частни болници и дали нямаше да се добавят напрежения.  pardon В крайна сметка нещата вървят към подобрение, махнали са катетри и я раздвижват. Хаха, още в деня след операцията си сложила крем и червило, мацнала и руж на бузите, та изплашила сестрите, че вдига температура funnytooth Не иска и да чуе за болнична храна, снахите готвят специално за нея и носят. Изобщо, възползва се от положението си в момента да бъде обгрижвана царски, нали си е лъвица. heart
Ако се интересувате от хубави театрални постановки, може да си спестите и "Арсеник и стари дантели". Малиии, датска пиеса, няма разбираем смисъл, уж комедия, ама то направо трагедия. Артистите дадоха всичко от сърце и душа, но като няма текст...
Чух добри думи за спектакъла на Люси Дяковска. Твърде авангардно ми звучи и въпреки това ще се опитам да отидем, че не ми се завършва културния сезон само с разочарованията от театъра.
Хубав ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: септември 25, 2019, 09:01:45 »

Аз не съм по темата- да питам някой с опит в лечение на хемороиди. Майка бедства и я удря психически. Ще са от полза препоръки за лекар или клиника.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: септември 25, 2019, 15:13:14 »

Еми, не мога да помогна.

Свекърва, вземи му котка на човека иначе ще ти стане много досаден.В началото ще мрънка, ама после ще е щастлив.Е ти знаеш какво ви предстои с едно животно в къщи, но на мен без котките ми е много празно.

На мен днес не ми е добре нещо.ВИе ми се свят, главата ме боли, въобще не съм в кондиция.Мерих кръвно, уж е нормално, но в последно време не спя добре и това се отразява.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #251 -: септември 25, 2019, 21:56:37 »

Добър вечер smile Малко да се разпиша и аз.
Свекс, и аз съм за нова котка  heart Нашата в последно време ѝ е щукнало да ходи навън на разходка и като излезе и залипсва ми е много смотано...та трябва си животинка, особено като свикнеш smile
Скорошно оздравяване на всички  give_rose
И моят съвет е бащите да водят децата. Нашето в малкото сутрини, когато и аз съм ходила все има мрън мрън...та ММ добре се справя  Wink
Тия плодове, два пъти хора преди нас на опашката ни дават точки и събрахме 4 от 7, имаме още една точка, ма нз дали ще съберем за играчка...трябваше да ги фотошопна тия точки и да ги принтирам на гланцирана хартия, нищо особено не са, ма късно се сетих  pardon
Бяхме на родителска среща тази вечер, директорката (нова) още не е баш в час, а и нали сме във филиал, пък тя си е по наясно и по-свързана с основната сграда...ма има от майките активистки, даже една нова доста се пъне, та ще има кой да натиска за разни проблеми. Аз лично нямам енергията да се занимавам организационно и с това. Имат много допълнителни занимания, записахме я на всички-балет, йога, латино танци, английски и приложни изкуства. Има и футбол, ма мисля да ѝ го спестя. Учителките са една млада, доста натокана, имала три деца  girl_impossible и една по-възрастна, изглеждат ми спокойни и адекватни. Още се търсят помощник-възпитателки, голяма криза за кадри...ма за тия пари няма кой  nea
Някой беше питал за витамини, нищо не пия, гледам да ям плодове и зеленчуци и да си ги набавям. Пия магнезий и но шпа при нужда, даже магнезият започнах да го пропускам. И двете ми АГ са на мнение, че щом изследванията и всичко са наред, е напълно излишно да пия химии от аптеката.
Маги, имаш нужда от почивка  give_rose Според мен се замисли за болничен вече по-сериозно. На мен ми се отрази супер това време вкъщи. Още повече две те подбутват отвътре...хич не е лесно  smile
Утре ще звъня на мед сестра в ДГ да питам трябва ли всичките изследвания пак, щото четох, че е само ако не е посещавало изобщо или повече от 2 месеца, пък Мис си беше на ясла до средата на август...та може и да ни се разминат бумащините. Можеше днес да се сетя да питам направо директорката, ма съм по не в час и от нея  blush
Еми, и мама я мъчат от време на време...ще ходи на хирург да ги погледне и ако се наложи оперативно ще ги махат, та друго решение засега не е намерила за съжаление  nea Ще я питам за лекар, ама моля те да ме подсетиш ако не ти пиша скоро  blush
Моето семейство също го разбирам ММ и децата. Мама и тате и брат ми са ми бившото семейство lol Те със сигурност ни възприемат като семейство, но като отделно такова...особено ММ  pardon Честно казано ми е все тая кой кого за какво приема, важното е да сме в нормални отношения и да си помагаме, щото съм се нагледала на семейни и роднински простотии, пък реално приятелите ни помагат повече от роднини и тн...Не знам дали се обясних правилно, дано сте ме разбрали.
ММ изкъпа и приспа Мис, аз само опъвам краци на дивана...оставям ви, да му обърна внимание  Wink
Целувкен  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: септември 26, 2019, 07:28:02 »

Фери, ще те подсетя след ден два пак! give_rose
Аз пък на мястото на Свекс, не бих взела втора котка. Че и аз съм препатила емоционално от загуба на животинки и нямам място за повече липси. sad Мен би ме трогнало това внимание от страна на мъжката половинка- харесва ми че те поглезва сега.
И аз не пиех нищо без нужда по време на бременността. При мен беше наложително по едно време желязо и магнезий, просто не можех да движа без тях. angry Витамини не съм пила, но виж хомеопатии- колкото щеш, то друго и не можеше.
Маги, верно ти е време за почивка, дай си възможност за отдих- като се родят децата и знаеш какво те чака.
Ние в работата се готвим за изложение уикенда и ми е гръмнала главата- плюс разправиите с майстор и ВИК дреболии... А трябва да си оправя и ноктите и косата, че там как да е не може да се ходи. nea

Като стана дума за градината пак, на моят взеха да му викат Скитащият с вълци. Ходи отваря си врати и обикалял из групите. girl_impossible Любезно ми го казаха че скоро ще пускат резето, което е поставено на вратата на неговата група и никога не е слагано  преди това. Мисля че почват да съзират истинската му порода и колко е свободолюбив, да видим те как ще се оправят. Ама стрелец с асцендент водолей- шантава му работа.
Замислих се онзи ден, да питам, добър ли е медицинският филтър в градините на вашите деца? И допада ли ви менюто им за хранене?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: септември 26, 2019, 07:38:20 »

Добрютро!Замислила съм се вече сериозно.На 07.10 съм на доктор и ще говоря с лекарката как ще я караме.Тя и в болница иска да ме вкара, че дни инжекции да ми бие, та скоро ще залипсвам на работния фронт.Ама да ви кажа като се наспи човек е много хубаво!

Еми, филтъра е избирателен, храната е хубава.За филтъра, моя мъж щеше да се кара с едната сестра.Моника е с алергия към липите, кашля усилено докато се натрупа Ксизала в организма.Занесохме бележка, че детето е алергично и това не е инфекция или вирус.Чухме изречения, да сме си вземели болничен.Е понеже моя мъж я води, замалко да заведе половината група на преглед при сестрата, защото децата бяха видимо в недобро здравословно състояние, а тя се заяждаше с алергичната Моника.Размина се на косъм.

Храната е хубава и разнообразна, обаче Моника не яде.Да знаете, че ще има много стачки, че тепърва ще отказват храни.Аз съм се примирила, само я питам дали е яла и ако не е и давам/купувам нещо. Обяснявах, говорих, давах примери, ми като не ще, не ще!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 26, 2019, 07:50:43 »

Маги, добре си го измислила- като вземеш да се наспиваш всеки ден вкъщи, ще видиш верно ще ти просветне. Аз тази вечер си легнах в десет и до 6 се бях наспала.  pardon Като пенсионерите съм, ама до градината ми е километър пеша, а той се влачи. АМа нищо де, проветряваме си мозъците и уж се каляваме.
И тук храната ми се видя разнообразна- носят им я от централата в града. Не бях се загледала миналата седмица, че бях депресирана от неговите ревове. Сега като се окопитих, си я снимах  програмата с храната и си викам- колко съм била тъпа, да не искам да ходя  на детска едно време. Хем и толкова не боледуваха децата- щяха да ме хранят, поят, да ме приспиват с приказки.  pardon pleasantry Ама те това е, мечтата на възрастният никога не е мечтата на едно дете. Или поне не в моя случай. Видях че имат редовно плодове, които предполагам че той не пипа, но все пак... Може и да стане чудо.
Рат, сега те четох в твоята тема, Ники е същият като моя, само че в доста по хумористичен вариант. Поне ме разсмива. А това тук е инат, без да ти е смешно. angry
За малкия на Али си мисля, но и той ще свикне успешно, голяма е душица златна.
За мед филтъра- според мен това е ключово да не боледуват много, плюс разбира се стоенето навън независимо от сезона, гени, хранене, стрес, наспиване и маса фактори хахах. Нямам изградени впечатления засега, но за две седмици има върнати няколко деца с ангини и кво ли не още. Което без да имам опит, мисля че е бая.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines