Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:33:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: не съм се омъжила,за да го променям  (Прочетена 68328 пъти)
 
whynot
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #15 -: юни 01, 2013, 19:24:52 »

благодаря  на всички за съветите и отделеното време....проблема ми явно няма решение,тъй като опитах отново да разговарям с него, но без резултат....все едно говорим на различни езици....вече съм убедена, че шанс няма и наистина няма какво да се спасява в този брак  sad
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 02, 2013, 06:16:21 »

и според мен изхода е развод, той може да не иска да ти даде развод,но има съдебна палата,има адвокати,имаш и семейство,на което можеш да разчиташ,вземат се показания и тн,да развода няма да е по взаимно съгласие,но това не значи,ще си окована за него и семейството му цял живот,...детето трябва да има родители,но каква майка ще си ти с разбита психика,нестабилна, и общо взето марионетка...не целя да те обидя...потърси родителите си,потърси адвокат...имай в предвид,че родителят не е само този който е създал детето,родителят е този който отглежда,възпитава,дава,прекарва цялото време треперейки над детето...така че ако някой ден твоето дете има биологичен баща и пастрок,то бъди сигурна,че детето ще приема пастрока за родител...консултирай се с адвокат на всяка цена!!!
Активен
MariaPetrovaInk
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #17 -: септември 11, 2019, 13:55:39 »

Дръж се мила, ще е трудно, но ако го чувстваш това е най-доброто за теб
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines